Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפיאסטה ידנית (2014) - שרשור מעקב

iEminem
שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה מאזדה :)

ליאור, הרעשים שאני מתכוון אליהם הם רעידות בעמידה + רעש מוזר כמו שריקה כזו.. אותה שריקה כמו ששומעים מרמקולים שלא מכוונים טוב, אך רק כשהמזגן דולק. אולי כשאחליף מולטימדיה אבקש מהמתקין שישמע את זה, אולי זה באמת מאחד הרמקולים, אבל כרגע הרכב לא זז מהחניה אז אני לא ממהר.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רעש מהמזגן איך שקיבלתי את הרכב.
זה שיגע אותי, והתלוננתי כבר ביום הראשון, אבל אמרו שזה תקין. למזלי, אחרי כמה חודשים נתקלתי בכתבה הבאה
קניתם רכב חדש מהניילונים וגיליתם בו תקלות? אתם לא לבד

https://iglob.es/?1015586
תקרא את מה שכתוב על פיאסטה.
נסעתי למרכזי והראתי להם את זה. אחרי עיון החליפו לי צינור ממדחס לאחד משופר יותר, עבה יותר, ואכן הבעיה נפתרה.
ליאור

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. מרתיח שהם לא עשו לזה ריקול ופשוט נתנו לאנשים לחשוב שככה האוטו, או מנגד אנשים ששילמו על מדחס חדש כשהנוכחי תקין...

תודה רבה על הכתבה. ביום ראשון אתקשר למוסך מרכזי לראות מה הם אומרים (הרכב טופל אך ורק במרכזי+תעודות), אולי יוכלו לבוא לקראתי. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן. 

הזמנתי משענת יד מאליאקספרס (150 שח) הגיעה תוך חודשיים. מאוד נוחה ומוסיפה לדעתי. המינוס היחיד זה שכדי לקבע את זה חייבים לקדוח אותה לפלסטיקה, משהו שאני לא מוכן לעשות. נסתדר.

הרכב התחדש במערכת מולטימדיה אנדרואיד, לצערי המתקין לא עשה עבודה מאה אחוז והפלסטיקה לא יושבת כמו המקורית (אני מאוד פדנט, אומנם היא יושבת 99% טוב, אבל זה לא מאה). עלתה 1900 כולל התקנה.

חוץ מזה, הרכב לא נוגע בדלק. בכלל. אומנם גם לא נוסע, אבל פרט שולי. התחלתי תואר ואני גר אצל ההורים, ככה שחוץ מנסיעות קצרות בסופש האוטו לא ממש זז. בינתיים הוא נח עד שאתחיל לנסוע למכללה כל יום.

וכמובן תמונות.

IMG_20201112_141612__01.jpg

IMG_20201112_141651__01.jpg

IMG_20201112_141720.jpg

עריכה אחרונה על ידי iEminem

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה מעולה.

ושוב הצבע מטמטם. כל פעם שאתה מעלה תמונות, אני אוכל את עצמי ששלי אפור.

לגבי המסך, הוא לא יתבשל בחום בקיץ?

ולגבי המשענת יד, לא מבין את החשש מלקדוח. אני קניתי ישר בהתחלה והכנסתי כמה ברגים, אז מה? כל עוד הידית מותקנת, לא רואים אותם. ובכל מקרה, אם מסירים אותה זה במקום של הכוס, ואם מחזירים את הכוס המקורית לא רואים את החורים.

שדרוג קטן שעשיתי, בגלל שנשבר לי, ראש ידית ההילוכים , רק איפה שהכיתוב של ההילוכים, יצא אצלי והתושבות נשברו אחרי כמה חודשים, הרכב עדיין היה באחריות, אבל לא היה שווה לגשת למוסך אפילו בשביל כמה שקלים, והזמנתי אחד כסוף, במקום השחור. מוסיף עוד קצת צבע לאפרוריות בלוח שעונים.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאור. 

תאמין לי אם היית רואה כמה השקעה הצבע הזה דורש היית יותר מזה. אני לא מגזים, כשהגעתי הביתה מהשטיפה האבק על האוטו כבר היה בולט (מנסיעה של 2 דקות) והרגיש שהרכב בכלל לא שטוף. ושלא נדבר על החום בקיץ.... ואו. בת הזוג שלי מדי פעם העדיפה לחכות מחוץ לאוטו לדקה-שתיים עד שהאוטו יתקרר.

לגבי המסך, אני מאוד מאוד מקווה שהוא יחזיק. הקודם הפסיק לתפקד כנראה בגלל זה. אני מקפיד לשים 2 צילונים כל פעם כשאני מחנה (אחד זרוק על הדשבורד והשני מודבק לשמשה) אבל עדיין, במהלך נסיעה הוא חוטף ישר את השמש ומדי פעם הוא ממש מתחמם. אם היה משהו זול יותר הייתי עושה, אבל צריך אנדרואיד וקנבאס לצערי שהפכו את העסק ליקר.

לגבי המשענת, אני לא אוהב לקדוח. יש לי יותר מדי מזל רע בדברים האלה ככה שאני מעדיף אפילו לא לנסות. 

לא הבנתי מה כתבת לגבי המיקום של הכוס, לא הייתי צריך להזיז או להוציא שום דבר משם, פשוט הנחתי את זה על הרווח בין המושבים, אין שם משהו שאני יכול להוציא/להכניס (חוץ מהפח של הסיגריות שלא הצלחתי להוציא האמת).

תודה על התגובה :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@bjlb

אני חושב שיש לנו משענת שונה. מה שאני הזמנתי די בומבסטית ותופסת את כל המקום.

לינק למוצר:

https://he.aliexpress.com/item/32844012582.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dOhwStr

זו אותה משענת כמו שלך?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, iEminem כתב:

אומנם גם לא נוסע, אבל פרט שולי. התחלתי תואר ואני גר אצל ההורים,

הגיע הזמן לטינדר, שתהיה סיבה להניע (את הרכב).

עריכה: עכשיו ראיתי את תגובת ההמשך, חזלש 😂

תוכל לפרט קצת יותר על המערכת שהתקנת? מה היא דרשה מבחינת פלסטיקה?

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25

בעקרון התכנון היה להזמין מאליאקספרס מערכת 9 אינצ' ולפנות למתקין. חבר פורום שלח לי סרטון בוואטסאפ על מערכת שהוא התקין, וזה נראה כאילו הוא לא נגע בפלסטיקה בכלל, ובנוסף עבדו לו הכפתורים של הרדיו המקורי.

לי הציעו רק 10 אינצ', ושכחתי לגמרי מהסרטון שהוא שלח לי, המחיר זרם אז הלכתי על זה. הבעיה היא שהמתקין לא ממש ידע איך לעבוד עם פורד. היה לו קשה מאוד להחליף הכל. נניח ברדיו המקורי יש כיסוי די עבה על הדשבורד שממנו יוצא הרדיו - אז הוא החליף למתאם מקור כלשהו, אבל שכח להעביר כל מיני פינים מהמקורי, אז יצא מצב שהפלסטיק לא התיישב טוב אז הוא בחר לשים דבק דו צדדי במקום לקבע את זה כמו שצריך. רק אחרי שהתלוננתי על החובבנות הזו לבעל הבית הוא ראה שהמתקין באמת לא עשה עבודה כמו שצריך וישב לסדר לי כל מיני דברים שם...

בנוסף האוטו הגיע עם מצלמת רוורס, והמתקין לא הצליח לחבר אותה. רצו מאתיים שקל על זה. הסכמתי, אמרתי לו שאני רוצה עכשיו מצלמה כדי שלא אצטרך לפרק הכל שוב. אז הוא פלט משהו בסגנון "ואי ואי זה עכשיו לפרק את המצלמה הישנה ולהרכיב חדשה" והתנהג כאילו לא שמע שביקשתי מצלמה. רק אחרי שהתקין שאלתי אותו מה עם זה, אז הוא טען שהמערכת צריכה "לקרוא אותו" ורק אז זה יעבוד. בקיצור, נפנף אותי. 

אז המערכת עובדת, אבל הכפתורים המקוריים לא עושים נניח אור בלילה ובכלל לא עובדים. סתם יושבים שם. והמצלמת רוורס לא עובדת.

יתרונות של המערכת? כרטיס הסים נמצא בחוץ עם כבל מאריך, לעומת חברים אחרים שסיפרו לי שאצלם זה מובנה ברדיו וצריך לפרק אותו כדי לשים סים. שומעים ממש ממש טוב עם הרמקולים המקוריים, לא צריך להוסיף לדעתי שום דבר.

במידה וכל מי שקורא את השרשור רוצה להחליף את הרדיו בפיאסטה - לכו למקום שמתעסק אך ורק בהתקנות, ולא לחארטות כמו "ציפויי שמשות, מולטימדיה, כיסוי מושבים, אלטיזעכן". והכי חשוב 4+ כוכבים (מתוך 5) בביקורות גוגל.

שבת שלום :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב! המולטימדיה משפרת את הלוק באופן משמעותי לטעמי, אם כי אולי קצת גדולה מדי (?)

מבין ללבך בעניין הפדנטיות, אבל כל התעסקות שהיא שאינה מקורית עם רכבי הרכב לא תניב תוצאה מושלמת 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, iEminem כתב:

@EliC25

חבר פורום שלח לי סרטון בוואטסאפ על מערכת שהוא התקין, וזה נראה כאילו הוא לא נגע בפלסטיקה בכלל, ובנוסף עבדו לו הכפתורים של הרדיו המקורי.

אלי קיבל גם הוא את התמונות והסרטונים 😉

כמה דברים להוסיף:

1. קניתי לפני 4 שנים משענת בדיוק כמו שלך והיא מצוינת, אמנם עושה מעט "קראקים" כיאה לפלסטיקה זולה אך מעבר לכך אני מבסוט ממש. באופן אישי לא קדחתי את הברגים אלא הדבקתי פס גומי בחלק האחורי

של התושבת וזה יושב פיקס ולא יוצא. חבל לטעמי סתם לקדוח.

2. לגבי הססטריאו, התלבטתי רבות אם להזמין מחו"ל סטריאו כמו שלך או להשקיע עוד קצת ולהזמין את מה שהזמנתי בסופו של דבר - שם הפלסטיקה נראית יותר מקורית.

בפועל אני מבסוט מאוד מהסטריאו ומהאופן בו הוא יושב, כמו כן הכל עובד ממש טוב כולל הכפתורים והסאונד על הכיפאק (אבל פחות טוב מהסטריאו המקורי).

לדעתי נקודת הטורפה של הסטריאו שהזמנתי הוא דווקא סוג הפסלטיקה שדי נעימה למגע, אך אני חושב שהשמש הישראלית לא תעשה איתו חסד לאורך שנים ואני בתהליך של להזמין עוד פלסטיקה שתשב לי בבית למקרה שזו תהפוך למגעילה.

על מנת שלכפתורי הרדיו תהיה תאורה היה צורך לשחק מעט עם ההגדרות של הסטריאו, תדבר איתי בפרטי אם תצטרך עזרה. מקווה במהלך הסופש להתפנות ולהעלות מעט תמונות וחוויות מההתקנה שהיתה פחות פשוטה ממה שחשבתי שתהיה.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...