Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה שפורסמה: תחקיר רכבי הליסינג

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת כתבה דיי רדודה, בטח שלא הייתי מבסס תחקיר על בסיס רכב אחד ומכון בדיקה אחד גם אם לדעתי זה באמת מייצג את המצב, לא בהכרח מצב הרכבים אלא הנסיון לדחוף רכבים לאנשים והטענות שהכל תקין מצד החברה.

https://mobile.mako.co.il/news-money/consumer-q1_2019/Article-09a934dacf8d861004.htm?Partner=makoApp

רק הזכיר לי את כל העצבים שקיבלתי בשרשור הזה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?606415-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E-Lease4u-%D7%90%D7%95-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%96%D7%94-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%9C%D7%A7%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9-%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%A8-%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%AA

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה ממש לא משהו חדש או נדיר. ב 99.9 מהרכבים יש שוני משמעותי בין בדיקה מטעם חברת הליסינג והלקוח.

אבל זה טוב שיש כתבות כאלה, כי לא כולם נכנסים לקארספורום ומודעים לעניין הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה אם הכתבה מקצועית או לא. בשורה התחתונה כל מה שיש הוא נכון וזה עצוב שחברות משקרות בנוגע לתקינות הרכב

כמה שאתה צודק :( ולצערנו שוק הליסינג במדינה הפך עצום בגודלו והמון אנשים רוכשים מכוניות שהיו בעברן ליסינג וחלק מהאנשים האלה "שמאמין" לבדיקה שלהם אוכל אותה למעשה לאחר מכן (מדבר על ניסיון של חבר טוב מהעבודה שרכש מאזדה 3 ששפכה מנוע אחרי פרק זמן שהוא נסע בה כי האמין שהכל תקין לפי הבדיקה וכמובן לא היה עם מי לדבר, שילם עלות שיפוץ ומכר את הרכב)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי לראות רכב מאזדה 3 באחת מהסכוניות המדוברות ואחרי שישבתי וקיבלתי הסבר ביקשתי לראות את הרכב.. (בקשה לגיטימית נראה לי..)

המוכר אמר כמובן שהרכב בסניף אחר וכדי לשריין צריך לשלם דמי רצינות 2000₪?

לשאלתי איך אשלם 2000₪ מבלי שראיתי את הרכב?!

נעניתי.. ״מה אתה לא יודע איך מאזדה 3 נראית..?!?!

ככה נראה פרצופם של חברות הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה אם הכתבה מקצועית או לא. בשורה התחתונה כל מה שיש הוא נכון וזה עצוב שחברות משקרות בנוגע לתקינות הרכב
כמו שאמרו למי שגולש פה זה לא חדש.

האם הכתבה מקצועית זה משנה? , בטח שמשנה.

הכתבה מעומעמת ולא מציגה באופן שקוף את 2 הטפסים השונים - אמירות כלליות של "היו 5 בעיות במערכת x" בלי שום הסבר על טיב הבעיה מוציאה אותה כתבה פופוליסטית לכל היותר.

למה לא מציגים את 2 הטפסי בדיקה בצורה שקופה לצופה? למה להשתמש באמירות מעומעמות.

ביקורת שבאה לחקור מהלך לא תקין של חברות הליסינג, צריכה להיות מקצועית .

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדוד או לא, אם הקוראים ייקחו רכבים לבדיקה מטעמם הכתבה עשתה את העבודה.

המטרה היא להעלות מודעות,לא לתת הסבר מפורט להבדלים בין הבדיקות.

בלמים וצמיגים שחוקים מוחלפים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בשרשור שפתחתי על רכישת ההונדה ג'אז מלפני חודשיים:

רוב סוכני המכירות עובדים כמו באסטה בשוק רק עם חליפה ועניבה. רובם גם לא מבינים במכוניות, לא בקטע רע. פשוט הדבר היחיד שהם יודעים זה לערבב את הלקוח.

מכירים את ההוא שמוכר ארטיקים בים? זה שמסתובב כל היום מהבוקר עד הערב וחוזר על התקליט "ארטיק ארטיק!!" "אני הולך, זהו אני הולך!"

ככה זה אותו דבר.

אפילו אם תבוא עם 200 אלף שקל הנציג יגיד לך שהתקציב שלך בעייתי ואי אפשר למצוא משהו עם ק"מ נורמאלי, ואחרי זה יספר לך סיפורים וינסה לדחוף לך רכבים עם פגיעה בשלדה, או רכבים לא מבוקשים עם ק"מ נמוך ויגיד לך שאם אתה לא סוגר עכשיו זה נחטף...

וזורקים מחירים של מחירון ואפילו מעל המחירון בלי לקזז את ההפחתות על ליסינג.

אחי הקטן לא מזמן היה בחברה גדולה, הנציג מתחייב לו שאין פגיעה בשלדה שבפירוש בטופס הבדיקה כתוב שיש פגיעה בשלדה. שקרן מארץ השקרנים!!!!!

בקיצור, בשוק ההתנהלות כבר יותר רצינית ותמיד צריך להתייחס אליהם בספקנות.

אגב גם אצל יועצי משכנתאות/בנקאים המצב לא רחוק מzה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני תמיד אומר:

לא קונים רכב מליסינג/השכרה!

רק פרטי ותאמינו לי שלא חסרים דגמים וכמויות.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפרטי יש רמאויות.

יש אופציה אחרת והיא הטרייד אין הרשמי של היבואנים. שם הרבה פעמים יש רכבים שטופלו כראוי.

אבל שוב, כל המגרשים דינם שווה - כבדהו וחשדהו וקח ל 10000 בדיקות מטעמך, ולפני שאתה לוקח לבדיקה מטעמך לבדוק:

1) להסתכל על הרכב ויזואלית לוודא מה הקילומטר שיש ברכב לעומת מה שהנציג אמר לך.

2) לפתוח מכסה מנוע, לבדוק מה התאריך שרשום על המצבר, שלא יהיה ישן.

3) לבדוק שמן, מים, נוזל בלמים, לראות מה הצבע של השמן אם הוא לא שחור. לבדוק צמיגים. לבדוק שיש גלגל רזרבי.

4) להיכנס לרכב, לבדוק שהנעילה המרכזית עובדת, שכל הדלתות נפתחות ונסגרות גם מדלת הנהג וגם מדלת הנוסע, שהצילינדרים עובדים ולא דפוקים.

5) להתניע את הרכב, לבדוק שההתנעה חלקה ואין רעשים.

6) להפעיל מזגן גם על קור וגם על חום לראות שעובד.

7) לבדוק שכל החלונות החשמליים עובדים! להוריד ולהעלות אחד אחד.

8) לבדוק את המראות החשמליות שהן עובדות (במידה ויש).

9) להפעיל את הרדיו לראות שעובד.

10) לבדוק תקינות של בולמי זעזועים, שאין נזילות מהבולמים, ללחוץ על הרכב לראות שהוא חוזר ושהבולם לא גמור.

11) לבקש היסטוריית טיפולים.

12) לבדוק שמערכת I-stop עובדת (במידה שיש).

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני תמיד אומר:

לא קונים רכב מליסינג/השכרה!

רק פרטי ותאמינו לי שלא חסרים דגמים וכמויות.

קניתי את הרכב שלי מליסינג והוא משרת אותי נעמנה כבר יותר מ-7 שנים, רקורד תקלות הרבה יותר טוב מרכבים פרטיים בני אותו שנתון. הצהרה שלך כל כך גורפת שהיא ממש שקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הרכב שלי מליסינג והוא משרת אותי נעמנה כבר יותר מ-7 שנים, רקורד תקלות הרבה יותר טוב מרכבים פרטיים בני אותו שנתון. הצהרה שלך כל כך גורפת שהיא ממש שקר.
בכל כלל יש יוצא מן הכלל.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...