Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת פורד S-Max לידני - אפשרי?

GR8Day
שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

אז ככה.
רוב החלקים שהורכבו, היו זמינים (הבחור עובד במוסך).
מבחינת אישורים, אני לא ירחיב והמבין יבין...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה שרשור על מישהו שעשה את זה בC5, ובסוף מה שקרה זה שהגיר לא היה נכון, הוא הוציא עשרות אלפים על כל התהליך וזה לקח שנים, כדי שבסוף כל התהליך ילך לפח קצת אחרי שהוא נגמר.. כלומר הרכב הושבת אם אני זוכר נכון.

במבט לאחור הוא אמר שהיה עושה את זה שוב בשביל החוויה..

אבל כאן הסיכון - לך תדע אם מי שמתעסק לך ברכב יודע מה צריך לעשות אחד לאחד... לדעתי לא שווה את ההתעסקות בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

יש פה שרשור על מישהו שעשה את זה בC5, ובסוף מה שקרה זה שהגיר לא היה נכון, הוא הוציא עשרות אלפים על כל התהליך וזה לקח שנים, כדי שבסוף כל התהליך ילך לפח קצת אחרי שהוא נגמר.. כלומר הרכב הושבת אם אני זוכר נכון.

במבט לאחור הוא אמר שהיה עושה את זה שוב בשביל החוויה..

אבל כאן הסיכון - לך תדע אם מי שמתעסק לך ברכב יודע מה צריך לעשות אחד לאחד... לדעתי לא שווה את ההתעסקות בכלל

בדיוק מזה אני חושש.

לכן אני מנסה לקבל תמונה ברורה ככל האפשר לפני שאעשה אפילו צעד אחד בכיוון.

הסיבה שחשבתי על זה היא מפני ש:

1. למיטב ידיעתי אנשים עושים זאת ברכבים כאלו ואחרים, ועוברים את זה בשלום.

2. ברכב כזה זה די מתבקש. שילוב של רכב חזק וגיר בעייתי.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה לא מורכבים מצמדים רטובים?
אולי מקריאה בפורומים בחול תוכל למצוא את מקור הבעיה בגיר ותוכל "לחזק" אותו?
בס"ד

המצמדים אכן רטובים, הבעיה היא, עלות החלפתם עקב בלאי (סביב ה- 10k), בנוסף, לא תמיד השיפוץ מצליח משום מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ממה שאני מכיר ויודע הם לא משפצים את הגיר שלך ספציפית, אלא אם ביקשת, מה שקורה הוא, הם מתקינים לך גיר מהמדף שעבר שיפוץ ואת הגיר שלך משפצים ללקוח הבא.
הגיר שלך נשלח למוסך המרכזי בניר צבי ושם הוא עובר שיפוץ.
עכשיו... כאן העסק מתחיל להסתבך, מסתבר (וזה משיחה ונסיון של כמה חברים שביצעו את אותו השיפוץ), ככל הנראה ועדיין צריך לברר לעומק, ישנם שני סוגי שיפוץ גיר, אחד עם חלפים משומשים (שהם במצב טוב) והשני, החלפה לחלפים חדשים מהניילון, נשמע הזוי אבל זה על סמך שיחה של חברים מול המוסך ואין לי מסמך כתוב .
קיימים גם הבדלים במחיר, שיפוץ עם חלפים מהניילון, יתומחר באיזור ה-14k, לעומת 9-10 עם חלפים משומשים.
כל מה שכתבתי כאן, זה שיחות בעל פה של לקוח מול המוסך.
יאמר לשבחם של דלק מוטורס, שיש עם מי לדבר והם לא מתנערים מכלום וגם הולכים לטובת הלקוח בלא מעט מקרים, אבל בסיכום?, צריך להתפלל טוב לפני שיפוץ של הגיר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...