Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

אין לי בעיה עם וויז אבל זה שאין אפליקציה של מאקו, אני לא יודע איך אני אשרוד נסיעה ככה.

• מצחיק 3
  • מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

@susduj

זה נכון , אבל לא ברור לי אם זה חסרון.

WAZE כבר מזמן לא מה שהייתה,

מפספסת ונותנת מסלולים לא יעילים. 

יש כאלה שמפעילים בטסלה WAZE ישירות מהדפדפן של המסך. 

תמוהה מבחינתי שאין תמיכה בCARPLAY ואנדרואיד אוטו,

כיום אנדרואיד אוטו תומך בחיבור אלחוטי. 

אז סביר שהם יכולים להכניס את זה באמצעות עדכון גירסה. 

אבל זה יפגע להם בשורות הרווח, מי ירצה להתחבר קישורית פרימיום.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, shimta כתב:

@susduj

זה נכון , אבל לא ברור לי אם זה חסרון.

WAZE כבר מזמן לא מה שהייתה,

מפספסת ונותנת מסלולים לא יעילים. 

יש כאלה שמפעילים בטסלה WAZE ישירות מהדפדפן של המסך. 

תמוהה מבחינתי שאין תמיכה בCARPLAY ואנדרואיד אוטו,

כיום אנדרואיד אוטו תומך בחיבור אלחוטי. 

אז סביר שהם יכולים להכניס את זה באמצעות עדכון גירסה. 

אבל זה יפגע להם בשורות הרווח, מי ירצה להתחבר קישורית פרימיום.

קודם כל, יש אפשרות להשתמש בוויז דרך דפדפן האינטרנט..ראיתי סרטון של מישהו עושה את זה. לא נראה הכי נוח והכי חלק בעולם אבל זה אפשרי.

דבר שני טסלה משתמשת בגוגל מפס, להזכירך גוגל רכשה את וייז ועשתה אינטגרציה בין מידע התנועה שיש בוייז לבין זה בגוגל מפס..הדבר היחידי שנראה קצת שונה זה הממשק, ואולי עניין דיווח המשטרות וכו'. בכל מקרה אבל בעניין של ניווט מבחינת עומסי תנועה ותכנון מסלול נכון ומהיר כבר אין לוויז יתרון על גוגל מפס.

לגביי אנדרואיד אוטו וכו'..כן אני בטוח שיש אנשים שלא אוהבים את זה,אני בתור אחד שעד עכשיו השתמש באנרואיד אוטו כבר לא רואה סיבה יותר לדבר הזה כשיש את המערכת המובנית של טסלה (וגם לא צריך יותר לחבר את הפלאפון עם כבל מטומטם). הם הלכו בשיטת האקו סיסטם הסגור שלהם..סטייל אפל. אבל בגלל שסה"כ מדובר בעדכון תוכנה..אי אפשר להגיד שהסיכוי לאופציה עתידית כזאת היא 0%.

לפני שעה, susduj כתב:

דרך אגב למי שלא יודע:

אין אפשרות להפעיל waze בטסלה, הניווט מתבצע רק בעזרת המערכת ברכב. מבחינתי זה משהו שיהיה קשה מאוד להתרגל אליו. 

סליחה התגובה הייתה אמורה להיות אליך ולא למי שהגיב לך מעליי :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי כבר מעל לשנתיים עם חיבור אלחוטי, זה יצרני הרכב (למעט ב.מ.וו) שמתעצלים להכניס את היכולת הזו ועשו את זה רק עכשיו, לא קולם ואצל חלקם זה לא עובד כמו שצריך. אבל תכלס אם יש מפות גוגל, יש ספוטיפיי (עובד בתפעול קולי בטסלה?) לא רואה צורך באנדרואיד אוטו. אפשר להתווכח על איזה ממשק נוח יותר אבל זה כבר לדיון אחר.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב ניתן יהיה להזמין עמדת טעינה "Wall Connector" 

אני מנסה להבין, מה ימנע מהאנשים לצפות ביוטיוב,

ולהתקין אותה בעצמם בבית הפרטי שלהם.

וכך לחסוך בהתקנה היקרה. 

זה נראה לא מסובך כלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במקרה אתה אוהב לנווט עם גוגל ולשמוע ספוטיפיי זה אחלה.

אבל אני אוהב למשל לשמוע גם פודקאסטים באפליקציה אחרת, ואולי יום אחד עמוד ענן למשל (פחות רלוונטי לרכב כמו ה3, אבל זאת סתם דוגמה) יוסיפו תמיכה באנדרואיד אוטו, ואז החסרונות של המערכת הסגורה הזאת כבר מתרבים. אני לא מבין למה טסלה לא מוסיפים בזה תמיכה כמו עוד אפליקציה במערכת שלהם. זה בסיסי כבר בכל רכב מיני..

@shimta כמו מה שמונע ממך להתקין כל דבר אחר בבית שקשור בחשמל. צריך חשמלאי מוסמך. אף אחד לא אמר שטסלה צריכה להתקין לך את המטען, אבל זה צריך להיות חשמלאי.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, shimta כתב:

בקרוב ניתן יהיה להזמין עמדת טעינה "Wall Connector" 

אני מנסה להבין, מה ימנע מהאנשים לצפות ביוטיוב,

ולהתקין אותה בעצמם בבית הפרטי שלהם.

וכך לחסוך בהתקנה היקרה. 

זה נראה לא מסובך כלל. 

מה שמונע מהם לבצע עבודות חשמל אחרות בבית שלהם, הסיכון למות תמורת כמה מאות/אלפיי ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, susduj כתב:

דרך אגב למי שלא יודע:

אין אפשרות להפעיל waze בטסלה, הניווט מתבצע רק בעזרת המערכת ברכב. מבחינתי זה משהו שיהיה קשה מאוד להתרגל אליו. 

יש גרסה של Waze לדפדפן שעובדת בדפדפן המובנה של טסלה. זה לא ממש שקול לאפליקציה הניידת אבל זה מראה מלכודות מהירות. חוץ ממלכודות מהירות אני לא רואה מה חסר באפליקצית הניווט המובנית. בנסיעות ארוכות הניווט המובני תתחשב בצרכי הטעינה ותנחה את הנהג היכן לטעון בדרך.

https://teslawaze.azurewebsites.net

אין אומנם אנדרואיד אוטו או קרפליי בטסלה אבל הצלחתי לשקף את מסך הסלולארי בעזרת זום. מפעילים זום בדפדפן על מסך הטסלה ובטלפון הסלולארי ואז משתפים את המסך של הטלאפון הסלולארי. עקום אבל עובד.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, DubelBoom כתב:

אם במקרה אתה אוהב לנווט עם גוגל ולשמוע ספוטיפיי זה אחלה.

אבל אני אוהב למשל לשמוע גם פודקאסטים באפליקציה אחרת, ואולי יום אחד עמוד ענן למשל (פחות רלוונטי לרכב כמו ה3, אבל זאת סתם דוגמה) יוסיפו תמיכה באנדרואיד אוטו, ואז החסרונות של המערכת הסגורה הזאת כבר מתרבים. אני לא מבין למה טסלה לא מוסיפים בזה תמיכה כמו עוד אפליקציה במערכת שלהם. זה בסיסי כבר בכל רכב מיני..

@shimta כמו מה שמונע ממך להתקין כל דבר אחר בבית שקשור בחשמל. צריך חשמלאי מוסמך. אף אחד לא אמר שטסלה צריכה להתקין לך את המטען, אבל זה צריך להיות חשמלאי.

אני אישית לא כ"כ בעולם הפודקאסטים אז אני רק יודע שיש המון כאלה בספוטיפיי וטיון אין שקיימות בטסלה, מעבר לזה אפשר אולי לבצע עקיפה דרך כניסה מהדפדפן לאתרי אינטרנט שמשדרים את הפודקאסט..בדיוק כמו שאנשים עושים בשביל לראות את הסרטים שלהם דרך PLEX וכו'. 

מסכים שזה לא מושלם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

אני אישית לא כ"כ בעולם הפודקאסטים אז אני רק יודע שיש המון כאלה בספוטיפיי וטיון אין שקיימות בטסלה, מעבר לזה אפשר אולי לבצע עקיפה דרך כניסה מהדפדפן לאתרי אינטרנט שמשדרים את הפודקאסט..בדיוק כמו שאנשים עושים בשביל לראות את הסרטים שלהם דרך PLEX וכו'. 

מסכים שזה לא מושלם..

שכחת שיש בטסלה בלוטות'? אם אפשר לשמוע את זה דרך הטלפון אפשר לשמוע בטסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, shimta כתב:

החוק אומר חשמלאי,

אבל כמה באמת מזמינים חשמלאי להחליף שקע ,

להתקין בית נורה, להחליף מתג חשמלי?

להתקין עמדת טעינה זו עבודה קצת יותר מסובכת מלהחליף שקע או מפסק. עיקר העבודה זה לא לחבר את העמדה לחוטים אלא להעביר את החוטים האלו מארון החשמל למקום הרצוי ולחבר אותם לארון החשמל עם נתיך מתאים. כיוון שעמדת טעינה פועלת שעות ארוכות, טעות בהתקנה כמו שימוש במוליכים דקים מדי עלולה בקלות לגרום לשריפה.

כיוון שטסלה ממילא כוללת עמדת טעינה ניידת שמתחברת לשקע ביתי רגיל מי שמחפש לחסוך יכול להשתמש בה.

https://www.tesla.com/sites/default/files/pdfs/charging_docs/gen_2_umc/Gen2_Mobile_Connector_en_EU.pdf

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@eladts

זה ברור, זה לא סותר את מה שאמרתי, 

אבל לדוגמא אדם בבית פרטי, 

ישלם התקנה של 2500 ש"ח לאפקון?

כשעלות התקנה יקרה יותר מאשר העמדה עצמה.? 

אם יש לו חוש טכני, יתכן והוא יעשה לבד. 

לפחות עד לחיבור לארון, ויזמין חשמלאי לחבר את הנתיך. 

שוב אני מתאר סיטואציה, לא ממליץ לעשות לבד.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...