Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או שהוא יוכל ללמוד להיות כזה.

כולנו נולדנו עם פתיל קצר (תסתכל על ילדים קטנים שרוצים משהו) ועם השנים למדנו. אני היום שונה ממה שהייתי בגיל 20 ואני בטוח שהרוב כאן כמוני.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו, תחפש מעבדה פרטית ותנסה להתקבל בתור טכנאי.

ככה אני התחלתי והתגלגלתי לחברה גדולה.

השאלה כמה ידע צברת בקורס הזה.

זהו, זאת הבעיה.

לא באמת פירקנו מחשבים, יותר התעסקנו בחומרה ומערכות הפעלה,

כלומר , אני אצטרך איזה כמה מחשבים טובים להרכיב ביחד עם מישהו את כולו מ0

אבל שוב, הקורסים האלה כיום זאת לא המטרה לדעת להרכיב ולפרק מחשב, כל אחד עושה את זה בבית.

החכמה היא הבפנוכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, באמא, אם אתה לא יוצא עכשיו לחפש עבודה ומפסיק לחפור בשרשור הזה, אני נועל'ך אותו. באמא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנעל, אני רוצה לעדכן פה דברים (ברצינות).

איפה יש לי עוד לחפש? חיפשתי בכל החנויות מחשבים בעיר שלי, הפרטיות.

שלחתי לכלנית , אמרו שיחזרו ולא חזרו כבר יום וחצי.

משום מה אני לא מצליח לשלוח קורות חיים לKSP באינטרנט. ללכת לסניף ככה לא עובד אמרו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שלח בפייסבוק, במייל, תגיע למנכ"ל מבחינתך. העיקר שהקו"ח יוגש על השולחן של אחראי גיוסים של החברה.

עכשיו ברצינות: תשלח. לא משנה אם התעסקת יותר בחומרה או יותר בתוכנה, תשלח.

בלימודי הנדסאי מכטרוניקה, למדתי קורס של תכונות השונות של הברזל: קשיות, תקנים, איך מיצרים (תיאורטית) וכד'. הקורס הזה בעיני (כאשר הייתי סטודנט) הייתה שטות אחת גמורה: חומר פתוח ומרצה שלא יודעת להרצאות.

התקבלתי לצבא בתור מבקר איכות אצל הספקים השונים בצה"ל (בארץ), וחלק נכבד מהמקצוע הייתה דווקא מהקורס השולי הזה.

אז לא משנה איזה עבודה תקח אותך, העיקר שאתה תהנה ממנה ביום יום. כלומר אל תפיל על הקורס את בעיה, אלא אתה צריך להיות מוכן גם לעבודה כזו (בהנחה שאתה רוצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מסלול של חנויות במקום קרוב בצורה סבירה למיקום המגורים שלך (יש לך רכב לעזאזל), צא -פיזית- ותעבור מדלת לדלת.

אני הצלחתי למצוא ככה עבודה בדיוק באותו התפקיד שאתה מחפש בגיל 17, תוך יום אחד. אני מבטיח לך שגם לך לא יקח יותר מדי זמן.

אבל אם תמשיך לשבת על התחת, לחכות שיחזרו אליך ושיצרו -איתך- קשר, אתה לא תמצא כלום גם בעוד חודש.

יש תחרות על כל משרה בשוק (חוץ מנציגי מכירות של טלפוניה/אינטרנט/טלויזיה שלוקחים בערך כל אחד), מספיק שמישהו עושה טיפה יותר ממך, והסיכוי שלך יורד לאפס.

אתה פסיבי להחריד, אז תהיה בטוח שאתה לא במיקום טוב בתחרות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש לי עוד לחפש?

לעשות מנוי בתשלום לALLJOBS, ולשלוח קורות חיים לכל מה שנראה לך ברדיוס 30 ק"מ

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי חודשי ל-Alljobs עולה 49 ש"ח לחודש - אם זה יקצר לך את תהליך החיפוש בשעתיים - הרווחת.

בגדול - לפעמים (ובטח במשרות בסיסיות עליהן אנחנו מדברים) יחזרו אליך אחרי שבועיים שלושה ואולי גם יותר.

ממליץ גם לבדוק בחברות כמו מטריקס, מלמ-תים, נס טכנולוגיות, טלדור שכולן חברות כח אדם דומות מאד לכלנית.

המלצתי האישית לא להתעסק עם חנויות בכלל - בחברות גדולות לפחות תהיה בטוח שהמשכורת מגיעה בזמן, ויהיה לך ממי ללמוד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, צביט, זה בדיוק הדעה שלי.

רק צריך לגרום להם להסכים לקבל בחור חסר נסיון עם מעט ידע ביחס להרבה אחרים שמתמודדים... או יתמודדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר אותך להודעה #93

ממליץ גם לבדוק בחברות כמו מטריקס, מלמ-תים, נס טכנולוגיות, טלדור שכולן חברות כח אדם דומות מאד לכלנית.

המלצתי האישית לא להתעסק עם חנויות בכלל - בחברות גדולות לפחות תהיה בטוח שהמשכורת מגיעה בזמן, ויהיה לך ממי ללמוד.

שלח קו"ח, מחפשים בדיוק אותך!

לא רק משכורת בזמן, לדעתי אפשרות להתפתח בתוך הארגון או פתח לארגונים גדולים אחרים זה הפלוס הגדול על פני חנויות וכו'.

(אולי גם ONE1 ובטוח יש עוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 132 הודעות אתה מספר לנו מה אתה לא מוכן לעשות בשביל עבודה.. למה זה טוב?? מה זה מעניין אותנו?

לא רוצה לעבוד? לא מכריחים אותך, בחיי.

רוצה לעבוד? קיבלת פה די ויותר עיצות והצעות לעזרה.

מה עוד אתה רוצה??

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש רכבת מחדרה לבאר שבע. חוץ מזה, יש לך רכב. בן אדם, תתבגר.

זה לא שמציעים לך לעבוד במקדונלדס בבאר שבע אלא בעבודה אמיתית עם אפשרויות קידום ורכישת ידע.

שום דבר ששווה משהו לא בא בקלות בחיים האלה, תבין את זה. בשביל להתקדם בחיים צריך להשקיע מאמץ.

אם לא תקלוט את זה כשאתה צעיר, בשלב מסויים תגיע למצב ממנו כבר אי אפשר להתרומם ותמצא את עצמך בלי עתיד-בלי תקוה-בלי חלום, עובד בעבודות מזדמנות והתחביב היחיד שלך הוא לגרד חישגד כשאתה שיכור.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...