Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה או קיה?

נוית
שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

אשמח לעצתכם המלומדת :)

בעלי הציע שנחליף את הרכב שלי לרכב מתקדם יותר וחסכוני יותר.

אני נוסעת כמעט 120 ק"מ בינעירוני, ולרוב על 120 קמ"ש.

כרגע יש לי טויוטה יאריס 2013 ואני די מרוצה ממנה. בעלי הציע שנלך על טויוטה סלקט ונשדרג אולי להיברידי. ראיתי שיש עכשיו גם מבצעים בקיה, וחשבתי גם על הנירו ואולי גם על הסטוניק? (חברה שיש לה נירו כבר שנתיים מאוד מרוצה).

אשמח לחוות דעתכם. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את רוצה לשדרג לרכב חדש או משומש?

טויוטה וגם הונדה הציגו דגמי יאריס וג'אז בהתאמה היברידיים חדשים לגמרי שייובאו לישראל בהמשך.

יאריס חדשה היברידית מהדור הנוכחי לא הייתי קונה.

אם מדובר ברכב שני בשבילך אין ממש צורך בנירו המשפחתי אבל זאת אפשרות אם אין לך סבלנות לחכות.

בתור רכב שני יש גם את הטויוטה chr ההיברידית עם סגנון מיוחד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבנו יד שניה, אבל שוקלים גם חדש, אם ישתלם.

אכן מדובר ברכב שני, ולרוב אני נוסעת לבד נסיעות ארוכות, ומעט בעיר עם הילדים.

אז יאריס לא אופציה? אפשר לשאול למה? 

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס משומשת היברידית כן באה בחשבון, חדשה לא כדאי כשיש כבר דור חדש.

תבדקי גם chr משומשת, רכב הרבה יותר מחניף מהיאריס, אבל גם הרבה יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים התעניינו ביאריס ההיברידית עבור אשתי. הטענה בסוכנות היתה שמועד ההגעה של הדגח החדש לא ידוע, וכבר נדחה מספר פעמים, ל-2021. האם זה נכון או שנבע מניסיון למכור את הדגם היוצא? אין לי תשובה. בסופו של דבר בחרנו ברכב אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי בשרשור מקביל. הוספנו כמה אלפי ש"ח וקנינו סיאט ארונה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, green כתב:

יאריס משומשת היברידית כן באה בחשבון, חדשה לא כדאי כשיש כבר דור חדש.

תבדקי גם chr משומשת, רכב הרבה יותר מחניף מהיאריס, אבל גם הרבה יותר יקר.

ומה לגבי הסטוניק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בחודשיים האחרונים עם קיה נירו, כל יום 100 קילומטר בכבישים בין עירוניים במהירות גבוהה.

מה אגיד לכם? סיוט. בידוד הרעשים פשוט נוראי, יש לי טרמפיסטית במושב האחורי ואני לא מצליח לנהל שיחה בלי צעקות.

גם המושב מאוד לא נוח לי (אבל זה סובייקטיבי).

כשאני נוסע עם הסיטרואן סי3 שלי הבידוד הרבה הרבה יותר טוב ומדובר ברכב קטן יותר משמעותית.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם נירו כבר כמעט שנתיים (האחרונה מהדגם החדש) וואלה ממש לא סיוט סביר לחלוטין.

יש עכשיו בטויוטה מודיעין (אוטופיה) אואריס היברדית קצרה משומשת (2018) יפה עם קלומטרג' סביר (105000 ש"ח) עם אחריות תנסי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשי הכביש בנירו הם מהותיים מאוד, זה לא עניין סובייקטיבי, האוטו באמת רועש בנסיעה.

יכול להיות שאתה רגיש פחות לזה או שאולי אתה לא מודע (זה די נפוץ ברכבים קוריאנים/יפנים עניין היעדר בידוד).

אני רגיל לנסוע ברכבים אירופאיים והרעש מאוד מהותי ומאוד מציק.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בעלך צודק - כדאי לנסות קורולה סלקט. לפי מחירי המשומשות, עושה רושם ששמירת הערך של הטויוטה טובה משל הקיה.

תשקלו גם טויוטה קורולה רגילה ולא רק היברידית, כי ההיברידית נותנת חסכון בדלק בעיקר בעיר.

אני מציע שגם תעשו נסיעת-מבחן בשניהם. כתבת שאת נוסעת 120 קמש בינעירוני, אז תנסי בנסיעת-מבחן לנסוע במהירות זאת ותבדקי איך הרכב מתפקד - בעיקר מבחינת בידוד-רעשים.

דרך-אגב, ליאריס הקודמת היה מנוע 1.3. ליאריס הרגילה החדשה יש מנוע 1.5 ככה שיהיה לרכב יותר קל לנסוע במהירות 120 קמש. גם במקרה זה - נסיעת-מבחן ובדיקת רעשים  ב-120 (עד כמה שניתן).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...