Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CIVIC Type R מחשבות ותהיות

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באדום

באדום.

אז נתפסת על טורבו מגזין? אסף לא מכיר אותו, זאת סיבה להוציא אותו להורג? מסכים שלא הייתי לוקח את המבחנים שלו ברצינות.

אני רק שאלה....

לא עקבתי אחרי השרשור. אני לא מכיר את טורבו מגזין ואני מבין שרוח הדברים היא שמדובר במקור תת רמה.

מה העניין שם? רמה נמוכה או פרסומת מסוות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נתפסת על טורבו מגזין? אסף לא מכיר אותו, זאת סיבה להוציא אותו להורג? מסכים שלא הייתי לוקח את המבחנים שלו ברצינות.

מהמבחנים שאסף כן העלה זיהיתי מס' כותבים שאני כן מכיר ומעריך את הידע שלהם. למשל הכותבים ב-THE CAR ובאוטוספורט. אלדר נוימן ופיליפ רוזין שניהם מדריכי נהיגה ושניהם משבחים את ההתנהגות של הרכב. בבקשה תכתוב לי ששניהם לא יודעים על מה הם מדברים.

פנית אלי ואל לב ספורטיבי בתגובה אחת, אז אני מרשה לעצמי להתייחס.

לגבי הנושא השני, אם לא הבנת את כוונת המשורר, אז כנראה שסיוויק תפורה עליך.

לגבי הנושא הראשון, אתה מוזמן להתיעץ עם שני המנטורים שלך. בבקשה תכתוב לי שלא הבנת את ההסבר...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז לצערי הרכב הפך ללא רלוונטי כי האישה הטילה עליו ווטו, אמרה שהוא פשוט מכוער ואין סיכוי שהיא תיכנס לאחד כזה.

תודה לכולם.

נפתח שרשור ביעוץ למי שבא ליעץ לגבי חלופות גם אם פחות ספורטיביות כגון סדרה 3 למשל :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך לחץ הייתי מחכה לשמוע מה קורה עם המגאן החדשה, סיכוי טוב שתוצג בסוף החודש במונאקו. מתי תגיע לארץ זו שאלה חשובה נוספת, אבל מניח שיהיה מידע אחרי שתוצג.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית אלי ואל לב ספורטיבי בתגובה אחת, אז אני מרשה לעצמי להתייחס.

לגבי הנושא השני, אם לא הבנת את כוונת המשורר, אז כנראה שסיוויק תפורה עליך.

לגבי הנושא הראשון, אתה מוזמן להתיעץ עם שני המנטורים שלך. בבקשה תכתוב לי שלא הבנת את ההסבר...

על זה נאמר - ההגנה הכי טובה היא ההתקפה.

רמה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבירית, לשונית, המשפט ה"לא ברור" די ברור. מי שלא הבין אותו, לא מבין.

וגם החלק הראשון בסה"כ מובן.

נראה שעשית את הבחירה הנכונה ;-)

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות! גם אני מרגיש שעשיתי את הבחירה הנכונה.

לגבי המשפטים - הבנתי מעולה, אני פשוט חושב שרמיזות מן הסוג הזה הן מיותרות. אתה יכול לקרוא לי ערס, ממש אין לי בעיה עם זה.

לגבייך, קצת מודעות עצמית לא תזיק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקבתי.. וגם למדתי, והבנתי גם מכתבות ברשת כי הסיויק R גדולה עליי, לחיוב (הארד-קור)

אבל הסיום של החברה מ הקבוצה..:wink: שגם אני קצת צבוע בה .(מלשון צבע)

היה קצת הרמת אף, לא נעימה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עליה כשהיא רק הגיעה לארץ.

אוטו מהיר מאוד למסלול, לא מהנה במיוחד מבחינתי, הנעה קדמית בכל זאת...

ביחס למגאן היוצאת הוא רמה מעל מבחינת קצב. ההגה מרגיש פחות מתקשר מהרנו, יותר סטרילי.

בבלימה חזקה האוטו לא יציב! ברמה כיפית/מלחיצה תלוי איך מסתכלים על זה :)

מראה זה עניין של טעם. לדעתי נראית כמו ביצת קינדר הפוכה עם ספוילר.

אבל מזה חשוב? המחליפה בדרך!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון - תודה רבה ל-asafasraf, נהגתי ברכב, נהיגה באזור מוכר שאיפשרה גם להנות וגם לקבל מושג על האוטו. כמובן שיש פלוסים ויש מינוסים, ועל הדרך גם תצא סקירה בקרוב. גם הצעת המחיר שניתנה מצוינת לטעמי, ועם זה אני הולך להתלבט. מה שנקרא, ההמשך יבוא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK - יפה זה הגיעו מהר יותר משחשבתי.

ברמה האישית אחרי נהיגה ברכב לא נשארו הרבה ספקות,

הייתה התקדמות עם האישה, מפה לשם השבוע אני מקבל את הרכב.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

אתה פשוט מבולבל במונח "התנהגות" אתה מדבר על האחיזה של האלון שהיא באמת מדהימה. מבחינת התנהגות, היא פושרת למדי ואותי מאוד מאוד מאוד משעממת

אני הייתי בדילמה דומה לפני כחודשיים, עשיתי נסיעת מבחן על הסיויק ועל הלאון והייתי צריך להחליט. מבחינת המחיר ההבדל בניהן הוא לא רלוונטי 10K~ לכאן או לשם תלוי "ביום" שאתה רוכש. בסוף רכשתי את הלאון.

הסיויק הרגישה לי יותר תזזיתית וחיה, המוט הידני בעיקר עשה לי את זה, אבל זו גם הבעיה מרגישים איתה כל הזמן "בלחץ" היא לא נותנת לך מנוחה. העיצוב שלה פשוט מרגיז, עשו אותה מצועצעת וילדותית, מאוד קשה להתחבר אליו.

הלאון לעומת זאת יותר "מיושבת", יש אפשרות להרגיע אותה בלחיצת כפתור וכשרוצים רכב "מהיר ועצבני" שוב לוחצים על כפתור. מאוד חסרה לי הידית הילוכים, אבל כל פעם שאני תקוע בפקק, אני נשען לאחור ומחייך לעצמי. לדעתי העיצוב שלה הוא מהמם היא יכולה להיות זאב בעור של כבש (כל עוד לא לוקחים את חבילת הצבע הכתום/אדום). ההתנהגות שלה בכבישים פשוט עילאית, אפשר לנהוג בה במהירויות מטורפות בכבישים טכניים בלי הרבה מאמץ (הסיויק דורשת יותר תשומת לב). חסר לי קצת פידבק מהכביש איתה, אבל גם הסיויק לא הייתה מושלמת בנושא הזה (בהשוואה לקליאו ספורט שהייתה לי).

אתה פשוט מבולבל במונח "התנהגות" אתה מדבר על האחיזה של האלון שהיא באמת מדהימה. מבחינת התנהגות, היא פושרת למדי ואותי מאוד מאוד מאוד משעממת

אני מקווה שהתרשמות שלי תעזור לך להחליט. בהצלחה.

ההרצאה על מסע בזמן תחל לפני 10 דקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם,

אין סיכוי שבחיים שלך נהגת על סיויק טייפ אר FK2 בצורה נכונה אם זה מה שכתבת.

אתה יכול להקליד כאן עד מחר, אבל יש לי מן תחושה שהכל מתבסס על איזה מבחן שקראת.

על הפיג'ו טרם נהגתי, אבל משהו הוא אומר שהיא תהיה יותר טובה מקופרה או סיוויק.

לגבי הב.מ.וו מול הסיוויק,

יכול להיות שלא התחברת לבימר מסיבה כלשהי, זה לגיטימי לחלוטין. בסופו של דבר כל אחד קונה לפי הטעם האישי שלו. יחד עם זאת, בהשוואה יותר עניינית, 125 זה רכב הרבה יותר מעניין לנהיגה לעומת הסיוויק החד מימדית.

אין להונדה שום זנב שמח. אולי אתה צריך לרענן את ההגדרות שלך.

זה ששני אנשים קנו סיוויק טייפ R ומרוצים עדיין לא מעיד כלום על טיב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם,

אין סיכוי שבחיים שלך נהגת על סיויק טייפ אר FK2 בצורה נכונה אם זה מה שכתבת.

אתה יכול להקליד כאן עד מחר, אבל יש לי מן תחושה שהכל מתבסס על איזה מבחן שקראת.

רגע, אז גם כותב המבחן שקראתי לא נהג בה ומתבסס על מבחן שהוא קרא? לופ אינסופי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודה לך אם תוכל לשלוח כאן לינק למבחן שקראת, ממש מסקרן. לא נתקלתי מעולם במישהו שטען ה Type R משעממת או לא מרגשת.

רגע, אז גם כותב המבחן שקראתי לא נהג בה ומתבסס על מבחן שהוא קרא? לופ אינסופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...