Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום למוסך

yanivnu
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, זה רכב שעשה קרוב ל-180,000 ק"מ, בסביבות 30.000 בשנה. סביר שהיה שחוק.

שנית, אתה מודד מרחקים במייל. מכך אני מסיק שמדובר בארה"ב או אנגליה. מנהגי החיוב בארצות אחרות לא רלוונטיים לישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיף לקנות רכב שמאבד בפועל 20-30 אחוז יותר בזמן המכירה מרכבים מקבילים וגם שמזמברים אותך בטיפולים.

באמת שלא מבין את ההלקאה העצמית של מי שקונה פיזו וסיטרואן חדשות במחירים מקבילים לשאר המתחרות.

ולפני שיוצאים עליי ש"לא כולם רוצים לנהוג ברכב שיש לכול עם ישראל, או רכב ערום יפני", אז תמיד אפשר לקנות רכב ברמה גבוהה יותר אבל יותר שומר על ערך. ככה גם מקבלים רכב טוב יותר, וממילא חוטפים אותה ירידת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לבדוק מורשה יבואן אחר. יש מורשים שלא יחייבו על הבדיקה ויש כאלה שכן (כמו כל מוסך אחר גן מורשי היבואן הם מוסכים פרטיים). מנסיוני עם אחד מאלה שהומלצו הטיפול היה רחוק מלהיות זול יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המנוע הזה שפתח עם bmw בשילוב טורבו הוא לדעתי המנוע הכי בעייתי של הקונצרן בשני עשורים אחרונים.

+1

הבוס שלי, אוכל חר* כרגע עם המנוע הזה, המנוע התמלא בבוצה, והלך הטורבו, קיבל הצעה על בערך 11K החלפה.

אך הצליח בסוף למצוא אחד מ UK משומש..

כל פעם שהצרפתים מרימים את הראש, מגיעה מכה יותר חזקה! וחבל..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן , זהו גם התחושה שלי, שמוכרים לך מלכתחילה מוצר עם פגמים ידועים, ומסתירים אותם.

היה לי פיגו גם לפני כן 307SW וגם לה היו את המחלות הידועות , גיר וכו', וכל הזמן היית במתח.

ואם תשאלו למה רכשתי שוב פיגו, מעבר שהוא תואם לצרכי-- ממה שהבנתי המנוע שלו זה לא צרפתי זה BMW, חשבתי שדברים השתנו...

השאלה מה קורה באמת עם רכבים מחברות אחרות, מציבושי גרנדיס מאזדה 5 וכו'..

מנסה להבין - הייתה לך פיז'ו 307SW ואתה חושב שהבעיה קשורה למנוע? - הרי ידוע שהמחלה העיקרית בפיז'ו סיטרואן הן תיבות ההילוכים האוטומטיות שהיו בעבר, עם המנועים שהם פיתחו בעצמם כמעט ואין בעיות אמינים כסלע אם מטפלים שוטף ולא מחפפים או מדלגים על טיפולים. אני אישית נוהג בסיטרואן C4 ידנית (אותו מנוע כמו שיש ב 307SW) והרכב מצוין אין שום בעיות טיפולים שוטפים ברקסים כשמגיע הזמן וקלאץ' החלפתי אחרי 165K ק"מ. זהו מכוניות נהדרות אם יודעים איך להתנהג איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה להבין - הייתה לך פיז'ו 307SW ואתה חושב שהבעיה קשורה למנוע? - הרי ידוע שהמחלה העיקרית בפיז'ו סיטרואן הן תיבות ההילוכים האוטומטיות שהיו בעבר, עם המנועים שהם פיתחו בעצמם כמעט ואין בעיות אמינים כסלע אם מטפלים שוטף ולא מחפפים או מדלגים על טיפולים. אני אישית נוהג בסיטרואן C4 ידנית (אותו מנוע כמו שיש ב 307SW) והרכב מצוין אין שום בעיות טיפולים שוטפים ברקסים כשמגיע הזמן וקלאץ' החלפתי אחרי 165K ק"מ. זהו מכוניות נהדרות אם יודעים איך להתנהג איתן

אני אסביר לך את כוונתי, רק יש לציין שאני לא לוקח צד בויכוח בין מכוניות צרפתיות לבין יפניות ווכ'.

היה לי פיגו 307SW 2005 בערך 8 שנים.

הנושא הכי גרוע שלה היה הגיר= שרק עליו בזמן הזה הוצאתי משהו כמו 4000 לערך. פעמיים טיפול בשסתומים(הצלחתי לברוח ממנה לפני שהגיר ילך 180 km)

נושא החשמל היה גם בעייתי- ידיות איתות, נורת airbag- שקשור לכסא, וילון פנוראמי כל זה עוד כמה אלפים.

ובנושא של המנוע- כן היו בעיות - שהיית צריך לטפל מעבר לשוטף. אם כי לא משהו חריג במיוחד.

אני לא מבין מה זה "מכוניות נהדרות אם יודעים איך להתנהג איתן"? מה פירוש המשפט הזה, יש טיפולים לפי היצרן שעושים אותם בזמן. לא צריך יחס עודף של חיוכים וכו' כדי לשחד את המכונית שלא תעשה לך בעיות.

אני מסתכל על כל האוטו כמכלול. ואכן היו לי מכוניות מסוג אחר לפני כן, שבפועל לא היה את כל המתח הזה.

ברגע שקראתי מאמרים שמנוע ה5008 בשילוב עם BMW, חשבתי שגם הטכנולוגיה התקדמה ואיתה גם פתירת בעיות ילדותיות.

השליתי את עצמי, ועכשיו עוד יותר שקראתי את דברי חברי הפורום המלומדים.

שלא תבין לא נכון- מכוניות נוחות, אבל אתה משלם על הנוחות הזאת, הרבה מעבר למצופה.

ולדוגמא ה5008 יש לי אותה שנה וחצי, קניתי אותה יד ראשונה פרטית, עם 25000 ק"מ - 2013. כמעט ולא נסעה, אתה יודע כמה הוצאתי עליה רק בשנה וחצי? קרוב ל10000 ש"ח טיפולים שוטפים ובעיות... וזה דוגמא על תשלום לנוחות מעבר למצופה!

ועוד לא מניתי את כל החסרונות שיש לי ב5008 - כמו שהכסא כל פעם שאתה נכנס אתה צריך להגביה אותו כי הוא נופל לאחר נסיעה-(כנראה מהקפיצות). וכו'.

וגם שיש תקלות אתה מגיע למוסך מורשה יבואן שמחייב אותך על בדיקה.

אני לא יודע בדיוק מה חוקי הפורום לגבי פרסום של המוסך- הייתי שמח לפרסם את שמו- רק בשביל לעזור לאחרים שאם הם כבר הולכים לשם שישימו לב ויתמקחו מראש..

אני בדילמה מה לעשות.....

עריכה אחרונה על ידי yanivnu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדילמה מה לעשות.....

במקרים כאלה הייתי שוב ממליץ לפנות לאחד המוסכים המומלצים, אפילו בטלפון, ולשאול לדעתם מה עוד צפוי להתקלקל ומה העלות המשוערת, בהינתן כל מה שהוחלף עד עכשיו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום חברים,

אני שוב חוזר עם הפיגו,

כי לאחר הטיפול היקר של החלפת מכסה שסתומים, האוטו התחיל לשתות את המים הירוקים (רדיאטור( פעם בשבועיים אני צריך למלא ליטר וחצי.

כמו כן עכשיו נדלקת מנורת המנוע הכתומה

האם לדעתכם זה קשור להחלפת מכסת שסתומים וצינור הטורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...