Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוורר תליה מתקשה להסתובב

rafi_vk
שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בעיית מקום לא טריוויאלית בכלל, אלא אם שני הקבלים האלו קטנים משמעותית מהנוכחי. אם מדובר באריזה זהה, אני מניח שהתשובה היא לא.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא צריך 2 קבלים. העסקים שפנית אליהם לא מכירים את התקנים השונים אלא כפי שאמרו לך תבוא אם הקבל.

כתבתי בעבר כי דובין בחולון מחזיק קבל מתאים לזה שיש ברשותך. לא סתם שאלתי אם למאוורר יש כמה מהירויות מכיוון שהשליטה על המהירות נעשת בעזרת חיבור ערכים שונים של הקבל הכפול בטור לסליל המנוע.

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עובדים גם ביום שישי אבל עד השעה 13:00. 

בכול מקרה תתקשר אליהם לברר אם יש להם במלאי. מערכת ניהול המלאי שלהם לא משקפת את המלאי האמיתי.

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף-טופיק לאוף-טופיק: כמובן שכדי לפרק את המאוורר ולהגיע לקבל, כיביתי את כל החשמל בבית. כשהדלקתי חזרה, אחד משני המסכים שלי לא שרד. על פניו, נראה שהמסך נוצר בחתיכה אחת ואין שום דרך לפרק אותו (פירקתי 5 ברגים שמצאתי, לא היה נראה שזה שינה משהו למוכנות של המסך להיפתח, הברגתי מחדש).

אז שניה לפני שאני מציק לאנשים ביד2 רק כדי ללכת מחר ל-KSP, מישהו במקרה מכיר מישהו שמתקן מסכים שלא נדלקים? או בכלל חושב שיש בזה איזה שמץ של היגיון (כלומר, שזה לפחות לא יהיה יקר יותר מלקנות אחד חדש)?

תודה שוב!

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה CBB61 באותם מימדים, חוץ מהעובי שמשתנה, אז שני קבלים בודדים יהיו גדולים יותר מאחד כפול (אבל אפשר לדחוס אותם במקומות שונים בבית המנורה).

המאוורר נראה כמו סטאר, נכון? אני החלפתי שם קבל כפול בשניים. אם זה סטאר אתה יכול לנסות לקנות קבל כפול אצלם:

מעבדת שרות ראשית: תל אביב- אלקטרוסטאר בע“מ רח' שלבים 4 יפו טל. 03-5121500 

לגבי המסכים: סביר להניח שמדובר בקבלים נפוחים בספק הכח.

המסך לא יצוק. בד"כ שני חצאי הקליפה מחוברים זה לזה בקליפסים פלסטיים, וניתן לפרק את המסך עם מברג דק שמוכנס במקומות הנכונים (דורש מיומנות ועדינות).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • אהבתי 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מתברר שיש להם כאלו בדיוק באתר! וזה מאוורר בן עשר+! תודה על הטיפ, אני אנסה אותם או בדובין, איפה שיהיה את הפיתרון הכי מוצלח.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, pooh-bear כתב:

תודה, אני אנסה אותם בהמשך (מחר או בשישי)

דובין נותנים גם שירות דרך מייל או וואטסאפ.. תיכנס לאתר שלהם ותראה לפי הסניף למי לשלוח מייל או הודעה עם התמונה של הקבל.. יגידו לך אם יש באופן כללי ואם יש במלאי בפרט..

יחסוך לך הגעה מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לגבי המאוורר של סטאר (4), יש קבל בחלק התחתון שצמוד למנורה, השאלה אם יש גם קבל בתוך המנוע? איך בדיוק פותחים אותו? 

את הקבל CBB61 שהעלתם פה, להחליף אותו אמור להספיק?... המאוורר מסתובב לאט מזה שנה לא הפעלתי אותו

עריכה אחרונה על ידי jackal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש קבל צמוד למנוע.

המנוע עטוף במעטפת פח שעשויה משני חלקים שמוכנסים זה לזה בכח, ולדעתי לא ניתנים להפרדה בלי לגרום לנזק. הקבל צמוד למנוע (מחובר אליו) בחלק העליון (פונה לתקרה) ואפשר לגשת אליו דרך הפתח העליון של המעטפת של המנוע. כמובן שלא ניתן להחליף קבל מבלי להוריד את המאורר לרצפה.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, jackal5 כתב:

לגבי המאוורר של סטאר (4), יש קבל בחלק התחתון שצמוד למנורה, השאלה אם יש גם קבל בתוך המנוע? איך בדיוק פותחים אותו? 

את הקבל CBB61 שהעלתם פה, להחליף אותו אמור להספיק?... המאוורר מסתובב לאט מזה שנה לא הפעלתי אותו

בעמוד של הייצרן/ייבואן יש הוראות הרכבה של המאוורר בלי הנחיות להחלפת הקבל.

במידה ולמאוורר יש כמה מהירויות אז רוב הסיכויים שקיימים 2 קבלים תלוי במבנה בקר המהירויות.

https://star.co.il/product-category/מאווררי-תקרה/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.8.2020 בשעה 11:37, yuvk כתב:

כן, יש קבל צמוד למנוע.

המנוע עטוף במעטפת פח שעשויה משני חלקים שמוכנסים זה לזה בכח, ולדעתי לא ניתנים להפרדה בלי לגרום לנזק. הקבל צמוד למנוע (מחובר אליו) בחלק העליון (פונה לתקרה) ואפשר לגשת אליו דרך הפתח העליון של המעטפת של המנוע. כמובן שלא ניתן להחליף קבל מבלי להוריד את המאורר לרצפה.

זה הקבל השני:

CBB61.thumb.jpg.7be7a47773f6d736f401cd04597fb7c4.jpg

עריכה אחרונה על ידי jackal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שלושה קבלים במארז אחד. אפשר להחליף אותם בשלושה קבלים נפרדים.

חוץ מאלה יש כנראה קבל אחד צמוד למנוע.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 קבלים נפרדים כולל חיווט לא יכנסו לתוך המאוורר. נראה על פניו שגם הערכים של הקבל המקורי הם לא פופלארים בארץ לכן הייתי מנסה להשיג אחד כזה אצל הייבואן/ייצרן STAR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...