Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, שחורבז כתב:

כבר פעילים הסופרצ׳רג׳רים שלהם?

לא, עד אז יש עשרות "סופרצ'רג'רים" אחרים (מטעני DC מהירים עד 150KW, בתמונה: הכתומים). כמעט כולם משתמשים במחבר CCS2 שקיים בטסלה הישראלית. נכון, צריך להוריד 3-5 אפליקציות שונות ולהכניס כרטיס אשראי בכל אחד מהם, אבל היי, הם שם.

ccs.png

עריכה אחרונה על ידי mluggy
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 24 דקות, eladts כתב:

לא, גניבות של טסלה זה אירוע די נדיר. הרכב מחובר תמידית לאינטרנט ולכן זה לא רעיון חכם לגנוב אותו. כמו כן, אין כמעט מוסכים שאינם של טסלה שמטפלים בטסלה, כך שאין למי למכור חלקים מהרכב.

Pics or it didn't happen.

חחח שמע זה בקבוצה של טסלה ישראל בטלגרם עם 400 חברים ו 100 הודעות בשעה..וזה היה לפני כמה ימים

אין סיכוי בעולם שאני מצליח למצוא את התמונה הזאת.

עריכה:הופ מצאתי

Screenshot-20210303-181725-Telegram.jpg

לגביי הגניבות..אני הולך לשים את קוד ההנעה בתוך המערכת של טסלה. אני צנצנת אם פורצי הרכבים בארץ ידעו לפרוץ את הקוד הזה...זה לא קודנית עם מנתק הצתה ב 5 ש"ח של חברת הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי Y_u_v_a_l
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

חחח שמע זה בקבוצה של טסלה ישראל בטלגרם עם 400 חברים ו 100 הודעות בשעה..וזה היה לפני כמה ימים

אין סיכוי בעולם שאני מצליח למצוא את התמונה הזאת.

לגביי הגניבות..אני הולך לשים את קוד ההנעה בתוך המערכת של טסלה. אני צנצנת אם פורצי הרכבים בארץ ידעו לפרוץ את הקוד הזה...זה לא קודנית עם מנתק הצתה ב 5 ש"ח של חברת הביטוח.

אז יהיה צריך לשלם על החניה בחניון בשביל לטעון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

זה אכן נראה כמו סופרצ'רג'ר V3. בד"כ כל ארון כמו זה שבצילום משרת 4 עמדות, כך שאם יש 2 ארונות כנראה יהיו 8 עמדות. עכשיו נשאר למצוא את זה שבחיפה.

לפני 8 דקות, bobi כתב:

אז יהיה צריך לשלם על החניה בחניון בשביל לטעון?

יש בעולם סופרצ'רגרים שממוקמים בחניונים בתשלום, אבל לפעמים ממקמים אותם מחוץ לשערים כך שאין צורך לשלם על החנייה.

image.thumb.png.0e8c73048188364240fd74c479cf7585.png

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Y_u_v_a_l כתב:

אנחנו על המפה!

תודה @Y_u_v_a_l שעזרת להאדיר שם ישראל בגויים.

אני אנחש ניחוש פרוע שלטסלה יש חוזה עם קבוצת עזריאלי ולכן בחיפה הסופרצ'רגרים יהיו ממוקמים בקניון עזריאלי חיפה. מישהו מהחיפאים יכול לבדוק את השטח?

image.thumb.png.c9d05cf9e99f2ed89134eb957bb52f54.png

לפני 10 שעות, motizkn כתב:

לפחות לא יגנבו את הממיר הקטלטי :)

זה לא בטוח אם אתה מהמשפרים.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה צריך גם להתקין משהו שיפלוט עשן שחור

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, eladts כתב:

אנחנו על המפה!

תודה @Y_u_v_a_l שעזרת להאדיר שם ישראל בגויים.

אני אנחש ניחוש פרוע שלטסלה יש חוזה עם קבוצת עזריאלי ולכן בחיפה הסופרצ'רגרים יהיו ממוקמים בקניון עזריאלי חיפה. מישהו מהחיפאים יכול לבדוק את השטח?

image.thumb.png.c9d05cf9e99f2ed89134eb957bb52f54.png

זה לא בטוח אם אתה מהמשפרים.

אני גר ממש קרוב למקום המדובר..לא הצלחתי עדיין למצוא משהו כזה.

בכל מקרה אני לא מאמין שזה יהיה בתוך החניון של עזריאלי פה בחיפה, אבל גם אם כן, בניגוד לתל אביב פה החניה לא עולה כסף..

לשים את העמדות שלהם בתל אביב בתוך חניון בתשלום כשיש כולה 3-4 מתחמים כאלה בכל הארץ זאת חוצפה לדעתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

אני גר ממש קרוב למקום המדובר..לא הצלחתי עדיין למצוא משהו כזה.

בכל מקרה אני לא מאמין שזה יהיה בתוך החניון של עזריאלי פה בחיפה, אבל גם אם כן, בניגוד לתל אביב פה החניה לא עולה כסף..

לשים את העמדות שלהם בתל אביב בתוך חניון בתשלום כשיש כולה 3-4 מתחמים כאלה בכל הארץ זאת חוצפה לדעתי..

יכול להיות שיש רק צוות אחד שמבצע עבור טסלה את ההתקנות של סופרצ'רג'רים, אז כשהם יסיימו בתל אביב הם יעברו לחיפה. הניחוש שלי מתבסס על כך שטסלה בד"כ סוגרת חוזים עם רשתות להקמת סופרצ'רג'רים במספר אתרים של הרשת ועל כך שקניון עזריאלי חיפה נמצא בסביבת הנקודה על המפה של טסלה. אני בספק אם יש בתל אביב חניון במיקום מרכזי ליד נתיבי איילון שבו אפשר ליעד 8 מקומות לעמדות טעינה שאינו בתשלום. עם זאת, במספר חניונים בתשלום בהם יש סופרצ'רגרים יש הסדרים מיוחדים לביטול התשלום או תשלום מופחת למי שבא לטעון, כך שלא הכל אבוד.

image-jpeg.105824

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, eladts כתב:

יכול להיות שיש רק צוות אחד שמבצע עבור טסלה את ההתקנות של סופרצ'רג'רים, אז כשהם יסיימו בתל אביב הם יעברו לחיפה. הניחוש שלי מתבסס על כך שטסלה בד"כ סוגרת חוזים עם רשתות להקמת סופרצ'רג'רים במספר אתרים של הרשת ועל כך שקניון עזריאלי חיפה נמצא בסביבת הנקודה על המפה של טסלה. אני בספק אם יש בתל אביב חניון במיקום מרכזי ליד נתיבי איילון שבו אפשר ליעד 8 מקומות לעמדות טעינה שאינו בתשלום. עם זאת, במספר חניונים בתשלום בהם יש סופרצ'רגרים יש הסדרים מיוחדים לביטול התשלום או תשלום מופחת למי שבא לטעון, כך שלא הכל אבוד.

image-jpeg.105824

מעניין, נחכה ונראה איך זה יהיה בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הנחה שהם ירצו להרחיב את הרשת לעוד נקודות ברחבי הארץ, הגיוני שיסגרו חוזה עם אחת מחברות הדלק (אירוני משהו). בתחנות דלק, בפרט מחוץ לערים יש מספיק שטח והחברות גם יהנו מהכנסות בחנויות הנוחות. בפרט במתחמי מסעדות, זמן טעינה יקח יותר מחמש דקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, shadetree כתב:

מתוך הנחה שהם ירצו להרחיב את הרשת לעוד נקודות ברחבי הארץ, הגיוני שיסגרו חוזה עם אחת מחברות הדלק (אירוני משהו). בתחנות דלק, בפרט מחוץ לערים יש מספיק שטח והחברות גם יהנו מהכנסות בחנויות הנוחות. בפרט במתחמי מסעדות, זמן טעינה יקח יותר מחמש דקות...

זה היה הרבה יותר הגיוני לדעתי. לשים בחניונים זה ממש בעייתי, אנחנו מכירים ישראלים..רוב הסיכויים שרכבים רגילים פשוט יחנו בחניות האלה שמיועדות לטעינה. אם יש רשת רחבה מאד אז ניחא..הולכים למיקום קרוב אחר. אבל כרגע המצב בישראל הוא ממש לא ככה לכן זאת לא הייתה ההחלטה הכי חכמה לדעתי. אני פחות בונה עליהם ויותר על חברות אחרות כמו סונול וכו' שמתקינות עמדות DC מהירות שלהן ומתחילות להגביר קצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, shadetree כתב:

ברוב תחנות הדלק בישראל החניה מאוד צפופה וקשה למצוא 8 מקומות חניה פנויים. בתחילת הדרך בארה"ב רוב הסופרצ'רג'רים היו בחניות של בתי מלון וקניונים אבל היום יש לא מעט סופרצ'רג'רים בתחנות דלק גדולות.

611936.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

לשים בחניונים זה ממש בעייתי, אנחנו מכירים ישראלים..רוב הסיכויים שרכבים רגילים פשוט יחנו בחניות האלה שמיועדות לטעינה.  

נקודה מעניינת.

יש אפשרות לאכוף את העניין הזה או למנוע חניה של רכבים רגילים בעמדות טעינה?

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, shachar187 כתב:

נקודה מעניינת.

יש אפשרות לאכוף את העניין הזה או למנוע חניות של רכבים רגילים בעמדות טעינה?

עד כמה שאני מבין בישראל נושא האכיפה של חניה בשטח פרטי מאוד בעייתי. בארה"ב בעל החניון יכול פשוט להזמין גרר שיגרור עבריני חניה ויגבה מהם תשלום מפולפל עבור שחרור הרכב. אבל למי שיש וו גרירה, אפשר לקחת את החוק בידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...