Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

נעשה סדר:

1. שמים לב מכמה סיבות שיש אכן ירידה בביקושים, המון סיבות למה, לא ניכנס לזה.

2.גם שוק המשכנתאות אכן נכנס לקונכיה כבר כמה וכמה חודשים טובים אם לא יותר.

עד כאן הגיוני סביר.

נשאלת השאלה: למה לא רואים את המחירים יורדים בצורה משמעותית ביחס למצב היום בשוק הנדל"ן?

אני עדיין לא רואה ירידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק הנדל"ן זה שוק שזז מאוד לאט. זה לא כמו שוק ההון.

האם יתחילו ירידות בקרוב ויהיה שינוי מגמה ? לא יודע.

אבל אם זה יקרה יקח זמן. בד"כ אנשים שרוצים למכור נכס לא מוכרים אותו בלחץ ויקח זמן עד שהם יורידו מחיר.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איפה אתה מחפש את הירידה?

צריך לקחת בחשבון גם שהמחירים שאנשים מפרסמים במודעות מכירה הם לא סופיים ובפועל עסקאות נחתמות בהפרש של פחות כמה מאות אלפים בודדים, לפחות לפי מה ששמעתי מעו"ד שמתעסק בזה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם ההפרש עובר מתחת לשולחן(?)

עריכה:

ירידה במחירים תורגש ברגע שהרבה אנשים יחליטו להיפטר מהדירות שלהם. ואנשים לא ממהרים למכור נכס כזה (שהמחיר שלו רק עולה ועולה :wink:)

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2000 אני זוכר שהם ירדו משמעותית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב, זה בטח היה באג 2000

לא, זה היה פיצוץ בועת דוטקום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשם מקום לא נכתב כי התנ"ך נכתב על ידי אלוהים.

זה לא מדויק לגמרי. בתורה ישנם מספר איזכורים לכך שמשה כתב חלקים ממנה עצמה כפי ששמע אותם מאלוהים (אלוהים כמובן לא כתב פיזית שום דבר).

לעניין נושא השרשור - ירידה משמעותית (וכן, אפילו מיידית) תהיה רק כאשר הריבית תעלה מספיק כך שמשלמי משכנתאות נוכחיים לא יוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים ויהיו מחוייבים למכור מיידית (או לחילופין הבנק יאלץ לעקל להם את הנכס).

האם זה אכן יקרה? נחכה ונראה.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדויק לגמרי. בתורה ישנם מספר איזכורים לכך שמשה כתב חלקים ממנה עצמה כפי ששמע אותם מאלוהים (אלוהים כמובן לא כתב פיזית שום דבר).

לעניין נושא השרשור - ירידה משמעותית (וכן, אפילו מיידית) תהיה רק כאשר הריבית תעלה מספיק כך שמשלמי משכנתאות נוכחיים לא יוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים ויהיו מחוייבים למכור מיידית (או לחילופין הבנק יאלץ לעקל להם את הנכס).

לא רואה סיבה שבנק ישראל יתן לזה לקרות. אף אחד לא רוצה לראות מאות או אלפי משפחות נזרקות מהבתים לרחוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשכנתאות בנויות היום בצורה כזו שעליית ריבית תשפיע באופן חלקי בלבד (על משכנתאות קיימות), כך שאני לא רואה מצב של אלפי משפחות נזרקות מהבתים, גם במקרה של עליית ריבחת משמעותית (לא משבכ על קטסטרופות אחרות)

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שדוקא חדלות פרעון בעקבות העלאת ריבית היא זו שתגרום למחירים לצנוח.

הרבה יותר ריאלי שבעקבות העלאת ריבית ייפתחו אפשרויות השקעה נוספות שכיום לא קיימות, ולכן אנשים יממשו דירות כדי להשקיע באפיקים אחרים.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...