Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 6 דקות, eitanuch כתב:

אדם מוציא מעל 180 אלף על רכב. לא נראה לי שהתקנת עמדת טעינה ב-2500 תפריע לו.

אני קונה את הפרפורמנס ו 2,500 ש"ח מפריע לי, וביטוח שיקר באלף ש"ח יותר ממה שהוא אמור להיות מפריע לי.

אם אני קונה רכב במחיר כזה זה אומר שאני זורק בכל מקום אלפי ש"ח לאוויר ולא מעניין אותי?

עריכה אחרונה על ידי Y_u_v_a_l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, eitanuch כתב:

לא, אני רק אומר שהתעסקות עם התקנת עמדת טעינה בצורה לא תקנית זה לא המקום לחסוך בו 2500 ש"ח.

מסכים. הסיכון להרוג את עצמך תמורת הסיכוי לחסוך 2,500 ש"ח לא יוצא משתלם בפנקס החשבונות שלי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Ramich כתב:

יש כבר מישהו שקנה והתקין עמדה של טסלה.
את ההתקנה עשה עצמאית עם חשמלאי שלקח 1500 עבור כל העבודה.

עם חשמלאי זה לא עצמאית. כל עוד מדובר בחשמלאי מורשה אין פה שום בעיה. ככה עובד שוק חופשי. אם מחיר ההתקנה של אפקון לא ריאלי יש מספיק חשמלאים עצמאיים שיציעו מחיר יותר הוגן. הבעיה היא שבלתי אפשרי לתת מחיר אחיד כי אין דין התקנה בבית פרטי שבו לוח החשמל הראשי מטר ממקום החניה לבין התקנה בחניון תת קרקעי של בית משותף עם התחברות למונה של הדייר בקומה ה-20.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Y_u_v_a_l כתב:

אני אישית לא כ"כ בעולם הפודקאסטים אז אני רק יודע שיש המון כאלה בספוטיפיי וטיון אין שקיימות בטסלה, מעבר לזה אפשר אולי לבצע עקיפה דרך כניסה מהדפדפן לאתרי אינטרנט שמשדרים את הפודקאסט..בדיוק כמו שאנשים עושים בשביל לראות את הסרטים שלהם דרך PLEX וכו'. 

מסכים שזה לא מושלם..

הנקודה היא שאם אתה משתמש בשירות כלשהו שלא קיים בטסלה, אין לך אפשרות נוחה להשתמש בו (הזרמה בבלוטוס כמו ''פעם'' תמיד קיימת). אין אפסטור בטסלה. מצד שני בaa/cp כל מפתח יכול להתאים את האפליקציה הקיימת שלו לרכב בקלות יחסית, וברגע אחד זה זמין למיליוני אנשים ורכבים.

זאת גמישות שחבל שאין בטסלה.

מעקפים למיניהם אפשריים כשיש דפדפן, אבל זה לא אותו דבר, ובטח שלא נוח או הגיוני לשימוש בזמן נהיגה. טסלה מתעלמים פה ממשהו די סטנדרטי בימינו, כמו שאפל אוהבים לעשות. זה כנראה עובד, אבל זאת גישה שאני לא אוהב. אני אוהב לבחור בעצמי אם בא לי מנוי לספוטיפיי, טיידל, יוטיוב מיוזיק או יאנדקס. לא רוצה לבחור מה שטסלה בחרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, shimta כתב:

אם יש לו חוש טכני, יתכן והוא יעשה לבד. 

אני חושב שאתה מגזים.
בתור אחד שיודע את העבודה (גדל עם אבא חשמלטור בבית וחיווט חצי מהבית יחד איתו, כמעט מאפס), זה רחוק מאד מאד מDIY למתחילים בסגנון החלפת שקע.
אתה צריך למשוך חיווט (מתאים), לשים פיוז בארון חשמל, זה יכול לכלול גם עבודת גבס\חציבה\קידוח. לגמרי לא משחק ילדים.
2500 ש"ח שכוללים גם את עלות החומרים זה לא כסף גדול ביחס לעבודה, השאלה אם זה מחיר גלובאלי או שזה הבסיס.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, skywalker10 כתב:

הקביעה שמה שאתה לא מוצא בו צורך, הוא בהכרח מיותר לכולם, היא טיפה בעייתית בלשון המעטה. 

יש אולי מצב שיש דברים שאתה לא מוצא בהם צורך אבל אחרים כן? כן, אז? פיספסת נקודה דיי בסיסית, זו דעתי האישית בנוגע ל"צ'יכלולים" האלה. אם אתה (למשל) חושב כי רמקולים בכסא הנהג מהווים את רמת הכניסה הבסיסית אז תהיה בריא, זו אינה דעתי...

לפי הפירוט שלך אפשר גם לומר שהמסך הגדול מיותר, כי אפשר לקנות פיאט 127 ולהתקין בה אייפד על זרוע מעלי.

מה אני מפספס מבחינת פינוקים/פאר בהשוואה לרכב יוקרה פרמיום?

מעליבה אותי גישת היצרנים המתייחסת אלינו כדבילים. בחייאת, לתקוע באמצע המודעה "חיבור USB מאחורה" כאילו זה "הזרקת ניטרו מובנית" נשמע לי כזלזול באינטליגנציה.

וכן, ניתן להוסיף לבד לפיאט 127:

-אזעקה משוכללת+חיבור למוקד.

-מערכת אנדרואיד משודרגת עם חיבור לאינטרנט וGPS

-חיבור USB מאחורה (גם דרך מערכת האנדרואיד לקבלת רשת מקומית)

-מצלמת דרך עם חיישן G

-חיישני רוורס 

מצלמות 360 מעלות

-חיישני לחץ אוויר בגלגלים

-תאורה ממוחשבת (תאורת יום, הדלקה מרחוק, השהייה לאחר כיבוי המנוע וכו'). אמנם דורש מעט עבודה בהתחברות במקביל לממסר תאורה (אאל"ט, תקוע תחת משהו בתא המטען) עם ממסר נשלט USB אבל עם טיפת חוש טבני אפשר לגמור את זה מהר. 

שכחתי משהו?

אם נתעלם רגע מהגיחוך (ראית פעם פיאט 127 במציאות?) כל מה שכתבתי מופיע ברוב הפרסומות כתוספות לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, farkash7 כתב:

אין לי בעיה עם וויז אבל זה שאין אפליקציה של מאקו, אני לא יודע איך אני אשרוד נסיעה ככה.

מעניין כמה פה הבינו את הרפרנס

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי למי, יש מי שעבורו זה דיל ברייקר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אני אקח את זה בחזרה, ימשיך כבודו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Haim_gdsכמי שאשכרה נהג על פיאט 127 התוספת החשובה ביותר לדגם הזה היא משהו שיאפשר להתניע אותה בבוקר בלי דחיפה.

וברצינות - איך נושא כל התפעול והאפליקציות על מסך הטסלה מתיישב עם בטיחות ועם החוק לגבי מסך הניתן לצפיה ממושב הנהג?

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...