Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש לקבל עזרה בקשר להגשת תלונה במשטרה והמשך תהליך

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנסה להיות חבר שלו
וככה תוכלו לצעוק אחד על השני בצחוק.
מניסיון עם שכן עבריין (שיש לו דם על הידיים)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

פעם אחת כבר ניסיתי להתידד איתו.
הוא פירש את זה כרמזור ירוק לעשות מה שבא לו.
כי הרי על חברים לא כועסים.
המשפט האהוב אלו: "אנחנו מוסלמים ואתם יהודים, בגלל זה לנו מותר לעשות רעש ולכם אסור, אנחנו אנשים חמים ואתם קרים"

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון טוב ממקרה דומה שבו נעזרתי בשוטר קהילתי והרגשתי שהטיפול היה יותר אישי וגם יש לך POC אחד ולא כל פעם מישהו אחר.

https://www.gov.il/he/departments/general/police_shore_district_community_policing_centers

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, michaelbe6 כתב:

בפעם הבאה שהוא מתנפח, תגיד לו שאתה מתקשר למשפחה שלך מההתנחלות יצהר שיבואו לטפל בו...

עדיף שיגיד לו שהוא דרוזי, אם יש משהו שהערבים בחיפה/צפון לא רוצים זה להתעסק עם הדרוזים...

וברצינות, תתחילו לשגע את בעלת הדירה, תתקשר אליה כל יום 200 פעם, אל תתן לה לחיות. על כל עבירה שהוא עושה בשטח משותף תגיש תלונה נגד בעלת הדירה, כי היא נושאת באחריות. ככה עד שזה כן יתחיל לעניין אותה.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שיגיד לו שהוא דרוזי, אם יש משהו שהערבים בחיפה/צפון לא רוצים זה להתעסק עם הדרוזים...

וברצינות, תתחילו לשגע את בעלת הדירה, תתקשר אליה כל יום 200 פעם, אל תתן לה לחיות. על כל עבירה שהוא עושה בשטח משותף תגיש תלונה נגד בעלת הדירה, כי היא נושאת באחריות. ככה עד שזה כן יתחיל לעניין אותה.

דיברתי היום עם בעלת הבית.

אמרתי לה שנפתח לדייר שלה תיק ושאם יקרה לי משהו, תוגש תביעה גם כנגדה כי היא האחראית למי שמתגורר אצלה בדירה.

היא בתגובה אמרה לי שלה אין שום בעיה עם הדייר שלה, ושאם אני אתקשר עוד פעם היא תגיש תביעה נגדי על איומים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עכשיו בשלב ההוכחות, תדאג לתעד כל מקרה וכל שיחה, אם אפשר ששאר השכנים יצטרפו באותו נושא, הייתי פותח קבוצת whatup ייעודית, ככה שיהיה אפשר לכלכל צעדים קדימה. בוא נגיד ככה שתלונה אחת שלך כל פעם אולי תציק לבעלת הבית אבל היא תמשיך הלאה, אם זה יגיע גם משכנים קצת יותר מבוגרים וגם יותר , נראה לי זה יעזור.

להשתמש בקלף של המשטרה הייתי משאיר האם מקרים של איומים חוזרים שוב פעם, אל תחשוש לערב אותם אבל נראה לי יותר קל להעיף דייר בעזרת בעלת הבית מאשר המשטרה.

אולי גם להציע דיירים חלופיים, כך שבעלת הבית לא תצטרך להשקיע מאמץ במציאת דיירים חדשים.

אני יוצא מנקודת הנחה שהמשטרה לא מזיקה ולא מועילה.

עדכון:

ראיתי את התגובה שלך וזה מבאס. זה חרא של התנהגות. יש שכן אחר שיכול להתנהל מולה?

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקיטת הליכים משפטיים ו/או הגשת תלונות לא נחשב כאיומים מבחינה חוקית (ואוי ואבוי לנו אם זה היה המצב)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עכשיו בשלב ההוכחות, תדאג לתעד כל מקרה וכל שיחה, אם אפשר ששאר השכנים יצטרפו באותו נושא, הייתי פותח קבוצת whatup ייעודית, ככה שיהיה אפשר לכלכל צעדים קדימה. בוא נגיד ככה שתלונה אחת שלך כל פעם אולי תציק לבעלת הבית אבל היא תמשיך הלאה, אם זה יגיע גם משכנים קצת יותר מבוגרים וגם יותר , נראה לי זה יעזור. להשתמש בקלף של המשטרה הייתי משאיר האם מקרים של איומים חוזרים שוב פעם, אל תחשוש לערב אותם אבל נראה לי יותר קל להעיף דייר בעזרת בעלת הבית מאשר המשטרה. אולי גם להציע דיירים חלופיים, כך שבעלת הבית לא תצטרך להשקיע מאמץ במציאת דיירים חדשים. אני יוצא מנקודת הנחה שהמשטרה לא מזיקה ולא מועילה.  

עדכון:

ראיתי את התגובה שלך וזה מבאס. זה חרא של התנהגות. יש שכן אחר שיכול להתנהל מולה?

הרבה שכנים דיברו איתה ואיתו, גם הוועד בית והאב בית דיברו איתה. שום דבר לא מזיז לה. הדבר היחיד שמעניין אותה זה כסף ושיעזבו אותה בשקט.שלחתי אליה מתווכת עם לקוחות שרצו את הדירה, היא ניתקה את הטלפון באמצע השיחה... הבעיה שהשכן הזה מתי שצריך יודע להתנהג בסופר נימוס. כול חג הוא שולח לה שוקולד ופרחים.

לפני שהיא באה אלו לקחת את הכסף הוא מצחצח שבוע את הדירה...

הוא גם הצליח לשכנע אותה שכול השכנים גזענים ואנחנו בכוונה מתנכלים בו רק בגלל שהוא מוסלמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דניאל1983 כתב:

אמרתי לה שנפתח לדייר שלה תיק ושאם יקרה לי משהו, תוגש תביעה גם כנגדה כי היא האחראית למי שמתגורר אצלה בדירה.

היא בתגובה אמרה לי שלה אין שום בעיה עם הדייר שלה, ושאם אני אתקשר עוד פעם היא תגיש תביעה נגדי על איומים...

היא לא אחראית, והיא גם צודקת, אסור לך לאיים עליה.

היא אפילו לא יכולה להוציא את הדייר.

עשית צעד לא הגון ושגוי, מכל בחינה, עקרונית ומעשית.

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

נקיטת הליכים משפטיים ו/או הגשת תלונות לא נחשב כאיומים מבחינה חוקית (ואוי ואבוי לנו אם זה היה המצב)

הגשת תלונה, זה לא איום.

להגיד שאם לא יעשו כך וכך, בהתאם לרצונך, אתה תגיש תלונה... זה כן איום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית תתעד ותתלונן במשטרה, עם כל הצער שבדבר, האפקטיביות של התלונה תלויה מאוד בשכונה, אם אתה לא בשכונה בעייתית (ואדי נסנאס, הדר, החלקים הישנים של עין הים ואלנבי), האכיפה בחיפה מאוד טובה, בחלקים הפחות טובים, לא הייתי תולה יותר מדי תקוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, צריכים להתקיים תנאים מסוימים על מנת שזה ייחשב כאיום.

למשל אם עשית עבירה ואני דורש תמונות עירום שלך בתמורה לכך שלא אגיש תלונה זה איום (ולמעשה המונח הנכון זה סחיטה, או סחיטה באיומים)

אם אני מודיע לך שסירוב לשלם חוב יגרום להגשת תלונה או תביעה, זה לא איום, זה התראה לפני נקיטת הליכים, לא רק שזה תהליך מקובל, אלא שאם תגיע לבית המשפט ללא שהתרעת לפני נקיטת ההליכים אתה מתחיל את המשפט במקום הרבה פחות טוב מאשר אם היית מתריע (כלומר נותן אופציה להסדיר את המחלוקת ללא בית המשפט).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מגיש תלונה במשטרה, אם חייבים לך כסף... ואיום בתביעה אין דינו כאיום בהגשת תלונה.

הוא דורש מהשכנה לסלק את השוכר שלה, או שיגיש עליה תלונה במשטרה.

זה איום...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כן מגיש תלונה אם מישהו מאיים עליך למשל.

למשל אם אתה לוקח ממני פרוטקשן, ואני אומר לך שאם לא תפסיק אגיש תלונה במשטרה, זה לא איום.

ותקרא שוב מה הוא כותב:

לפני 1 שעה, דניאל1983 כתב:

מפה ועד לאיומים או סחיטה באיומים המרחק בערך כמו מת"א עד הירח

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דניאל1983 כתב:

הרבה שכנים דיברו איתה ואיתו

אני לא יודע איך תצליח לפתור את הבעיה אבל לבנתיים לדעתי חשוב לדאוג לתעד כל דבר. גם כך יש לך את הכוח של וועד הבית. תתחילו מהדברים פשוטים כמו מערכת וידאו סגורה, תיעוד שיחות עם בעלת הבית (לא משנה איזה שכן מדבר, צריך הקלטה ליתר ביטחון), נעילה של דלתות הבניינים דרך אינטרקום. בסופו של דבר. צריך תיעוד של הנעשה בבניין.

אין פה קסם, יש פה היתכנות לתביעה. אתה צריך להימנע מחיכוכים וכנ"ל כלל השכנים. איום לא שווה אם אי אפשר לממש אותו, לכן שמור על פייך ומעשייך. אם אני מבין מבין השורות את האופי של הבנאדם, לא הייתי מנסה לדחוף אותו לקצה, זה מיותר לחלוטין, ליפול הוא יכול בעצמו.

אהה... וכמובן לנשום עמוק זה הולך להיות ארוך, בייחוד בתקופת קורונה שבתי משפט סגורים.

עריכה: שלא תהיה אי הבנה אני נגד תביעות כרגע. כל עוד אין השחתה או הפרעה ממשית ומוכחת אז לא לתבוע אבל איומי תביעות סתם כי בא לך זה פחות מתאים. שמור על פאסון

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
  • מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...