Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש לקבל עזרה בקשר להגשת תלונה במשטרה והמשך תהליך

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, דניאל1983 כתב:

מה דעתך על כתיבת מכתב להנהלת אסם ודיווח על הסמנכל המזויף?

הבחור בכול הזדמנות מתפאר בזה שהוא "סמנכל אסם", כהוכחה לזה שדווקא הוא הנורמטיבי וכול השכנים בוגדים ומלשינים רק בגלל שהוא ערבי.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

תנסה לפנות לאוסם אבל רק בתנאי שיש לך משהו מוחשי בכתב או הקלטה שהוא טוען שהוא סמנכ"ל שם.

לא בטוח מה אתה מנסה להשיג בזה אבל סבבה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה היא שאם הוא באמת אכשהו קשור לאסם אז לפי דעתי הם אמורים לעשות לו ברור או ועדת משמעת. ואולי גם להזכיר שהוא חי במדינת ישראל ולא במערב פרוע.

יש לי הקלטה שבה הוא טוען שהוא סמנכ"ל אסם והם משפחה נורמטיבית, ומיד אחרי זה במעבר חד מתחיל לצרוח שאם בגללי ובגלל השוטרים הוא נכנס לכלא, המשפחה של אשתו יגיעו ויתלו אותי ואת משפחתי ולשכנים יהרסו את החיים.

ניסיתי להבין ממנו מה הקשר בין שני חלקי המשפט אבל הוא לא התייחס אלי ודיבר כמו רובוט 10 דקות....

הדבר היחיד שעצר אותו זה שהודעתי לו שכול מה שנאמר מוקלט.

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שכתבתי בהודעה הקודמת, לא יודע מה אתה מנסה להשיג בפנייה לאסם, אבל תפאדל.

אם הוא אכן עובד באסם אולי הם ינקטו בצעדים כלשהו כלפיו ואולי לא, אם הוא לא עובד בכלל באסם לא יודע מה הם יכולים לעשות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, דניאל1983 כתב:

המטרה היא שאם הוא באמת אכשהו קשור לאסם אז לפי דעתי הם אמורים לעשות לו ברור או ועדת משמעת. ואולי גם להזכיר שהוא חי במדינת ישראל ולא במערב פרוע

כמו שאת השב״כ לא מעניין סכסוך שנים סטנדרטי רק בגלל שצד אחד הוא ערבי, לאסם לא אכפת שמישהו משקר לשכנים שלו שהוא סמנכ״ל, והם גם לא יכולים לעשות לו דבר אם הוא כן עובד שם.

אתה מסוגל לדמיין מצב הבוס שלך נוזף בך כי מישהו התקשר להתלונן שחתכת אותו על הכביש או קיללת אותו או עשית לו רעש בין שתיים לארבע????

אתה אולי מפנטז על בוס שנדהם שעובד שלו לא מתנהג יפה וקורא לו עליו לעשות לו נו נו נו... זה לא עובד ככה.

כן, זה מתסכל שמי שכן אמור לפעול בנושא לא עושה הרבה, אבל אתה ממשיך לחשוב שיש כל מיני גורמים אחרים שיפעלו ו״יישרו״ את הבחור, ואין כאלה.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרה אחד שעולה לי לראש שבו יכול להיות שאסם יתערבו.

הבנאדם עובד באסם אבל מתהדר לכאורה בטייטל לא לו, וזאת תוך כדי גרימת "בושה" למעסיק שבכיר באותה חברה מתנהג בצורה כזו.

כמובן שאם אינו עובד אסם כלל הוא יכול לומר שהוא מנכ"ל אסם ואין להם הרבה מה לעשות חוץ מהגשת תלונה שגם איתה לא יקרה כלום.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובד זוטר מתחזה לסמנכ״ל וחותם על חוזים או מתראיין בתקשורת אז כן, אם הוא מתלהם בסכסוך שכנים זה לא יעניין אף אחד.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובד זוטר מתחזה לסמנכ״ל וחותם על חוזים או מתראיין בתקשורת אז כן, אם הוא מתלהם בסכסוך שכנים זה לא יעניין אף אחד.
ואם הוא עובר על החוק (איומיים, רעש, השתלטות על חניות פרטיות), ובכול הזדמנות מציג את עצמו כסמנכל?
לשוטרים (קצין שחקר אותו וגם לשוטר קהיליתי) הוא גם אמר שהוא סמנכ"ל...
תמיד לפני שהוא מאיים הוא מדגשים שהם משפחה נורמטיבית, אשתו אחות בבית חולים והוא סמנכל באסם. ומיד אחרי זה מתחיל לאיים וללכלך על כול העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאסם וכמו לכל חברה בינונית ומעלה אין סמנכל אחד...

אם הוא לא ברשימה, הוא לא סמכל *ב*אסם

https://www.osem.co.il/about-us/organizational-structure/

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרשימה...
הוא טוען שהוא סמנכ"ל שיווק.
הוא שקרן פתלוגי...

אם אתה הייתה מנהל כוח אדם או מנכ"ל בחברה, והייתה מגלה שאחד העובדים שלך (אולי אפילו אחד הבכירים) עושה טרור לשכנים שלו ויש לו רישום פלילי על איומים, הייתה עושה עם זה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, דניאל1983 כתב:

הבעיה היא שגם אם אעבור דירה אני לא בטוח שלא תגור מעלי, מתחתי, משמאלי או מימני נבלה אחרת.

כמובן שזה נכון, אבל הייתי אומר שהסיכויים ליפול על "נבלה" הוא לא גבוהה מדי ואפשר להקטין אותו משמעותית באמצעות מחקר מקדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2020 בשעה 12:07, Be roo כתב:

כמו שאת השב״כ לא מעניין סכסוך שנים סטנדרטי רק בגלל שצד אחד הוא ערבי, לאסם לא אכפת שמישהו משקר לשכנים שלו שהוא סמנכ״ל, והם גם לא יכולים לעשות לו דבר אם הוא כן עובד שם.

אתה מסוגל לדמיין מצב הבוס שלך נוזף בך כי מישהו התקשר להתלונן שחתכת אותו על הכביש או קיללת אותו או עשית לו רעש בין שתיים לארבע????

אתה אולי מפנטז על בוס שנדהם שעובד שלו לא מתנהג יפה וקורא לו עליו לעשות לו נו נו נו... זה לא עובד ככה.

כן, זה מתסכל שמי שכן אמור לפעול בנושא לא עושה הרבה, אבל אתה ממשיך לחשוב שיש כל מיני גורמים אחרים שיפעלו ו״יישרו״ את הבחור, ואין כאלה.

אתה טועה. אף חברה מכובדת לא רוצה להיות מזוהה עם בהמות. על התנהגות כזאת אפשר לפטר בריבוע.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...