Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - ילדים איכס

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי לוקח את הילדים שלי למקום אחר, לא מצפה לחנך אחרים ואין לי שאיפות כאלה. מצמצם מגע, ומסביר לילדים שלי את המצב ואיך לא מתנהגים כמו שהאחרים התנהגו. (תגידו שאני פחדן וראש בחול מעדיף את זה)

תהיו אופטימיים, לכל דור חדש אומרים עליהם דברים רעים ובסוף מדובר בדור הכי טוב שיצא. הדור העתידי הרבה ייותר חכם מאיתנו וכך גם יהיו ילדיו.

ג.נ - אני עוד לא אבא.

בדיוק כך גידלתי אני את הילדים שלי ואני מאחל לך שתהיה אבא במהרה ושתחנך כך גם את שלך.

אגב, חוכמה היא לא הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקרה שהיה לא מזמן -

בחצר העבודה שלי היה איזה חבוב שבנה איזו פרגולה והביא את הבן שלו (בהערכה, אולי בן 4) לעבודה. בעוד האב עסוק באיזור אחר לגמרי ולא בטווח הראיה עם הבן, אני במקרה הייתי בחוץ והבחנתי בילד מתרוצץ עם המברגה של האב, עם ראש מותקן והיא פעילה לחלוטין. במהרה ניגשתי לילד וחטפתי לו את המברגה מהיד, ת"כ שאני מפריד את הסוללה ואת המברג עצמו. הילד כמובן שהתחיל לבכות, שאלתי אותו לאן אביו הלך. ניגשתי עם הילד בעודו מתייפח לאביו ; האב כולו בבעסה שלו, מסתכל עלי מחזיק את המברגה מפורקת, מסתכל על הילד והשאלה הראשונה שעולה לו בעצבים היא "מה הוא עשה לך, הוא עשה לך משהו?" אמרתי לו שלפני שיעשה לעצמו משהו, רצוי שירחיק את כלי העבודה שלו מהידיים של הבן שלו.

"מה זה עניינך בכלל"?

בשלב הזה הגשתי לדביל את הציוד שלו והלכתי לשלום, בלי להוסיף דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יהרגו את קני, אבא ואמא יעשו עוד קני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הם מחפשים הזדמנות שניה, אולי ייצא אחד מוצלח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, נכון, אבל כשיש סכנה לפגיעה פיזית בילד אחר אתה לא רק מדבר עם הילד האחר

אלא אף חוסם אותו בגופך אם צריך. (ח״ח לא נוגע, רק חוסם).

לענייננו, חפש עיר אחרת. :-D

למזלי, אני כבר לא גר שם.

אטיופים.

"אין ילדים איכס. יש ילדים שההורים מחנכים אותם להיות איכס".

לקחתי. אמת.

מקרה שהיה לא מזמן -

בחצר העבודה שלי היה איזה חבוב שבנה איזו פרגולה והביא את הבן שלו (בהערכה, אולי בן 4) לעבודה. בעוד האב עסוק באיזור אחר לגמרי ולא בטווח הראיה עם הבן, אני במקרה הייתי בחוץ והבחנתי בילד מתרוצץ עם המברגה של האב, עם ראש מותקן והיא פעילה לחלוטין. במהרה ניגשתי לילד וחטפתי לו את המברגה מהיד, ת"כ שאני מפריד את הסוללה ואת המברג עצמו. הילד כמובן שהתחיל לבכות, שאלתי אותו לאן אביו הלך. ניגשתי עם הילד בעודו מתייפח לאביו ; האב כולו בבעסה שלו, מסתכל עלי מחזיק את המברגה מפורקת, מסתכל על הילד והשאלה הראשונה שעולה לו בעצבים היא "מה הוא עשה לך, הוא עשה לך משהו?" אמרתי לו שלפני שיעשה לעצמו משהו, רצוי שירחיק את כלי העבודה שלו מהידיים של הבן שלו.

"מה זה עניינך בכלל"?

בשלב הזה הגשתי לדביל את הציוד שלו והלכתי לשלום, בלי להוסיף דבר.

מה זה ענייני? מי היה משלם על נזק לפח שהוא היה עושה לאיזה אוטו?

אשתי גננת. דיברתי איתה על זה, והיא הסבירה לי שזה כנראה שיש הורים שההורים שלהם חנקו ולחצו אותם ואז הם אומרים "לבן/בת שלי אני לא אעשה את זה" ומשחררים מדי, בזמן שהם אמורים לחנך. אי חינוך מוביל לכל מיני תופעות מעין אלו ועד לרציחות בדם קר על הערה תמימה ברחוב. הם בסה"כ (לשיטת אשתי) אנשים מסכנים שמעבירים את המסכנות לילדים.

אבל מה, הם לא שמים לב למה שקורה לילדים שלהם? מרוקנים להם את הכיסים בלי שהם שמים לב כי הם רוצים את זה ואת ההוא - ואם לא - אוי ואבוי להורה. הילד יבייש אותו. פאקינג ילד מבייש הורה! מה אכפת לך אם הילד שלך צורח כי הוא רוצה במבה ואתה לא חושב שזה מתאים כרגע?! מילא אם הוא היה רוצה מים ולא היית נותן לו זה התעללות. אבל במבה/ביסלי/חטיף כלשהו/משחק או קונסולה כלשהי זה התעללות?! להיפך! זה חינוך! תשתלט על היצרים והתאוות שלך!

הבנות שלי לא מקבלות מה שהן רוצות. הם מקבלות מה שאנחנו חושבים לנכון שמתאים באותו רגע. אם זה במבה זה יהיה במבה. אם זה משהו אחר זה בהתאם למצב.

הבנות שלי מתעצבנות ובוכות כשהן לא מקבלות מה שהן רוצות (בנות 3 ו-4). אז מה? שיבכו קצת, ינקו את הריאות ועל הדרך יבינו שאם הן רוצות משהו שיתאמצו כדי לקבל!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשזה רק זוג הורים בודד מתנהג ככה לילד זה לא נורא, אבל מה עושים כשרוב ההורים בקבוצה ככה? כל החברים של הילד שלך "נסיכים" שעל כל פלוץ שלהם נשפך עליהם דבש ורק הוא צריך לבקש יפה רשות לשחק במחשב אחרי שסיים לעשות שיעורי בית.

נשמע שזה לא פשוט בכלל להיות הורה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כאשר עושים ילדים בגלל נורמה חברתית. הורים שבעצם לא סיימו להתפתח מנטלית משריצים ילדים ודנים אותם לחיים של בינוניות בדיוק כמו אבא ואמא. ואז מקבלים עוד פקידים חסרי תועלת שאוכלים שניצלים ומכבידים על התשתיות.

אם אתם חושבים שעכשיו גרוע חכו שיהיו בארץ 14 - 15 מיליון בני אדם שרובם המוחלט יהיו תקועים במרכז וירמסו גם את אמא שלהם לתפוס מקום ישיבה ברכבת שמובילה אותם למשרד המעופש בו הם מבלים 10 שעות ביום.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשורים האלו שווים רק בזכות התגובות שלך.

שמע, אני נהנה להתלונן על הסביבה יותר מ-90% מהאנשים כנראה.

אבל אתה פשוט הופך את זה לאומנות. ״פקידים חסרי תועלת שאוכלים שניצלים״. ואו.

כמות האנשים היא לא זו שקובעת כמה נעים להיות במקום מסוים.

רוב החברים שלי שכבר יש להם ילדים, הפכו להורים בסביבות גיל 30. לפי כתבה מלפני 3 שנים, גיל הלידה הראשונה הוא 27 וקצת.

רוב האנשים בעולם אי פעם חיו ויחיו ״חיים של בינוניות״. אני לא יודע למה זה כל כך לא מסתדר לך, אבל יש אנשים מאושרים שהם לא כוכבי טלויזיה או ספורט שאתה רואה מהמסך הגדול. לפעמים גם אלו שאוכלים שניצלים הם סבבה לגמרי עם החיים שלהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם כבר להיות פקיד שמכביד על התשתיות, אז רק עם שניצל של קפה נואר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כאשר עושים ילדים בגלל נורמה חברתית. הורים שבעצם לא סיימו להתפתח מנטלית משריצים ילדים ודנים אותם לחיים של בינוניות בדיוק כמו אבא ואמא. ואז מקבלים עוד פקידים חסרי תועלת שאוכלים שניצלים ומכבידים על התשתיות.

אם אתם חושבים שעכשיו גרוע חכו שיהיו בארץ 14 - 15 מיליון בני אדם שרובם המוחלט יהיו תקועים במרכז וירמסו גם את אמא שלהם לתפוס מקום ישיבה ברכבת שמובילה אותם למשרד המעופש בו הם מבלים 10 שעות ביום.

אתה ענק.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשורים האלו שווים רק בזכות התגובות שלך.

שמע, אני נהנה להתלונן על הסביבה יותר מ-90% מהאנשים כנראה.

אבל אתה פשוט הופך את זה לאומנות. ״פקידים חסרי תועלת שאוכלים שניצלים״. ואו.

כמות האנשים היא לא זו שקובעת כמה נעים להיות במקום מסוים.

רוב החברים שלי שכבר יש להם ילדים, הפכו להורים בסביבות גיל 30. לפי כתבה מלפני 3 שנים, גיל הלידה הראשונה הוא 27 וקצת.

רוב האנשים בעולם אי פעם חיו ויחיו ״חיים של בינוניות״. אני לא יודע למה זה כל כך לא מסתדר לך, אבל יש אנשים מאושרים שהם לא כוכבי טלויזיה או ספורט שאתה רואה מהמסך הגדול. לפעמים גם אלו שאוכלים שניצלים הם סבבה לגמרי עם החיים שלהם.

בוודאי שכמות אנשים קובעת כמה נעים להיות במקום מסוים. תעשה סיבוב בכפר פסטורלי באיטליה ואחר כך סיבוב ליד הכינרת בחגים.

אנשים סבבה לגמרי עם החיים כי ignorance is a bliss, אבל אם מסתכלים על זה מלמעלה מדובר באסון טבע.

ב-1900 בעולם היו 1.5 מיליארד בני אדם. ב-2018 קרוב ל-8 מיליארד. רובם המוחלט אנשים מיותרים שאוכלים, מחרבנים ותופסים חניות.

אם מחר ימותו 5 מיליארד בני אדם ואתה תהיה בין השורדים חיים של כולם ישתפרו ברמה שאי אפשר לתאר. כמעט כל בעיות המין האנושי יעלמו - זיהום, צפיפות, רעש, יוקר מחייה.

תסתכל על אירופה לפני המגפה השחורה ואחרי. במגפה מתו 50% מתושבי היבשת, אירוע מאוד טראומתי לאנשים שחיו באותה תקופה, אבל לאחר מכן אירופה נכנסה לשגשוג שלא נראה כמותו מאז ימי הזוהר של האימפריה הרומית. אנשים אכלו הרבה יותר טוב, הרוויחו יותר כסף, פערים חברתיים הצטמצמו ועוד ועוד.

האמת שכל גבר שלא מזריע עושה טובה לאנושות בין אם הוא הייטקיסט מולטי מיליונר עם IQ 180 או שומר בסופר שמגרד 4,000 בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים סבבה לגמרי עם החיים כי ignorance is a bliss, אבל אם מסתכלים על זה מלמעלה מדובר באסון טבע.

ב-1900 בעולם היו 1.5 מיליארד בני אדם. ב-2018 קרוב ל-8 מיליארד. רובם המוחלט אנשים מיותרים שאוכלים, מחרבנים ותופסים חניות.

אם מחר ימותו 5 מיליארד בני אדם ואתה תהיה בין השורדים חיים של כולם ישתפרו ברמה שאי אפשר לתאר. כמעט כל בעיות המין האנושי יעלמו - זיהום, צפיפות, רעש, יוקר מחייה.

תסתכל על אירופה לפני המגפה השחורה ואחרי. במגפה מתו 50% מתושבי היבשת, אירוע מאוד טראומתי לאנשים שחיו באותה תקופה, אבל לאחר מכן אירופה נכנסה לשגשוג שלא נראה כמותו מאז ימי הזוהר של האימפריה הרומית. אנשים אכלו הרבה יותר טוב, הרוויחו יותר כסף, פערים חברתיים הצטמצמו ועוד ועוד.

האמת שכל גבר שלא מזריע עושה טובה לאנושות בין אם הוא הייטקיסט מולטי מיליונר עם IQ 180 או שומר בסופר שמגרד 4,000 בחודש.

תגיד, יכול להיות שאתה במקרה קרוב משפחה של הבחור הזה:

marvel-avengers-infinity-war-thanos-sixth-scale-figure-hot-toys-feature-903429-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...