Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרב 1.8 2018 DSG7 - גיר בעייתי עדיין?

ishayc
שימו לב! השרשור הזה בן 2028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים, מדובר רק בקלאצ'ים! בכל רכב ידני יש אחד ובדומה לידני, גם לרכב הזה יש ו 2.

בידני אפשר לשרוף קלאצ' גם אחרי 10k.

כשדודה שלי החליפה קלאצ' בסוזוקי קרוסאובר ידנית עם 60k היא שלמה במורשה קרוב ל 3000 שקלים.

אז נכון.. זה "כאילו" גיר אוטומט, אבל לא.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד

ננסה להעמיד דברים על דיוקם:

1. ברגע שיצרן מגדיר מומנט מירבי לתיבה, אל תעבור את ההגבלה (שיפורים וכו') , תעבור, תשלם...

2. ב 307 שלי, היבואן הוסיף נספח בספר רכב, לגבי התנהגות התיבה (תיבה לומדת, טיפטרוניק וכו').

לרשום ריקוד גשם וכו', לא מתאים לפורום, התיבה מוגדרת כרובוטית, כאשר התפעול הפנימי בדומה לתיבה ידנית.

3. הבלאי של המצמדים, בתיבה זו, הוא בדומה לתיבה ידנית, לפני שתצעקו.... שימו לב, גם בגיר ידני, כאשר אתה נוסע בפקקים עם קלאצ' חצי לחוץ, אתה תגמור עליו, מצב זה, הוא לא תמיד מצוי.

בתיבה רובוטית, בלחיצה על הברקס במהירות נמוכה, המצמד מתנתק, והגיר נמצא בניוטרל, לחיצה על הגז, הגיר משתלב מחדש, נסיעה עם דוושת הבלם, נוגעת/לא נוגעת גורמת לבלאי מואץ.

4. עוד מיתוס קטנטן, החלפת מצמדים היא לא כזאת יקרה בטירוף, אבל בהחלט לא זולה.

החלפה במורשה מזדה פורד עולה כ 14k,אבל...

מדובר לא רק בהחלפה של המצמדים, אלא בהחלפה של רתמת גיר ראשית, בנוסף לחיישנים בתוך הגיר, ומצמדים עצמם.

היו כאלה שהחליפו מצמדים בלבד, בעלות של 5k.

5. דרך אגב, לאלה שתוהים לגבי טכנולוגיה ח**א שהיבואן דוחף, תיבות רובוטיות מורכבות גם במכוניות ספורט כגון למבורגיני.

יום טוב..

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...