Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרסתי רוכב אופניים

שימו לב! השרשור הזה בן 2418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה. מדיניות זכות הקדימה במעגל תנועה דו\רב נתיבי אינה מפורטת בתקנות התעבורה (אלא אם יש חידוש ב-2017).

חזית

עכשיו השאלה: אם רוכב האופניים הגיע משמאלך, איך פגעת בו בימין הרכב? כדי שזה יקרה הוא צריך להיות משמעותית מהיר ממך, דבר מאד לא סביר לאופניים מונעים בכח שיריר הרגליים של אדם בן 74 שעוקף (?) רכב מנועי.

התחושה שלי היא שהוא היה לפניך במעגל ולא ראית אותו, ועכשיו יתחילו התפלפלויות משפטיות על תרומת היות האופנים לא מוארים, הרוכב עם אזניות ואשמתו של נהג הרכב. שיהיה ברור, תאונות יכולות להתרחש - לאשתי היה לפנות בוקר ארוע של הולך רגל לבוש שחורים שחצה ברמזור אדום והיא בקושי זיהתה אותו - אבל מנקודת המבט שלי, כמשמש פורום שהדיוט בחקירת תאונות, נראה לי שמצבך מחייב מעורבות של עורך דין בדחיפות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בציור בו סימנת את מקום שכיבת הפצוע סימנת Y בכחול

אם התאונה קורית בנקודת פיצול 2 הזרועות, המשמעות היא לדעתי שהתאונה קורית בנתיב השמאלי של הכיכר.

בעיקרון אתה צריך לתת זכות קדימה לכל אלה שנמצאים בתוך מעגל התניעה כלומר גם לאלה שנמצאים כרגע בנתיב השמאלי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אני לא מכיר את המקום ולכן יתכן שאני מתבלבל בכיוונים, אבל מתוך מהלך השרשור אני מבין שהתאונה התרחשה ביציאה מהמעגל, לא בכניסה. אולי ההכרות שלך עם הפסיקה לגבי מצב זה תסייע. וזה גם מקור התהיה שלי לגבי המהירות היחסית של האופניים לעומת הרכב. משהו לא מסתדר לי בסיפור של הבחור. מה שנראה לי יותר הגיוני הוא שפות"ש לא ראה את רוכב האופניים, ואולי גם רוכב האופניים היה בלתי זהיר.

לגבי השרטוטים - נראה לי שהחיצים גסים מאד ולא מיצגים במדוייק את מסלולי הרכב והאופניים דבדיוק מספק, גם במגבלת קליטת המצב או זכרונו של פות"ש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שאני בטוח בהם ודברים שאני לא כי הכל קרה כל כך מהר, אז ככה:

1. החצים מאוד גסים, כן. הכל מוערך.

2. בוודאות הוא לא היה מלפניי, מיליון אחוז ללא ספק ולו הכי קטן.

3. לגבי איזור הפגיעה פה אני לא בטוח. יכול להיות שאפילו משמאל, אני מבסס את הפגיעה אך ורק על סמך ה"נזק" שנגרם לרכבי שכולל שריטה על הסמל של האוטו ושריטה על הצד הימני של מכסה המנוע. אולי פגעתי בו כבר בצד השמאלי והאופניים שעפו גרמו לנזק באמצע-ימין. התמונה היחידה שאני זוכר בראש זה שיש כביש נקי, ופתאום מגיח רוכב משמאל ואני מעיף אותו.

4. ברגע הפגיעה רוכב האופניים לא הסתכל לכיווני אלא ישר לכיוון הנסיעה שלו, מה שמעיד על זה שהוא מלכתחילה לא ראה אותי כשפנה ימינה.

5. כבר הוכח לחוקר התנועה שנסעתי על הנתיב הימני ולא השמאלי, מה גם שלא יכול להיות שהרוכב נסע ישר ולא ימינה, בגלל שהאופניים שלו עפו ימינה.

6. בכל מצב רוכב האופניים לא היה אמור לפנות ימינה מהנתיב השמאלי, רק מהימני.

7. לפני שבועיים מישהי חזרה עליי רוורס וריסקה לי את כל צד שמאל של הקדימה של הרכב. אולי פגעתי בו בשמאל ובגלל זה לא נגרם נזק לרכב, כי החלק השמאלי כבר היה פגוע מלכתחילה (?)

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לשמוע!

זו אחת הסיבות שהחלטתי להתקין מצלמות דשבורד בכל רכבי המשפחה.

אני מקווה שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר ומאחל לאדם שנפגע החלמה מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגילים

רוכב אופניים רגילים בן 74 דהר וחתך אותך בכיכר?

איזה שופט יאמין להמצאה הזו בדיוק? הוא בטוח לא עבר את ה 4 קמ"ש.

עו"ד דחוף כי אתה אם לא 100%, אז בטח 99% אשם!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שרוכב האופניים פידל? האיזור ממנו הוא הגיע הוא ירידה רצינית. אל תזלזל בבני 74 רוסים, יותר בכושר ממני וממך. ההערה שלך מיותרת לחלוטין. אם הייתי רוצה להמציא משהו הייתי ממציא לשופט, פה בפורום אני מתייעץ לגבי המצב כפי שהוא. לא מרגיש צורך להוכיח לך כלום ואני מבקש למחוק את השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הספקולציות בעולם לא יעזרו לפענח מה קרה שם, מצלמה דווקא כן, אני לא יודע אם יש לך יותר מזל משכן אבל לפי רשימת המצלמות של העירייה, יש שם מצלמה על הכיכר במשה דיין פינת בן עמי על עמוד תאורה, אני דיי בטוח שהיא מצלמת את הכיכר (למרות שבפינה שם יש גם גינה), אם במקרה המצלמה שם לא תפסה את האירוע, יש בצד שבו קרה האירוע בניינים חדשים, כמעט בטוח שיש שם מצלמות, אני הייתי מנסה את מזלי גם שם, רק תמהר כי ברוב המקומות שאני מכיר הצילומים נשמרים לשבוע במקרה הרע או עד חודש במקרה הטוב.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא רוצה עו"ד. הוא רוצה זיכוי בפורום

כמה שזה נכון.

פות"ש, הסיפור שלך מבולבל למדי, נראה לי שאם בפורום לא קונים אותו אז על אחת כמה וכמה בבית המשפט, כאשר מולך חוקר תאונות שמבחינת בית המשפט הוא אובייקטיבי, הוא מנוסה מאד בהופעות בבית המשפט ולא יקשה עליו להוכיח את התיזה שלו, בודאי מול טירון כמוך (וכמוני).

אני ממליץ לך להקצות הרבה כסף להגנה המשפטית. זה לא מבטיח הצלחה, אבל אתה שקוע בבוץ עד צואר, ורק מקצוען אמיתי יוכל לחלץ אותך, וגם אז עדיין עם לא מעט נזק לטווח ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שזה היה באיזור המטר משם.

לפי התרשים שלי, זה נראה טוב?

ובבקשה תענו לי על מדיניות זכות הקדימה בכיכר עם שני נתיבים.

התקנה כפי שמופיעה באתר משרד התחבורה לא מתייחסת למספר הנתיבים. כך שאני מניח שמדובר על כל מספר נתיבים.

וגם מי שנוסע בנתיב הפנימי צריך לחצות / לעבור לנתיב החיצוני על מנת לצאת מהכיכר. ולכן אתה לא יכול לתפוס לו את הנתיב. כי אז הוא יאלץ ליצור על מנת שתעבור ואז קיפחת לו את זכות הקדימה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה, הרגע דיברתי עם העיריה, יש סרטון.

אני אישית לא ראיתי אבל הפקיד תיאר לי שם הכל.

אני בא מרחוב משה דיין, הבחור בא מהירידה ברחוב בן עמי. הוא אומר שהבחור על האופניים טס, משהו באיזור ה-25 קמ"ש ושהוא כמעט במהירות שלי (את זה הפקיד אמר, לא עיוותתי כלום!)

לצערי הבחור כבר היה בחצי כיכר עוד לפני שאני נכנסתי, אבל לא יכולתי לראות אותו בגלל התאורה

אמר שנכנסתי לכיכר יחסית לאט ועל הנתיב הימני, והבחור פשוט נסע בצורה ישרה וחתך אותי, ולא היה נראה מהסרטון שהוא התכוון להאט או לפנות, סביר להניח שלא ראה אותי

הפקיד שאל אותי גם אם יש סיכוי שהרוכב היה שיכור כי ככה זה נראה

הוא אמר שמנקודת הפגיעה הרוכב עף למרחק של מטר-מטר וחצי

איך זה נראה לטובתי? לארגן את הסרטון זה ברוך אחד גדול, כרגע עובד על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עשית את הטעות הגדולה ,היית צריך עו"ד לקחת לפני החקירה ,היה אסור לך להיכנס לחקירה בלי להתייעץ עם עו"ד , כמו שנאמר שמענו רק את הצד שלך ,יש סיכוי גדול שהאופניים נכנסו לכיכיר לפניך !

מאיפה שמעת את השטות שהאופניים צריכים אפוד זוהר? זה היה אופניים חשמליים או רגילים?

בלי לראות את הסרטון: כבר בהודעה 23 כתבתי :כמו שנאמר שמענו רק את הצד שלך ,יש סיכוי גדול שהאופניים נכנסו לכיכיר לפניך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...