Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא לכל אחד יש את האפשרות להעתיק את המגורים בשלוף או לעבוד בחינם בשביל ניסיון.

בטח שלא בעבודה שהשכר בה נע סביב מינימום וקצת.

חוץ מזה בחנויות קטנות לרוב הבעלים זה גם טכנאי, תומך טכני, איש מכירות, מנהל רכש ולוגיסטיקה, מחסנאי, סבל ומנקה. כשיש סניפים של אייבורי, ksp, מחסני חשמל בכל חור, ומוכרים מחשבים ניידים וסמארטפונים טוב שלא בתחנות דלק, אין סיבה להגיע לחנויות האלה, אז אין להם עסקים של ממש.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם האלטרנטיבה היא לשבת בבית ולחתום אבטלה, עושים מה שצריך. ב"ש היא מקום זול, גם מי שמרוויח מינימום יכול לשכור בה חדר.

זה עדיף מאשר לנסות להסביר למה אתה מחפש עבודה כבר חצי שנה. זה אף פעם לא נראה טוב, בטח כשאתה חסר ניסיון ועם הכשרה מינימלית במקרה הטוב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו,

עבודה זה קצת כמו בחורות - גם כשנראה שזה בדיוק בשבילך, הסיכוי שזה יצליח לא כזה גדול. אם אתה רוצה להצליח, אתה חייב (במצבך) לנסות בכל כיוון אפשרי. אל תחכה שבוע עד שלא תקבל טלפון ממקום מסויים, תנסה במקביל בכמה שיותר מקומות. במקרה הגרוע תצטרך לבחור מתוך כמה הצעות. בניגוד לדייטים, מקביליות בחיפוש עבודה לא תגרום לאף אחד לזרוק אותך.

הדבר הכי חשוב זה שתקפוץ למים עכשיו, לפני שתתקרר. אם תשב שבועיים בבית ותחכה לנסיכה שלך, כל המוטיבציה תעלם. כל יום בבוקר תקום ותנסה לחשוב איפה עוד לא היית, ומה עוד אפשר לעשות כדי למצוא עבודה.

לגבי ב"ש, אם אתה לא מוצא אופציה אחרת (בהנחה שבכלל תקבל שם הצעה), תנסה לא לפסול. זה אולי מאוד לא מתאים לך כרגע, אבל יכול להיות ששנה-שנתיים שם יעזרו לך למצוא אח"כ את המקום הבא איפה שתרצה. זה בטח עדיף על לשבת בבית. אני אישית לא הייתי מעלה בדעתי לנסוע לשם כל יום, אלא לחפש חדר בדירת שותפים (ויש די הרבה כאלו, בעיקר ליד האוניברסיטה, ואולי אפילו יצא לך מזה עוד משהו, לך תדע). זה גם יהיה הרבה יותר זול.

מה שלא תעשה - תמיד תציב את ההצעות שיש לך מול האלטרנטיבה. אל תפסול משהו אם אין לך הצעה עדיפה ביד (או שאתה חושב שתקבל ממש בקרוב). אתה לא חייב למצוא את העבודה האופטימלית בניסיון הראשון, אתה כן צריך משהו סביר שתוכל לרשום בקו"ח כדי שעוד שנתיים תוכל למצוא משהו עדיף.

במקרה הכי גרוע - תנסה להתנדב באיזו עמותה שמתקנת מחשבים בחינם או משהו, אפילו זה יכול להחשב אח"כ בתור ניסיון.

תודה רבה... כרגע אני מצפה בקור רוח שיחזרו אליי מהמשרה, כי לפי התיאור הזה, זה בדיוק בשבילי וכן צריך לנסוע קצת מהעיר, אבל זה במקום הרבה יותר קרוב והגיוני.

לא לכל אחד יש את האפשרות להעתיק את המגורים בשלוף או לעבוד בחינם בשביל ניסיון.

בטח שלא בעבודה שהשכר בה נע סביב מינימום וקצת.

חוץ מזה בחנויות קטנות לרוב הבעלים זה גם טכנאי, תומך טכני, איש מכירות, מנהל רכש ולוגיסטיקה, מחסנאי, סבל ומנקה. כשיש סניפים של אייבורי, ksp, מחסני חשמל בכל חור, ומוכרים מחשבים ניידים וסמארטפונים טוב שלא בתחנות דלק, אין סיבה להגיע לחנויות האלה, אז אין להם עסקים של ממש.

אכן.

אם האלטרנטיבה היא לשבת בבית ולחתום אבטלה, עושים מה שצריך. ב"ש היא מקום זול, גם מי שמרוויח מינימום יכול לשכור בה חדר.

זה עדיף מאשר לנסות להסביר למה אתה מחפש עבודה כבר חצי שנה. זה אף פעם לא נראה טוב, בטח כשאתה חסר ניסיון ועם הכשרה מינימלית במקרה הטוב.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באר שבע כבר לא כזאת זולה, בטח לא בשותפות.

חבר מהלימודים שוכר עם שני שותפים בשכונה ג', כל אחד מהם משלם משהו כמו 1000₪. בינינו,3000₪ זה לא זול לדירה ישנה, בלי ממ"ד, בלי מעלית, בלי חניה פרטית. (אולי זה זול ביחס לתל אביב)

אבל כן, בין לא לעבוד בכלל ולא לצבור ניסיון, לבין לשכור דירה עם שותפים, להרוויח אפילו מינימום ולצבור ניסיון ומקסימום להתחפף מכאן עוד שנה - עדיף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוג השרשורים שמתעדכנים אחרי שנה כשאושריקו מפתח WEB בחברה DOG FRIENDLY ומתלבט מה להזמין בתןביס / איזה רמת גימור של קורולה לקחת מאלבר.8) (כמובן מאחל מכל הלב)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה,עוד שרשור מפלצת.

נחזור חמישי הבא ב"ה לראות אם הגיע כבר ל40+ עמודים

אושריקו - בהצלחה,כמו שכתבו לך בשרשור דייטים - תפסיק לבאס ולהכשיל את עצמך בכל דבר,תוריד לעצמך כאפה,ויאללה לדרך.

לבכות זאת לא חוכמה (סליחה על הביטוי - גם ל*יין ת'שכל בפורום זה אותו הדבר)

החוכמה לעשות משהו עם עצמך שבעתיד תסתכל לאחור ותראה שהתקדמת,ולו במעט.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אותי זה מצחיק שמבקשים נסיון בכל דבר, אם לא תיתנו נסיון, איך יהיה נסיון?

בסדר, ברור לכם שאני מודע לזה שאין לי עבודה בעיר שלי וצריך לצאת קצת, אבל לא צריך להגזים ולנסוע כל כך רחוק, יש לי חיים מעבר לעבודה עם כל הכבוד, עוד יכול להרשות לעצמי קצת חיים ולא כל היום עבודה.

מצחיק אותך?

ב7א שלם לי ריטיינר 1000 שקל בחודש ואתן לך להיות איש התמיכה של כל המחשבים שלי למשך שנה. אחרי זה לך ותמצא עבודה עם הניסיון שקנית אצלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-כ-ל-ל לא נסחפנו...

מדובר על משרה (בקרוב ל) שכר מינימום - אין צורך לנסוע לבאר שבע כדי למצוא אם לא בחדרה עצמה יהיה בנתניה הכי רחוק ברעננה.

הרב גוגל מראה עשרות משרות Helpdesk ללא נסיון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באר שבע כבר לא כזאת זולה, בטח לא בשותפות.

חבר מהלימודים שוכר עם שני שותפים בשכונה ג', כל אחד מהם משלם משהו כמו 1000₪. בינינו,3000₪ זה לא זול לדירה ישנה, בלי ממ"ד, בלי מעלית, בלי חניה פרטית. (אולי זה זול ביחס לתל אביב)

אבל כן, בין לא לעבוד בכלל ולא לצבור ניסיון, לבין לשכור דירה עם שותפים, להרוויח אפילו מינימום ולצבור ניסיון ומקסימום להתחפף מכאן עוד שנה - עדיף.

קח בחשבון שככל הנראה החבר שלך לא משלם ארנונה וחשבונות אחרים.

בנוסף יש דירות קטנות יותר ל-2 שותפים ברמות במחיר כמעט זהה ללא חשבונות.

חוץ מזה במרכז המחירים יותר גבוהים.

איך אינשטיין אמר: הכל יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר. זה העתק אחד לאחד של שרשור הדייטים, רק שבמקום "בחורה" יש "עבודה". אלף עצות מועילות שנכנסות מאוזן אחת ויוצאות מהשניה. אנשים שבאמת באים עם כוונות טובות במטרה לעזור, ואחד שלא מקשיב לכלום ומנסה לשכנע למה הדרך שלו הכי טובה (בעיקר את עצמו. בעצם רק את עצמו).

באמת שזה כואב לראות (אבל לא אכחיש שגם קצת מהנה לקריאה). שיהיה בהצלחה לכולם /:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-כ-ל-ל לא נסחפנו...

מדובר על משרה (בקרוב ל) שכר מינימום - אין צורך לנסוע לבאר שבע כדי למצוא אם לא בחדרה עצמה יהיה בנתניה הכי רחוק ברעננה.

הרב גוגל מראה עשרות משרות Helpdesk ללא נסיון.

לא יודע איפה אתה ראית ללא נסיון, כמעט בכל האתרים האלו נסיון של שנה לפחות חובה. אלא אם השורה הזאת היא "יעני", אבל אין איך לדעת , וברוב המקרים שנתקלתי בהם כשהם כותבים דרוש נסיון הם מתכוונים לזה.

עריכה: אני לא מחפש תמיכה טכנית טלפונית למקרה שמישהו פה מתבלבל.

בשביל קצת יותר מהמנימיום כדי לצבור נסיון אבל לצאת טיפה רחוק מהעיר (חצי שעה נסיעה) זה משהו שאני מוכן ובניתי עליו כבר מזמן.

אבל לא צריך לעבור מגורים ולנסוע עד לדרום הרחוק בשביל משכורת רעב.

בעבודות האלה מתחילים משכר יחסית נמוך ואני מודע לזה כי משעניין אותי כרגע זה לצבור נסיון ולהתקדם הלאה בהמשך, ככה שאין מצב שמישהו יביא לי 10 אלף נטו על ההתחלה שיהיה שווה את כל הנסיעות והבלאגנים האלה כל כך רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל קצת יותר מהמנימיום כדי לצבור נסיון אבל לצאת טיפה רחוק מהעיר (חצי שעה נסיעה) זה משהו שאני מוכן ובניתי עליו כבר מזמן.

אבל לא צריך לעבור מגורים ולנסוע עד לדרום הרחוק בשביל משכורת רעב.

בעבודות האלה מתחילים משכר יחסית נמוך ואני מודע לזה כי משעניין אותי כרגע זה לצבור נסיון ולהתקדם הלאה בהמשך, ככה שאין מצב שמישהו יביא לי 10 אלף נטו על ההתחלה שיהיה שווה את כל הנסיעות והבלאגנים האלה כל כך רחוק.

לא הבנת כלום.

דבר ראשון, תאום ציפיות קל. 10 נטו זה כנראה מה שתקבל אחרי תואר ראשון רלוונטי, לא אחרי קורס טכני של שלושה חודשים (שהתארך בגלל החגים).

השאלה היא לא האם שווה לך להגיע לב"ש בשביל המשכורת הנוכחית, אלא האם זה יתן לך ניסיון כדי שעוד שנתיים תוכל למצוא עבודה בנתניה ב-7 נטו, וכמובן מה האלטרנטיבה שלך. אין שום סיבה בעולם להגיע לב"ש אם מצאת עבודה באותם תנאים בנתניה. אבל אם לא מצאת, אז תתכבד ותגיע לב"ש (או לאיפה שזה לא יהיה) כדי לצבור ניסיון.

אם תחכה לנסיך שיגיע להציע לך 10 נטו בחדרה, עם ה(מעט מאוד) ידע והאין ניסיון שלך, תסיים בתור קופאי במקדונלדס (ולא שזה רע, כל אחד והשאיפות שלו, רק צריך להבין את מה האלטרנטיבה).

אם כי בלייזור צודק מן הסתם, מקדונלדס it is. בהצלחה לכולם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נכון, עדיף לעבוד במקדונלדס עד שתמצא משהו טוב יותר מאשר להיות מובטל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עבודה מכבדת את בעליה.

הבנאדם עוד לא עבר אפילו את השלב של ספונג'ה בבית תמורת דמי כיס, או לפחות ככה זה מצטייר.

בחישוב זריז, מהרגע שידידנו פוטר הוא איבד בערך 18 חודשים של חוסר מעש מוחלט. אילו היה מטגן קציצות להנאתו במקדונלדס במהלך אותה תקופה הוא היה עכשיו עם 18*5000₪ = 90,000₪ ביד לפחות, ואפילו הפרשות לפנסיה!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...