Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מהמידע שקראתי בהרבה שרשורים ב RCGROUPS הנה התמצית לגבי כרטיסי זיכרון:

1. מפתח המצלמה ממליץ להשתמש בכרטיסים מקלאס 4, הוא אומר שאין צורך בקלאס גבוה יותר כיוון שמהירות הכתיבה והקריאה של כרטיסים מקלאס 4 כנראה מספיקה.

2. אני אישית ועוד הרבה אנשים אחרים משתמשים בקלאס 10 והכל עובד בסדר גמור. אין קבצי וידאו פגומים.

3. הבעיה היא לא בסוג הקלאס של הכרטיס אלא יותר בחברה המייצרת. אם קונים כרטיס קלאס 10 של חברה עלומת שם כלשהי, אל תצפו לאיכות בשמיים ויכול להיות שיהיו בעיות. עדיף לקנות מחברה מוכרת, קלאס 4 או גבוה יותר, זה כבר לשיקולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

adidas, you are the man! תודה!

לדעתי הכי טוב ,כמו שאתה אומר- אקנה כרטיס מחברה מוכרת. ואם כמו שאתה אומר אין הבדל בקלאס שנכנס למצלמה (כל עוד הכרטיס 'ממותג') אז אלך על קלאס 4 של סן דיסק. חוץ מהמצלמה לא יהיו לכרטיס שימושים אחרים אז לדעתי אין צורך בקלאס גבוה , (אם זה באמת לא כל כך קריטי).

המצחיק הוא שעד לפני שבוע היה לי 16gb קלאס 10 שוכב במגירה, אבל מצאתי מה לעשות איתו.. אצטרך לקפוץ לקנות בהזדמנות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אהלן חברים

לי ולחבר נוסף יש מצלמת רכב Mobius המפורסמת כאן רבות .

יש לנו מספר תקלות שאשמח לקבל להן תשובה כאן :

1) כשאני מחבר את המצלמה למחשב התוכנה לא מזהה לי אותה.

זה מה שקרה לי כשהשתמשתי בכבל USB המצורף- 90% מהפעמים המצלמה לא זוהתה.

החלפתי כבל - ופרסטו, נעלמו הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היום התחדשתי במצלמה חדשה לעצמי אחרי שימוש במצלמה של 150 ש"ח , קניתי היום MIO 388 , אם חיישן GPS אפשרת להתראה בפני מצלמות ,

http://eu.mio.com/en_gb/mivue-388.htm#.UsWiXPRdXfw

בעלות של 600 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע האם יש אפשרות להגדיר במוביוס ששמות הקבצים יהיו רציפים ולא יאותחלו ל 001 בכל ריקון של כרטיס הזיכרון ?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה גם אני קיבלתי את המוביוס :)

מספר דברים שנתקלתי בהם ומצאתי פתרון:

1) כאשר המצלמה בטעינה קבועה יש צפצוף בתדר גבוה ברקע, הדבר נובע מהנורה האדומה שמהבהבת בעת צילום. כלומר יש זליגה של אותות חשמליים למיקרופון של המצלמה.

ביטול הבהוב הנורה ב-mSetup פותר את הבעייה.

2) כרטיס זכרון שאני קניתי למצלמה הוא 32gb class10 של סאנדיסק ב-85 ש"ח מאיביי. כרגע למוכר הנ"ל נגמר המלאי.

הכרטיס עובד מצויין, פירמטתי אותו דרך ה-mSetup כשהמצלמה מחוברת למחשב.

כך נראית האריזה: http://img.ayosdito.com/full_images/87/8712905087.jpg

כרגע אני עם גרסא 1.13 הכי עכדנית ויש לי מספר שאלות לגביי איכות התמונה:

1) כאשר אני מצלם בתנאי תאורה חלשים התמונה נראית מגורענת(grainy), בכבישים בלילה זה פחות מורגש, אבל נניח בתוך הבית עם תאורה מינימלית של מנורת ספוט קטנה כן רואים שיש את הגרעון.

האם מומלץ להפעיל WDR או להשאיר ללא? עוד איזשהן הגדרות מומלצות?

2) הצבעים בצילום בתאורת יום בגרסא זו נראים לי "טבעיים"(ניגודיות נמוכה) מידי, כלומר אין כל כך צבע עז(ניגודיות גבוהה) כמו שהיה בגרסא 0.47 היציבה שרואים בכל הסרטונים ביוטוב(כחול נראה ממש חזק, צבעים כמו כתום\חום נראים גם בולטים).

האם גם אתם רואים הבדל בתמונה?

בגדול מרוצה מאוד!

נ.ב

אולי כדאי לפתוח שרשור רק למוביוס?!? ניראה לי שיש כאן עשרות משתמשים שיכולים לעזור אחד לשני בלי לאבד את רצף ההודעות כפי שקורה כאן. רק הצעה :)

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת המוביוס שלי כבר בדרך אליי, בינתיים עדיין לא סגרתי כמה פינות.

1. איפה אני יכול לרכוש קבל OTG לטובת חיבור מצלמת ה mobius לטלפון לטובת האפליקציה?

מוזר, אבל לא מצליח למצוא אחד כזה באייבי ( mini USB to mini USB)

2. המצלמה צריכה להיות מחוברת למתח קבוע, במקרה הזה שקע מצת.

חשבתי אולי להסליק את החיבור כך שהוא לא יהיה גלויי לעין וגם ששקע המצת לא יהיה תפוס כל הזמן.

יש רעיונות לאן אפשר לחבר אותה במינימום עבודה?

תודה

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עקב ריבוי מקרים ששוטרים מתנכלים לנהגים ללא יכולת להגן על עצמם, ובמיוחד לאור העובדה שמישהו מהשכנים של ההורים שלי מתנכל לרכבי בכול פעם ומשאיר לי מדבקה של "רכבך מפריע בלה בלה בלה" (אפילו שאני לא מפריע לאף אחד), החלטתי לקנות מצלמה במיוחד בשביל לתפוס את הבן !@@#$ ולהתלונן עליו במשטרה .

הבעיה היא באמת שאין לי מושג מה לקנות !

כולם פה ממליצים על המצלמות שלהם וכולם אומרים שהן טובות. בקיצור אני מבולבל .

מישהו יכול בבקשה להמליץ לי על מצלמה טובה\סבירה בעלות של עד 400 ש"ח.

אני מעדיף לקנות בארץ מכיוון שאני רוצה אותה דחוף אבל יכול להיות שאחליט לקנות ב-EBAY.

בנוסף אם יש פה מישהו שרוצה למכור את שלו, בהחלט אשמח שייצור איתי קשר.

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת המוביוס שלי כבר בדרך אליי, בינתיים עדיין לא סגרתי כמה פינות.

1. איפה אני יכול לרכוש קבל OTG לטובת חיבור מצלמת ה mobius לטלפון לטובת האפליקציה?

מוזר, אבל לא מצליח למצוא אחד כזה באייבי ( mini USB to mini USB)

2. המצלמה צריכה להיות מחוברת למתח קבוע, במקרה הזה שקע מצת.

חשבתי אולי להסליק את החיבור כך שהוא לא יהיה גלויי לעין וגם ששקע המצת לא יהיה תפוס כל הזמן.

יש רעיונות לאן אפשר לחבר אותה במינימום עבודה?

תודה

לגבי שאלה 2. תסתכל בחתימה שלי, תוכל לראות את השלבים שעשיתי כדי להתקין את המצלמה, כולל הוספת שקעי חשמל והעברת הכבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...