Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפיאסטה ידנית (2014) - שרשור מעקב

iEminem
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

[quote
זו אותה משענת כמו שלך?

לא, משענת שונה לחלוטין.
אין לי את הלינק, זה מלפני 6 שנים...
די מוזר לי המניעה מלחזק עם ברגים. גם אם נשארו חורים, זה לא במקום בולט בדש, זה מה שימנע ממני למכור את האוטו?
חוץ מזה, נראה את המשענת שורדת את הבן שלי, בן שנתיים, שמטפס עליה ועובר מאחורה קדימה, ללא חיזוק של ברגים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את המשענת. תודה.

לגבי שדרוג של המערכת העלובה שהיבואן התקין בהתקנה מקומית ברכב.

היה את השרשור הזה עם כל מיני הצעות לשדרוג, אולי זה יוכל לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Ragnar כתב:

מזל טוב! המולטימדיה משפרת את הלוק באופן משמעותי לטעמי, אם כי אולי קצת גדולה מדי (?)

מבין ללבך בעניין הפדנטיות, אבל כל התעסקות שהיא שאינה מקורית עם רכבי הרכב לא תניב תוצאה מושלמת 

יש לא מושלם ויש חאפריות, שזה מה שנשמע שיצא אצל בעל המקצוע הזה

לפני כשעה, bjlb כתב:

חוץ מזה, נראה את המשענת שורדת את הבן שלי, בן שנתיים, שמטפס

אצל אחותי בסלריו לא שרד ילד בן שנתיים וחצי שטיפס עליה ושבר אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.10.2020 בשעה 09:24, bjlb כתב:

היה לי רעש מהמזגן איך שקיבלתי את הרכב.
זה שיגע אותי, והתלוננתי כבר ביום הראשון, אבל אמרו שזה תקין. למזלי, אחרי כמה חודשים נתקלתי בכתבה הבאה
קניתם רכב חדש מהניילונים וגיליתם בו תקלות? אתם לא לבד

https://iglob.es/?1015586
תקרא את מה שכתוב על פיאסטה.
נסעתי למרכזי והראתי להם את זה. אחרי עיון החליפו לי צינור ממדחס לאחד משופר יותר, עבה יותר, ואכן הבעיה נפתרה.
ליאור

פיאסטה אוטומטית או ידנית?
אני מחזיק בפיאסטה מ2014 שהוצאתי אותה מהחברה,ידנית.
גם לי יש רעשים סוג של ביעבוע מהמזגן,שאלתי בחברה על הצינור המשופר ואמרו לי שזה מתאים רק לפיאסטה אוטומטית,מה שכן מלבד הרעשים הקצת חריגים,(בקושי שומעים את זה) המזגן עובד מעולה וללא רבב.
אגב לגבי המולטימדיה,הצלחתי לשים יד על מסך 9 אינצ' של JOYING במהלך יום הרווקים הסיני,שיגיע אתן עליו חו"ד.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה,באיזה מוסך זה היה?
לא יודע מה לעשות כי אני מזמן לא באחריות ולמען האמת אני נוקט בגישה שאם זה עובד עדיף לא לגעת, אבל אם יש חלק משופר,למה לא להשתמש.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ArikC כתב:

אגב לגבי המולטימדיה,הצלחתי לשים יד על מסך 9 אינצ' של JOYING במהלך יום הרווקים הסיני,שיגיע אתן עליו חו"ד.

נשמע מבטיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ArikC

לדעתי 9 אינצ זה בול בשביל האוטו הזה, וגם החברה די מוכרת בין המולטימדיות הסיניות בשוק. עדכן אותנו כשזה מותקן אצלך ושתף מה דעתך עליה :)

ולגבי המזגן, כן גם אני נוקט בגישה הזאת. לך תדע מה יקרה אחרי החלפת הצינור, או במה יגעו שם שפתאום ידפוק משהו אחר. כמה שפחות לגעת בדברים הלא דחופים.

@bobi

אני פשוט הנחתי אותה במקום שהיא אמורה להיות קדוחה אליו. למזלי אין לי ילד בן שנתיים שיבדוק כמה טוב היא יושבת שם :) במידה והיא זזה אני פשוט מחזיר למקום וזהו.

המניעה מלקדוח היא פשוט שריטה אישית שלי. גם אם זה יישב 100% ויהיה תקין בלי לזוז, עדיין המחשבה של "מה יקרה אם" נמצאת לי בראש. מה אם העור יתבלה ואני ארצה להחליף? מה אם יימאס לי מהמשענת ואני אעדיף להישאר בלי כלום? מה אם אקדח בצורה לא מספיק טובה שרק תזיק לפלסטיקה (שתי ידיים שמאליות אין מה לעשות). מעדיף לא לגעת, אלא אם כן ארגיש שזה ממש ממש מפריע ואז כן אקבע אותה בסופו של דבר.

@tepic

לדעתי היתרון הכי גדול במולטימדיה שהזמנת זה שנשארו לך הכפתורים המקוריים, ובסרטון ששלחת זה פשוט יושב פיקס. כאילו ככה הגיע הרכב מהמפעל. אני לא יודע אם הכפתורים אצלי לא עובדים בגלל חאפריות, או בגלל שהם באמת לא אמורים לעבוד על המולטימדיה הספציפית הזאת, אבל כן מרגיש לי חסר בעיקר התאורה בכפתורים בנסיעות בלילה. אבל חוזרים לאותה נקודה כמו בהתחלה. הרדיו עובד ושאר הדברים לא מפריעים לניהול התקין של האוטו. 

אני אזכיר שוב את הנקודה למקרה שאחד הקוראים (בהווה או בעתיד) פספס, מוסר השכל שלי מהתקנת הרדיו זה שחייבים להתקין רק אצל מקום שמתעסק אך ורק במערכות, ולא בכל מיני מקומות חרטא אחרים. לשים לב ל4+ כוכבים בביקורות בגוגל. 

שבוע טוב לכולם. תודה על התגובות. :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iEminem הזמנתי את המשענת שלך. תודה על השיתוף.

אני גם לא מתלהב מקדיחות לא מקוריות, אבל אני לא יודע אם להניח אותה ללא קיבוע זה בטיחותי, כי במקרה של תאונה עם עצירת חירום היא יכולה לעוף אחורה בעוצמה על מי שיושב במושב האחורי וזאת חתיכת גוש פלסטיק מאסיבי לחטוף בפרצוף.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אכן לא חשבתי על העניין הבטיחותי (נוסע תמיד לבד/+1). לדעתי כשההזמנה תגיע, תוכל למצוא דרכים לקבע גם ללא קדיחה. ההודעה שלך גורמת לי לחשוב פעמיים אם לשים בכלל את המשענת או שעדיף כבר לקדוח וזהו. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ArikC כתב:

התחלתי לחפש פיאסטה אוטומטית מפירוק,מגיע שם משענת יד מקורית וזה מתלבש במקום הקונסולה הקיימת.

אל תתאמץ יותר מדי. לאמי היתה פיאסטה רובוטית והמשענת שם היתה מעפנה מאוד, פלסטיקית וכואבת במרפק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מעדכן.

לפני כחודש העברתי את הרכב טסט. 1100 שח סה״כ. כמובן שעבר בקלות.

הצמיגים האחוריים נראו לי קצת שחוקים, הוחלפו לקלבר HP4 בעלות של 270 של לצמיג אצל צמיגי אור במערב ראשל״צ. סה״כ 540 שח. 

לצערי אתמול דפקו לי את מכסה הדלק.. אין לי סבלנות לחפש בפירוקיות בארץ ושייגנב שוב אחרי כמה שבועות.

כשקניתי את האוטו הוא כבר עבר טיפול 90 אלף / 6 שנים. חודש הבא הוא יעבור טיפול 105 / 7 שנים, עם כ 92 אלף קמ על השעון..

בגדול אין יותר מדי מה לפרט.. עושה את העבודה כמו שצריך וזהו. 

IMG_20210409_104832__01.jpg

• אהבתי 3

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...