Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - ילדים איכס

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשפט הכי מגעיל שקראתי ב-8 שנותי בפורום.

המשפט הכי מטומטם שקראתי ב-8 שותי בפורום.

המשפט שמכיל הכי הרבה רוע שקראתי ב-8 השנים האחרונות.

גידול וטיפוח ילדים מצריכים מאמץ עצום - נפשי, פיזי, כלכלי ועוד שורה ארכה של צרכים ודרישות.

אבל כשיצור הקטן הזה קורא לך "אבא" אתה נמס.

ואחרי 25 שנה הוא זה שאתה יכול לסמוך עליו הכי הרבה (כמובן, יחד עם האחים\אחיות שלו ואמא שלהם). ואתה יכול לדבר אתו על כל נושא שבעולם, והוא סומך על העצה שלך ואתה על העצה שלו.

פשוט עזוב ספריאל, זה אבוד.

להסביר מה זה לגדל ילדים לבן אדם שמתבטא בצורה כזו מגוכחת, זה כמו להסביר למישהו מה הוא טעם של סטייק למישהו שלא אכל בשר אי פעם.

והנה... שוב זה חוזר על עצמו. איזה ערך יש לילד מלבד להנמס שהוא קורא לי אבא... שווה ערך לכלב שלי שרץ אליי שאני מגיע הביתה.

וכל המאמץ הפיזי נפשי וכלכלי... בשביל המשכיות? ממש משפחת מלוכה.

בשביל שיהיה מי שידאג לך כשתזדקן? הכסף שתחסוך בכל שנות גידול הילד, העצבים שייחסכו ממך בעת גידול הילדים, סגולה גדולה לאריכות ימים, ובכבוד.

היום הילדים רק מחכים שההורה יילך ויוריש להם דירת 4 חדרים ברמת גן.

ברור שאי אפשר להסביר למישהו שאין לו ילד, מה זה ילד.

התירוץ הכי מפגר ששמעתי בחיי.

ואם אני מנסה ילד, ולא מתאים לי. אז מה אעשה? אשים אותו בצער בעלי חיים שימצאו לו בית אחר? אשאל מי מחבריי מעוניין בגידולו? לא! אני תקוע איתו.

אז אין דבר כזה באמת "לנסות" ילד, אתה מביא כזה ונתקע איתו, ואם כמה שזה חרא, אתה משכנע את עצמך מהמצב הזה לראות את הטוב, אז הוא קורא לי אבא... יואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פשוט עזוב ספריאל, זה אבוד.

להסביר מה זה לגדל ילדים לבן אדם שמתבטא בצורה כזו מגוכחת, זה כמו להסביר למישהו מה הוא טעם של סטייק למישהו שלא אכל בשר אי פעם.

או להסביר את טעם החופש למישהו שחי בכלא ולא יכול לצאת ממנו בלי ציאניד וכרטיס טיסה למדינה ללא הסכם הסגרה עם ישראל.

ואם כמה שזה חרא, אתה משכנע את עצמך מהמצב הזה לראות את הטוב,

זה בדיוק התהליך שמתרחש לטענת הפסיכולוגים המובילים בעולם. אבל לא אצל כולם זה עובד ובגלל זה מקבלים הורים מזניחים/מתעללים/נוטשים או סתם הורים בינוניים שלא באמת אכפת להם מהילדים העיקר שלא יבלבלו להם במוח יותר מידי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שיהיה מי שידאג לך כשתזדקן? הכסף שתחסוך בכל שנות גידול הילד, העצבים שייחסכו ממך בעת גידול הילדים, סגולה גדולה לאריכות ימים, ובכבוד.

בדידות זו בעיה מאוד קשה, שאולי אתה לא מודה לה. אבל היא קיימת אצל אנשים זקנים. בהחלט. גם אצל מי שלא גוסס מרעב וגר בדירה משלו.

ואם אני מנסה ילד, ולא מתאים לי. אז מה אעשה?

אני לא חושב שמישהו מנסה לשכנע אותך או את צ׳מגיא להתרבות.

אין סיבה להביא ילדים לעולם אם לא רוצים. ברור והגיוני ושכל אחד יעשה מה שטוב לו.

אבל מישהו כמו צ׳מגיא שחושב שכל ההורים חיים בקשר קונספירטיבי של שקר על החיים שלהם, או הדחקה או כו׳, מתנהל לכל הפחות כחייזר שפשוט לא מכיר בני אדם אחרים, או אולי הפוך - מישהו שמקרין דיסוננס קוגניטיבי שנובע מהבעיות האישיות שלו על כל הסביבה.

לא כל ההורים מאושרים ולא כל ההורים לא מאושרים. מי שצריך לבנות לעצמו תאוריות על ״אוכלי שניצלים משריצים״ - אפשר לנחש שכן סובל טיפ טיפה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משווה את החיים שלי לחיים של החברים שיש להם ילדים, האם החיים שלהם יותר מלאים? לא.

אני זה שיכול לקום מחר ולנסוע להרים, אני יכול להחזיק שבעה רכבים, אני לא דורך על לגו בחושך, אני לא צריך לראות את התוכניות המפגרות לילדים בטלוויזיה, אני לא צריך לדאוג להסעות ואני יכול להמשיך...

אני רואה כל כך הרבה אנשים שמשקרים לעצמם, כל כך הרבה אנשים שחושבים שילד הוא הכרחי.

יש כאלו שיגידו שאני אגואיסט כי אני לא רוצה ילד, אני חושב שהרוב מביאים ילדים בגלל סיבות אגואיסטיות.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם ... אבל מה זה כיף לקבל ייעוץ / הכוונה בחיים מאבא צעיר .

אבא שלי כבר עבר גידול ילד , ועוד יותר התרגש מהנכד...

הכי מצחיק אנשים שמתחברים לגידול כלבים, אבל לא לגידול ילדים.

מה כאילו ליקוק מהכלב יותר שווה מחיוך של תינוק?

מקס -אוהב גם כלבים, גם ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדידות זו בעיה מאוד קשה, שאולי אתה לא מודה לה. אבל היא קיימת אצל אנשים זקנים. בהחלט. גם אצל מי שלא גוסס מרעב וגר בדירה משלו.

.

ובדידות מדלגת על הורים?

באנו לעולם לבד וגם נלך ממנו לבד.

שוב, דוגמא מטומטמת ואגואיסטית להצדיק הורות, להיות נטל זה הכי כייף....

בדידות היא חלק מהחיים, כמו מוות, אפשר למצוא שלווה בבדידות ואפשר גם להנות ממנה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובדידות מדלגת על הורים?

באנו לעולם לבד וגם נלך ממנו לבד.

שוב, דוגמא מטומטמת ואגואיסטית להצדיק הורות, להיות נטל זה הכי כייף....

לא אמרתי שבדידות מדלגת על הורים.

לא שכנעתי ולא הצעתי לאף אחד להיות הורה.

זה בהחלט לא מתאים לכל אחד

העולם הוא לא שחור ולבן.

אבל השיקול ״אני אחסוך יותר אז מה אני צריך ילדים״ הוא גם נאיבי. ואת זה לפעמים מבינים כשרואים קרובי משפחה מבוגרים מספיק.

בדידות היא חלק מהחיים. כן. רוצה עוד קצת דמגוגיה? יש גם אנשים שחולים בסרטן.

אתם ממשיכים להתווכח עם טעוני איש קש.

אף אחד לא מנסה לשכנע אותכם להתרבות בכח. לכל היותר, מה שנאמר לכם הוא ש(רק הפעם הרביעית שאני חוזר על זה):

לא כל ההורים ממורמרים. ואם אתם חושבים אחרת, כדאי שתראו פסיכולוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, היו פה משפטים גרועים יותר, למשל ההוא שחושב שהילוך M בגיר רובוטי זה בשביל עליות קשות (mountain), או זה שאמר שסיאט הרגו את המסורת של הfr והפכו את זה לעוד רמת גימור. והיו גרועים יותר.

קצת פרופורציות.

למשל זה שלא נותנים מספר שניצלים מדוייק כדי להפוך מגרוע לבינוני עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אדם בעולם שלא מתעסק בבדידות שלו. אם אתה חושב שילדים זה ביטוח מפני בדידות אז אתה משלה את עצמך. ואם אתה מביא ילדים לעולם מסיבות של לא להיות בודד אז אתה אגואיסט.

ואם כבר דיברנו על סין/יפן במזרח הרחוק מסתכלים על ילדים כמו על קופת גמל מהלכת על שניים. נשמע מזעזע באוזניים מערביות, אבל לפחות הם לא צבועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, דווקא אתה נתת תשובה לגיטימית ביותר, אתה לא רוצה ילדים כרגע וזה מבחירה אישית שלך ולא רואה בזה שום בעיה, לא חושב גם שיש לך סיבה להצדיק את הבחירה שלך.

שאר הממורמרים הנצחיים פה שהפעם הם פשוט בוחרים להיתמרמר על ילדים, הם לא דוגמה מייצגת לשום דבר( הם פשוט בוחרים להיתמרמר ולהיתלונן על כל דבר בעולם חוץ מאשר על הבעיות שלהם עם עצמם) .

למה להביא ילדים ? כי זאת דרך העולם, ככה רובנו מתוכנתים, גם בעלי החיים והצמחים...

לשימחתי ומדעה אישית שלי, ילדים, עם כל הקושי והאנרגיות שזה שואב ממך, זה הדבר הקסום ביותר שניתן לקבל, אף אחד כאן שאין לו ילדים, לא יצליח בחיים להבין את המשפט הזה,ואף אחד שיש לו ילדים, לא יוכל להסביר באמת מה זה נותן לו, זה לא דומה לשום דבר אחר, לא לרכישת רכב ספורט חדש, לא לגידול בעל חיים , לא לפעילות אקסטרים כזאת או אחרת, פשוט לא דומה לשום דבר.

הבעיה היחידה עם זה, שזה לכל החיים, אי אפשר להיתחרט אחרי שהבאת .

הבעיה מתחילה עם כאלו שעושים זאת בעל כורחם או מחוסר רצון, ואז זה מתגלגל הלאה לילד שלהם ומשם לשאר הציוויליזציה.

אני גם לא מתווכח שישנם אוכלוסיות ותרבויות שנושא הילודה אצלם הוא לא פרופורציונלי ליכולת לגדל אותם אבל זאת המציאות.

לסיכום.

לכו תזד&*ו

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הדעות המוקצנות שאנחנו שומעים כאן, אני חושב שעדיין, יש לא רק לכבד, אלא אפילו להעריך, את מי שלא בשל לגידול ילדים, מודע לזה ולכן לא מביא ילדים לעולם.

זאת ההחלטה הבוגרת, השקולה והנכונה עבור אותו אדם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שילדים הם מגן בפני בדידות. הם יכולים להיות מגן בפני בדידות. זו לא סיבה להביא ילדים לעולם.

להתייחס לזה כאגואיזם דורש רמה מאוד גבוהה של... לא יודע... ניתוק מהעולם הממשי?

ואם כבר דיברנו על סין/יפן במזרח הרחוק מסתכלים על ילדים כמו על קופת גמל מהלכת על שניים. נשמע מזעזע באוזניים מערביות, אבל לפחות הם לא צבועים.

״מזרח רחוק״ זו הגדרה חסרת משמעות. יפנים מתעבים סינים. מדינות שונות, מנטליות שונה. מנהגים שונים. כלכלה שונה לחלוטין.

שוב, הכל חוזר לבסיס. מי שלא חושב כמוך - צבוע. לא יכול להיות שאתה דפוק, סליחה על הבוטות, זה לא הגיוני. סטטיסטית, ביולוגית, פסיכולוגית, הרבה יותר הגיוני שכולם ״צבועים״ או ״ממורמרים״ או ״אוכלים שניצלים״. ובמקרה לגמרי רק אתה ראית את האור.

ובסוף הכל חוזר לאותו הבסיס: בעולם שלך זה שאתה חי זו טעות מצערת. אתה מתעב את כל שאר בני האדם ורואה בהם רק מפגן של בינוניות (במה אתה מצטיין חוץ משנאה כללית לכל השאר?). כל יום זה מאבק השרדותי. כולם חראות. כולם מעצבנים. כולם צבועים. אין שום סיכוי בעולם שמישהו באמת מאושר מהורות. אין שום סיכוי בעולם שנשים שמדברות על זה שהן רוצות ילד לא עושות את זה ממניעים צבועים. כולם פועלים ופועלות מתוך אגואיזם מודע ומחושב. וזה גם ככה לא יעזור לא אף אחד, כי ״שׁניצלים״, מימלא הם לא חכמים, מוכשרים כמוך ולא נהנים מאותו המטען הגנטי שגורם לך להיות כל כך מוכשר (וכל כך ממורמר).

אז תגיד, סליחה שאני שואל, דיברת עם נשים בחיים שלך? כאילו, חוץ מאולי קרובות משפחה מקרבה ראשונה?

יש לך חברות? אפילו לא בקטע מיני - סתם נשים שמרגישות איתך בנח ואתה מרגיש בנח איתן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, איך אתה טוען שילודה זה לא אגואיסטי? אם היה אלטרואיזם בהורות פרה-ילודה, אז אנשים היו מאמצים ילדים כדי לתת להם בית חם ומשפחה אוהבת, מאשר ליצור אדם חדש.

הרי זה הכי אגואיסטי שיש, הילד עוד לא קיים, אז כלפי מי המעשים שלך מבוצעים ולמי הם תורמים מלבד להרגשה שלך האישית? כמובן שאחרי הלידה כל זה משתנה, אני מדבר רק על האקט של להביא ילד לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שילדים הם מגן בפני בדידות. הם יכולים להיות מגן בפני בדידות. זו לא סיבה להביא ילדים לעולם.

להתייחס לזה כאגואיזם דורש רמה מאוד גבוהה של... לא יודע... ניתוק מהעולם הממשי?

״מזרח רחוק״ זו הגדרה חסרת משמעות. יפנים מתעבים סינים. מדינות שונות, מנטליות שונה. מנהגים שונים. כלכלה שונה לחלוטין.

שוב, הכל חוזר לבסיס. מי שלא חושב כמוך - צבוע. לא יכול להיות שאתה דפוק, סליחה על הבוטות, זה לא הגיוני. סטטיסטית, ביולוגית, פסיכולוגית, הרבה יותר הגיוני שכולם ״צבועים״ או ״ממורמרים״ או ״אוכלים שניצלים״. ובמקרה לגמרי רק אתה ראית את האור.

ובסוף הכל חוזר לאותו הבסיס: בעולם שלך זה שאתה חי זו טעות מצערת. אתה מתעב את כל שאר בני האדם ורואה בהם רק מפגן של בינוניות (במה אתה מצטיין חוץ משנאה כללית לכל השאר?). כל יום זה מאבק השרדותי. כולם חראות. כולם מעצבנים. כולם צבועים. אין שום סיכוי בעולם שמישהו באמת מאושר מהורות. אין שום סיכוי בעולם שנשים שמדברות על זה שהן רוצות ילד לא עושות את זה ממניעים צבועים. כולם פועלים ופועלות מתוך אגואיזם מודע ומחושב. וזה גם ככה לא יעזור לא אף אחד, כי ״שׁניצלים״, מימלא הם לא חכמים, מוכשרים כמוך ולא נהנים מאותו המטען הגנטי שגורם לך להיות כל כך מוכשר (וכל כך ממורמר).

אז תגיד, סליחה שאני שואל, דיברת עם נשים בחיים שלך? כאילו, חוץ מאולי קרובות משפחה מקרבה ראשונה?

יש לך חברות? אפילו לא בקטע מיני - סתם נשים שמרגישות איתך בנח ואתה מרגיש בנח איתן?

כל יום זה מאבק השרדותי ואם אתה לא רואה זאת ראש שלך תקוע עמוק באדמה. כולם פועלים מאגואיזם, צביעות ואינטרסים והסיבה שאנשים לא רוצחים אחד את השני הוא אך ורק בזכות השגשוג והשפע ממנו אנחנו נהנים. ביום שזה יגמר אנשים ירמסו אחד את השני עד שימותו מספיק אנשים והעולם יגיע לאיזון חדש.

אני בשום שלב לא טענתי שאני מוכשר ונהנה ממטען גנטי משובח. לא יודע מאיפה שלפת את זה בכלל. WTF.

וכן, רוב האנשים אוכלים ומחרבנים. הם קיימים כי בני אדם מצאו דרך לנטרל את השפעות הברירה הטבעית. קומץ מוכשרים מקדם את העולם קדימה ומפתח שיטות חדשות להפיק מזון ואנרגיה שמאפשרים לכדור הארץ להחזיק 8 מיליארד בני אדם.

בוא תסתכל על העבודה שלך. מה אתה עושה? כותב שורות קוד? boo fucking hoo. אני ממלא טפסים ל-IRS ומס הכנסה. מה מצדיק את הקיום שלנו? בסוף נמצא מישהי שתרטיב ותגרום לנו להביא ילד לעולם. אז יהיה עוד פה להאכיל שיגדל לתפוס מקומות חנייה. אין לקיום שלנו משמעות אמיתית.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ומה המטרה של האנושות? שזה לא יגמר ורק ילך וישתפר. אף אחד לא רוצה לחזור לחיות במערות. אתה קיים, זאת עובדה. גם אם לא תמצה את הפוטנציאל שלך עד הסוף, אף אחד לא יעניש אותך על זה שלא הצדקת את הקיום שלך.

לא הבנתי, איך אתה טוען שילודה זה לא אגואיסטי? אם היה אלטרואיזם בהורות פרה-ילודה, אז אנשים היו מאמצים ילדים כדי לתת להם בית חם ומשפחה אוהבת, מאשר ליצור אדם חדש.

הרי זה הכי אגואיסטי שיש, הילד עוד לא קיים, אז כלפי מי המעשים שלך מבוצעים ולמי הם תורמים מלבד להרגשה שלך האישית? כמובן שאחרי הלידה כל זה משתנה, אני מדבר רק על האקט של להביא ילד לעולם.

להיות אגואיסט זה להיות אנושי, אין בזה שום דבר רע.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...