Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיטרואן C3 החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סלבה 2 שאלות:

היית מעדיף שלא יהיו מבצעים על רכבים?

היית מעדיף שלא יהיו מבצעים גדולים (נניח 5 אחוזים ומעלה) על רכבים?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שרשמו פה, שוק חופשי, כל אחד יקנה מה שטוב לו עם השיקולים האישיים שלו.

פשוט להבא אני ועוד הרבה מאוד מבעלי 208gti שנפגעו כמוני פשוט לא יקנו יותר מלובינסקיי כלום וגם ימליצו לאחרים להתרחק מהם רק בגלל ההתנהלות שלהם מול לקוחות "משומשים".

וכמו שרשמתי כבר אין שום בעיה שהיצרן ייצא במבצעים איזה שהוא רוצה, אבל לבוא ולזלזל באינטלגנציה של הלקוחות שלו ולהגיד שזה בגלל היורו כשבמקביל שום דגם אחר שלו לא ירד ככה וגם לא נכנס שום דגם מחליף זה כבר זילזול בלקוחות שלו.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסכם את דבריי, הטענה שיש לי כלפי לובינסקיי לא הייתה קיימת במידה והיה נכנס דגם חדש של 208gti מחליפה כלשהי אבל לא כך הדבר, כמו כן נושא של ירידת האירו גם כן לא רלוונטי כאן כי דגמים אחרים של הקבוצה לא הוזלו באותה הצורה (לדוגמא ה 3008 ). אם היבואן היה עושה כאן מבצעים והיה נותן הנחה של 25 אלף ולא היה נוגע במחירון ולא פוגע באלו שכבר רכשו גם כן לגיטימי בעיני ואף אחד לא היה בא פה בטענות.

ה3008 הוא דגם שהושק לא מזמן, עם מחירים שהם מראש בכלל לא רעים ( ראה את מחיר גרסת הכניסה, שהיא דיזל אוט'), אבל לעומת זאת בדגמי ה308 נרשמה ירידת מחיר משמעותית, 308 פרימיום שהושקה במחיר של 150k, נמכרה במבצע לפני כמה ימים ב125k ומחיר המחירון שלה ירד ל130k .

ה208 gti היא ממש לא הדגם היחיד שמחירו ירד, ואם נלך 3 שנים לאחור, נראה שמחירה של 208 אקטיב בנזין ידנית היה לא פחות מ94k שקלים!

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהאקטיב לא מיובאת כיום, אבל מתחילת 2016 היא נמכרה לא מעט בסביבות ה70k, אז מה יאמר מי שבא למכור כיום רכב כזה לאחר 3 שנים לטענתו של סלבה?

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו פה, שוק חופשי, כל אחד יקנה מה שטוב לו עם השיקולים האישיים שלו.

פשוט להבא אני ועוד הרבה מאוד מבעלי 208gti שנפגעו כמוני פשוט לא יקנו יותר מלובינסקיי כלום וגם ימליצו לאחרים להתרחק מהם רק בגלל ההתנהלות שלהם מול לקוחות "משומשים".

וכמו שרשמתי כבר אין שום בעיה שהיצרן ייצא במבצעים איזה שהוא רוצה, אבל לבוא ולזלזל באינטלגנציה של הלקוחות שלו ולהגיד שזה בגלל היורו כשבמקביל שום דגם אחר שלו לא ירד ככה וגם לא נכנס שום דגם מחליף זה כבר זילזול בלקוחות שלו.

בתגובה הראשונה התעלמתי. בשניה גם. בשלישית...

חייב להגיד לך שאתה פשוט חי בסרט ואני ממש עדין.

המחירון שאתה נתלה עליו וכל כך מייחס לו חשיבות לא רלוונטי.

תסריט א' לפני "הורדת המחיר":

בנאדם רוצה לקנות 208GTI ובודק את שוק היד 2 מדבר עם אדם שמוכר 208GTI בת שנה נניח.

קונה: "כמה אתה מבקש?"

מוכר: "מחירון, 135 אלף" (אין לי מושג אם זה המחירון של אחת בת שנה).

קונה: "אוקיי אבדוק תודה"

הולך הקונה לסוכנות ומגלה שזה המחיר של רכב חדש, אתה חושב שהוא ישלם 135? אתה חושב שהוא ישלם 120? הוא כנראה יסכים לשלם 110 כי ביותר מזה כבר עדיף לקחת עוד הלוואה "קטנה" ולקנות חדש.

תסריט ב' אחרי "הורדת המחיר":

בנאדם רוצה לקנות 208GTI ובודק את שוק היד 2 מדבר עם אדם שמוכר 208GTI בת שנה נניח.

קונה: "כמה אתה מבקש?"

מוכר: "מחירון, 115 אלף" (אין לי מושג אם זה יהיה המחירון של אחת בת שנה).

קונה: "אוקיי אבדוק תודה"

הולך הקונה לסוכנות ומבין שהמחיר של רכב חדש הוא 135K מכאן ההמשך זהה לקודם, רק שהפעם העסקה תיסגר קרוב בהרבה ל"מחיר המחירון".

מה שצריך להדאיג אותך הוא האם ימשיכו לתת על ה208GTI הנחות כמו קודם או שמישהו החליט שם פשוט לשים סוף לפיקציה וליישר קו בין המחירון לבין מחיר המכירה בפועל. אם המצב הוא שפשוט יישרו קו אז אולי רצים אצלך סרטים בראש, חשבת לדפוק את המערכת ועכשיו כל התוכנית הזדונית שלך נחשפה, אבל זה רק סרט שאתה חי בו המציאות היא שונה, המצב שלך לא השתנה.

חוץ מזה שער היורו ירד רק בשנה האחרונה בכ-10%. רק זה מצדיק הוזלה. ישנם דגמים וותיקים שהוזלו עכשיו אין לי מושג אם בגלל זה או לא. ישנם דגמים חדשים שהגיעו בתמחור אגרסיבי לא יודע אם בגלל זה או לא. גם הדגם שרכשת "הוזל". אז כל רוכשי הצרפתיות צריכים להמשיך לסבול רק כדי שמר סלאבה ירגיש טוב עם מחירון הפנטזיות שהוא מחזיק בכיס?

בנוסף אני אגיד שאני לא מצליח להבין את צורת החשיבה שלך. קנית רכב נהדר, רכב מעניין. במקום להפיק ממנו את המקסימום ולהנות ממנו בשנים שהוא יהיה בבעלותך אתה מתעסק בז'וטות.

רצית לשמור על הכסף שלך? היית צריך לקנות אחת יד 2 ולשחוט במחיר. כמו זו שנמכרה לא מזמן כאן בלוח וביקשו עליה 90 בשלב מסויים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח איפה אתה חי? כל אחד ואחד שרצה לקנות את האוטו הזה ובאמת הגיע להתעניין בו באולמות תצוגה ידע בידיוק מה המחיר שלו, מה אתה עכשיו מערבב פה דברים שאין להם כל קשר למציאות? לא היה אחד שרצה לקנות את האוטו הזה ולא בא לסוכנות לבדוק מחירים, לי לא היה שום מידע פנימי, כל המחירים היו גלויים בפני כולם וכולם קיבלו את אותה ההנחה, אז אל תמציא פה דברים שלא קיימים במציאות.

לגבי כמות הרכבים שנמכרו אתה מוזמן לחפש בפורום את כל הסטטיסטיקות רכב שמפרסמים פה בכל פעם ולספור כמה נמכרו מאז שיצא הרכב למכירה בארץ.

למרות שסגנון התגובה המבטל שלך לא שווה תגובה, אתן מענה בכל זאת בתקווה שתבין.

רשת "רמי סופר" מפרסמת טלוויזיה ב-2499 שח. יש כך וכך התעניינות. ללקוחות שמגיעים מספרים שהיא נמכרת בפועל בהנחה, במחיר מבצע של 1999 שח בלבד.

אני, שמחפש טלוויזיה בתקציב של 2000 שח בלבד, לא שוקל אותה כלל שכן אני מודע למחיר הרשמי אך לא למחיר בפועל.

לאחר חודשיים, מעדכנת הרשת את מחיריה והטלוויזיה מתפרסמת במחיר מחירון של 1999 שח. עכשיו אני ורבים אחרים, שלא היינו מודעים להנחה, נגיע ונרכוש.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Slava 1982 - רכשת רכב מעולה פיג'ו 208gti,

מקווה שתמשיך להינות ממנו.

אבל לפי משמעות דבריך עקב הפחתה משמעותית במחירון הרכב,

לא נשארו יצרנים/יבואנים במדינה ישראל שתוכל לרכוש מהם רכבים.

תראה לי יצרן/יבואן שלא הפחית את מחירון הרכבים שלו ב- 3 שנים האחרונות.

לדוגמה: מחיר המחירון של גולף שגם שידרגו את נפח והספק המנוע

וגם הפחיתו משמעותית את המחירון.

מחירון רכבי סיאט מרכבי המיני ועד רכבי היוקרה.

מחירון רכבי רנו לסוגיהם השונים.

מחירון רכבי מאזדה.

מחירון רכבי סובארו.

מחירי רכבי אופל.

וכך עוד ועוד.

כמו שנרשם על ידך -

"שוק חופשי, כל אחד יקנה מה שטוב לו עם השיקולים האישיים שלו".

אבל מדוע להשמיץ יצרן/יבואן שמפחית את מחיר המחירון.

באם מרבית רוכשי המכוניות בארצנו שמחירון רכבם ירד ינהגו כמוך,

כל היבואנים יושמצו על ידם מאחר ומרבית המכוניות החדשות כיום

נמכרות במחיר מחירון נמוך מהמחירון שפורסם להם בעבר.

הפחתת מחיר ע"י היצרן או היבואן אינה "לזלזל באינטלגנציה של הלקוחות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט אולי טויוטה (וגם הונדה בימים טובים יותר) אין יותר מחירון קשיח, בוודאי כאשר ישנה התחזקות כזו משמעותית של השקל. רכשתי לאחרונה טלפון חדש מחו"ל (סין) ועד שהוא הגיע, היצרן כבר הספיק להוציא דגם משודרג במחיר דומה. התאכזבתי? לא, כי אני יודע שכך הדברים עובדים ובשורה התחתונה רכשתי את המוצר שרציתי במחיר שרציתי אחרת, הייתי ממתין שוב ושוב ושוב ושוב ושוב לדגם הבא או להוזלה הבאה, אם תבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויכוח עם סלבה הוא חסר היגיון ולא יוביל לאף מקום משום שסלבה מגן על התחושה הסובייקטיבית שלו שמבחינתו היא המציאות (וזה אכן כך).

אי אפשר להתווכח עם התחושה ומה לעשות, העסקה שעשה בשעתו נראית עכשיו פחות משתלמת, הוא חש נפגע ומבחינתו, בצדק.

אנחנו, אלו שעוד לא קנו 208 ג'יטיאיי, בשבילנו זו חגיגה, המחיר ירד מה שאומר שעכשיו הרכב אקטואלי יותר עבורינו גם כחדש וגם כמשומש וגם לנו מותר להרגיש ככה.

כל רכב מאבד מערכו, תחרות בעולם חופשי אמורה להוריד מחירים, שערי מטבע, היצע וביקוש וצורך להתמודד עם שוק תחרותי משפיעים על מחיר, נורמלי לחלוטין.

מחיר של קוטג' מותר להוריד ושל רכב אסור להוריד?

אם שר האוצר רוצה להוריד מחירי דירות אז אין פגיעה בבעליהן?

זה העולם, פעם מרווחים כקונים, פעם מרוויחים כמוכרים, לרוב מפסידים כך או כך, במודע או לא.

ואני? כשאחליף את רכבי שביום אחד (וחצי שנה מאז שעלה על הכביש-פנדה)היבואן הוריד את מחירו ב-10,000 ש"ח מ-70000 ל-60000, לא אטקנה חדש ואחפש לי קקטוס או סי3 חדשה בת כשנה ואצמצם מעט את הפסדיי.

כאמור, וויכוח מיותר.

עריכה אחרונה על ידי Spire
what is dis? a font for ants!?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spiderman תודה רבה ענקית, סוף סוף הצלחת להסביר את מה שאני ניסיתי ולא הצלחתי.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על דרך המחשבה הזו.

רכב זה לא השקעה.

את "העיסקה המשתלמת" בוחנים לפי הנתונים בעת הרכישה.

שוק לא מתנהל לפי הציפיה שהוצגה כאן.

ירידת מחירים היא מבורכת.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...