Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי a4 מנוע 3,200

פולני
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב מתחמם לי.. יש לחץ ובועות במיכל מים של הרדיאטור. אתמול לאחר בדיקה במוסך (בדיקת לחץ הפוך) אמרו לי שהלך הראש מנוע. 

השאלה שלי היא האם כדאי לסדר ראש מנוע או להחליף מנוע קומפלט? 

אשמח לתשובה מקצועית בעניין. 

תודה רבה למשיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עשה 200,000 מה שמעניין אותי שעון החום אינו מראה על חום מנוע.. אלא נשאר בחצי, אע"פ שכל הרכב רותח ומבעבע.

לכן הידיעה שלי שהרכב רותח זה לא מהשעון חום אלא רק לאחר שמיעת רעש של טרקטור מהמנוע.. ואז אני עוצר (או שהוא נכבה לבד) ממתין קצת מוסיף מים וממשיך בנסיעה. ואז כמובן הרעשים נעלמים.

לפני יומיים גררתי עגלה מירושלים לאיזור הדרום ואז הסיוט התחיל שוב.. אך הפעם כל 3 דקות הרכב רותח ומאז אי אפשר לנסוע בו. 

לפני כל הבלאגן הייתי גורר עגלה עמוסה +5 אנשים ברכב בעליות של ירושלים הייתי בנסיעה בהילוך שישי 120 קמ"ש עם שעון טורים שמראה על 2,000 וקצת. 

אבל שלשום הרכב היה ריק +עגלה לא מלאה, הילוך שלישי מהירות 90.

בקיצור הרכב נהיה עגלה לא סוחב בכלל.. גם אין לו את הצלילים במנוע שהיו לו פעם. 

חסר רק לחבר לרכב סוס🙄

השאלה שלי היא לעשות ראש ולהסתכן אם יצא טוב או לא?

לסמוך על מנוע מפירוק? 

להביא מנוע מיבוא? 

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200k הייתי שוקל כבר לעשות אובראול מלא או להחליף ליחידה מפירוק, קח בחשבון שגם המנוע מיבוא לא יהיה חדש אבל זה עדיין שווה את זה.

כמובן שיתכן ולא יסכימו עם דעתי אין פה אמת מוחלטת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שאטם הראש שלך קאפוט, וגם סביר לדעתי שהראש התעוות. אני הייתי משפץ אצל בעל מקצוע טוב בלי לעגל פינות, לעבור על תקינות של כל מערכת הקירור, ובמקרה שלך אפילו מתקין יוניט חום חיצוני עקב הכשל של המובנה (אולי זו "מחלה" של הדגם?)

כיוון שהרכב נסע, הייתי שוקל גם פירוק המנוע מהשלדה ובחינה של החלק התחתון.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף - בגלל שהמנוע לא התחמם פעם אחת אלא חווה רצף התחממויות, כנראה שמצבו רע.
מנוע מיבוא יהיה רעיון טוב, מדובר ברכב נפוץ באירופה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנוע מייבוא גדולה ממחצית עלות השיפוץ אני הייתי משפץ. כשמשפצים אצל בעל מקצוע טוב יודעים מה יש ביד אחרי, ויש מי שיקח אחריות על העבודה. מנועים מייבוא נמכרים as is ואף אחד לא ידע לומר לך מה מצב המנוע שידחפו לך לרכב

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...