Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרסתי רוכב אופניים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאור: קודם לך לבקר את הבחור בבית החולים, קרוב לוודאי בית חולים ברזילי באשקלון , זה יעשה רושם טוב במשפט , תביא לו פרחים או משהו ,תדאג גם לצלם את המעמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש רישום במד"א ובמשטרה, אם כי יתכן שיסרבו לדווח לך.

יש לך פרטי הנפגע

מכל מקום, התאור שלך בהחלט מצביע על אשמה שלך, גם אם לא של 100%. העובדה כי השתמש באזניות ולא היה מואר משחקת לטובתך, אבל שאר התאור שלך בהחלט נגדך.

הסטיה שלו מהנתיב השמאלי לימני בהחלט היתה יכולה להיות ניסיון לחמוק ממך, ניסיון שלא צלח.

באיזה חלק של הרכב פגעו האופניים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך, אם הוא היה מנסה לחמוק ממני הוא היה נוסע ימינה, הוא פשוט המשיך ישר וחתך אותי כי הוא רצה להגיע לרחוב וואלוס (בתמונה). במידה והוא היה נוסע בצורה מעגלית כיאה לכיכר, כל זה היה נמנע.

הוא פגע בחלק הימני של הפרונט שלי. יש לי רק שריטה אחת קטנה על מכסה המנוע, בזה זה מסתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור של לא מתחבר לי. אם הוא נסע ישר איך פגע בצד ימין של הפרונט? בזוית כזו הוא היה צפוי לפגוע בצד שמאל שלך.

באיזה חלק של האופניים פגעת?

ד"א בפוסט הקודם נשמן סימן שאלה, התכוונתי לשאול אם יש לפ פרטי הנפגע.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, אני לא מכיר את החוק כמו שצריך אבל יש פרט אחד שהתעלמנו ממנו לגמרי:

אופניים הם כלי תחבורה לכל דבר, לכן חלים עליהם חוקי התעבורה.

בכיכר הנ"ל יש שני נתיבים.

רוכב האופניים, בין אם ראיתי אותו או לא, נסע בנתיב השמאלי, ואני נכנסתי לנתיב הימני, מה שאומר שלא הייתי צריך לתת זכות קדימה, לא? בשלב מסויים הוא חתך אותי כדי לצאת לרחוב, אבל כדי לצאת לרחוב מבחינה חוקית הוא היה אמור לנסוע על הנתיב הימני.

זה תופס במשפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי , בכיכר יש זכות קדימה לתנועה בכיכר , כלומר למי שכבר בכיכר יש זכות קדימה.

אם הוא נכנס מכניסה לפניך , כלומר שאתה נכנסת לכיכר הוא כבר היה שם, כלומר לו הייתה זכות קדימה

ולכן הבוחן אמר לך שאתה אשם , כי לא נתת לו זכות קדימה

וציטוט מהוראות לתמרור 303 מאתר משרד התחבורה

מעגל תנועה: במעגל התנועה.

תן זכות קדימה לתנועה

החוצה את דרכך במעגל

התנועה או במסילה.

עבור את מעגל התנועה

מצידו הימני.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור. שאלתי שאלה, והיא חשובה: היכן נפגעו האופניים: מלפנים, מאחור, באיזו זוית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם החוק הזה תקף לגבי כיכר עם שני נתיבים, כי בכיכר עם שני נתיבים אם הנתיב שלך ריק ורכב נוסע בשני, אתה יכול להכנס

פגעתי באופניים שלו מהצד, זאת אומרת ככה - |

אני המקף, הוא הקו

אני לא יודע אם פגע לי באמצע הפרונט או בימין הפרונט, אני מסיק כי יש שריטה על המכסה מנוע מימין וכל השאר נקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האדום.

השחור זה במידה והוא ירד מהמדרכה לכיכר וזה למה לא ראיתי אותו כשהגעתי לכיכר.

הצהוב זה במידה והוא בא מהכביש לתוך הכיכר (במהירות גבוהה מאוד).

וכשאני אומר מאחוריי אני לא מתכוון פיזית מאחוריי, אני מתכוון שבמעגל הזה אני מוביל עליו, אם הוא בא משמאל מבחינתי הוא מאחוריי במיקום, לא פיזית מאחורי הבגאז' שלי.

[ATTACH=CONFIG]493639[/ATTACH]

המושגים שלך על מאחורי הם לא בדיוק עברית תקנית אבל שיהיה.

תוכל לסמן במדויק את מקום התאונה?

באיזה מקום בארץ זה קורה?

רצוי שתבין שאף אחד לא נגדך , בסה"כ מנסים ללבן את הסוגיות, בעבורך.

יש!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, אני לא חזק במושגים האלה ומה שאני רואה בראש לא בהכרח יוצא טוב במילים

מקום התאונה משהו באיזור הס"מ-שניים מתחת לנקודת החיבור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום התאונה: הכוונה היא לתרשים על שרטוט של מעגל התנועה.בגלל הקושי לשרטט במחשב אני מציע שתדפיס את המפה בגודל מתאים, תשרטט עליה בעפרון ואז תצלם ותעלה לפורום.

גם צילומים משטח עשוים לסייע, אם כי יתכן מאד שעדיף להמנע מהעלאתם בשלב זה לפני ייעוץ עם עורך הדין. האמת היא שיתכן שזה נכון גם לגי השרטוט.

סה"כ מנגנון התאונה לא לגמרי ברור לי. הדבר האחד שברור לי הוא שעליך למצוא עורך דין מומחה בתחום, ובאופן מיידי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניתם לי לגבי מה החוק של שני נתיבים? במידה ורכב נמצא בנתיב השמאלי ואני נכנס לנתיב הימני אני לא מחוייב בזכות קדימה, נכון? ואגב, הכיכר ממש גדולה אז לגיטימי שלא הצלחתי לראות בחושך.

הנה תרשים:

זו הכיכר ומפה באתי

Screenshot_20170907-211306.jpg

הכיוון ממנו הגיע הרוכב, באדום זה אם בא מהמדרכה, בצהוב אם בא מהכביש

Screenshot_20170907-211753.jpg

זאת נקודת התאונה המוערכת לפי הדם שהיה על הכביש

Screenshot_20170907-211743.jpg

באדום המקום בו שכב הרוכב פצוע, בצהוב המקום אליו עפו האופניים. מימין נמצא הרחוב אליו ניסה הרוכב להגיע.

Screenshot_20170907-211732.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה מוכן לסמן בצורה ברורה את המקום בו פגעת באופניים בדיוק כמו שסימנת את המקום בו הוא שכב פצוע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...