Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית רכב עד 25 א'

Cpt Dan
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

מחפש רכב קטן (יסעו בו 2 אנשים לרוב) שיוכל להסתדר עם העליות של ירושלים (גם בין עירוני וגם עירוני באופן תדיר).

הכי חשוב לי זה הביצועים (שיסחוב בעליות כמו שצריך), כמובן שצריכת הדלק והבטיחות ואבזור ברמה סבירה.

מוכן למשוך לכיוון ה-30 א' אם יהיה מדובר ברכב שיתאים בול.

ההתלבטות בינתיים היא בין ניסאן מיקרה ומאזדה 2, פתוח לעוד הצעות..

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 2 תהיה זריזה יותר ויחסית זריזה לשאר סופר מיני באותם שנים, חפש ברמת אבזור דינמיק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו 1.2

הרבה יותר חזקה מהמאזדה בזכות מנוע טורבו בעל מומנט גבוהה יותר ורצועת כוח רחבה יותר וגם גיר כפול מצמדים מתקדם יותר. 

היא תהיה חסכונית יותר ומתקדמת יותר מהמאזדה ואם תתגמש ל30 תוכל לקחת אחת גם מאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו 1.2
הרבה יותר חזקה מהמאזדה בזכות מנוע טורבו בעל מומנט גבוהה יותר ורצועת כוח רחבה יותר וגם גיר כפול מצמדים מתקדם יותר. 
היא תהיה חסכונית יותר ומתקדמת יותר מהמאזדה ואם תתגמש ל30 תוכל לקחת אחת גם מאובזרת.

בס"ד

לגבי הגיר הרובוטי, הייתי לוקח לכיוון השלילה ולא לכיוון חיובי

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...