Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

תודה norco! :mm_yeah:

האם קיימת מצלמת DVR שניתן לשים בה סוללות נטענות (AA) חיצוניות ולא סוללה סינית שבאה עם המוצר? ( הדאגה היא שהסוללה הסינית תתקלקל במהרה ושלא תעבוד מס' שעות מכובדות - מנסיון עם טאבלטים סינים)

lmgtfy.com/?q=DVR+AA+Battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש קובץ PDF שמסביר מה כל פונקציה עושה, כל אחד מגדיר בהתאם לצרכים שלו. בעקרון יש תוכנה שאתה מפעיל על המחשב ודרכה את שולט בכל הפונקציות. תסתכל בחתימה שלי, יש שם הוראות מה לעשות.

טוב נו, הנה :)

http://www.mytempfiles.info/mobius/index.html

אגב חברה, יצאה לפני כמה שעות בודדות גרסה 1.13 step 2 ל Mobius. זו גרסה עם המון פיצ'רים חדשים, כמו למשל תחילת צילום כאשר יש תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר אם יש צורך בכרטיס. אני חושב שכן כיוון שבחלון למעלה אתה אמור לראות פרמטרים של הכרטיס, כמו למשל הגודל שלו, כאשר אתה לוחץ על זה נפתחות האופציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומשאירים את המצלמות האלו ברכב

בקיץ המטורף שלנו , יש מצב שהמצלמה תחדל מלעבוד?

מישהו מכיר במקרה או שאתם פשוט מוציאים אותה כאשר חונים במקום לא מקורה במהלך היום ??

כן אני קניתי את ה DVR-207 והשארתי אותה ברכב יום אחד וכשחזרתי ראיתי בה מטושטש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לפירסומיי כאן, אני רוצה להתייעץ לגבי אופן החיבור ברכב. mounting options..

http://www.youtube.com/watch?v=bxA2wNnOvGI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

כאן הבחור חיבר את המצלמה (מוביוס) בצורה מעוררת השראה למראת הרכב עם מגנט.

האם הצמדה של מגנט לכל מיכלול המצלמה יכול לפגוע בה בצורה כזו או אחרת? ממה שאני יודע, זה לא בריא לחבר (או אפילו לקרב) למוצרי אלקטרוניקה מגנט. האמת היא שאני לא בטוח בכך במאת האחוזים..

למישהו יש תשובה כאן? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב חברה, יצאה לפני כמה שעות בודדות גרסה 1.13 step 2 ל Mobius. זו גרסה עם המון פיצ'רים חדשים, כמו למשל תחילת צילום כאשר יש תנועה.

ניסית את הגירסא הזו?

אני עדיין עם 0.47 הישנה והטובה :)

לא רציתי להתעסק עם גירסאות לא יציבות אז נשארתי איתה.

אשמח לשמוע אם כדאי לשדרג לגירסא החדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

תשמע, זו עדיין גרסה ראשונית, בטח יהיו עוד תיקוני באגים ושיפורים.

היום בבוקר התקנתי את הגרסה בעבודה ועשיתי צילום ניסיון קטן במשרד, בינתיים הכל נראה בסדר. מחר בבוקר אבדוק את קבצי הוידאו מהנסיעה ברכב.

ראיתי בפורום rcgroups שאנשים שיבחו את הצבעים שהשתפרו, בינתיים לא נתקלתי במישהו עם בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק בעיה אחת מעצבנת במוביוס, בצילום בחושך כשנוסע לפניי רכב והאור מהפנסים של הרכב באזור של המספר שלו המצלמה מסתנוורת ואז יוצא שרואים פשוט גוש אור בלי מספר הרכב

9f385ebf271cae35e9ccd3076a7919b0.png

* השארתי את כל הגדרות הצבעים והבהירות על הגדרות ברירת מחדל.

אולי יש משהו שעדיף לשנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המצלמה הזאת?

http://www.ebay.com/itm/HD-LCD-2-7-1080P-Video-Dashboard-G-sensor-Vehicle-Cam-Car-DVR-Camera-Recorder-/121128901195?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item1c33d85a4b

היעוד שלה הוא להיות קבועה באוטו למקרה של תאונה או שוטר מניאק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זו הייתה המצלמה הראשונה שהזמנתי, זו גם הייתה המצלמה הראשונה והיחידה שהחזרתי למוכר, היו בעיות בוידאו.

ממליץ לך להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות מצלמה איכותית יותר כמו ה Mobius שבניגוד למצלמות סיניות עלומות שם גם מקבלת עדכוני תוכנה עם תיקונים ופיצ'רים נוספים, קהילה גדולה עם תמיכה ויצרן שאפשר לפנות אליו במקרה של בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...