Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברות השכרה - סקרן לדעת

ארז אבן דרך הגוף
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אשמח לדעת מה שיעור אי הנצילות של רכבים בחברות ההשכרה, כלומר כמה ימים בחודש הם לא בשימוש? 

ברור לי שבכל חברה זה אחרת. גם ברור לי שהן חייבות להחזיק כמות מסויימת של רכבים כדי להיות זמינים ולענות על הביקוש. מצד שני, יותר מידי רכבים המשמעות היא רכבים שעומדים.

איך שלא יישחקו עם זה חייב להיות מספר גדול יחסית של רכבים שלא מנוצל. 

אשמח למידע ממי שמכיר מקרוב את התחום. תודה.

עריכה אחרונה על ידי ארז אבן דרך הגוף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שחוויתי מחברות השכרה לאורך הזמן, לרוב בעת בחירתך בקטגורית תשלום מסוימת (לדוגמה סופר מיני), ב-80 אחוז מההשכרות שלי "שודרגתי" וקיבלתי מרכבים מקטגוריות גבוהות יותר.

אין זה אומר שהם מתים עליי, אלא שפשוט אין להם במלאי לתת לי רכב מהקטגוריה שעליה שילמתי, אז המתנה המוצעת היא בדמות שדרוג.

בסניפים הגדולים במרכז של אוויס לדוגמה, לא תראה בחניה מאות וגם לא עשרות רכבים עומדים ומחכים להשכרה, אלא בדרך כלל מספרים נמוכים יותר.

בגדול - אין סיבה שהרכבים יישחקו משום שהם יודעים בדיוק איזה רכב זז ומתי, ודואגים להניע ולהזיז את הרכב מדי פעם לפעם. קח לדוגמה את חברות הליסינג בתקופת הקורונה: עשרות אלפי ישראלים נפרדו מרכב הליסינג שלהם עקב היציאה לחל"ת. הרכב, פשוט יושב בחניה של החברה / חברת הליסינג ומחכה לך, אך בזמן הזה מדי פעם לפעם דואגים להגיע ולהניע את הרכבים ולשמור על תקינותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שחוויתי מחברות השכרה לאורך הזמן, לרוב בעת בחירתך בקטגורית תשלום מסוימת (לדוגמה סופר מיני), ב-80 אחוז מההשכרות שלי "שודרגתי" וקיבלתי מרכבים מקטגוריות גבוהות יותר.
אין זה אומר שהם מתים עליי, אלא שפשוט אין להם במלאי לתת לי רכב מהקטגוריה שעליה שילמתי, אז המתנה המוצעת היא בדמות שדרוג.

בסניפים הגדולים במרכז של אוויס לדוגמה, לא תראה בחניה מאות וגם לא עשרות רכבים עומדים ומחכים להשכרה, אלא בדרך כלל מספרים נמוכים יותר.
בגדול - אין סיבה שהרכבים יישחקו משום שהם יודעים בדיוק איזה רכב זז ומתי, ודואגים להניע ולהזיז את הרכב מדי פעם לפעם. קח לדוגמה את חברות הליסינג בתקופת הקורונה: עשרות אלפי ישראלים נפרדו מרכב הליסינג שלהם עקב היציאה לחל"ת. הרכב, פשוט יושב בחניה של החברה / חברת הליסינג ומחכה לך, אך בזמן הזה מדי פעם לפעם דואגים להגיע ולהניע את הרכבים ולשמור על תקינותם.
הוא התכוון ישחקו בהיבט של משחק. לא שחיקה

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ליעד נ. כתב:

עבדתי בחברת השכרה hertz ואני יכול לספר שאין רכב שעומד יותר מ-24 שעות,

כולל היגואר.

בתור אחד שעובד שם כיום אני מסכים איתך חלקית, היו יגוארים שעמדו גם שבועות שלמים בלי שנגעו בהם והיו תקופות שלא היה גלגל אחד להוציא ללקוחות, הכל תלוי בתקופה. כיום המצב שונה לגמרי ורוב המאמצים כפי שאני רואה מכוונים לליסינג ובעיקר למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.7.2020 בשעה 11:01, Ragnar כתב:

בדיוק בגלל זה הרבה פעמים שווה לקחת רכב בקלאס יותר נמוך ממה שאתה באמת צריך ולקוות לשדרוג. אם לא אז תמיד יהיה אפשר להוסיף את התוספת ולקבל רכב גבוה יותר.

כך קיבלתי בארהב שידרוג של מוסטנג למוסטנג GT =] 

• מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ שכרתי רכב בדיוק 5 פעמים, מ-4 חברות השכרה שונות. רק פעם אחת קיבלתי רכב מקטגוריה גבוהה יותר משהזמנתי (סופר-מיני כשהזמנתי מיני). זאת אומרת החוויה שלי בדיוק הפוכה באחוזים, שודרגתי רק 20% מהפעמים. יכול להיות שזה קשור גם לקטוגוריית הרכבים, כי אף פעם לא הזמנתי משפחתית ומעלה, או אולי שכמעט תמיד הזמנתי מראש.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, MrCola כתב:

בתור אחד שעובד שם כיום אני מסכים איתך חלקית, היו יגוארים שעמדו גם שבועות שלמים בלי שנגעו בהם והיו תקופות שלא היה גלגל אחד להוציא ללקוחות, הכל תלוי בתקופה. כיום המצב שונה לגמרי ורוב המאמצים כפי שאני רואה מכוונים לליסינג ובעיקר למכירה.

באיזה סניף אתה?

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, ליעד נ. כתב:

עבדתי בחברת השכרה hertz ואני יכול לספר שאין רכב שעומד יותר מ-24 שעות,

כולל היגואר.

אפשר לשאול מי האנשים שמשכירים את היגוארים?

האם מדובר בשופוני לצורך חתונה/אירוע כלשהו?

אתה רוצה להגיד שבגלל שיש להם גישה ל-GPS של הרכב, הם שולחים מישהו שיניע את הרכב גם כשהוא עומד בחנייה של חברת ההייטק?

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gorpi כתב:

אתה רוצה להגיד שבגלל שיש להם גישה ל-GPS של הרכב, הם שולחים מישהו שיניע את הרכב גם כשהוא עומד בחנייה של חברת ההייטק?

לא מדויק. זה מתבצע בתיאום עם קצין הרכב / הגורם בחברה העובד מול חברת הליסינג, והם מתאמים ביניהם אם יש צורך, מתי ועל מי לבצע. רכבים גם אם עומדים, צריכים לעבור טיפולים ואחזקה, אחרת יגררו לחברות הליסינג עלויות גבוהות הרבה יותר מהנזקים במידה ולא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2020 בשעה 21:17, Gorpi כתב:

94% חרדים עשירים מניו יורק,

5% חרדים עשירים מאירופה,

1% חתונות.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • מעניין 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2020 בשעה 22:28, Ragnar כתב:

לא מדויק. זה מתבצע בתיאום עם קצין הרכב / הגורם בחברה העובד מול חברת הליסינג, והם מתאמים ביניהם אם יש צורך, מתי ועל מי לבצע. רכבים גם אם עומדים, צריכים לעבור טיפולים ואחזקה, אחרת יגררו לחברות הליסינג עלויות גבוהות הרבה יותר מהנזקים במידה ולא. 

גם לא מדוייק, ב3 חברות שעבדתי בהם היו רכבים שישבו בחניה חודש ויותר שלא נגעו בהם של אנשים בחופש\בחו"ל וכו'

ברעיון אם הרכב "מוקצה" לי חברת הליסינג לא יכולה לגעת בו אלא בתאום מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...