Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר 132 הודעות אתה מספר לנו מה אתה לא מוכן לעשות בשביל עבודה.. למה זה טוב?? מה זה מעניין אותנו?

לא רוצה לעבוד? לא מכריחים אותך, בחיי.

רוצה לעבוד? קיבלת פה די ויותר עיצות והצעות לעזרה.

מה עוד אתה רוצה??

רוצה לעבוד, אבל לא לבזבז 3 שעות נסיעה כל בוקר בשביל עבודה, אתה אמיתי? אתה היית עושה את זה?

בוא נדמיין שהמעסיק רוצה שאני אהיה בבאר שבע לכאורה ב9 בבוקר. צריך לצאת לפחות ב6 וקצת בבוקר. בד"כ משרות כאלה עד 5 לפחות. מגיע הביתה לקראת 8-9 וכל זה תמורת שכר כנראה מינימום בתור התחלה.

למה שאני לא אחפש משהו יותר קרוב, הרבה יותר קרוב, עם אותם תנאים?

מה גם שלא מאחל לך לנסוע עם רכב שדפקו בו את כל המשולשים וההגה והתושבות 3 שעות רצוף.

עריכה:

נכנסתי לכל האתרים פה, כל משרה שמזכירה את התחום שאני רוצה דורשים בו נסיון ועוד כל מיני ידע.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בשביל עבודה שרציתי, כי היא קידמה אותי לכיוון שחיפשתי בחיים, עברתי לגןר בעומר - רבע שעה רכיבת אופניים מהעבודה.

אתה לא נשוי, בלי ילדים ובלי עוגנים, תתחיל לחשוב מחוץ לקופסא.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אילו הייתי במקום אושריקו, גם אני לא הייתי ממהר לברוח לדרום (ואני בתור אדם שגר בב"ש). אני לא חושב שחסר מקומות עבודה בתחום הזה במרכז.

בנוסף, כל סיפורי alljobs: ראיתי משרה למדריך מעבדות במכללה. כאחד שיש לו ניסיון בהבטחת איכות בתחום הברזל והפלסטיק, וכאחד שלומד הנדסת חשמל, חשבתי שהמשרה הזו יכולה לעניין אותי. הגשתי, ויום למחרת התקשרו אלי ואמרו שהם מחפשים מישהו שיפרסם את המכללה ביום פתוח ויהיה אחראי רישומים. 2 משרות שונות לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עד שמציעים לך קרש קפיצה להתגבר על המכשול הזה, אתה מיד מוצא סיבות למה לא לעשות את זה.. אז למה אנשים פה מתאמצים?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים שיש המון משרות בתחום הזה בתור התחלה, אבל כולם רוצים ידע כלשהו או נסיון. פשוט בדיחה.
אתה צודק, מעסיק שמחפש עובדים שאשכרה מסוגלים לעבוד עבור השכר שלהם זה בדיחה הסטרית.. ראיית העולם שלך זו חידה בשבילי..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אותי זה מצחיק שמבקשים נסיון בכל דבר, אם לא תיתנו נסיון, איך יהיה נסיון?

בסדר, ברור לכם שאני מודע לזה שאין לי עבודה בעיר שלי וצריך לצאת קצת, אבל לא צריך להגזים ולנסוע כל כך רחוק, יש לי חיים מעבר לעבודה עם כל הכבוד, עוד יכול להרשות לעצמי קצת חיים ולא כל היום עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
רוצה לעבוד, אבל לא לבזבז 3 שעות נסיעה כל בוקר בשביל עבודה, אתה אמיתי? אתה היית עושה את זה?

בוא נדמיין שהמעסיק רוצה שאני אהיה בבאר שבע לכאורה ב9 בבוקר. צריך לצאת לפחות ב6 וקצת בבוקר. בד"כ משרות כאלה עד 5 לפחות. מגיע הביתה לקראת 8-9 וכל זה תמורת שכר כנראה מינימום בתור התחלה.

קודם כל תברר מה התנאים ותחפש משרות דומות בסביבה שלך, זה לא סותר.

אבל אם לא מצאת ומציעים לך משהו טוב אבל רחוק, זה לא אמור למנוע ממך.

מה עדיף, להישאר מובטל בבית/לעבוד במקדונלדס ליד הבית או לנסוע רחוק אבל לעבוד במקום עם עתיד?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על להעתיק את המגורים. זה הרושם המוטעה שקיבלתי מאחת ההודעות הראשונות. כתבת מחוץ לעיר (אבל בסביבה הקרובה. עכשיו ראיתי).

דיברת בהודעה הראשונה על ארגונים שינפנפו אותך, באותה שנייה הצלחתי לקלוט שיחה עם אישיות בכירה באחד הארגונים שהוזכרו שמחפשים מתלמד שיתחיל אצלם ללא ניסיון במחלקה הרלוונטית.

לדעתי האישית שווה לך להתחיל תהליך ולהתראיין, וגם לשקול להעתיק את המגורים לתקופה בשביל ההזדמנות הזאת.

רע זה בטוח לא יעשה לך, אבל אני לא באמת מכיר אותך כדי לדעת.

לא הייתי הולך על עבודה כזאת מרוחקת בלי להעתיק את מקום המגורים, זה ירסק אותך ולא תוכל להתפתח לדעתי.

אבל וואלה לא מדובר על רילוקיישן לשוויץ. סופ"ש תחזור לפגוש ת'חבר'ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תברר מה התנאים ותחפש משרות דומות בסביבה שלך, זה לא סותר.

אבל אם לא מצאת ומציעים לך משהו טוב אבל רחוק, זה לא אמור למנוע ממך.

מה עדיף, להישאר מובטל בבית/לעבוד במקדונלדס ליד הבית או לנסוע רחוק אבל לעבוד במקום עם עתיד?

ברור שעתיד וברור שלא עשיתי קורס (פשוט ככל שיהיה) לשווא.

אני דיברתי על להעתיק את המגורים. זה הרושם המוטעה שקיבלתי מאחת ההודעות הראשונות. כתבת מחוץ לעיר (אבל בסביבה הקרובה. עכשיו ראיתי).

דיברת בהודעה הראשונה על ארגונים שינפנפו אותך, באותה שנייה הצלחתי לקלוט שיחה עם אישיות בכירה באחד הארגונים שהוזכרו שמחפשים מתלמד שיתחיל אצלם ללא ניסיון במחלקה הרלוונטית.

לדעתי האישית שווה לך להתחיל תהליך ולהתראיין, וגם לשקול להעתיק את המגורים לתקופה בשביל ההזדמנות הזאת.

רע זה בטוח לא יעשה לך, אבל אני לא באמת מכיר אותך כדי לדעת.

לא הייתי הולך על עבודה כזאת מרוחקת בלי להעתיק את מקום המגורים, זה ירסק אותך ולא תוכל להתפתח לדעתי.

אבל וואלה לא מדובר על רילוקיישן לשוויץ. סופ"ש תחזור לפגוש ת'חבר'ה.

להעתיק מגורים כל דבר בעתו , כרגע ממש לא אפשרי, בכל מקרה אתה צודק ומודה לך מאוד על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעתיק מגורים כל דבר בעתו , כרגע ממש לא אפשרי, בכל מקרה אתה צודק ומודה לך מאוד על העזרה.

זה התשובה שהיית צריך לתת לפני שלושה עמודים, במקום לנאום לנו מה אושריקו לא מוכן לעשות בשביל עבודה.

מה שנקרא תעזור לאנשים לעזור לך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאני לא אחפש משהו יותר קרוב, הרבה יותר קרוב, עם אותם תנאים?

מה גם שלא מאחל לך לנסוע עם רכב שדפקו בו את כל המשולשים וההגה והתושבות 3 שעות רצוף.

עריכה:

נכנסתי לכל האתרים פה, כל משרה שמזכירה את התחום שאני רוצה דורשים בו נסיון ועוד כל מיני ידע.

ברגע שאתה עולה על כביש 6, אתה בב"ש תוך שעה ורבע- שעה וחצי. אני לא יודע היכן אתה גר בחדרה, אבל יש לך כניסה לכביש 6 דרך כביש 9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, אני אוהב לדבר הרבה לפעמים או לדבר בהמשכים לצערנו... :p

בכל מקרה, חברים, מצאתי משרה מעולה בשבילי באיזור של חצי שעה+- נסיעה ממגוריי.

הכשרה עליהם, מתאים לאוהבי מחשבים בלי נסיון, ידע במערכות WINDOWS וכמובן התפקיד קשור לתקלות חומרה ותוכנה, מתן סיוע לארגונים וכו'.

מציינים שהכשרה עליהם. מקווה שיחזרו אליי ובכל זאת ממשיך לשלוח קורות חיים למשרות קורצות עין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, לך על זה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו,

עבודה זה קצת כמו בחורות - גם כשנראה שזה בדיוק בשבילך, הסיכוי שזה יצליח לא כזה גדול. אם אתה רוצה להצליח, אתה חייב (במצבך) לנסות בכל כיוון אפשרי. אל תחכה שבוע עד שלא תקבל טלפון ממקום מסויים, תנסה במקביל בכמה שיותר מקומות. במקרה הגרוע תצטרך לבחור מתוך כמה הצעות. בניגוד לדייטים, מקביליות בחיפוש עבודה לא תגרום לאף אחד לזרוק אותך.

הדבר הכי חשוב זה שתקפוץ למים עכשיו, לפני שתתקרר. אם תשב שבועיים בבית ותחכה לנסיכה שלך, כל המוטיבציה תעלם. כל יום בבוקר תקום ותנסה לחשוב איפה עוד לא היית, ומה עוד אפשר לעשות כדי למצוא עבודה.

לגבי ב"ש, אם אתה לא מוצא אופציה אחרת (בהנחה שבכלל תקבל שם הצעה), תנסה לא לפסול. זה אולי מאוד לא מתאים לך כרגע, אבל יכול להיות ששנה-שנתיים שם יעזרו לך למצוא אח"כ את המקום הבא איפה שתרצה. זה בטח עדיף על לשבת בבית. אני אישית לא הייתי מעלה בדעתי לנסוע לשם כל יום, אלא לחפש חדר בדירת שותפים (ויש די הרבה כאלו, בעיקר ליד האוניברסיטה, ואולי אפילו יצא לך מזה עוד משהו, לך תדע). זה גם יהיה הרבה יותר זול.

מה שלא תעשה - תמיד תציב את ההצעות שיש לך מול האלטרנטיבה. אל תפסול משהו אם אין לך הצעה עדיפה ביד (או שאתה חושב שתקבל ממש בקרוב). אתה לא חייב למצוא את העבודה האופטימלית בניסיון הראשון, אתה כן צריך משהו סביר שתוכל לרשום בקו"ח כדי שעוד שנתיים תוכל למצוא משהו עדיף.

במקרה הכי גרוע - תנסה להתנדב באיזו עמותה שמתקנת מחשבים בחינם או משהו, אפילו זה יכול להחשב אח"כ בתור ניסיון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...