Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיוני שהחלפת קלאץ וגלגל תנופה בדאסטר עולה 7700 ש"ח?

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. יש לי כמה סימני שאלה על דאצ'יה דאסטר ועל קרסו.

הלך לי הקלאץ לאחר שהתלוננתי בימים הראשונים שרכשתי את הרכב(חדש מהחברה) שיש ריח חריף והמוסך הסכים איתי.

כאמור התלוננתי גם בטיפול האחרון שההילוכים לא פועלים כמו שצריך ובכל זאת במוסך אמרו שבדקו והכל בסדר (העיקר שאשלם כבר על הטיפול ואפנה להם ליפטים ללקוחות אחרים)..

ועכשיו כשהלך קלאץ ב60 א' ק"מ הם מאשימים אותי.

אציין שאני הנהג היחידי ולא ירדתי כלל לשטח.

א. האם הגיוני שיילך קלאץ ב60 א' קמ? לא קונה את התירוץ המביש שמי ששורף קלאץ כנראה לא מספיק טוב בהעברת הילוכים..

ב. האם המוסך לא אמור לשלם לכל הפחות על הגלגל תנופה שהלך בעקבות שהמשכתי לנסוע כפי שקרסו טענו? שהרי התרעתי כמה פעמים שיש בעיה והם לא עשו דבר ולא ביקשו להשאיר את הרכב או להמשיך לבדוק או כל דבר אחר.

ג. האם הגיוני שמחיר החלפת קלאץ יעלה 7700?? לא ממש מצאתי איך זה מסתדר שדאציה החשבון פשוט..

ד. האם הגיוני שאף אחד מקרסו לא יוצר איתי קשר למרות שבקשתי מספר פעמים שיחזרו אלי דרך המוקד להשארת הודעות?

ה. האם עשיתי טעות שהתקרבתי לקרסו למרות שהזהירו אותי לא להתקרב? נראה שכן..:cry:

דרך אגב יש לי מעט ניסיון מר עם הרכב ולכן המלצתי האישית היא להתרחק מדאצ'יה ומקרסו.

ואם בכל זאת לא הקשבתם לי וקניתם, אז מתי שתרצו למכור (ואתם תרצו!) אני מאחל לכם שהלוואי ותמצאו מישהו שיסכים לשלם 50% מתחת למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא אומר לך שאתה אשם, אבל אפשר לשרוף קלאץ' בהרבה פחות מ60 אלף ק"מ אם לא נוהגים כמו שצריך...

לידע כללי, איזה שנה הרכב?

אתה אומר שבימים הראשונים הייתה לך בעיה והסכימו איתך והחליפו לך.

אחרי זה אמרת שבטיפול אחרון הם גם אמרו שהכל בסדר... מתי זה היה?

לא אהיה מופתע אם בכלל לא בדקו כמו שצריך בטיפול אחרון (אם בדקו בכלל) ותכלס בהתחלה כאשר החליפו לך עשו משהו לא טוב ובגלל זה עכשיו הלך בקלאץ'..

לדבר אם היצרן בחו"ל ולספר את כל הסיפור עם תאריכים והכל, יכול לעזור גם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לא יודע מי אשם ומי לא.

מה שכן המחיר הזוי! אם אתה יכול להמתין תביא את החלק מחול.

לא יודע מה המחירים שם. אני יודע שלרכב אחר (פחות נפוץ בהרבה) חסכתי לחבר לא מעט כסף, וייבאתי את החלק בצורה היקרה ביותר כי זה היה דחוף, כלומר משלוח של פדקס+תשלום עמלת שחרור+תשלום מיסים.

עדיין עלה משמעותית פחות מהארץ, סט מושלם (קלאץ+מיסב+גלגל תנופה) של חברת Luk.

יש לי הרגשה שבמזרח אירופה זה יעלה הרבה פחות וגם סתם באיביי.

יש מצב לא רע שזה יעלה משמעותית פחות גם אם תשכור רכב לשבוע ותחכה לחלק...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה גלגל תנופה כפול(משכך זעזועים) המחיר שלו לא זול, לפחות 3k.

תוסיף לזה עבודה של בוא נגיד 6-7 שעות לפירוק והרבה, מחיר סט מצמד מקורי ואביזרים נלווים והגעת למחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2016. לא הבהרתי את עצמי. ב2016 הסכימו שיש ריח חריף מהקלאץ אבל גם אז לא הסכימו לפתוח. הסכימו רק אם אשלם על הפתיחה (כשהרכב בן שבוע!!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לא יודע מי אשם ומי לא.

מה שכן המחיר הזוי! אם אתה יכול להמתין תביא את החלק מחול.

לא יודע מה המחירים שם. אני יודע שלרכב אחר (פחות נפוץ בהרבה) חסכתי לחבר לא מעט כסף, וייבאתי את החלק בצורה היקרה ביותר כי זה היה דחוף, כלומר משלוח של פדקס+תשלום עמלת שחרור+תשלום מיסים.

עדיין עלה משמעותית פחות מהארץ, סט מושלם (קלאץ+מיסב+גלגל תנופה) של חברת Luk.

יש לי הרגשה שבמזרח אירופה זה יעלה הרבה פחות וגם סתם באיביי.

יש מצב לא רע שזה יעלה משמעותית פחות גם אם תשכור רכב לשבוע ותחכה לחלק...

הבעיה שהם תקעו אותי כבר שבוע בלי שעשו עם הרכב כלום ועכשיו אני די בידיים שלהם.. נראה שזה ההתנהלות הרגילה בקרסו.

כמובן שחלילה לי לחשוב שאולי הם יציעו לי רכב חלופי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תיעוד הבעיה שהם עזבו את המוסך שהייתי בו (ראובן את משה ברחובות). וכמו שאמרתי הם הסכימו לפתוח אם אני ישלם את העלות של הפתיחה (4 שעות עבודה כ1600+ מע"מ...) ורק אחרי שיפתחו הם יראו אם עלי לשלם על עוד חלקים שהלכו.. בקיצור התנהלות בזויה. עשיתי את הטעות אבל אני מבקש ממכם אל תתקרבו לקרסו, אתה חוסך כמה שקלים בקניה אבל אוכל אותה טוב טוב במוסך וברכבים המתפרקים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכר חינוך גבוה, חלפה במוחי לרכוש סטפוואי ידנית, אני חושב שאוותר.

לגבי הקמ"ז שבו הקלאץ סיים את תפקידו בעולם - הגיוני, ראיתי כבר החלפות קלאץ ב-30,000. מצד שני, לא רצוי שילך בנסועה כזו.

דבר נוסף, הייתה לי מיקרה ידנית וטיפלתי בה פעם אחת במורשה של קרסו והמחירים היו גבוהים להחריד, כך שאני מצטרף לנאמר מעלי, תוכל למצוא מצמד וגלגל תנופה במחיר נמוך יותר רק התאזר בסבלנות.

בהצלחה !

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. האם הגיוני שיילך קלאץ ב60 א' קמ? לא קונה את התירוץ המביש שמי ששורף קלאץ כנראה לא מספיק טוב בהעברת הילוכים..

כן, הגיוני.

האם נהגת לפני כן על רכב ידני?

אם נהגת והמצמד החזיק לך מספר קילומטרים רב, אז זה טיעון לא רע.

ה. האם עשיתי טעות שהתקרבתי לקרסו למרות שהזהירו אותי לא להתקרב? נראה שכן..:cry:

לא, לא עשית טעות.

ואם בכל זאת לא הקשבתם לי וקניתם, אז מתי שתרצו למכור (ואתם תרצו!) אני מאחל לכם שהלוואי ותמצאו מישהו שיסכים לשלם 50% מתחת למחירון.

מכרתי בכאלפים, אלפים חמש מתחת למחירון, ממש לא ב 50% פחות.

(תשובות שלי באדום)

המצמד החזיק לי מצוין, והייתי גם בשטח וגם הרבה בנסיעות בפקקים.

האם הגיוני שם משתמש כמו שלך?

האם הגיוני שמי שמתכוון להשאר כאן בפורום יבחר לו שם מתריס כמו שלך.

כל זה ועוד בפרק הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2016. לא הבהרתי את עצמי. ב2016 הסכימו שיש ריח חריף מהקלאץ אבל גם אז לא הסכימו לפתוח. הסכימו רק אם אשלם על הפתיחה (כשהרכב בן שבוע!!).

2016 זה אומר שהרכב כבר בן שנתיים לפחות, אם לא שנתיים וחצי-שלוש.

אני *משער* שאם היתה בעיה בקלאץ' הוא לא היה מחזיק שנתיים-שלוש אלא לכל היותר עוד כמה ימים\שבועות או במקרה הטוב - חודשים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה דאסטר עם 100000 ק"מ והקלאצ היה עוד מקורי מנוע בנזין

כרגע אני נוהג בדאציה שלישית ומאמין שתיהיה גם רביעית

לא יודע באיזה מוסך היתה אבל בקרסו חיפה השירות מעל המצופה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(תשובות שלי באדום)

המצמד החזיק לי מצוין, והייתי גם בשטח וגם הרבה בנסיעות בפקקים.

האם הגיוני שם משתמש כמו שלך?

האם הגיוני שמי שמתכוון להשאר כאן בפורום יבחר לו שם מתריס כמו שלך.

כל זה ועוד בפרק הבא...

התגובה שלך לא באה בחשבון. יכול להיות שיצא רכב עם פגם כלשהו ספציפי...גם זה קורה. הבחור לפי תיאור שלו פנה לקרסו שהרכב היה חדש מהניילון כולה בן שבוע בבקשה שייבדקו אל עניין הקלאצ כי הוא הרגיש והריח שמשהו לא בסדר והסכימו איתו שמשהו לא בסדר אך לא הסכימו לפתוח בלי שישלם עלות עבודה...איךה נשמע דבר שכזה?? למה נועדה האחריות? משכו ומשכו אותו כדי לתת לו להרגיש שהכל בסדר והנה הלך קלאצ ומפנים אליו אצבע מאשימה. על מה ולמה?? כי הוא היה תמים ולא התעקש שייקחו אחריות אז שהרגיש שמשהו לא בסדר? נשמע הגיוני? 7700 שח זה מחיר בזיון בהתגלמותו אפילו השתתפות שלהם על עוגמת נפש לא הציעו! מצב איכסה מבחינתם! וזה מה שקורה שקונים רכב חדש ומרגישים משועבדים למורשה יבואן. מפה ועד להתייחס לבן אדם כמתריס או בגלל שבחר בשם מישתמש שכזה? באמת שלא יפה!

לפותח השירשור...נסה לרכוש את החלקים בעצמך אולי אפילו תספיק חריטה בלבד לגלגל התנופה ואז תחסוך לא מעט. את העבודה תמצא מי שיעשה לך אל תתעסק עם קרסו אם זה היחס שקיבלת מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביו שריח רע מהקלאץ זה דבר שיכול לקרות גם בשעה הראשונה שהרכב נמסר בה אם לא נוהגים נכון.

עקרונית רכיב הקלאץ אינו באחריות. על כן מודיעים ללקוח שהפירוק על חשבונו. אם מגלים תקלה באחריות, מזכים בעלות העבודה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...