Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - ילדים איכס

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האנס, לא הייתי מצהיר הצהרה כל כך חדה. יש בעולם המערבי לא מעט אנשים שחושבים כמו בנצי. באירופה מדינות רבות שאוכלוסייתן מצטמצמת, חלקן אפילו בקצב מהיר מאד עם ילודה ממוצעת של פחות מילד לאשה (להזכיר - כדי לשמר את האוכלוסיה הקיימת צריך בסביבות 2.1 ילדים לאשה).

דארווין עובד טוב. הגנים שלהם לא עוברים הלאה.

אתה מדבר על הודעות מגעילות ואז נותן את המשפט האחרון... זאת הצביעות של אנשים "נאורים".

לצערי רוב המטומטמים הם אלו שמשריצים בלי לחשוב.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לקיום של רוב בני אדם אין תועלת ממשית. בעצם אי קיומם יועיל לך הרבה יותר מאשר קיומם. אם מחר מגפה תחסל 50% מהמין האנושי השורדים ילקקו דבש. אתה מדמיין עולם שאין בו פקקים באף שעה ביום? עולם שדירה עולה גרושים? עולם שכולם רודפים אחריך ומלקקים לך את התחת כי יש מחסור בעובדים?

אירועים כאלה התרחשו בעבר.

אם מחר מגפה תחסל 50% מהמין האנושי יהיה פה תוהו ובוהו רציני כי המון מנהיגים, אנשי צבא, משטרה ורפואה ימותו והסדר החברתי יתפרק. אנשים יבזזו חנויות וישרפו מכוניות ברחוב. מי שינסה להישאר תרבותי ויתנגד לאלימות יתלו אותו ברחוב על עמוד חשמל ויהפכו את הבית שלו למועדון חשפנות. החייזרים שמרגלים אחרינו יבינו שהציביליזציה שלנו קרסה, אנחנו לא מאורגנים ואין לנו מספיק חיילים להילחם בהם והפלישה לכדוה"א תתחיל. הרודן משעבד הגלקסיות יכבוש בקלות את העולם וישעבד את כל מי שנשאר ללא רחמים, לשמש לעבודות פרך, חיות מחמד ושפחות מין שלו, והם יצטערו שהם לא מתו במגפה. מי שינסה להתנגד יומת ביסורים קשים. בקיצור, שניצלים לא יהיו לך יותר.

אם אתה מחרטט, לך על זה עד הסוף.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה שלי היא שילדים הם לא דבר הכרחי

אני מסכים איתך לחלוטין בטריליון אחוז ועוד קצת.

אני ממש רחוק מלחשוב שילדים זה must ושכל אחד יעשה מה שטוב לו.

אבל הויכוחים פה עם חלק מהחברים - וזה דפוס חוזר - הם כמו ויכוחים בפורום הכללי על פראיירים שקונים מכוניות בסכומים שונים. וזה מה שהופך את זה לקצת עצוב.

בן אדם שיכול לקנות רכב בחצי מיליון ולא רוצה - אשמח תמיד לקרוא את הדעה שלו.

בן אדם שנמצא במינוס עמוק בבנק, בקושי סוגר את החודש, אבל משפריץ רעל על כל מי שנמצא במצב טוב יותר - ובכן, אתה יכל להבין מה הדעה שלו שווה בעייני.

אותו דבר כאן.

לקיום של רוב בני אדם אין תועלת ממשית. בעצם אי קיומם יועיל לך הרבה יותר מאשר קיומם. אם מחר מגפה תחסל 50% מהמין האנושי השורדים ילקקו דבש. אתה מדמיין עולם שאין בו פקקים באף שעה ביום? עולם שדירה עולה גרושים? עולם שכולם רודפים אחריך ומלקקים לך את התחת כי יש מחסור בעובדים?

אתה מדמיין עולם שבו כל המשפחה שלך נמחקת?

שבו החברים שלך - אם יש לך - מתים?

חוסר היכולת שלך להבין אפילו את זה שרוב האנשים בעולם לא רוצים לאבד את הקרובים אליהם מדהימה. וגם זו מורשת של המגפה השחורה. ושל השואה. וכו' וכו'.

אנחנו, או רובינו, לא היטלרים ולא סטלינים ואפילו לא פרופסורים לכלכלה שמסתכלים על הכל מתוך פריזמה של "תועלת".

רובינו לא מודדים את טיב החיים שלנו לפי "תועלת". כי זה פשוט... חסר תועלת.

לקיום של אף אחד אין מטרה ממשית.

אין שום אבל שום אבל שום קשר בין זה, לבין הבחירה, בערך, שלך להפוך את הכל לסבל רצוף.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס, לא הייתי מצהיר הצהרה כל כך חדה. יש בעולם המערבי לא מעט אנשים שחושבים כמו בנצי. באירופה מדינות רבות שאוכלוסייתן מצטמצמת, חלקן אפילו בקצב מהיר מאד עם ילודה ממוצעת של פחות מילד לאשה (להזכיר - כדי לשמר את האוכלוסיה הקיימת צריך בסביבות 2.1 ילדים לאשה).

דארווין עובד טוב. הגנים שלהם לא עוברים הלאה.

נהנים מרמת חיים שלא תהיה לך בארץ. למה אתה חושב שכל המהגרים דופקים על הגבולות שלהם? שישארו באפריקה עם ה-9 ילדים שלהם ויריבו על חבילות מזון מהאו"ם. ילדים זה שמח אז שישמחו.

אתה מדמיין עולם שבו כל המשפחה שלך נמחקת?

שבו החברים שלך - אם יש לך - מתים?

חוסר היכולת שלך להבין אפילו את זה שרוב האנשים בעולם לא רוצים לאבד את הקרובים אליהם מדהים. וגם זו מורשת של המגפה השחורה. ושל השואה. וכו' וכו'.

אנחנו, או רובינו, לא היטלרים ולא סטלינים ואפילו לא פרופסורים לכלכלה שמסתכלים על הכל מתוך פריזמה של "תועלת".

רובינו לא מודדים את טיב החיים שלנו לפי "תועלת". כי זה פשוט... חסר תועלת.

לקיום של אף אחד אין מטרה ממשית.

אין שום אבל שום אבל שום קשר בין זה, לבין הבחירה, בערך, שלך להפוך את הכל לסבל רצוף.

תסתכל על זה כסבל למען מציאות טובה יותר. אנשים בזמן המגפה השחורה סבלו, אבל אילוא המגפה אירופה לא הייתה נכנסת לרנסנס.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, אין מטרה שמצדיקה סבל ברמה כזו. אין ולא יכולה להיות. והיחידים שחשבו אחרת זה מהפכנים רדיקליים. וכולנו יודעים לאן זה הוביל ברוב המקרים.

יותר מזה, אתה גם לא קונסיסטנטי עם הדעות שלך.

למה זה טוב רנסנס?

(גם לא בטוח שזה קשור כל כך. כי אחת ההשפעות של המגפה היתה גם מוות המוני של יודעי קרוא וכתוב, ברמה כזו שלקחו בורים מוחלטים לתפקידים כנסייתים שונים, מחוסר ברירה).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנים מרמת חיים שלא תהיה לך בארץ. למה אתה חושב שכל המהגרים דופקים על הגבולות שלהם? שישארו באפריקה עם ה-9 ילדים שלהם ויריבו על חבילות מזון מהאו"ם. ילדים זה שמח אז שישמחו.

תסתכל על זה כסבל למען מציאות טובה יותר. אנשים בזמן המגפה השחורה סבלו, אבל אילוא המגפה אירופה לא הייתה נכנסת לרנסנס.

חשבת כבר על שם לספר?

געגועי להיטלר

המגיפה השחורה, עכשיו בצבע

שגרה, קיובקל ושניצל

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הודעות מגעילות ואז נותן את המשפט האחרון... זאת הצביעות של אנשים "נאורים".

לצערי רוב המטומטמים הם אלו שמשריצים בלי לחשוב.

תודה על המחמאה.

בנצי, אתה צריך להבין, ובלי להכנס לפילוסופיה של "מטרות החיים" שאיני מבין בה דבר: כל יצור חי (כאינדיבידואל או כקבוצה, זה כבר תלוי בסוג הייצור) מתוכנת להעמיד צאצאים, להעביר את הגנים שלו לדור הבא. אנשים שלא רוצים לעשות זאת הם אנומליה בעולם החי (על צורותיו וממלכותיו), הם לא מעבירים את הגנים. מבחינת האבולוציה הם dead end.

ובינינו - תראה מה קורה במדינות שבהן יש מחסור בילדים: הן סובלות מהזדקנות ומקפאון כלכלי, או שהן מייבאות עובדים זרים שמחליפים את התרבות המקומית בתרבות מיובאת. התהליך הזה כל כך בולט באירופה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מייבאים עובדים סיעודיים? כי הדור הצעיר לא רוצה לעסוק בתחום הזה.

זה לא כי אין דור צעיר, יש דור צעיר שרוצה יותר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שלא ראית את סדרת המופת The Leftovers. ושם זה היה רק 2% מהמין האנושי...

עזוב - שווה לך לראות ולו בגלל שזה יכניס אותך עוד יותר לדכאון, ואז יוציא אותך ממנו לגמרי ויגרום לך לעשות משהו עם עצמך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מדבר על עובדי סיעוד? מדברים על פועלי הייצור של פולקסואגן ו-BMW.

איך הגיעו הטורקים לגרמניה? לא היו מספיק גרמנים כדי להפעיל את המפעלים. אז ייבאו עובדים מטורקיה ומרוקו. ואותו תהליך ברבות ממדינות אירופה כבר 50 שנה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה המצב היום, אבל העובדה היא שבאירופה:

1. האוכלוסיה האירופית מתכווצת.

2. מייבאות, או, לפחות, ייבאו עובדים זרים במספרים עצומים. אני לא מדבר על "פליטים" לסוגיהם, אלא ממש יוזמה של האירופים. התקבלו ביותר מידיים פתוחות.

האמת היא שאני לא בטוח מה קדם למה, כיוון שיבוא העובדים הזה החל כבר בשנות ה-50, ואני לא יודע מתי בדיוק החלה הנפילה בילודה של האירופים. אבל כיום האירופים בהחלט סובלים מכך שהילודה של אותם מהגרים (וצאצאיהם) גבוהה בהרב מהילודה של האוכלוסיה המקומית המקורית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב, זה לא בגלל מחסור אמיתי בעובדים, עדיין יש אבטלה.

הדור הצעיר מפונק יותר.

יש גם קשר למדיניות הסעד, למה לעבוד קשה אם אפשר לקבל עזרה ממשלתית?

אתה יכול להסתכל על ארצות הברית כדוגמא להגירה, לא הגירה מבחוץ, הגירה פנימית, פעם אנשים היו נודדים בהתאם להזדמנויות, גילו זהב בקליפורניה, אנשים ארזו את החיים שלהם על עגלה ויצאו לדרך.

בצורת ארוכה? אנשים ארזו הכל ויצאו לדרך.

מצאו נפט בפילדלפיה? בום, הגירה לאיזור.

היום כשיש לך כל כך הרבה תמיכה ממשלתית אנשים לא באמת זזים ממקום למקום.

יש מחסור בעובדים בענף שלי, כל העובדים שלי הם מהגרים מגואטמלה, כמה אמריקאים מובטלים יש? אני משלם טוב, יש אצלי עובדים שמרוויחים פי 4 מהמינימום, הממוצע הוא 2.5 מהמינימום.

למה?

פינוק נטו, זאת עבודה קשה, למה לעבוד קשה?

אני מכיר כל כך הרבה אנשים שמוכנים להתפשר על מספיק כסף בשביל לגמור את החודש מאשר לעבוד קצת יותר קשה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס, לא הייתי מצהיר הצהרה כל כך חדה.

אני? חדה? בלבלתם אותי לגמרי. :shock:

מאחל רק טוב לבנצי ולשאר שוכני הפורום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...