Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - ילדים איכס

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מה המטרה.

הגישה של להשריץ כדי שיהיו מספיק צעירים שיחזיקו את המבוגרים זו הגישה שלא תעבוד עוד הרבה זמן בעידן של תמותת תינוקות אפסית ותוחלת חיים ממוצעת של 85 שנים שנמצאת בעליה מתמדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה רוצה מדליה?

לא צריך. כבר קיבלתי שלוש.

בנצי, אני לא מנסה לשכנע אף אחד שהוא צריך ילדים. אבל מכאן ועד הכרזה גורפת שילדים זה דבר מגעיל מרחק עצום.

דרך אגב, הזכרת את גיל 45, אני כלל לא בטוח שזה גיל אופטימלי להתחיל לטפל בו בתינוקות. אבל כנראה שאין גיל אופטימלי, זה אישי לגמרי. לי זה היה 33, אבל זה כיוון שאת השותפה שלי לעניין פגשתי שנה קודם. אני מכיר כאלה שבשבילם זה היה 21, וגם כאלה שמעל 45. יש כאן ניתוק בין הביולוגיה לבין החברה והכלכלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא יודע מה המטרה.

הגישה של להשריץ כדי שיהיו מספיק צעירים שיחזיקו את המבוגרים זו הגישה שלא תעבוד עוד הרבה זמן בעידן של תמותת תינוקות אפסית ותוחלת חיים ממוצעת של 85 שנים שנמצאת בעליה מתמדת.

אבל זאת לא הגישה. אולי לפני 200 שנה זו היתה הגישה - תביא כמה שיותר ילדים שיעזרו לך לגדל חזירים בחווה ולהילחם באנשי הכפר השכן על משאבים. היום זה הפוך. רוב האנשים מביאים ילדים לפי יכולת כלכלית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יום זה מאבק השרדותי ואם אתה לא רואה זאת ראש שלך תקוע עמוק באדמה.

לא. כל יום בחייך הוא מאבק השרדותי. הבעיה היא רק אצלך. בבחירה וראיית העולם שלך.

כולם פועלים מאגואיזם, צביעות ואינטרסים והסיבה שאנשים לא רוצחים אחד את השני הוא אך ורק בזכות השגשוג והשפע ממנו אנחנו נהנים. ביום שזה יגמר אנשים ירמסו אחד את השני עד שימותו מספיק אנשים והעולם יגיע לאיזון חדש.

שטויות במיץ.

החיים לא הורכבו רק מרציחות אפילו בימי הביניים.

כולנו פועלים מתוך מנגנונים ביולוגים שונים.

מה שדפוק בצורה כל כך עמוקה בגישה שלך, זה שאתה לא מצליח להבדיל בין זה לבין זה שאנשים לא יושבים ואומרים לעצמם ״ואו איך בא לי להיות אגואיסט ולהביא ילד לעולם״. ואגואיזם מודע לא מנחה את רוב בני האדם בחיים, בטח לא בקבלת החלטות מהסוג הזה.

אני בשום שלב לא טענתי שאני מוכשר ונהנה ממטען גנטי משובח. לא יודע מאיפה שלפת את זה בכלל. WTF.

צודק. רק התייחסת לכל העולם ואישתו כבינוניים, והסברת שצריך בדיקות גנטיות לפני שמתרבים. אז אני שואל: בתור מי?

אז אולי בתור הבינוני שאתה במקום לקטול את הכל וכולם, אולי לרגע תעלה איזה ספק בך עצמך? בפילוסופיה שבנית לעצמך?

בוא תסתכל על העבודה שלך. מה אתה עושה? כותב שורות קוד? boo fucking hoo. אני ממלא טפסים ל-IRS ומס הכנסה. מה מצדיק את הקיום שלנו? בסוף נמצא מישהי שתרטיב ותגרום לנו להביא ילד לעולם. אז יהיה עוד פה להאכיל שיגדל לתפוס מקומות חנייה. אין לקיום שלנו משמעות אמיתית.

למה משהו צריך להצדיק את הקיום שלנו?

להצדיק בעיני מי?! בעינך?

מה קשור אם יש משמעות או לא?!

בן אדם, אתה נשמע כמו הבן של טוני סופרנו בפרק שהוא קרא את אלבר קאמי ונהייה טינייג׳ר דכאוני.

תבין (או שלא): העסוק האובססיבי בזה שהכל מיותר לא הופך אותך למישהו ש״רואה את האור״.

הוא הופך אותך לבן אדם מסכן. הרבה. הרבה. הרבה יותר מכל אלו שאתה כל כך מזלזל בהם.

ומכיוון שאתה אפילו לא מתיימר להיות לא בינוני, לפחות תהייה קונסיסטנטי.

ולשאלתך, אני כותב קוד מגיל 8 בערך. אני נהנה מזה. ראית איזה אדיר? יש אנשים שעושים דברים שהם נהנים מהם. ויש אנשים שגם נהנים מהורות, תחביבים, ויכוחים בפורום, אלוהים יודע מה עוד.

בשביל שתמצא מישהי אני ממליץ לחזור למה ששאלתי קודם: אתה מכיר נשים?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אותם אנשים שכחו שכדי שהם יוכלו להנות מהעולם הנוכחי :

כסף, מכוניות,בחורות, להתמרמר בפורום... אבא שלהם היה צריך להיות אגואיסט ולתת באמא .

אני חושב שהכי אגואיסטי בעולם זה להנות ממה שיש בעולם ולהחליט שאחרים לא יהנו .

( הילדים הפוטנציאליים שלך...) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה כל כך הרבה אנשים שמשקרים לעצמם, כל כך הרבה אנשים שחושבים שילד הוא הכרחי.

אני יותר נוטה להאמין שהרוב פשוט רוצים שיהיה מישהו שידאג להם לכשיתחילו להכחד ברוורס - לארגן תאילנדי, אחוזת בית, חיתולי ספיגה, הסעות לטיפולים, שיפוץ הבית... etc, etc, etc ; השאלה היא כמה מתוכם יודו בזה וכמה לא.

רק חבל שהבאת ילד, כמו כמעט כל דבר בחיים, אינו ערובה לשום דבר. אתה יכול להשקיע את כל מה שיש לך והוא יחליט יום אחד להרים כת שקוראת לכל השומרים בחניונים לרדוף את הסדרנים באולמות הקולנוע עם אלות בייסבול (דווקא קונספט מעניין).

Sent from my OnePlus 6T 128\8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה הדברים שמדאיגים אותך בגיל 30, אתה צריך עזרה מקצועית עכשיו, לא לעשות ילד ולחכות שהוא יגדל וינסה לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
עם כל הדעות המוקצנות שאנחנו שומעים כאן, אני חושב שעדיין, יש לא רק לכבד, אלא אפילו להעריך, את מי שלא בשל לגידול ילדים, מודע לזה ולכן לא מביא ילדים לעולם.

זאת ההחלטה הבוגרת, השקולה והנכונה עבור אותו אדם.

כבר כתבתי את זה פעם, אני חושב שזו החלטה מורכבת ומסובכת יותר לא להביא ילדים, מאשר להביא.

אף אחד מאיתנו לא יודע איך זה לגדל ילד, כל עוד לא עשה את זה.

בנאדם יכול לעבוד בפעוטון 50 שנה, עדיין - זה לא שלו.

ברגע שנולד ילד, אתה יכול לבכות עד מחר (אתה גם יכול לברוח, אבל בוא נשמור על הרוח המתונה של השרשור עד כה:|),

אבל אתה כן צריך להתכוונן לזה.

מפה - במרבית הפעמים אתה מתרגל, כי ככה זה בני אדם. הם מתרגלים גם לדברים לא קלים וגם אדם כמוני שלא חי בשלום עם האבהות שלו,

מוצאים גם את הדברים הטובים שבעניין. ויש הרבה. באמת.

ויהיו את אלה שלא עשו את הכיוונון. ואז כולם סובלים, הוא, אשתו ובעיקר הילדים.

אדם שהחליט לא להביא - הוא לעולם לא יידע. אני מאוד מקווה שאנשים כאלה לא יחיו בהתחבטות מתמדת, פשוט כי זה מייאש.

אולי היה לו יותר טוב עם? אולי לא? ילדים של אחרים, חארות ככל שיהיו; חיים של הורים אחרים, רעים ככל שיהיו - הם לא מצג לכלום ולא על זה מבססים טיעון בעד או נגד.

אני כותב לכם מהצד השני. אדם שיש לו ילדים, אוהב אותם בצורה קיצונית, אבל עדיין לא בטוח שזו היתה הדרך הנכונה בשבילו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לחיים.

כולם מתחילים את החיים ומסיימים אותם באותה הצורה.

אף אחד לא יוצא מהחיים בחיים.

החוויה המינית הראשונה של כל גבר דומה לחוויה המינית האחרונה שלו- אשה מחליפה לו חיתול.

אז יש 4 אופציות:

להתאבד ולגמור עם זה

להעביר את החיים במינימום ההכרחי ולפזר את המירמור לכל עבר

לחיות בכיף, בלי חפירות ותהיות על משמעות הקיום (כי החלטנו שלחיים אין משמעות)

לנסות לשנות את העולם כדי שיגידו אחר כך שלחיים שלנו הייתה משמעות.

שכל אחד יעביר את החיים שלו איך שהוא בוחר, עם ילדים, בלי ילדים, עם כלב, עם חתולה, עם קיפוד, נשוי, רווק, אתאיסט, דתל"ש או השד יודע מה, רק שלא יחפור לאחרים שבחרו בצורה אחרת.

אנחנו כאן אורחים לרגע
עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. כל יום בחייך הוא מאבק השרדותי. הבעיה היא רק אצלך. בבחירה וראיית העולם שלך.

שטויות במיץ.

החיים לא הורכבו רק מרציחות אפילו בימי הביניים.

כולנו פועלים מתוך מנגנונים ביולוגים שונים.

מה שדפוק בצורה כל כך עמוקה בגישה שלך, זה שאתה לא מצליח להבדיל בין זה לבין זה שאנשים לא יושבים ואומרים לעצמם ״ואו איך בא לי להיות אגואיסט ולהביא ילד לעולם״. ואגואיזם מודע לא מנחה את רוב בני האדם בחיים, בטח לא בקבלת החלטות מהסוג הזה.

צודק. רק התייחסת לכל העולם ואישתו כבינוניים, והסברת שצריך בדיקות גנטיות לפני שמתרבים. אז אני שואל: בתור מי?

אז אולי בתור הבינוני שאתה במקום לקטול את הכל וכולם, אולי לרגע תעלה איזה ספק בך עצמך? בפילוסופיה שבנית לעצמך?

למה משהו צריך להצדיק את הקיום שלנו?

להצדיק בעיני מי?! בעינך?

מה קשור אם יש משמעות או לא?!

בן אדם, אתה נשמע כמו הבן של טוני סופרנו בפרק שהוא קרא את אלבר קאמי ונהייה טינייג׳ר דכאוני.

תבין (או שלא): העסוק האובססיבי בזה שהכל מיותר לא הופך אותך למישהו ש״רואה את האור״.

הוא הופך אותך לבן אדם מסכן. הרבה. הרבה. הרבה יותר מכל אלו שאתה כל כך מזלזל בהם.

ומכיוון שאתה אפילו לא מתיימר להיות לא בינוני, לפחות תהייה קונסיסטנטי.

ולשאלתך, אני כותב קוד מגיל 8 בערך. אני נהנה מזה. ראית איזה אדיר? יש אנשים שעושים דברים שהם נהנים מהם. ויש אנשים שגם נהנים מהורות, תחביבים, ויכוחים בפורום, אלוהים יודע מה עוד.

בשביל שתמצא מישהי אני ממליץ לחזור למה ששאלתי קודם: אתה מכיר נשים?

היום אתה חי. אתה בסך הכל עוד אומפה לומפה במשרד כותב שורות קוד.

מחר אתה מת. מתרחשים הדברים הבאים:

1. מתפנה דירה בתל אביב

2. מתפנה חנייה בתל אביב

3. גודש בכבישים יורד טיפ טיפה

4. פחות שניצל נאכל

איפה יש ממך יותר תועלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תועלת למי?

בן אדם צריך קודם כל להועיל לעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה המטרה של האנושות? שזה לא יגמר ורק ילך וישתפר. אף אחד לא רוצה לחזור לחיות במערות. אתה קיים, זאת עובדה. גם אם לא תמצה את הפוטנציאל שלך עד הסוף, אף אחד לא יעניש אותך על זה שלא הצדקת את הקיום שלך.

להיות אגואיסט זה להיות אנושי, אין בזה שום דבר רע.

לא אמרתי שזה לא אנושי, הוא פשוט טען שזה לא אגואיסטי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה איבד כיוון, והפך מדיון על חינוך ילדים, כיצד? ללמה מלכתחילה ילד.

אני לא רואה פסול במישהו שאומר "אני רואה את עצמי אבא". שיבושם לו, באמת.

לא מתאים לכולם. פשוט יש כאלו שעושים זאת כי זו הנורמה, היא כי הפרחה התורנית לא רצתה להפיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תועלת למי?

בן אדם צריך קודם כל להועיל לעצמו.

תועלת למין האנושי, תועלת לסביבה.

חשבתי שיבגני לא אגואיסט. אז למה הוא חושב שמגיע לו להשפריץ את הדור הבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אתה חי. אתה בסך הכל עוד אומפה לומפה במשרד כותב שורות קוד.

מחר אתה מת. מתרחשים הדברים הבאים:

1. מתפנה דירה בתל אביב

2. מתפנה חנייה בתל אביב

3. גודש בכבישים יורד טיפ טיפה

4. פחות שניצל נאכל

איפה יש ממך יותר תועלת?

בניגוד אליך, כנראה, יש לי חברים, משפחה. יש אנשים שהשפעתי עליהם, נגעתי בהם, שניתי אותם. ששינו אותי. יש אנשים שאני חשוב להם, יש אנשים שחשובים לי. יש להם תועלת בי. והפוך. מה צריך יותר מזה?

בשם מי אתה מדבר? הרי על זה אתה לא עונה.

שוב, אנחנו הולכים במעגל. אתה לא מבין את זה, מתוך מוגבלות פסיכולוגית או פסיכיאטרית. בהתאם, הבעיה הכי עצובה עם זה שאתה עם כל ההתנשאות שאתה משדר והדיבורים על בינוניות, לא משאיר שום מקום אבל שום מקום לספק, שהבעיה היא אצלך.

הפואנטה היא בכלל לא ״האם יש משמעות״. אני לא בן 15 ולא סטודנט שנה בחוג׳ לפילוסופיה.

הפואנטה היא שבמקום שבו אנחנו חיים, על כל הצרות והבעיות והמלחמות, יש לך 80 שנה בערך להיות כאן. אתה בוחר לבלות כל רגע במאבקים, שנאה, כעס, מרמור. מבחינתך כל מי שבוחר אחרת הוא או ״צבוע״ או ״בינוני״ או סתם לא מבין שהוא מזיק לסביבה.

האפשרות שמישהו באמת נהנה מהחיים, היומיום שלו, כל כך דמיונית אצלך שזה כמו להתווכח עם חרדי על קיומו של האל.

וכל מה שאני אומר לך הוא: תשאיר מקום לספק (וכסף לטיפול כי זה לא זול). כי בין אם יש משמעות (למי איכפת?!) לבין אם אין (למי איכפת?!), יש כל כך הרבה דברים שאפשר להנות מהם, שהם לא ספירה של אוכלי שניצלים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...