Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

הזמנתי את המצלמה והתופסן לשמשה עם הוואקום, יוצא 74 דולר.

את כל שאר האביזרים נזמין עוד מס ימים בנפרד

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם,

מישהוא יכול להמליץ על מצלמה במחיר נמוך שניתן להרכיב אותה גם מחוץ לרכב על הפח/חלון?

לא כמו זאת אבל:

9Q1U8355.JPG

תודה לעוזרים :lol::lol: :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מישהוא יכול להמליץ על מצלמה במחיר נמוך שניתן להרכיב אותה גם מחוץ לרכב על הפח/חלון?

תודה לעוזרים :lol::lol: :lol:

אין מצלמות(זולות) שמגיעות עם זה, gopro דווקא כן יש להם אבל נמכר בנפרד ב40 דולר, מה שאתה צריך זה suction cup ממש חזק לפח של הרכב. יש מספר חברות שמייצרות את זה, הנה דוגמא לאחת:

http://www.b-hague.co.uk/camera_suction_pads_vacuum_mounts.htm

והנה מישהו שעשה זאת בזול:

הנה ה"מצרכים":

http://www.ebay.com/itm/ARKON-Motorcycle-Bicycle-Handlebar-Mount-for-Cameras-Camcorder-/190826327081?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item2c6e22ac29

http://www.ebay.com/itm/Double-Suction-Cup-Dent-Puller-Handle-Lifter-PSHG-Metal-Glass-Repair-Tool-/310707952953?pt=AU_Hand_Tools&hash=item4857a31d39

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות:

בשעה טובה הגיעה אליי F900LHD, בגדול אני מרוצה ממנה, ומאיכות צילום שלה, אבל יש כמה שאלות:

א) האם המסך חייב להיות פתוח במהלך הצילום? זה מאוד מציק, יש מה לעשות כדי שזה לא יהיה תקוע בזווית העין, או שאפשר לסגור אותו, והמצלמה תמשיך לצלם? (חיברתי אותה ככה שהיא תפעל אוטומטית כשפותחים סוויץ', ותתכבה כשסוגרים)

ב) הרעש, אוי הרעש. יש בקליפים מצולמים רעשים מויברציות כאילו מפטיש אוויר. יש מה לעשות עם זה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני נאלץ לעדכן שהמצלמה שרכשתי (LS650W) לא מפסיקה לעשות בעיות מהרגע שהפעלתי אותה.

1.היא פשוט לא מוכנה להקליט בלופ עם מחיקה של קבצים ישנים.ברגע שהכרטיס מתמלא המצלמה פשוט מפסיקה לצלם.

2.לאחרונה,כשהכרטיס מתמלא היא פשוט "קופאת" ושום כפתור לא מגיב.

שלחתי מייל למוכר וזוהי תשובתו:

Dear friend

When we receive it,we will refund,you need pay the shipping fee,our address is:

Wang Yang

10B, the 3rd apartment, No.8 building

Chun Hua Si Ji Yuan Gardon

Ming Kang Road

Ban Tian

Long Gang District

Shen zhen

518000

Guang Dong

China

Cell: 18561495550

Please feel free to contact us.

Thanks!

Best regards!

עכשיו השאלה היא האם להסתכן ולשלוח אותה בחזרה כאשר אני משאיר למוכר את האפשרות הקלילה של "לא קיבלתי אותה ולכן אין החזר כספי"

מה אתם אומרים?

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך אפשרות לעדכן את הגירסה?

אני לא מהתחום ולא מבין במכשירים האלה, אבל הבנתי שהדגם הזה הוא מאוד נפוץ עם שמות שונים,

מכאן אני רואה שיש עידכון חשוב למכשיר מסוף נובמבר:

http://www.5i01.cn/topicdetail.php?f=621&t=3479317&p=4

את השם של הקובץ אפשר לימצוא בהורדה גם.

יש גם פה דיבורים בנושא:

http://dashcamtalk.com/forum/threads/latest-firmware-for-dod-ls300w-tiotech-gt300w-here.1778/page-8

http://forum.dashcamtalk.com/threads/another-nt96650-car-dvr-named-ls650w.1770/

בכל מיקרה תנסה לבקש מהמוכר לישלוח לך את הגירסה החדשה של המכשיר ותיבדוק עם זה פותר הבעיה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה מופנית אליי, אז מאיפה מורידים עידכוני גירסה לF900LHD (דגם unbranded בלי כיתוב DOD אם זה חשוב).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת זה היה מופנה לpipinoadar - כי "אין לצטט הודעה מעליך! " :-).

בכל מיקרה אני סתם עשיתי חיפוש בנושא ולא נימצא ממש בעניינים.

אבל הבנתי מחיפוש קצר שיש למכשירים האלה עדכונים שפשוט מעתיקים לכרטיס ומכניסים למכשיר והוא מעדכן עצמאית.

ביגלל שיש המון שמות לאותו מוצר- ממש צריך לינבור בפורומים ולימצוא את הגירסה המתאימה שככל הניראה תיפתור חלק מהבעיות + חלקם גירסאות עם ביצועים משופרים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מהתחום ולא מבין במכשירים האלה, אבל הבנתי שהדגם הזה הוא מאוד נפוץ עם שמות שונים,

מכאן אני רואה שיש עידכון חשוב למכשיר מסוף נובמבר:

http://www.5i01.cn/topicdetail.php?f=621&t=3479317&p=4

את השם של הקובץ אפשר לימצוא בהורדה גם.

יש גם פה דיבורים בנושא:

http://dashcamtalk.com/forum/threads/latest-firmware-for-dod-ls300w-tiotech-gt300w-here.1778/page-8

http://forum.dashcamtalk.com/threads/another-nt96650-car-dvr-named-ls650w.1770/

בכל מיקרה תנסה לבקש מהמוכר לישלוח לך את הגירסה החדשה של המכשיר ותיבדוק עם זה פותר הבעיה.

תודה על העזרה,אני מנסה למצוא את דרכי בפורום הסיני כי רק שם נראה שיש לינק להורדה.:shock:

עדכון-לא מצליח למצוא לינק לקובץ עדכון(נותן הודעת שגיאה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר שלך סיני?

אם כן שלח לו את הלינק ושאל מה הסיפור ואם אפשר לינק ישיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מEBAY והמוכר הוא סיני,לפי רמת השפה שאני מתכתב איתו אני מבין שהוא טיפוס של תרגוםגוגל (כמו רובם)

ואין לי כח להתעסק איתו.אני אנסה לשדרג גרסה(מצאתי את הגרסה והורדתי אותה אבל אני לא מוצא הוראות התקנה)

במידה ולא יצלח אני אשלח אותה למרות שקיים סיכון בהכחשה מצידו.

עדכון(שוב)..:

מסתבר שבסך הכול צריך לזרוק את הקובץ על כרטיס הזכרון ובזה נגמר הסיפור,תוך חצי דקה היא עשתה גרסה בעצמה.

בכל מקרה,אני לא רואה שום שינוי מלבד תמונה שונה בפתיח ובכיבוי.

על פי האתר בחו"ל הגרסה טובה.

נקווה לטוב.

HWGEEK(שם פרטי או משפחה?:) - תודה רבה על העזרה!!

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה מופנית אליי, אז מאיפה מורידים עידכוני גירסה לF900LHD (דגם unbranded בלי כיתוב DOD אם זה חשוב).

1. המצלמה שקנית אינה מקורית.

2. אין לה עידכוני גירסה. גם לא למקורית.

3. המצלמה בהחלט מצלמת כשהמסך שלה סגור. אם תשים אוזן, תשמע צליל כשהמצלמה מתחברת וכשהיא ניתקת מהמתח.

4. וכך עדיף, שהמסך יהיה סגור משום שכשאתה נוסע עם חלונות פתוחים, כל משב רוח שחודר לאוטו נתקל ב"מסך" ככנף, מרעיד אותה ביחס לעוצמת הרוח, משבש את יציבות הצילום ומשפיע גם על איכות ההקלטה. כמו שרוח משפיעה על המיקרופון של דיבורית בלוטוס שממוקמת בכנף השמש.

5. המצלמה טובה אך היא מסורבלת מדי לתפעול ויהיה לך מזל אם היא תשרוד אחרי קיץ ישראלי מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מEBAY והמוכר הוא סיני,לפי רמת השפה שאני מתכתב איתו אני מבין שהוא טיפוס של תרגוםגוגל (כמו רובם)

ואין לי כח להתעסק איתו.אני אנסה לשדרג גרסה(מצאתי את הגרסה והורדתי אותה אבל אני לא מוצא הוראות התקנה)

במידה ולא יצלח אני אשלח אותה למרות שקיים סיכון בהכחשה מצידו.

לפי מה שהבנתי פשוט מעתיקים לכרטיס זיכרון את הקובץ FW96650A.bin (בפורום הסיני מציינים שהשם חייב ליהיות כזה) ומדליקים את המכשיר והוא אמור לעדכן אוטומטית, לאחר העידכון צריך להוציא את כרטיס הזיכרון ולימחוק את קובץ העדכון בכדי להימנע מהתקנה חוזרת כל הדלקה.

תיבדוק מה הגירסה העכשוית ומה אחרי העידכון(אם יצליח).

אם לא יעבוד תחזיר למוכר בדואר רשום. ככה תוכל ליפנות לאייבי להגנת הצרכן במיקרה של היתחמקות/היתחכמות של המוכר.

תנסה על אחריותך, אין לי מצלמות כאלה בהישג יד ולא יצא לי להיתעסק בעדכונים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שעשיתי ואכן הגרסה השתנתה(מסתבר שיש המון גרסאות שונות למוצר הזה,בטח ברזל גנרי עם 200 גרסאות)

עכשיו יש לי למבורגיני בפתיחה ושקיעה בכיבוי:lol:

בכל מקרה,נראה לי שאתה צודק לגבי הדואר הרשום וכך אנהג במקרה ולא נפתרה התקלה.

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה norco! :mm_yeah:

האם קיימת מצלמת DVR שניתן לשים בה סוללות נטענות (AA) חיצוניות ולא סוללה סינית שבאה עם המוצר? ( הדאגה היא שהסוללה הסינית תתקלקל במהרה ושלא תעבוד מס' שעות מכובדות - מנסיון עם טאבלטים סינים)

2-Pcs-lot-2700mah-1-2v-AA-Nimh-GP-rechargeable-battery-free-ship.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...