Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה או קיה?

נוית
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 14 שעות, ntd כתב:

לדעתי בעלך צודק - כדאי לנסות קורולה סלקט. לפי מחירי המשומשות, עושה רושם ששמירת הערך של הטויוטה טובה משל הקיה.

תשקלו גם טויוטה קורולה רגילה ולא רק היברידית, כי ההיברידית נותנת חסכון בדלק בעיקר בעיר.

אני מציע שגם תעשו נסיעת-מבחן בשניהם. כתבת שאת נוסעת 120 קמש בינעירוני, אז תנסי בנסיעת-מבחן לנסוע במהירות זאת ותבדקי איך הרכב מתפקד - בעיקר מבחינת בידוד-רעשים.

דרך-אגב, ליאריס הקודמת היה מנוע 1.3. ליאריס הרגילה החדשה יש מנוע 1.5 ככה שיהיה לרכב יותר קל לנסוע במהירות 120 קמש. גם במקרה זה - נסיעת-מבחן ובדיקת רעשים  ב-120 (עד כמה שניתן).

בהצלחה

טויוטה סלקט מוכרת רכבים במחירון פלוס , בשוק של היום אין לזה כל הצדקה .

היברידי בנסיעה רגועה כפי שהגברת מעידה על עצמה תתן צריכת דלק עדיפה משמעותית על כל רכב בנזין, האיוניק שלי עושה 20קמ"ל בבין עירוני ללא מאמץ מיוחד.

ממליץ בחום לפותחת השירשור לבדוק רכבים במסלול יד 2 -  0ק"מ , הנירו והאיוניק נמכרות שם במחירים משמעותית נמוכים ממחירי היבואן .

נוהג על איוניק החדשה ומכיר היטב את הנירו, שניהם בדגמים המחודשים שקטים ונעימים לנסיעה, שום בעית רעשים  , מכל מקום ממליץ על נסיעת מבחן לכל רכב אשר תבחרי בו לפני קניה !

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים לב שטויוטה סלקט מוכרים רכבים מעל המחירון בצורה מוגזמת. אם יש אפשרות וסבלנות

את אותו רכב אפשר למצוא בכמה אלפים פחות, מאדם פרטי. ( עשיתי את ההשוואה הזו כמה חודשים בחיפוש אחר אוריס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס ההיברידית  הרגישה לי מאוד חלשה בנסיעה בינעירונית.

לנסועה בינעירונית בעיקר הייתי מחפש סופר מיני עם טורבו.

האיביזה מרמת גימור סטייל נמכרת עכשיו ב-96 אלף ש"ח בערך, אופציה טובה לדעתי לאופי הנסיעות שלכם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קיה סטוניק וטויוטה קורולה.

מבחינת רעשי רוח, לא טויוטה ולא קיה מצטיינות בזה. 

מבחינת איכות הרכבה וחלקים,  לדעתי טויוטה עדיפה על קיה.

בסופו של דבר ל120ק"מ ביום אני הייתי הולך על טויוטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל 120 קמ ביום הייתי קונה קורולה היברידית חדשה או כמעט חדשה, רכב סחיר, אמין, בטיחותי שייתן שקט לשנים הבאות. יש כמה רמות גימור, שווה לבדוק ולסחוט הנחות יפות. אל תסעי 120 קמ ביום ברכב קטן אם אין בעית תקציב כמובן

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה להתעקש על מכונית משפחתית לנסיעות האלו.

בייחוד אם מדובר במשהו חזק יחסית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולכם, 

בינתיים ביקרנו בסניף של קיה בתל אביב. ברגע שהסוכן שמע "טרייד אין" אמר שהמחיר הוא מחיר מחירון ואי אפשר להתגמש...כלומר, הלוואה של 100 אלף ש"ח בערך.  אמר שנשלח לו צילום של רשיון הרכב ונראה. איכשהו קיבלתי ממנו ספציפית וויב אדיש. עדכן אותנו שאמור להיות מבצע של "חבר" עוד שבוע שבועיים, אבל גם זה לא תקף על טרייד אין.

באתר של "חבר"  התחיל דווקא מבצע על שברולט, ולא על קיה. עכשיו עלתה כאופציה הספארק החדשה. מאחר וזה כן רכב שני, ואין לי באמת צורך ברכב גדול- האם שווה ללכת על המבצע של "חבר" או בכל זאת ללכת על היברידי? על הנייר הספארק נשמעת מבטיחה הן מבחינת בטיחות וצריכת דלק והן מבחינת נוחות נסיעה.

מציינת שעוד לא הלכתי לטויוטה סלקט, ואתמול נתקלתי במקרה בהודעה של חברת "ביג ליס", דרכה ניתן לקנות רכב 0 ק"מ. האם זו חברה מוכרת? 

אשמח לעצתכם :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק לא תשיג צריכת דלק של נירו, או מן הסתם את רמת הבטיחות של הנירו.  

היא כן מציעה אבזור בטיחות טוב ביחס למכוניות מיני אחרות והנוחות בה דיי טובה לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.5.2020 בשעה 12:58, yuvalganim כתב:

רעשי הכביש בנירו הם מהותיים מאוד, זה לא עניין סובייקטיבי, האוטו באמת רועש בנסיעה.

יכול להיות שאתה רגיש פחות לזה או שאולי אתה לא מודע (זה די נפוץ ברכבים קוריאנים/יפנים עניין היעדר בידוד).

אני רגיל לנסוע ברכבים אירופאיים והרעש מאוד מהותי ומאוד מציק.

הי

נוסע הרבה (אפילו מאוד) מגיע ל70K ק"מ בשנה ++
וכן נסעתי על הפלואנס\אוקטביה\קאדגאר וכו' או בקיצור כל מוטציות הליסינג למינם ומספיק לי שבועיים על רכב ע"מ לצבור קלומטרג' ו"תחושה"

האוקטביה אכן שקיטה יותר אבל לא משמעותית, הקאדג'אר לדוגמא אפילו הרבה יותר רועשת (ביחוד בפקקים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, yoav911gt2 כתב:

הספארק לא תשיג צריכת דלק של נירו, או מן הסתם את רמת הבטיחות של הנירו.  

היא כן מציעה אבזור בטיחות טוב ביחס למכוניות מיני אחרות והנוחות בה דיי טובה לטעמי.

כן, ברור. הכל ביחס למכוניות מיני אחרות ולא ביחס לנירו או ליאריס ההיברידי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב מיני לכמות הנסיכות שאת מבצעת. 

אני מניח שהמטרה בהחלפת היאריס היא רצון לשידרוג, ספארק לא מהווה שידרוג לעומת הקיים. 

מציע לבדוק רכבי 0 קילומטר חסכוניים כגון: 

איוניק, נירו, קונה, chr. 

כולן נעות בין 122000 לכ 130000.שקל. 

או להמתין להגעת היאריס החדשה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פרסומת על פיז'ו 2008 בטרייד-אין מחירון. 2 הדגמים שלה, גם הדיזל וגם הבנזין חסכוניים בבינעירוני. רכב בהחלט שווה בדיקה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...