Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מלובינסקי , הצעת רכישה 108 משפילה מאיש מכירות [בסוף מאושר מלובינסקי]

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 2661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא גס עד כדי כך שאני אניח שאמא של פותח השרשור מטומטמת גמורה, והוא בא לספר לנו על זה.

קודם כל אם בנאדם הוא כזה חסר שכל לא שולחים אותו לחתום על עסקה של 60 אלף שקל לבד, לכן אני מאמין שלאמא של פותח השרשור יש שכל.

א. אתם מערבבים טמטום עם תמימות ונטיה להקשיב לבעלי מרות, יש גזיליון של מקרי גזל בסגנון בארץ - לקרוא לכל אדם שעבר הונאה מטומטם זה שיח ירוד שחבל שאנחנו שומעים כאן בפורום.

ב. פרקש אולי לא כ"כ שמת לב, אבל כמות האנשים שרוכשים רכבים חדשים לאחרונה תודות לכל עסקאות המימון וכו' היא עצומה. אני לא אכנס לכמות הIQ של כולם אבל כן אזרוק ככה באוויר שכנראה אין קורלציה כזו חזקה בין מנת משכל והיכולת / רצון להוציא עשרות אלפי שקלים מהכיס.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין על מה אתה מתפלא. אם הרכב כל כך שמור לטענתך, תמכור אותו לבד ותקנה רכב מזומן בלי טרייד אין. שום חוצפה ושום נעליים. גם אם היית הולך להונדה או לטויוטה אני בטוח שזה מה שהיו אומרים לך. טרייד אין תוקע את היבואן עם רכב, הוא רוצה למכור, לא לקנות רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקש, הטרייד שעמד על המרק זה רכב שלהם שהציעו תמורתו פחות מ 30% ממחיר המחירון והרבה פחות מטריידים אחרים.

כמובן שזו זכותם המלאה אבל כשיבואן כל כך מזלזל במותק שלו עצמו הוא ממש דוחף אותך לא להתקרב אליו יותר. בשורה התחתונה כשאני רוכש רכב מעניין אותי לא רק המחיר שלו אלא גם כמה תעלה לי שנת שימוש בו. אם המצב הוא כזה שהעלות האמיתית תהיה כל כך גבוהה אז למה לי בכלל לשקול לקנות ממנו?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר משפיל בהצעת מחיר, קצת פרופורציות.

מחיר המחירון של הדגם הוא 68,900 שקל ו"במבצע" לעסקת מזומן הוא 61,900 שקל. הסוכן כמובן לא ממש חכם שכן היא איבד כאן עסקה והיה צריך להציג לאימא שלך את כל האפשרויות העומדות בפניה (בקיצור, תמכרי את הרכב לבד), אך בניירת שלו כנראה שכתוב שאם העסקה כוללת מימון ו/או טרייד אין, מחיר הדגם קופץ למחיר המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב הצעות טרייד אין משפילות אבל זה בד''כ כי הם צריכים לא להפסיד כסף על הגרוטאה הישנה שלך שצריך לשנע, לנקות, לבדוק, תופסת מקום, ולבסוף לנסות להעיף...

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין ממה יש להיות מאוכזב....

קיבלת הצעה, לא מתאים לך לא חייב.

נסה למכור לבד, מעבר להתעסקות, אולי שתכנס לשוק ( עזוב מחירון) תראה פתאום שההצעה של הטרייד לא היתה רעה בכלל.

כמובן בהתחשב ההתעסקות ובזבוז הזמן שיש במכירת רכב יד שניה.

ואף אחד מאיתנו עוד לא ראה את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה למכור לבד, מעבר להתעסקות, אולי שתכנס לשוק ( עזוב מחירון) תראה פתאום שההצעה של הטרייד לא היתה רעה בכלל.

7e064c144738bdbcf203f0e009b81b97.jpg

(אפקטיבית: הם הציעו לה להשאיר אצלם את הרכב ולשלם להם 3,000 ש"ח, כן?)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה אכן משפילה.

אבל לא את האמא או את הבן, אלא את איש המכירות.

אני בטוח שאין לו מושג מה הוא אמר.

לשלם בכסף [לא באוטו] יותר ממחיר המבצע + לתת את האוטו היישן?!

אחלה אנשי מכירות [?] יש לכם שם.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין ממה יש להיות מאוכזב....

קיבלת הצעה, לא מתאים לך לא חייב.

כמובן בהתחשב ההתעסקות ובזבוז הזמן שיש במכירת רכב יד שניה.

ואף אחד מאיתנו עוד לא ראה את האוטו.

תגיד לי אתה אמיתי?

נניח שהוא נותן את האוטו במתנה לרופא המשפחה שלו או לדוור המקומי.

עדיין, הוא ישלם פחות על הפיג'ו, מאשר לתת להם אותה במתנה.

אתה בטוח שלא אתה איש המכירות בעצמו?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כועס כי למוכר אין טאקט או את התכונות שצריכות להיות לאיש מכירות. לי נציג של לובינסקי אמר בצורה נעימה מאוד שט.אין לא כדאי ושאקבל על הרכב מחיר מצחיק, אבל אם אני עדיין מעוניין אני מוזמן לתת לו רשיון רכב ולהשלח לבדיקה לצורך הצעה.

בקשר למחיר, זו היתה דרך מאוד טיפשית לשדר לכם שהם לא מעוניינים בט.אין ולמעשה דחו אתכם מהעניין באמצעות מחירים מצחיקים. עצה שלי, תמכרו את הרכב (וסיוויק שמורה לא תהיה בעיה למכור), ותרכשו את ה-108 במחיר הנמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלג דבר איתי כשאתה מוכר, אשמח לרכוש ממך את הרכב ב-5K שקלים שתשלם לי כדי שאקח אותו.

[סתם צוחק, אל תיפגע].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי ראתה מודעה על פיג'ו 108 במבצע 61900 ש"ח, קראה על הרכב, ומצאה אותו די עונה על הדרישות שלה לרכב ודי התרשמה מחוות הדעת שקראה עליו.

יש לה הונדה סיוויק 2004 די שמורה ומטופלת,

נסעה היום לסוכנות לובינסקי בצ'ק פוסט חיפה כדי לעשות טרייד אין ונסיעת מבחן, השם של הבחור מתחיל בר' (כדי לסייע לאנשי לובינסקי),

הבחור לקח את הרשיונות של ההונדה של אמא שלי ואפילו לא יצא לראות את הרכב, הוא החליט שהיא לא יכולה לקחת את הפיג'ו במבצע אלא רק במחיר המחירון המלא שהוא 69000, הוא טוען שהמחיר מחירון של הסיוויק הוא 18000, אך הם יכולים לקחת את הרכב ב4000 בלבד והיא תצטרך להוסיף 65000 שקלים.

לעזאזל, אתם חושבים שאתם מדברים עם אנשים טפשים שבאים לרכוש רכב עם ריר על הלחיים?, וכל מחיר שתזרקו הוא יקנה?

לא חשבתם שאפשר להשאיר את האוטו שלה בחניה ולשלם פחות 3000 ש"ח?

מה זה הזלזול הזה? אני בספק אם אתקרב לחברה הזו בקניה הבאה שלי.

באמת שלא הבנתי מה הבעיה ?

רכשתי רכב חדש לפני כשבועיים , חשבתי לעשות טרייד אין (קניתי סיאט ומכרתי סקודה).

קיבלתי הנחה על הרכב החדש , אבל נאמר לי כי במידה ואני עושה טרייד אין , אני גם מאבד את ההנחה , וגם החישוב הוא אוטומטית 5% מתחת למחירון (מבלי לראות את הרכב בכלל)

שמעתי , אמרתי תודה והלכתי למכור לבד , לא נעלבתי , לא עשיתי פרצופים ולא פתחתי שירשור נגד סוכן י' שעובד בסוכנות סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]479765[/ATTACH]

(אפקטיבית: הם הציעו לה להשאיר אצלם את הרכב ולשלם להם 3,000 ש"ח, כן?)

הסיפור אכן נשמע הזוי כשאתה מתאר אותו ככה, אבל צריך לזכור שמדובר בעסקת טרייד אין. לדעתי מי שיקח את העסקה הזו הוא רק מפגר. אנשים תמימים לא.

אני נוטה לחשוב שהציעו לה עסקה כזו מתוך מטרה שלא תיקח אותה, וממש לא כדי לעקוץ ומי ישמע מה עוקצים פה גם...

לא יודע איך התנהלה השיחה. לא יודע מה נאמר בה. בכל מקרה זה לא רע כמו שזה נשמע ומתואר בכותרת לדעתי.

אני מסכים גם שנציג המכירות לא חכם גדול. אתה לא רוצה את הרכב תגיד שאתה לא רוצה וזהו הצעה כזו לא תקדם אותך לשום מקום.

פרקש, הטרייד שעמד על המרק זה רכב שלהם שהציעו תמורתו פחות מ 30% ממחיר המחירון והרבה פחות מטריידים אחרים.

כמובן שזו זכותם המלאה אבל כשיבואן כל כך מזלזל במותק שלו עצמו הוא ממש דוחף אותך לא להתקרב אליו יותר. בשורה התחתונה כשאני רוכש רכב מעניין אותי לא רק המחיר שלו אלא גם כמה תעלה לי שנת שימוש בו. אם המצב הוא כזה שהעלות האמיתית תהיה כל כך גבוהה אז למה לי בכלל לשקול לקנות ממנו?

איזה רכב שלהם? איזה שנה? איזה יד? מה העבר שלו? כמה ק"מ עשה? מתי הטסט שלו?

אם חשובה לך כל כך העלות השנתית וירידת הערך היית יכול לחסוך את ההליכה לסוכנות פג'ו מהתחלה וללכת לסוכנות טויוטה. פג'ו מאבדות מערכן יותר מיפניות מקבילות. אתה מצפה מיבואן שיודע שבשוק הרכב שלו נמכר ב20% פחות מהמחירון לקחת אותו ממך במחיר מחירון או קרוב לכך ולהפסיד כסף?

רק אם הרכב שלך יד 1 עם ק"מ מצחיק מדגם מוצלח ומחירו זול והרכב שאתה רוצה לקנות יקר הרבה יותר, או רק אם תקנה את הדגם/רכב ספציפי שהוא ירצה אז אולי תקבל הצעה יותר טובה, בדיוק כמו שהעדת בעצמך.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע איזה מחיר אני משלם ומה אני מקבל בתמורה. אני גם לא מדבר על 20% פחות ממחיר המחירון אלא על קרוב ל 20% ממחיר המחירון.

שוב, זו זכותו המלאה של היבואן לקנות מה שהוא רוצה בכמה שהוא רוצה ולבקש עבור המוצר שלו כמה שהוא רוצה. אין לי מניות לא של ובינסקי ולא של PSA (או של כל יבואן/יצרן אחר) ולכן אני עושה רק את החשבון שלי. עדיין, איש מכירות שלי שהיה מציע ללקוח שלי לקנות מוצר חדש עם טרייד אין במחיר יותר גבוה מאותו המוצר ללא טרייד אין היה מחפש עבודה אחרת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנעלבים מהצעת טרייד אין לרכב קיים צריך להבין את המנגנון שעומד מאחורי העולם הזה. אחד המרכיבים הוא שהיבואן ממנו אתה רוכש רכב חדש משלם לטרייד אין על כל רכב שהוא מעביר אליו. כלומר לא רק שמקבלים הצעה נמוכה, קחו בחשבון שהיבואן גם משלם כסף לסוכנות הטרייד, ולכן מבטל את ההנחות והמבצעים שהוא נותן. המרוויח מכל העסקה הזו היא סוכנות הטרייד. אבל גם לה יש את ההוצאות שלה, ולכן זה פשוט לא משתלם. זה אולי נוח מאוד, אבל לחלוטין לא משתלם.

גם אם היית מוכר בעצמך את הרכב המשומש באותם 4000 שקלים, עדיין היית יכול ליהנות מהמבצע של הרכב החדש במחיר הזול.

בפועל, הרכב שלך יימכר בהרבה יותר מ 4000 שקלים, ולכן אין שום סיבה לעשות כזו עסקה. העלות שלה ללקוח היא גבוה מאוד.

להיעלב - ממש אין צורך.

טוב היה עושה איש המכירות אם היה אומר לכם 'מיידעל'ה לא כדאי לך לעשות טרייד אין, זה יהיה לך יקר מאוד גם המחיר שאני אוכל להציע לך על האוטו שלך יהיה נמוך מאוד, וגם לא אוכל לתת לך את הנחת המזומן. תמכרי לבד, תקני במזומן'.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...