Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרסתי רוכב אופניים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש

עו"ד בקי לנושאי תחבורה ואתמול לא מחר.

יידעת את ביטוח החובה שלך את ביטוח הרכוש שלך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקצין אמר לי שלא משנה מה קרה שם, אני אשם מלכתחילה כי נכנסתי לכיכר. בעיניו צריך להיות סופר מן ובכל פעם שאתה נכנס לכיכר, גם אם היא ריקה לחלוטין, אתה צריך לחפש רכבים, נהגי אופניים, הולכי רגל, חתולים..

עכשיו במידה וזה היה רכב, מהכיוון בו אני הגעתי אני נכנסתי לפניו לכיכר, לכן זכות הקדימה שלי. במידה והרכב היה בצד השני של הכיכר והבחנתי בו, עדיין הייתי יכול להכנס לכיכר ובמידת הצורך הוא היה מאט קצת. העניין הוא שרוכב האופניים לא בלם בשום צורה, לא סטה מהנתיב, הוא פשוט הגיח מאחוריי ועבר ישר לפרונט שלי. לא ראיתי אותו עד שהוא בא משמאל וחתך אותי.

מה הכוונה "אתמול, לא מחר"?

ולא יידעתי את הביטוח בכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך מבין בחוקי התעבורה .

כאשר רכב מאט בגללך פירושו שלא נתת לו זכות קדימה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה פציעה קלה, ולבית חולים , ונסה להרגע, זה מדכא ומתמודדים.

אפשר כבר עכשיו להתייעץ - ל עו"ד בתחום התחבורה , יש קשרים עם הפרקליטות והבוחנים.

הם יכולים לבקש חומר והבהרות, במהלך החקירה וגם שימוע / בדיקה, לפני הגשת כתב אישום.

אנו הגענו לפשרה בגלל הפחד שלה מהמערכת, אחרי החקירה של הבוחנים (כמו אצלך)

אני ועו"ד רצינו להתמודד, להביא בוחן פרטי וכו'.

היא לא הסכימה להגיע שוב לאזור התאונה, ולהסביר לבוחן מה היה.

על-אף כי הפרקליטה התקשרה אליה אישית והרגיעה אותה, ולכן סגרנו הכל מראש.

אני מבין את ההרגשה שלך.. לכן כדאי להתייעץ עם עו"ד - ולראות כיצד להתנהל.

ו ישה צודק - הודע לביטוח שלך.

במידה ולא תהיה תביעה, לא יהיה לך רישום ולא יפעילו את הביטוח, כך שאין מה לחשוש.

במידה ותהיה תביעה, הם צריכים לדעת מראש.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין בחוקי תעבורה, אבל יש את החוק היבש ויש את המצב הקיים. אם היית עוצר ומחכה על כל אחד שנמצא בחצי השני של הכיכר בכניסה לכל כיכר היה פקק עצום.

בכל אופן, רוכב האופניים בא סביר להניח מהמדרכה או מהכביש, עם תנופה רבה. כשנכנסתי לכיכר לא היה שם אף אחד. הסברתי לקצין שאם הנתיב הקדמי שלי נקי אני נוסע ומסתכל קדימה, לא בודק בצדדים (הכוונה אחרי שנכנסתי לכיכר). אני נסעתי בנתיב הנכון והוא נסע בנתיב הלא נכון וחתך אותי. אם רוכב האופניים היה נכנס בי מהצד הייתי מבין את עניין זכות הקדימה. אבל רוכב האופניים היה מאחוריי, חתך נתיב ועבר לפרונט שלי, פשוט הגיח משום מקום ולא נהג כשטרה, לא סטה לא בלם, כלום. סביר להניח שבכלל לא ראה אותי כי היה עם אוזניות והראיה שלו לא חדה במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לנו את תמונת המצב מה היה.

אנו מייעצים לך להבין, כי גם אם לדעתך אתה צודק.. אפשר ו בוחני המשטרה יחשבו אחרת.

לכן כדאי לך להיערך - הודע לביטוח , וכדאי להיתייעץ עם עו"ד.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין בחוקי תעבורה, אבל יש את החוק היבש ויש את המצב הקיים. אם היית עוצר ומחכה על כל אחד שנמצא בחצי השני של הכיכר בכניסה לכל כיכר היה פקק עצום.

בכל אופן, רוכב האופניים בא סביר להניח מהמדרכה או מהכביש, עם תנופה רבה. כשנכנסתי לכיכר לא היה שם אף אחד. הסברתי לקצין שאם הנתיב הקדמי שלי נקי אני נוסע ומסתכל קדימה, לא בודק בצדדים (הכוונה אחרי שנכנסתי לכיכר). אני נסעתי בנתיב הנכון והוא נסע בנתיב הלא נכון וחתך אותי. אם רוכב האופניים היה נכנס בי מהצד הייתי מבין את עניין זכות הקדימה. אבל רוכב האופניים היה מאחוריי, חתך נתיב ועבר לפרונט שלי, פשוט הגיח משום מקום ולא נהג כשטרה, לא סטה לא בלם, כלום. סביר להניח שבכלל לא ראה אותי כי היה עם אוזניות והראיה שלו לא חדה במיוחד.

אתה לא מבין בחוקי התעבורה פעם שניה.

כאשר יש תאונה מה שמשחק בעיקר זה מה החוק אומר ולא מה חיי המעשה.

בוא ננתח לרגע את מה שכתבת

אתה נכנס לכיכר במהירות 35-40 קמ"ש

רוכב אופניים בגיל 74 רוכב על אופניו

רגע הוא אחריך והופ הוא לפניך.

כלומר נסע במהירות גבוהה משלך.

לך תוכיח כי נסע במהירות כזו גבוהה?

אתה גם לא יודע להגיד מהיכן הוא צץ לפתע פתאום אתה סובר כי הוא בא מהמדרכה , איזו מדרכה? זו שבהיקף או זאת שבתוך העיגול?

או מהכביש, אם מהכביש אז הוא בתוך הכיכר וסביר לפניך

אתה פשוט לא רואה אותו. אם לא היה לו פנס באופניים ישחק לטובתך כי בגלל זה לא ראית אותו.

חוזר על המלצתי , להתייעץ עם עו"ד בקי ולהודיע לחברת הביטוח שלך על התאונה , גם לביטוח רכוש וגם לביטוח החובה.

להודיע לחברות הביטוח, זו חובתך כלפי עצמך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה 5 בבוקר נסעתי בעיר, הגעתי לכיוון כיכר עם שני נתיבים, הבחנתי מרחוק שהכיכר ריקה ונכנסה לתוכה במהירות של כ-40 קמ"ש בנתיב הימני כדי להמשיך ישר, משמאל הגיח משום מקום רוכב אופניים בן 74, נסע ישר לרחוב מימין, חתך אותי ונכנסתי בו והעפתי אותו. הוא פונה במצב בינוני עם פגיעת ראש לבית החולים ואני נלקחתי לחקירה.

כמה עובדות על המקרה:

1. רוכב האופניים לא היה עם אפוד, לא היה פנס והוא היה עם אוזניות

2. הוא לא נסע במעגל כיאה לכיכר, הוא פשוט נסע ישר וחתך נתיבים

3. לא ראיתי אותו בשום צורה, לא לפני שנכנסתי לכיכר ולא אחרי, עד הרגע שהעפתי אותו

בחקירה החוקר בהתחלה שיחק אותה חבר ואז ניסה להפיל אותי למרות שהעובדות בשטח, הזווית בה עפו האופניים, הדם על הכביש, הכל מעיד שאני זכאי ושהוא זה שכביכול נכנס בי.

מצד שני, הוא והקצין מאשימים אותי באי מתן זכות קדימה, ובשלב מסויים בשימוע שלי כקצין ממש צעק עליי שלא משנה מה קרה שם, אני אשם בכל מצב והייתי צריך לראות את רוכב האופניים, לא משנה איפה הוא היה בכיכר. אמר שאין מחובתו של רוכב האופניים לשים אפוד או פנסים ושמותר לו להיות עם אוזניות, ושזה לא משנה שהוא זה שחתך אותי כי אני מלכתחילה לא הייתי אמור להכנס לכיכר וזה לא משנה שאני זה שהיה מקדימה (לכן לא היה למי לתת זכות קדימה).

הוחלט לא לשלול לי שלילה מנהלתית.

אמר שהסיכויים מאוד גבוהים שיוגש נגדי כתב אישום.

איך זה נראה? מה הסיכויים שלי? מה העונש על דבר כזה?

כבר עשית את הטעות הגדולה ,היית צריך עו"ד לקחת לפני החקירה ,היה אסור לך להיכנס לחקירה בלי להתייעץ עם עו"ד , כמו שנאמר שמענו רק את הצד שלך ,יש סיכוי גדול שהאופניים נכנסו לכיכיר לפניך !

מאיפה שמעת את השטות שהאופניים צריכים אפוד זוהר? זה היה אופניים חשמליים או רגילים?

עריכה אחרונה על ידי Rony999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאחוריי הכוונה מאחוריי בכיכר, ככה זה היה:

My picture 61dcfd0d-125b-4e5f-b75f-13583eb06eea.jpg

בא מהצד ובמקום להמשיך עם העיקול של הכיכר הוא חתך אותי מקדימה.

1504797429544.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא התייעצתי עם עורך דין כי השוטרים בזירה היו לטובתי ואמרו שאני לא אשם ושהכל יעבור חלק, זו פעם ראשונה שלי אש לא חשבתי שאני צריך עורך דין. רק אז הגענו למצב שהחוקר מנסה להתקיל אותי ולפקפק לי את השתלשלות האירועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה 5 בבוקר נסעתי בעיר, הגעתי לכיוון כיכר עם שני נתיבים, הבחנתי מרחוק שהכיכר ריקה ונכנסה לתוכה במהירות של כ-40 קמ"ש בנתיב הימני כדי להמשיך ישר, משמאל הגיח משום מקום רוכב אופניים בן 74, נסע ישר לרחוב מימין, חתך אותי ונכנסתי בו והעפתי אותו. הוא פונה במצב בינוני עם פגיעת ראש לבית החולים ואני נלקחתי לחקירה.

כמה עובדות על המקרה:

1. רוכב האופניים לא היה עם אפוד, לא היה פנס והוא היה עם אוזניות

2. הוא לא נסע במעגל כיאה לכיכר, הוא פשוט נסע ישר וחתך נתיבים

3. לא ראיתי אותו בשום צורה, לא לפני שנכנסתי לכיכר ולא אחרי, עד הרגע שהעפתי אותו

אני אסביר לכם מה, איך כל אדם באשר הוא היה יכול לנהוג אחרת? היה חושך, האופניים לא היו שם. רוכב האופניים לא נהג כחוק, הוא חתך אותי. הוא לא שם שום פריט זהירות עליו כמו אפוד או פנס, והתאוריה שלי היא שהוא בא מהצד - סביר להניח ממדרכה, מה שאומר שהוא לא היה בכיכר כשנכנסתי אליה.

העניין הוא שרוכב האופניים לא בלם בשום צורה, לא סטה מהנתיב, הוא פשוט הגיח מאחוריי ועבר ישר לפרונט שלי. לא ראיתי אותו עד שהוא בא משמאל וחתך אותי.

.

בכל אופן, רוכב האופניים בא סביר להניח מהמדרכה או מהכביש, עם תנופה רבה. כשנכנסתי לכיכר לא היה שם אף אחד. אם רוכב האופניים היה נכנס בי מהצד הייתי מבין את עניין זכות הקדימה. אבל רוכב האופניים היה מאחוריי, חתך נתיב ועבר לפרונט שלי, פשוט הגיח משום מקום ולא נהג כשטרה, לא סטה לא בלם, כלום. סביר להניח שבכלל לא ראה אותי כי היה עם אוזניות והראיה שלו לא חדה במיוחד.

המאחוריי הכוונה מאחוריי בכיכר, ככה זה היה:

[ATTACH=CONFIG]493637[/ATTACH]

בא מהצד ובמקום להמשיך עם העיקול של הכיכר הוא חתך אותי מקדימה.

פעם אתה לא יודע מהיכן הוא הגיע, פעם מכיוון המדרכה , פעם מכיוון הכביש, אחרי זה אתה משרטט לנו שכך נראים הדברים. לפי השרטוט מהירותו גבוהה מהמהירות שלך.

משמעות נקודה 3 בהודעה הראשונה שאין לך מושג מה קרה. ואת זה ניתן לראות בשלל הגרסאות שהבאת.

התובע במשפט יעשה ממך קציץ.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לראות כמה תזכור "בוודאות" כשתסע בכיף ופתאום יצוץ לך רוכב אופניים שאתה מעיף באוויר והדבר הבא שאתה עחשה זה לגרד את הראש שלו מהכביש.

מהצד ממנו הוא בא יש או כביש, או מדרכה, הוא יכול היה לבוא משניהם, האחד לא סותר את השני. אם הוא בא מהמדרכה, סימן שהוא נכנס לכיכר רק כשאני נכנסתי ואני לא ראיתי אותו לפני שנכנסתי. אם הוא בא מהכביש, זה אומר שהוא בא בתנופה כי הכביש שמוביל לכיכר הוא ירידה רצינית. זה מאוד פשוט, האדון הגיע משמאל וחתך אותי. בשני המקרים היה חושך והוא לא היה עם פנס כך שלא ראיתי אותו. כפי שאמרתי, הפעם הראשונה בה ראיתי אותו הייתה כשנכנסתי בו, והדבר היחידי שאני יודע זה שהוא בא משמאל; משמאל יש כביש או מדרכה. במקום לנסוע מאחוריי הוא חתך מהנתיב השמאלי לימני וחתך אותי, מה שמעיד על זה שבהתאם לגיל ולעובדה שהיו לו אוזניות - הוא לא ראה או שמע אותי.

יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האדום.

השחור זה במידה והוא ירד מהמדרכה לכיכר וזה למה לא ראיתי אותו כשהגעתי לכיכר.

הצהוב זה במידה והוא בא מהכביש לתוך הכיכר (במהירות גבוהה מאוד).

וכשאני אומר מאחוריי אני לא מתכוון פיזית מאחוריי, אני מתכוון שבמעגל הזה אני מוביל עליו, אם הוא בא משמאל מבחינתי הוא מאחוריי במיקום, לא פיזית מאחורי הבגאז' שלי.

Screenshot_20170907-185856.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...