Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מלובינסקי , הצעת רכישה 108 משפילה מאיש מכירות [בסוף מאושר מלובינסקי]

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 2661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע איזה מחיר אני משלם ומה אני מקבל בתמורה. אני גם לא מדבר על 20% פחות ממחיר המחירון אלא על קרוב ל 20% ממחיר המחירון.

שוב, זו זכותו המלאה של היבואן לקנות מה שהוא רוצה בכמה שהוא רוצה ולבקש עבור המוצר שלו כמה שהוא רוצה. אין לי מניות לא של ובינסקי ולא של PSA (או של כל יבואן/יצרן אחר) ולכן אני עושה רק את החשבון שלי. עדיין, איש מכירות שלי שהיה מציע ללקוח שלי לקנות מוצר חדש עם טרייד אין במחיר יותר גבוה מאותו המוצר ללא טרייד אין היה מחפש עבודה אחרת.

אם הנציג אמר את הדברים ככה בלי שום הזהרה/נסיון להוריד את הלקוחה מהעניין אז כן הוא לא חכם גדול. מכאן ולקחת אותו ברצינות/לפתוח דיון על הטיפש/להעלות השערות שהבחור מנסה להפיל בפח נשים תמימות עם הונדה סיוויק המרחק גדול.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שנעלבים מהצעת טרייד אין לרכב קיים צריך להבין את המנגנון שעומד מאחורי העולם הזה. אחד המרכיבים הוא שהיבואן ממנו אתה רוכש רכב חדש משלם לטרייד אין על כל רכב שהוא מעביר אליו. כלומר לא רק שמקבלים הצעה נמוכה, קחו בחשבון שהיבואן גם משלם כסף לסוכנות הטרייד, ולכן מבטל את ההנחות והמבצעים שהוא נותן. המרוויח מכל העסקה הזו היא סוכנות הטרייד. אבל גם לה יש את ההוצאות שלה, ולכן זה פשוט לא משתלם. זה אולי נוח מאוד, אבל לחלוטין לא משתלם.

גם אם היית מוכר בעצמך את הרכב המשומש באותם 4000 שקלים, עדיין היית יכול ליהנות מהמבצע של הרכב החדש במחיר הזול.

בפועל, הרכב שלך יימכר בהרבה יותר מ 4000 שקלים, ולכן אין שום סיבה לעשות כזו עסקה. העלות שלה ללקוח היא גבוה מאוד.

להיעלב - ממש אין צורך.

טוב היה עושה איש המכירות אם היה אומר לכם 'מיידעל'ה לא כדאי לך לעשות טרייד אין, זה יהיה לך יקר מאוד גם המחיר שאני אוכל להציע לך על האוטו שלך יהיה נמוך מאוד, וגם לא אוכל לתת לך את הנחת המזומן. תמכרי לבד, תקני במזומן'.

יואב לא מתאים לך

נראה לי שפיספסת את הנקודה:

אם באים עם מזומן, משלמים 62K ש"ח, נכון?

הציעו לה עסקה שתביא במזומן 65K ש"ח, + תשאיר להם את האוטו שלה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לזה יותר מדי, יש פה נסיון להתעשר שלא כדין. נציג מכירות שמעלה בכלל הצעה לפיה הלקוח יתן את הרכב שלו, יקבל רכב חדש במחיר ללא הנחה, וייצא שבסוף יכל לרכוש את הרכב בהנחה וגם להישאר עם הרכב שלו...עושה מעשה שהוא חסר תום לב לחלוטין וגם מטעה את הלקוח. אני רוצה להאמין שהנציג פשוט לא חשב יותר מדי ולא מדובר בכוונת זדון, אבל בכל מקרה, מדובר בתקרית לא סבירה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן כי הלקוחה לחצה מאוד לבצע טרייד אין ועל כן הסוכן הציע לה הצעה "שאסור [שלא] לסרב לה" מתוך מטרה שתמכור לבד ותחסוך לו את כאב הראש של קבלת רכב ישן והעברתו לידי סוחר וכו'.

הבעיה- מה אם הקונה היתה תמימה ואכן היתה מקבלת את ההצעה?! הסוכן היה מוכר לה רכב במחיר מלא, מקבל רכב ברבע מחיר ומוכר אותו לסוחר - נניח- בחצי מחיר ומרוויח פעמיים על חשבונה של הקונה.

אם המטרה היתה לבטל אפשרות של טרייד אין, ההגינות מחייבת שהסוכן היה מסרב לבצע את הטרייד אין. נקודה. מסוכנות של מותג היה ראוי לקבל התנהלות מכובדת יותר מאשר מגרשי מכוניות שלמרבה הצער חלק נכבד מהם צבר מוניטין רעוע בדיוק בגלל מקרים כאלה.

נ.ב.- גם אני לא ידעתי שטרייד אין מבטל מחיר מבצע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מני ספקולציות על "מה היה קורה אם" הן לא באמת רלוונטיות, אתה לא יכול להאשים אותו במשהו שלא עשה.

נתן הצעה מפגרת שגרמה ללקוחה לעזוב זה כן, אבל מכאן ועד להאשים אותו בניסיון קנוניה וגזל ולא יודע מה יש מרחק.

מבחינתי זה שווה ערך למוסך שנותן הצעת מחיר מופרזת ומגוחכת רק כדי להיפטר מהלקוח ומהרכב כי אין להם חשק לטפל בזה, כי ברור להם מעבר לכל צל של ספק שאף אחד לא יסכים להצעה כזאת.

טוב היה עושה איש המכירות אם היה אומר לכם 'מיידעל'ה לא כדאי לך לעשות טרייד אין, זה יהיה לך יקר מאוד גם המחיר שאני אוכל להציע לך על האוטו שלך יהיה נמוך מאוד, וגם לא אוכל לתת לך את הנחת המזומן. תמכרי לבד, תקני במזומן'.

נכון אבל תמיד יש את ההיא שתגיב "נו אבל בובלע'ך תן הצעה מקסימום נסרב מה אכפת לך, אין לי כח למכור לבד"

אנחנו לא יודעים אם זה מה שנאמר גם בפעם הזאת או לא.

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן כי הלקוחה לחצה מאוד לבצע טרייד אין ועל כן הסוכן הציע לה הצעה "שאסור [שלא] לסרב לה" מתוך מטרה שתמכור לבד ותחסוך לו את כאב הראש של קבלת רכב ישן והעברתו לידי סוחר וכו'.

מכיוון שלא היינו שם, וכל מה שיש לנו זו עדות שמיעה, אז כל אחד יכול לדמיין את מה שנוח לו. אחד רואה גברת מטומטמת שהולכת שולל אחרי איש מכירות נכלולי ומתוחכם, אחר רואה איש מכירות דביל, שלישי... וכו'.

האמת היא שאיננו יודעים מה היה.

אבל כנראה שאף אחד מסיפורי האימה המוגזמים הללו.

האמא בטח יודעת חשבון בסיסי ואיש המכירות כנראה לא מחפש להשחיל לקוחה בעלות התוספות "מתנה" שמקבלים עם כל רכב חדש.

הכי בולטת זו הנטייה לקחת כל סיטואציה ולהגזים אותה עם ביטויים מפוצצים ואנלוגיות מופרכות.

כבר היו לנו סיפורים באמת רעים על התנהלות עסקית בפורום (זה שזייפו את החתימה שלו על הגילוי הנאות, דוגמא אחת שעולה לראש), והניסיון להפוך כל התנהלות טיפשית או לא תקינה או סתם מרגיזה ל-"השפלה" ו-"רמאות", הוא פשוט מסימני הזמן, אבל זה עדיין נוהג טיפשי.

הוא טיפשי בטמקא והוא טיפשי כאן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

עדכון חם :)

טוב מאוד לדעת שכן יש מישהו שם בלובינסקי שאכפת לו ממקרים כאלה, ואכן הם מוכנים לקחת אחריות ולתקן את מצב.

אז בסופו של עניין, הם חזרו לאמא שלי, דאגו להזמין אותה שוב לסוכנות, ולתת לה הצעה הרבה יותר הגיונית והולמת, והכי חשוב מכובדת שכוללת טרייד אין.

לובינסקי, תודה רבה לכם, הצלחתם להחזיר את האימון שלי בכם, ואני אכן שבע רצון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לרכב יש נתונים טובים לא הייתי חושב בכלל על טרייד אין, במיוחד אם מדובר בהונדה סיויק שזה רכב מבוקש.

עדיף למכור לבד ולבוא עם מזומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חם :)

טוב מאוד לדעת שכן יש מישהו שם בלובינסקי שאכפת לו ממקרים כאלה, ואכן הם מוכנים לקחת אחריות ולתקן את מצב.

אז בסופו של עניין, הם חזרו לאמא שלי, דאגו להזמין אותה שוב לסוכנות, ולתת לה הצעה הרבה יותר הגיונית והולמת, והכי חשוב מכובדת שכוללת טרייד אין.

לובינסקי, תודה רבה לכם, הצלחתם להחזיר את האימון שלי בכם, ואני אכן שבע רצון.

זה בזכות הפרסום בפורום?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לזה יותר מדי, יש פה נסיון להתעשר שלא כדין. נציג מכירות שמעלה בכלל הצעה לפיה הלקוח יתן את הרכב שלו, יקבל רכב חדש במחיר ללא הנחה, וייצא שבסוף יכל לרכוש את הרכב בהנחה וגם להישאר עם הרכב שלו...עושה מעשה שהוא חסר תום לב לחלוטין וגם מטעה את הלקוח. אני רוצה להאמין שהנציג פשוט לא חשב יותר מדי ולא מדובר בכוונת זדון, אבל בכל מקרה, מדובר בתקרית לא סבירה בכלל.

אני מסכים. אם הוא נתן לה הצעה של ממש והיה מוכן ללכת על זה זה בכלל לא נראה לי תמים אלא ניסיון להונות. פיכסה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בזכות הפרסום בפורום?

כנראה.

לפעמים צריך עזרה שהרצון הטוב של ההנהלה יחלחל לשטח.

לדעתי הבאת מקרים מסוג זה לדרגים בכירים יותר עוזרת להם לזהות כשלים.

הרי ברור לכולנו שאף אחד לא התכוון ל״דפוק״ את הגברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
זה בזכות הפרסום בפורום?

אכן.

בסופו של יום שהתחיל בתסכול רב, הכל נגמר בטוב, קבלנו שירות מעל ומעבר,

אחרי נסיעת מבחן, נסגרה הזמנת 108 חדשה במחיר המחירון כמובן, ולא במחיר המבצע,

מדובר בעסקת טרייד אין, קיבלנו מחיר טוב על הסיוויק.

מודה להנהלת לובינסקי שלקחה את השרשור הזה לצומת ליבה, והפגינה שרותיות ואדיבות נהדרת, יצאנו מרוצים וכרגע עם 3 פיג'ו במשפחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין.

בזה בדיוק נמדדת שירותיות בחברה.

לא בטעויות קשורות קרו ויקרו, לכולם, אלא בדרך הטיפול בהן.

כל הכבוד ללובינסקי ולנציגם בפורום.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...