Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

^

זו הייתה המצלמה הראשונה שהזמנתי, זו גם הייתה המצלמה הראשונה והיחידה שהחזרתי למוכר, היו בעיות בוידאו.

ממליץ לך להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות מצלמה איכותית יותר כמו ה Mobius שבניגוד למצלמות סיניות עלומות שם גם מקבלת עדכוני תוכנה עם תיקונים ופיצ'רים נוספים, קהילה גדולה עם תמיכה ויצרן שאפשר לפנות אליו במקרה של בעיה.

מאיפה קנית , מאייבי?

כבר נפלתי בפח עם שתי מצלמות זולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, קניתי אותה באיביי. אני באמת ממליץ לך בחום לא להזמין מצלמה זולה אלא להזמין מצלמה טובה, תוכל לראות בטבלה הזו למשל מצלמות טובות:

http://dashcamtalk.com/dash-cam-comparison/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, קניתי אותה באיביי. אני באמת ממליץ לך בחום לא להזמין מצלמה זולה אלא להזמין מצלמה טובה, תוכל לראות בטבלה הזו למשל מצלמות טובות:

http://dashcamtalk.com/dash-cam-comparison/

מצויין מה ששלחת, תודה על העזרה בחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוביוס הגיעה.

חרשתי את המדריך לאורכו ולרוחבו.

אשמח אם בעל נסיון יצרף צילומי מסך של התוכנה עם ההגדרות המייטביות ביותר שניתן להפיק מהמצלמה הנהדרת הזו...

הדבר יחסוך זמן התנסות וניסיונות להגעה למצב אופטימלי שניתן להגיע עימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים

לי ולחבר נוסף יש מצלמת רכב Mobius המפורסמת כאן רבות .

יש לנו מספר תקלות שאשמח לקבל להן תשובה כאן :

1) כשאני מחבר את המצלמה למחשב התוכנה לא מזהה לי אותה.

2) המצלמה מקליטה יפה מאוד אך בשלב מסויים לא ניתן לפתוח את מה שהיא הקליטה

שתי המצלמות בעלות גירסת תוכנה 0.43 ( אם אני זוכר נכון ) כמו כן שתיהן בעלות כרטיס בנפח 16GB

אשמח לקבל את עזרתכם :)

תודה והמשך יום נעים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

צריך קצת יותר פרטים ממה שסיפקת. אני אנסה "לעבוד" עם הפרטים שסיפקת.

לגבי זיהוי המצלמה ב Msetup GUI, לזה התכוונת נכון? ברגע שאתה מחבר את המצלמה ופותח את התוכנה, בחלון העליון אתה צריך לראות את זיהוי כרטיס הזיכרון, אתה מקליק עליו ואז תוכל לשנות את הגדרות המצלמה. אתה לא מקבל את השורה הזו בחלון למעלה? ניסית עם כרטיס זיכרון אחר?

לגבי השאלה השניה, מה הכוונה ב "בשלב מסויים לא ניתן לפתוח את מה שהיא הקליטה", איזה שלב זה? שוב, נסה עם כרטיס זיכרון אחר.

ממליץ לך לעדכן לגרסה 1.13 שיצאה לפני כמה ימים, בינתיים ראיתי רק תשבוחות עליה, גם אני לא נתקלתי בבעיות איתה. אם אתה לא יכול לעדכן את הגרסה דרך Msetup כיוון שהמצלמה לא מזוהה במחשב, יש אפשרות להוריד את הגרסה ידנית לכרטיס הזיכרון ולעדכן, יש הוראות בקובץ ה PDF של המצלמה שנמצא ברשת. תוכל לראות בחתימה שלי מהיכן להוריד, תכנס לחוות הדעת על המצלמה ותקרא כמה הודעות שם מהיכן להוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

צריך קצת יותר פרטים ממה שסיפקת. אני אנסה "לעבוד" עם הפרטים שסיפקת.

לגבי זיהוי המצלמה ב Msetup GUI, לזה התכוונת נכון?

אכן כן לזה התכוונתי , התוכנה לא מזהה לי אפילו את הכרטיס (י שלציין כרטיס מתוצרת לא ידועה קלאס 10 )

ברגע שאתה מחבר את המצלמה ופותח את התוכנה, בחלון העליון אתה צריך לראות את זיהוי כרטיס הזיכרון, אתה מקליק עליו ואז תוכל לשנות את הגדרות המצלמה. אתה לא מקבל את השורה הזו בחלון למעלה? ניסית עם כרטיס זיכרון אחר?

הזמנתי היום כרטיס חדש של סנדיסק קלאס 4 ננסה לעבוד איתו

לגבי השאלה השניה, מה הכוונה ב "בשלב מסויים לא ניתן לפתוח את מה שהיא הקליטה", איזה שלב זה? שוב, נסה עם כרטיס זיכרון אחר.

הכוונה שלי כאן שהמצלמה צילמה 10 קיטעי ווידאו ומתוכם אני יכול לפתוח רק את החמישה הראשונים במחשב :-(

ממליץ לך לעדכן לגרסה 1.13 שיצאה לפני כמה ימים, בינתיים ראיתי רק תשבוחות עליה, גם אני לא נתקלתי בבעיות איתה. אם אתה לא יכול לעדכן את הגרסה דרך Msetup כיוון שהמצלמה לא מזוהה במחשב, יש אפשרות להוריד את הגרסה ידנית לכרטיס הזיכרון ולעדכן, יש הוראות בקובץ ה PDF של המצלמה שנמצא ברשת. תוכל לראות בחתימה שלי מהיכן להוריד, תכנס לחוות הדעת על המצלמה ותקרא כמה הודעות שם מהיכן להוריד.

אני אנסה היום לעדכן את התוכנה שלה בצורה ידנית כמו שאתה מציע כאן :lol:

נראה הגיוני שכל הבעיות בשתי המצלמות נובעות מכרטיס סיני תאילנדי יפני שלא מתאים לה ?, או שהגיוני יותר ששתי המצלמות דפוקות ?

תודה רבה על העזרה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין ששתי המצלמות דפוקות ושתיהן עם בעיות זהות אחד לאחד. אם שניכם משתמשים באותו כרטיס עלום שם יכול להיות ששם הבעיה. אבל זו רק השערה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adidas, עם איזו גירסה אתה מצלם?

כתבת שעידכנו את הגירסת תוכנה (mSetup) אבל אני רואה שכל הפיצ'רים החדשים שהכניסו שם דורשים גירסאות מעל 0.48.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אלה שעם המוביוס - עם איזה class של כרטיס זיכרון אתם מצלמים .? כדאי להזמין את הבאנדל מהמוכר שיחד עם המצלמה יגיע גם כרטיס זיכרון? או להשקיע בכרטיס זיכרון מחברה מוכרת עם class 10 נגיד.

אם ניקח מחירים בksp אז סן דיסק 16gb קלאס 4 עולה 55 מול קלאס 10 שעולה 75. עניין של 20 שקל, לא הרבה בהנחה שישנה עדיפות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שאין בעיה למצלמה להתמודד עם קלאס 10? אני שואל את זה כי במצלמות אחרות (לא באותה איכות) יש בעיה למצלמה לקרוא כרטיסים מקלאס גבוה. אף פעם לא קרה שנתקע לך הצילום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...