Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף להודעה מעלי- תמיכה טלפנוית עבור ספקיות אינטרנט, או במילים אחרות: חפש עבודות עם מילות מפתח "חיילים משוחררים".

אין מה לעשות, זה המצב עד שתתפוס נסיון.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עבדתי בזמנו בחברת כלנית כ-Helpdesk בחברת תקשורת. השכר לא בשמיים (יותר נכון ברצפה) ותנאי הקבלה הם יכולת להדליק את המחשב (התמיכה היא לנציגי שירות שלא יודעים אפילו את זה). אנשים שעבדו איתי והראו רצינות וראש גדול התקדמו לתפקידי סיסטם תוך שנה-שנתיים, בתוך הארגון או במקומות אחרים. אם אתה מוכן לעבוד תקופה בשכר נמוך ולצבור ידע ונסיון אני מאמין שתצליח למצוא עבודה במשרה דומה באחת מהחברות האלו.

אבל כאמור, הקורס שעשית הוא בזבוז כסף מוחלט.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי, אין לי בעיה להתחיל עם שכר יחסית נמוך בתור התחלה רק כדי לצבור נסיון, אני חושב שאני עדיין במצב שאני יכול להרשות לעצמי את זה קצת...

אשמח אם תתנו לי אתרים מדוייקים ומקומות, למה אני מבולבל בראש לחלוטין (להוציא חנויות מחשבים פשוטות בעיר שלי) וALLJOBS שבדקתי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים!

אני מבין שהדעות חלוקות האם היה כדאי לעשות את הקורס או לא. אני חושב שהכדאיות תלויה גם בתלמיד. בכל מקרה להגיד למישהו "אמרתי לך" או "זרקת כסף לזבל" אחרי שהוא עבר את הקורס - מיותר לחלוטין לעניות דעתי.

מאיזה איזור אתה בארץ?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לימדו אתכם בקורס להשתמש בגוגל?

לדוגמא: http://calanit.co.il/%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA/

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי, אין לי בעיה להתחיל עם שכר יחסית נמוך בתור התחלה רק כדי לצבור נסיון, אני חושב שאני עדיין במצב שאני יכול להרשות לעצמי את זה קצת...

אשמח אם תתנו לי אתרים מדוייקים ומקומות, למה אני מבולבל בראש לחלוטין (להוציא חנויות מחשבים פשוטות בעיר שלי) וALLJOBS שבדקתי כבר.

איפה אתה גר? העולם הזה מרוכז מאוד במרכז לפחות 85% מחטיבות המחשוב ומשרדי המטה של החברות יושבים בעיקר במישור החוף בקו שבין נתניה-אשדוד - יש מעט משרות באיזור הצפון(בעיקר בחיפה ויוקנעם עילית) ומעט משרות בבאר שבע וירושלים(כמעט ורק ממשלתי).

לא יהיה קל למצוא עבודה - ואתה צריך להבין שרוב המשרות יהיו בהתחלה מאוד לא אטרקטיביות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר רלוונטי לי נתניה- חדרה והסביבה.

כמובן שתמורת משרה איכותית אין לי בעיה לנסוע למקום קצת מרוחק יותר.

מצאתי את זה בכלנית :

תיאור המשרה

לארגון גלובאלי בהרצליה דרוש /ה טכנאי /ת PC למשרה מאתגרת וייחודית!

התפקיד כולל מתן תמיכה לעובדי הארגון, התעסקות עם תקלות חומרה, תוכנה, ציוד קצה וציוד היקפי, רשתות תקשורת. עבודה בסביבת Microsoft.

דרישות:

ניסיון כטכנאי/ת PC - חובה.

בוגר/ת קורס בתחום - יתרון.

נכונות למשרה מלאה.

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

כבר רשום, נסיון חובה.

איך הייתם "עוקפים" את זה?

בכל מקרה, אם מישהו יפנה אליהם בזכות המודעה הזאת פה, עשיתי מצווה...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא בכיוון, לצערינו. מנסיון מהצד המגייס, אתה מבזבז זמן עם משרות כאלה- אפילו שם יש מבחר קו"ח עם "נסיון" (במרכאות כי הוא אולי לא הכי טוב, אבל עדיף מבלי נסיון כלל).

זה או לפנות ישירות לכלנית, מלמ ושאר חברות הגולגות או ספקי אינטרנט במשרות כניסה לחיילים משוחררים.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש קו"ח, תפרסם קו"ח - תפזר אותם! תעיף לכל עבר - ותחכה לטלפונים, גם אם למשרה הזאת לא תתאים הHR שלהם יקבל את הקו"ח ואולי ימצא לך התאמה למשרה אחרת - למל"מ,כלנית וכו' יש מלא משרות שבאות והולכות כל הזמן - להיכנס למאגר שלהם לא יזיק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאופן כללי אתם ממליצים לוותר על חיפוש עבודה בחנויות כמו IVORY/KSP וכו'? (לא בתור מוכר, אם כי לא ברור לי מה ישימו אותי כשאין נסיון )?

שואל, כי זה הכי קל לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את תעשה לך חיים קלים - כי לא תגיע רחוק.

לך עבוד במקום שיש לאן להתקדם. אתה לא נראה לי איש מכירות ולכן חנות זה לא מקום בשבילך להתפתח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שלא איש מכירות, יכול להבטיח לך שאני אתפטר באותו היום...

כנראה שזה מה שאני אעשה, אני צריך לערוך את הקורות חיים שלי בכל מקרה.

תודה רבה רבה בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה, צריך הרבה מזל. היה לי כזה ומצאתי בזמנו עבודה אחרי חודשיים-שלושה בלבד (אחרי קורס MCSE). גם אז (לפני יותר מ-10 שנים), זה לא היה שונה, כל המשרות היו לבעלי נסיון. הקושי האמיתי הוא בכלל להגיע לראיונות עבודה. התקבלתי למקום הראשון שהזמין אותי לראיון. כנראה שהוא הצטער על כך ופוטרתי לאחר מספר חודשים, אבל אפילו נסיון זעום שכזה הספיק כדי למצוא עבודה אחרת כמעט מיד. אז אל תתבאס גם אם יפטרו אותך ממקום העבודה הראשון מהר, תמיד תוכל להציג את זה, כאילו עבדת במשרה זמנית.

עכשיו אני בבעיה אחרת, אך דומה. כדי להתקדם באמת צריך כבר לדעת קצת תכנות, מה שאני ממש שונא, אז אני תקוע באותו מקום כבר הרבה שנים. (עם שיפור בתנאים ומעמד פה ושם, אבל מבחינה מקצועית תקוע).. צריך להתגבר על זה, אחרת אזדקן באותה חברה. :?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה בALLJOBS , ואין שם מציאות לחסרי נסיון בכלל.
תעשה מנוי בתשלום. שם כל המשרות הטובות, וגם יעזרו לך לשפץ את הקורות חיים.
סאי, לא רוצה להיתקע בתור מרכיבן מחשבים כי זה גם מה שלא מלמדים היום בטכנאות מחשבים אלא על מערכות הפעלה, תקלות, פקודות, קבצים, מבנה המחשב, וכו'.
אז מה אתה רוצה? שאחרי קורס של חודשיים תחליף את טים קוק בתפקיד?

תפזר את הקורות חיים כמה שיותר, לך לכל ראיון עבודה שמזמינים אותך (שמתאים לתפקיד), אפילו אם זה תמיכה אצל ספק אינטרנט, העיקר לצבור ניסיון כדי להתקדם הלאה. ותהיה מוכן להרבה עבודה קשה ולמידה.

או שתמשיך לשבת על הברזלים ולחכות לחבר שיפתח מוסך, בחירה שלך.

המקום שלך בחיים זה איפה שאתה רוצה להיות, כמו השיר בחתימה שלי (כן, תלמד אנגלית, זה מאוד חשוב).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי ניסיון בתחומים האלה ואני לא יכול להמליץ לך מאיפה להתחיל לחפש.

הדבר היחידי שאני יכול להמליץ הוא למחוק לחלוטין את הגישה הזו:

לא רק שלא איש מכירות, יכול להבטיח לך שאני אתפטר באותו היום...

בטח אם אין לך חוזה חתום ממקום אחר.

לא יודע כמה יצא לך, אבל עבודה זה לא תמיד כיף, לא תמיד בדיוק במה שאתה טוב או מתעניין בו, ולא תמיד מקדם אותך. אבל כשאין אלטרנטיבה אחרת, זה מה יש.

אם תתחיל להתפטר מכל מקום על כל שטות שלא תיראה לך, מהר מאוד תגלה שיהיה לך יותר ויותר קשה למצוא את מקום העבודה הבא שלך. די הרבה מעסיקים מעוניינים בעובדים שאשכרה באים לעשות מה שטוב לעסק, גם אם לפעמים יש חור שצריך לסתום (אפילו שזה לא לרוחם). גם לי אישית יצא פעם לעשות שבועיים QA ידני, למרות שזה גרם לי לרצות לקפוץ מהחלון (בייחוד כי זה היה בקומת קרקע). בדיעבד, זה היה מאוד משתלם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...