Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר כפול מצמדים.. בוולוו (הכל הסתדר לשביעות רצונו)

Kangaro
שימו לב! השרשור הזה בן 2435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הניסוח שלהם נראה מתחמק מאוד. כאילו הם יודעים היכן תהיה הבעיה ואת זה מחריגים... ואת זה אני אומר בתור עורך דין :-)

אני כמובן צוחק , אבל זה שווה מכתב בהחלט, וגם בדיקה במוסך שאינו מורשה יבואן, אם יש כזה.

תבדוק באינטרנט אם זו בעיה ידועה. אפילו בחול.

ואגב, גם אני מתקרר מה S60 בגלל התנהלות כזו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך יכול להיות שוולוו משנת 2015 לא נמצאת עדיין באחריות מלאה של היבואן/היצרן?

הרי יש 3 שנות אחריות על הרכב. הטרייד אין לא יכול לגרוע מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יכול להיות שוולוו משנת 2015 לא נמצאת עדיין באחריות מלאה של היבואן/היצרן?

הרי יש 3 שנות אחריות על הרכב. הטרייד אין לא יכול לגרוע מזה.

יש שנתיים אחריות. קניתי את הרכב כאשר היה בן שנתיים בדיוק. קיבלתי עוד חצי שנה מהטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוח שלהם נראה מתחמק מאוד. כאילו הם יודעים היכן תהיה הבעיה ואת זה מחריגים... ואת זה אני אומר בתור עורך דין :-)

אני כמובן צוחק , אבל זה שווה מכתב בהחלט, וגם בדיקה במוסך שאינו מורשה יבואן, אם יש כזה.

תבדוק באינטרנט אם זו בעיה ידועה. אפילו בחול.

ואגב, גם אני מתקרר מה S60 בגלל התנהלות כזו.

זה לא כאילו, זה בדיוק זה.

הבעיה של מחשב הגיר ידועה ומוכרת בקרב המוסכים המורשים.

זה נכון רק לגבי הגיר הרטוב (כמו שהיה גם ב vag) ועלות ההחלפה גובהה מאוד.

בגיר היבש אין את הבעיה הזו ולכן האריכו את האחריות על המחשב ל-10 שנים...

והאמת שבדיוק אתמול אשתי הציעה לרכוש את ה-S60, ברור שירדתי מזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממשיך לסוע ברכב ולא מתקן שום דבר - יכול להיות שעקב יום חם במיוחד או עומס קיבלת את ההודעה - וולוו אומרת שרק אם ההודעה מופיעה באופן חוזר לעיתים תכופות גשת למוסך, וזה לא המקרה אצלך - ראה קישור

http://support.volvocars.com/uk/cars/Pages/owners-manual.aspx?mc=Y556&my=2015&sw=14w20&article=733776f53f4199b5c0a801e8012c89f2

The gearbox cannot handle full capacity. Drive with care until the message clears.If shown repeatedly - contact a workshop.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממשיך לסוע ברכב ולא מתקן שום דבר - יכול להיות שעקב יום חם במיוחד או עומס קיבלת את ההודעה - וולוו אומרת שרק אם ההודעה מופיעה באופן חוזר לעיתים תכופות גשת למוסך, וזה לא המקרה אצלך - ראה קישור

http://support.volvocars.com/uk/cars/Pages/owners-manual.aspx?mc=Y556&my=2015&sw=14w20&article=733776f53f4199b5c0a801e8012c89f2

The gearbox cannot handle full capacity. Drive with care until the message clears.If shown repeatedly - contact a workshop.

אתה צודק, ציינתי גם בהודעה המקורית שלי שראיתי שזה כתוב בספר הרכב.

אבל, החלטתי בכל זאת ללכת למוסך, והמחשב של וולוו הראה שחיישן מסויים במוח הגיר תקול. אני מפחד שאם אמשיך לנסוע כך בסופו של דבר הבעיה תחמיר, וכמו שציינתי ה"רצון הטוב" שקיבלתי תקף לימים הקרובים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כאילו, זה בדיוק זה.

הבעיה של מחשב הגיר ידועה ומוכרת בקרב המוסכים המורשים.

זה נכון רק לגבי הגיר הרטוב (כמו שהיה גם ב vag) ועלות ההחלפה גובהה מאוד.

בגיר היבש אין את הבעיה הזו ולכן האריכו את האחריות על המחשב ל-10 שנים...

והאמת שבדיוק אתמול אשתי הציעה לרכוש את ה-S60, ברור שירדתי מזה!

ב- s60 החדשות יש גיר פלנטרי 8 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שנתיים אחריות. קניתי את הרכב כאשר היה בן שנתיים בדיוק. קיבלתי עוד חצי שנה מהטרייד אין.

אתה בטוח?

לדעתי היום הם מוכרים עם 3 שנות אחריות, קשה לי להאמין שבעבר היו רק שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, איפה עכשיו כל מי שטוען שהגירים הרטובים של פורד אמינים מאוד בניגוד ליבשים, שיעלה ויבוא...

אני כתבתי כאן מספר פעמים שהמוסכניק שלי (מסוכך מורשה מאזדה פורד) ציין בפני שהגיר של המונדאו (הרטוב) אפילו יותר בעייתי מזה היבש ובניגוד לזה היבש בו עלות החלקים זולה יחסית (3k₪

לסט קלאצ׳ים) ובנוסף יש לו הארכת אחריות (עד-10 שנים על המחשב), לזה הרטוב חלקי החילוף יקרים מאוד (תיקון בדר״כ נגמר ב-20k₪ לדבריו) ואין לו הארכת אחריות כלל..

היי, אני אעלה חבר שמטעה ומסיט, בוא נבהיר כמה עובדות קלות בכדי שיהיה לך קל להפיץ דברים בהמשך הדרך אתה יודע.

1. הגיר כפול המצמדים של פורד, מצמדים רטובים מהדגם של גטרג DCT450 ו DCT470 הם גירים אמינים מאוד - עובדה

2. עובדה נוספת היא כי הגיר כפול המצמדים היבש של גטרג ולא פורד, כדוגמא זה שנמצא בפוקוס נחל כשלון נחרץ ופורד הודתה בכך לאחר מספר שנים כי הגיר הוא כשלון ובעייתי, לא משהו שקרה ל DCT450, בוא נדייק

3. אכן, תקלות יש בהכל חביבי, זה העידן החדש אבל מה? התקלות בגירים היותר "יקרים" שנמצאים ברכבים היותר "יקרים" כגון המונדאו/וולוו מביא עימו תיקון יקר הרבה יותר לעומת היבש, כך יצא

לכן, אני לא מגיע להתנגח אבל רשמת דברים שהם קצת שטויות "שיעלה ויבוא" כאילו רק חיכית לתקלה הראשונה בתחום, נו בחייך זה ילדותי.

כן, תרצה או לא תרצה זה עובדתי, הגיר הרטוב אמין מאוד אבל נכון, יש בעיה אחת והיא משותפת לכל התיבות DCT (כפולות המצמדים) וזה זיהום השמן והחלפתו התדירה מאוד הנדרשת בכל התיבות הללו, כולן ולא סתם יש זוג מגנטים גדולים + 2 פילטרים בתיבה זו, כאשר אחד מהם חיצוני והמרכזי, פנימי.

תיבות יבשות לא סובלות מהזיהום שמן ותדירות ההחלפה ויש להן מבנה אחר לגמריי גם כן.

תטען מה שתרצה, רק חשוב שתדייק פשוט בפרטים שמישהו לא יחשוב שהגירים האלו קטסטרופליים, בחייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, רואים שהפורום באמת עוזר לאנשים חשוב לציין, אנשים שככה בקטנה זורקים "אני אקנה וולוו S60, א לא מישהו רשם משהו, טוב יורדים מזה..." מבלי לבדוק אפילו את סוגי התיבות, דגם הרכב, מה השתנה בו, ממש... ממש מדהים חייב לציין (בציניות ובזלזול כמובן, אל תקחו קשה, כי זה מצחיק).

אז מסתבר שיש קונים כאלו גם כן, עצוב באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, כאן שומעים כמעט תמיד רק צד אחד, וכידוע לכל מחלוקת יש שני צדדים, ועד שלא נשמע את שניהם, יהיה קשה להחליט מי צודק, ובוודאי באופן מוחלט.

ואין שום קשר קלוש אפילו בין ה V40 עם מנוע ותיבה של פורד, ל S60 עם מנוע ותיבה פלנטארית מפיתוח עצמי של וולוו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...