Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב - מפגר טורבו (או קניתי דודג' ניטרו SXT שנת 2008)

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא הסבה לגז יכולה להיות פתרון מצוין, אם מוצאים אחת משומשת במחיר טוב, שווה.

גגון עריסה זה מצוין, אבל הרעש הבלתי נסבל מהרוח, נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בצבע אדום????? לא אמרו לך שלא קונים אוטו אדום?

בכל צבע אחר הוא פשוט אנונימי מדי

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

לא באמת התכוונתי...

ראה את הסמלון שלי...

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הסבה לגז יכולה להיות פתרון מצוין, אם מוצאים אחת משומשת במחיר טוב, שווה.

גגון עריסה זה מצוין, אבל הרעש הבלתי נסבל מהרוח, נורא.

גג עריסה עם כנפיים אווירודינמיות ונעילות - לא משהו בפחות מ1.8K שקלים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נראת שמורה ממש!

מספר דברים:

אם אתה רוצה לרדת עם הרכב לשטח אתה חייב להוריד את הטמבון הקדמי. הוא יגביל אותך יותר מכל דבר אחר. אם אתה בוחר להישאר איתו אז אין באמת סיבה, לדעתי לפחות, לשים גם מיגון. הרכב לא יתקרב למגבלות שלו.

מיגון זה אומר עוד עבודה בכל טיפול וגם צריך לדעת איך לסגור אותו כמו שצריך כדי שלא יעשה רעשים (מניסיונותיהם של חברים) במהלך הנסיעה.

גם העריסה ה"אווירודינמית" עושה מלא רעש ומעלה את צריכת הדלק. מבחינה אסטטית ומבחינת יעילות הכי טוב צ'ימיגג. אבל עריסה יותר פרקטית בטיולים עצמם. קח בחשבון שאתה הולך לשמוע את העריסה בכל נסיעה, השאלה כמה זה יפריע לך.

שלח עוד קצת תמונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא ראיתי ניטרו בשטח, ולהוריד או לחתוך את הטמבון הקדמי יוריד מאוד מהמראה הקרבי שלו לדעתי.

הסבה לגז זה אחלה, יש גם מערכות גז משומשות. לי יש צרפתיה מזדקנת ומוגזת שזרוקה בחניה, כשלא היה ליסינג עם דלקן היא חסכה לי המון.

לגבי הריפודים, אף פעם לא הבנתי למה אנשים שמים ריפודים אם הריפוד המקורי במצב טוב.

בעצם רק ריפודי עור אני מבין למה צריך לכסות בבד, אני כל פעם נדבק לעור ומזיע פי 8 בגב מאשר מריפודי בד, כן גם עם מזגן על כפור של סיביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על שתי תגובות מעולות!

הריפודים הותקנו ע"י הבעלים הקודם והאמת הם יפים ומאוד נוחים - משאיר אותם.

לגבי הגגון - תודה, אני לא אוהב רעש ולכן חוזר לאופציה של הצ'ימיגג - זה גם זול יותר ומתקפל יותר בקלות רק מקווה שזה לא עושה שריטות על הגג.

אני ממש לא מתכוון לפרק טמבון קידמי - אני רוצה לעשות עם המשפחה טיולי שבילים קלים עם נופים יפים ואז אולי לעשות קמפינג או להתקפל משם לאיזה אורחן או צימר.

אז באמת נראה שגם מיגוני גחון יהיו מיותרים - באמת, קניתי את הרכב בשביל הפרקטיות שלו ולא בשביל שטח טכני. בשביל הישיבה הגבוה, הנוחות, המומנט - וכן, בשביל לראות נופים יפים.

בואו נשאל את זה ככה - למקומות כמו מרסבא, בריכת המשושים, מצדה - אפשר להגיע איתו דרך השטח?

לעשות שבילים במדבר, יערות - אפשר? (יער מקומי כבר עשיתי איתו - לא היתה שום בעיה).

אני יותר מבטוח שכן - הייתי ביחידת שדה בצבא - ראיתי לאן פיאקאפים סטנדרטיים וברלינגויים למשל מסוגלים להכנס - אין שום סיבה שהניטרו לא.

אם כן - אז זה הופך אותי לאדם מאושר.

ודני - מי קונה רכב אדום? השם ירחם וגם יציל!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אופציות להגביה את החיה, כך גם לא תצטרך לדאוג לשפשופים של הגחון ואם אין כוונה לשטח קשוח זה גם יחסוך ממך התקנת מיגונים.

שבילי קק"ל אני עשיתי ועדיין עושה עם רנו מגאן ועם קיה סיד כך שמשבילים פשוטים אין מה לדאוג לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בשבילי קק"ל, לדגם אותה קצת, לעשות לה מערכת סטריאו ראויה ואח"כ אם אראה שאני מתחיל לפזול לכוון שטח אם בכלל למגן ולהגביה - אני מעדיף לשמור על התנהגות הכביש המעטה שיש לה ולכן מהגבהות אני ממש רוצה להמנע.

מיגונים מילא הגבהות רק אם אראה שאני באמת פוזל לשטח יותר טכני - לא מאמין שזה יקרה, זו לא המטרה ברכישת הרכב ושטח טכני אני מכיר היטב מהצבא ולא אהבתי את זה אף פעם למעט הקמת המחנה והזולה המטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצה''ל לאף אחד לא באמת אכפת לשרוט 3/4 רכב ואחרי זה להחזיר את הטמבון עם אזיקונים, ההשוואה לא נכונה :)

נהיגת שטח נכונה זו אומנות בפני עצמה,הייתי לומד את הנושא(לקחת הדרכת נהיגה עם רכב מתאים) לפני שאני עושה ניסויים עם הרכב הפרטי ללא נסיון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא - הינו יוצאים על אבירים. נ.נים, על דיפנדרים ועל נגמ"שים והרכבים היו חוזרים פיקס לבסיס כאשר המיקומים שלנו תמיד היו נקודות שיא גובה, תצפיות מהממות, שבילים סופר טכניים.

היה רק תרגיל אחד שהייתי מצוות עם נהג די משוגע שהגיע מיחידת מסתערבים - החזרנו לבסיס אביר שבור כולל מיכל דלק מיטפטף - דלק דלק מיטפטף :-P

והיו רגעשים שאני אמרתי מהנהגיה שלו בירכת הגומל וזה היה בערך המקרה היחיד של נהיגה לא נאותה שאני זוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלומך גיל!

לא יודע - תאמין או לא - עדיין לא הגעתי לתדלוק הבא מאז שיצאתי מהמוסך

אני מהמר בין 1:6-7 כרגע אבל לוקח בחשבון שאנחנו באוגוסט והתנועה יותר זורמת ואני אראה כנראה יותר לכוון 1:5-6

מה שבטוח זה שמעכשיו אם אני לא מצליח לצאת לכביש מוקדם - אני מתחיל עבודה מהבית ויוצא למשרד רק אחרי הפקקים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה מהרכב!

מסוג הרכבים שאני שואל את עצמי מי קונה אותם. אבל הקלישאה כנראה נכונה, לכל סיר יש מכסה.

אגב, תגיד למוכר שהגיע הזמן למחוק את המודעה מאתר יד 2...

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאף אחד לא מתקשר אליו :-D מי קונה את הרכבים האלה?!? :-P

זה פשוט משהו שהייתי חייב לעשות ואם באמת יצא למשפחה ולי להנות מנופים יפים השנה - אני די בטוח שאעשה את זה שוב רק שבפעם הבאה זה יהיה גרנד צ'רוקי מהדור של 2011 ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...