Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש 0 קילומטר - צריכה ייעוץ

yuliay
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

אני מתלבטת בין קיה נירו לספורטאז' מעוניינת לקנות רכב 0 קילומטר מחברת ליסינג..

מה החסרונות בעסקה כזאת , מה צריך לבדוק? איזה חברת ליסינג מומלצת מהניסיון שלכם ואיזה פחות?

אין לי ניסיון בקניית רכב (הייתי שנים עם ליסינג) , אז כל העניין קצת מלחיץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הוא במחיר זול יותר לעומת יבואן, אבל! הרבה פעמים יבואן עושה מבצעים ולכן צריך לבדוק את פער המחירים.

כמו כן לבדוק את רמת האיבזור שנמכרת בחברות הליסינג, אולי המחיר זול יותר מאשר ביבואן אבל גם רמת איבזור נמוכה יותר.

לבדוק כמה אחריות נותנים על הדגם, יש דגמים למשל ריו/פיקנטו אשר יבואן מספק 7 שנות אחריות ואילו בליסינג רק 3.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שנאמר מעלי, ליבואן יש פתרונות מימון לא פחות טובות מחברות הליסינג אם זה השיקול שלך. לדעתי ההפרש לא שווה הפער לאחר מכן הן במכירה והן בכיסוי הביטוחי.

חברות הביטוח מעריכות את הרכב כמו רכב ליסינג רגיל - 18% הפחתה אאל"ט.

כשתנסי למכור את הרכב גם לא יעניין אף אחד שקנית 0 ק"N, כל עוד רשום ברישיון רכב ליסינג ההפחתה תהיה בהתאם.

לפני שאת מתפתה לקנות לכי תעשי סיבוב בכמה סוכניות רכב ותבדקי.

בין הנירו לספורטז' - הנירו חסכונית יותר, ממליץ לך שוב, ללכת לסוכנות ולראות מה מתאים לך, במיוחד שזה באותו המקום.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד טיפ חשוב, תבדקי תאריך עליה לכביש של הרכב 0 ק"מ.

יש רכבים שיושבים גם חצי שנה עם רישוי מה שאומר שאת צריכה להפחית חצי שנה מאחריות הרכב הכוללת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברה שנקראת ביג ליס יש לה אתר. קניתי דרכה מס' רכבים לחברים וכולם היו מרוצים

האם הם ניסו למכור את הרכבים, אם כן כמה נאלצו להוריד מה מחירון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה יכול להיות שווה אם הפער במחיר מהיבואן יפה ובהינתן שרמת האבזור והאחראיות דומות (ויש מספיק רכבים עם תנאים זהים ליבואן) ובמידה ואת מתכוונת להחזיק את הרכב לכמה שנים יפות (לפחות 5), אז כן, זה יכול להיות משתלם ומומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הם ניסו למכור את הרכבים, אם כן כמה נאלצו להוריד מה מחירון?

ת'אמת זה לא בדקתי. מה שאני כן יודע שהם שילמו מראש פחות על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאד להיות שעדיין דרך חברה יצא לך יותר זול. הם עובדים דרך אלבר - מורשה אלבר.

לחברות אין טעם להתעסק איתי, המטרה שלהם זה לדחוף לי הלוואה בפרים +3

כבר דיברתי עם כמה חברות דומות, אמרו במפורש, אם יש לך את כל הסכום אתה לא צריך אותנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות הביטוח מעריכות את הרכב כמו רכב ליסינג רגיל - 18% הפחתה אאל"ט.

כשתנסי למכור את הרכב גם לא יעניין אף אחד שקנית 0 ק"N, כל עוד רשום ברישיון רכב ליסינג ההפחתה תהיה בהתאם.

בהצלחה.

ואם אני קונה דרך חברת מימון שהיא לא לסינג, משכן אני מוסיף יד מיום הראשון חברות ביטוח גם יורידו 18%?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליה-Y זה האלטר-אגו של יוליאן-X?

:-D

גירסה נשית מיקום מקביל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...