Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור, מיציתי את כל החנויות בעיר שלי, לא רלוונטי.

נשאר לי לשלוח קורות חיים לעוד מקומות, כמו ששלחתי בבוקר לכלנית , בתקווה שיחזרו אליי.

אפילו הלכתי לחנות פרטית בעיר שלי והבחור אמר לי בסוג של עצב "חסר לי עבודה " ואיחל לי בהצלחה.

בגלל זה אני רוצה להיכנס באמת לארגון כלשהו כמו שגם המליצו לנו במכללה.

נשאר לך גם להעביר דרכי קורות חיים. לא בטוח שתתקבל, אבל שוקלים אותך שם בחיוב. וכמובן כאמור, להעמיד את הקורולה במקום שלא ניתן לראות אותה :)

מדובר בארגון גדול שבהחלט אפשר להתחיל בקטן ולהתפתח או לצבור ניסיון שיאפשר לך להמשיך למקום אחר.

בתנאים שציינתי:

עוד זה מדבר וזה בא.

צוטתי לשיחת טלפון בבית, קיצור אם אתה אכן בעניין להעתיק את המגורים אז חושב שמצאתי לך משהו ממש נהדר.

מחפשים שם בול אותך!

חדש בתחום, ללא ניסיון והמון מוטיבציה.

שלח קורות חיים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתניה זה סבבה, אבל ממש לא מתכוון ללכת פיזית ולעבור שם חנות חנות, עדיף לי להתקשר או לשלוח קורות חיים.

קח בחשבון שגם המעסיקים ממש לא מתכוונים להעסיק מישהו שלא מוכן להזיז ת'תחת שלו עם האוטו וללכת למצוא לעצמו עבודה ועדיף להם מישהו שאשכרה מוכן לעבוד תמורת הכסף שמשלמים לו.

אבל היי, שיהיה בהצלחה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, הכוונה שלי הייתה שאין לי כח להתחיל ללכת פיזית לחפש מקומות, לא זה שאין לי בעיה לעבוד קצת מעבר לעיר שלי, כי אני יודע שהנסיעות יהיו לשווא.

אז עדיף לשלוח קורות חיים ולחכות שיזמנו אותך, אז בכיף אני אגיע.

ELY , אצור איתך קשר בפרטי בהמשך - תודה רבה!

אני חייב, אבל לשאול שאלה כנה.

זה שאתם אומרים "להסתיר את הקורולה", איך שהרכב שלך נראה, זה באמת שיקול בבחירה של המעסיק לפי העיניים שלכם? כי אם אתם מסתלבטים אז אני זורם, בהחלט לפעמים יש קצת בושות, אבל אני עוד לא שמעתי שפוסלים מישהו בגלל איך שהרכב שלו נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוספתי סמיילי. אתה לא הולך לתחום שצריך להרשים את המעסיק עם איזשהו רכב. יכול להגיע גם בתחב"צ באופן כללי, שזה לא פחות מרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה בישראל וישראלים זה שלא באמת אכפת לאף אחד באיזה רכב אתה נוסע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוספתי סמיילי. אתה לא הולך לתחום שצריך להרשים את המעסיק עם איזשהו רכב. יכול להגיע גם בתחב"צ באופן כללי, שזה לא פחות מרשים.

eily באיזה אזור העבודה? פשוט לא עקבתי ואני כרגע גם מחפש עבודה בתחום :(

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב, אבל לשאול שאלה כנה.

זה שאתם אומרים "להסתיר את הקורולה", איך שהרכב שלך נראה, זה באמת שיקול בבחירה של המעסיק לפי העיניים שלכם? כי אם אתם מסתלבטים אז אני זורם, בהחלט לפעמים יש קצת בושות, אבל אני עוד לא שמעתי שפוסלים מישהו בגלל איך שהרכב שלו נראה.

אין בעיה אם תבוא בגרוטאה ישנה או באוטובוס אבל אם אתה מגיע לעבודת שכר מינימום ברכב של מליון שקל כמעסיק אני אשאל את עצמי מה הוא בכלל מחפםש בכאלה משרות ואם בכלל הוא רציני. אם תבוא עם אוטו בפוזה של ערס אני אשקול אם ערס יכול להתאים למשרה המוצעת (אם אני צריך קלדנית או איש שירות טלפוני לא הייתי לוקח ערס אבל מצד שני אם אני צריך גובה אעדיף את הערס) ואם תבוא עם אוטו מטונף ומלא זבל אני אחשוב שאתה טיפוס לא מסודר.

כשאתה מגיע עם רכב מיין סטרים או באוטובוס לא מעניין אף אחד כמה הוא שווה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהוא הסביר בצורה מתומצתת ומדויקת- הוא לא מחפש את הרכב, הוא מחפש לקבך רושם ראשוני על המרואיין שמולו.

זו בדיוק המטרה של ריאיון עבודה.

אושריקו, הייתי ממליץ להפסיק לקרוא לזה "עבודה במחשבים". אתה מחפש עבודה כ"טכנאי מחשבים"/ help desk.

לענייננו, במקביל לחיפוש העבודה שלך, תפרסם את עצמך בסביבה הקרובה אליך (מפה לאוזן) ותתקן לאנשים את המחשבים שלהם בחינם/ עלות חלקים במידה וצריך להחליף/ עלות סימלית מאוד.

זה משהו שתמיד צריך.

אני, לדוגמא, מהנדס תוכנה אבל עדיין כל פעם מקבל מהסביבה הקרובה בקשות לעזרה ברמה של טכנאות. כי אני "מבין במחשבים" משום שאני "עובד במחשבים" (ומלבד יכולת לעשות גוגל, אין שום קשר בין המקצוע שלי לבין טכנאות מחשבים.

ייתן לך אופציה להשתפשף קצת ולצבור ניסיון בסיסי כלשהו.

תקפיד רק להסביר למי שמבקש שאתה תנסה לעזור ולא מתחייב לתקן. שלא יצפו ממך להעניק אחריות לאחר מכן

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eily באיזה אזור העבודה? פשוט לא עקבתי ואני כרגע גם מחפש עבודה בתחום :(

תחייב גם אותך להעתיק מגורים. דרומה מבירת הנגב.

שלח גם הודעה, אבל בעקרון אני ממתין גם לקו"ח של אושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אם תבוא בגרוטאה ישנה או באוטובוס אבל אם אתה מגיע לעבודת שכר מינימום ברכב של מליון שקל כמעסיק אני אשאל את עצמי מה הוא בכלל מחפםש בכאלה משרות ואם בכלל הוא רציני. אם תבוא עם אוטו בפוזה של ערס אני אשקול אם ערס יכול להתאים למשרה המוצעת (אם אני צריך קלדנית או איש שירות טלפוני לא הייתי לוקח ערס אבל מצד שני אם אני צריך גובה אעדיף את הערס) ואם תבוא עם אוטו מטונף ומלא זבל אני אחשוב שאתה טיפוס לא מסודר.

כשאתה מגיע עם רכב מיין סטרים או באוטובוס לא מעניין אף אחד כמה הוא שווה.

אני לא יכול שלא להסכים לגמרי עם מה שאתה כותב.

כשמדובר בגיוס עובד אני מאמין בהתמקדות ברקע מאשר באובייקט עצמו (כמובן לאחר שנמצא מתאים לתפקיד), למשל במבחן כתוב אני בוחן את הכתב שלו, הדיקציה וסגנון הכתיבה, מסתכל על הלבוש, על שפת הגוף.

אבל - אסור לך, חוקית ואם רוצים להתייפיף מוראלית וערכית, לסנן מועמדים על שום בסיס כזה*. *דת, גזע, מין, גיל, מראה, אפילו מרחק גיאוגרפי.

אז, במקומך הייתי מסתיר את דרכי הסינון שלך ושומר אותן לעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה שיקול שאני מכניס כמשתנה אלא שזה דבר שייכנס בין אם תרצה ובין אם לאו.

כשאתה מחפש פקידה למשל ובאות שתי בחורות בעלות כישורים וותק זהים לחלוטין אני מבטיח לך שהכוסית תתקבל לפני השמנה. אותו הדבר כשבאים אליך שני אנשי מכירות שמציעים ציוד זהה במחיר זהה, בהתחלה אתה תעדיף את זה שנראה מטופח יותר ורק אחרי שתתקדם במשא ומתן תבחר לפי הרושם השני.

אם נמשיך אז יש שתי חנויות אופניים צמודות. אחת נוצצת, נקייה ויפה והשנייה נראית כמו פנצ'ריה בשטחים. אצל מי תקנה אם בשתיהן יש בדיוק את אותה הסחורה ובאותו המחיר?

אני לא אלך לחפש את האוטו של אושריקו אבל אם יחנה מול הדלת שלי ואני אראה אותו יורד מהרכב הזה זה בהחלט יהיה חלק מהרושם בדיוק כמו שאם יבוא לי מישהו לריאיון עבודה כאיש מכירות כשהוא מסריח מעמבה ועם כתמי טחינה על החולצה זה ייכנס לשיקולים בין אם ארצה ובין אם לאו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...