Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מלובינסקי , הצעת רכישה 108 משפילה מאיש מכירות [בסוף מאושר מלובינסקי]

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 2661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טרייד אין לא מתעסקים עם רכבים ישנים. הם מעבירים אותם לסוחרים במחירים נמוכים. זה למה קיבלת הצעת מחיר נמוכה. אין מה להתעצבן. מעבר לכך אני לא יודע מה היה בפגישה. אולי אמא שלך התעקשה לשמוע בכמה מזכים את הרכב שלה, וכשקיבלה את התשובה - לא הייתה מרוצה. מהסיפור שלך נראה שגם אתה לא היית שם, אז זה קצת לא הוגן לשפוט בצורה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גש לסוכנות אחרת, הסוכנות הספציפית היא בעייתית.

אני לא אתפלא אם מדובר על טרייד אין של הסוכנות עצמה (לסוכנות עצמה יש מגרש טרייד אין ששוכן בסמוך לה).

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא מאוד לראות את התגובות.

מה היה קורה אם האם לא הייתה ערנית או מודעת והייתה חותמת על העסקה ?

מה שטרוויאלי למשתמשים ותיקים ומעורים בפורום, אינו טרוויאלי לאם משפחה שככל הנראה אינה בקיאה בעולם הפורומים. (אם אני טועה מחילה)

פות"ש, ליבי איתך וזה באמת מעצבן ומציק, אך כפי שנאמר אין לפסול את המותג על סמך עשב שוטה, שלא מתקשר לטיב המוצר. הייתי ממליץ לפנות ללובינסקי ולבחון את המשך ההתקשורת בינכם על סמך טיב התגובה שלהם.

בהצלחה בהמשך.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מציע להעלב מהצעות טרייד אין. להציע הצעות מעליבות זה התפקיד שלהם.

בזמנו רציתי לקנות גולף חדשה ולדחוף את הפולו של לאוטודיל. הגעתי לשם, הציעו לי חצי מהמחירון, אמרתי להם "חחחחח ביי", מכרתי לבד במחירון מינוס 1500.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתתבע את לובינסקי דיבה על ההשפלה הנוראה שאימך עברה...

חשבתי שאני אכנס לשרשור, ובמינימום אקרא על איש מכירות שקילל את אמך נמרצות, בקולי קולות.

ומה מסתבר, בסה"כ נתן הצעת מחיר לא ריאלית, במסגרת מו"מ...

זה פשוט נהיה טרנד, כל מי שהסתכלו עליו בעין חצי עקומה פותח שרשור מחאה, כאילו במינימום אנסו את אחותו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה קורה אם האם לא הייתה ערנית או מודעת והייתה חותמת על העסקה ?

מה שטרוויאלי למשתמשים ותיקים ומעורים בפורום, אינו טרוויאלי לאם משפחה שככל הנראה אינה בקיאה בעולם הפורומים.

אני לא חושב שיש בני אדם שהגיעו לגיל "אמא" ללא יכולות חיבור וחיסור פשוטות, כל הדיוט מבין שלתת את הרכב שלך במתנה ועוד לשלם להם 3K כדי שייקחו אותו זה לא בדיוק הגיוני, לא צריך להיות פורומוהוליק כדי להגיע למסקנה הזאת :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאני אכנס לשרשור, ובמינימום אקרא על איש מכירות שקילל את אמך נמרצות, בקולי קולות.

זה פשוט נהיה טרנד, כל מי שהסתכלו עליו בעין חצי עקומה פותח שרשור מחאה, כאילו במינימום אנסו את אחותו.

תחשוב רגע שהאמא של הבחור היתה קצת פחות חדה, או שהסוכן היה קצת יותר אסרטיבי, ושהיא היתה מקבלת את תנאי העסקה שהוא הציע, ויוצאת עם חור בכיס של 3,000+מחיר הרכב.

אז, היית מוכן לקבל "שרשור התבכיינות" שכזה?

נדמה שבין אם תאמר כן ובין אם לא, את התמיכה שלך בשיטת המצליח אתה מביע כאן בדרגה זו או אחרת...

אם מקרה כזה היה קורה לי, הייתי משתעשע מהסיטואציה.

אם מקרה כזה היה קורה לבן משפחה מבוגר שיותר קל לתמרון, הייתי רותח.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל קרה כפי שמתואר כאן לכאורה ניסו לעבוד על אמא של פות"ש ולסחוט ממנה כסף. כמו כן להגיד למישהי "את לא מבינה" זה אכן מעליב על גבול המשפיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט הם יכולים להציע גם מאה אלף מתחת למחירון, שיעשו מה שבא להם - זכותם.

הבעיה אינה בהצעה הנמוכה, אלא בכך שהנציג לא הבהיר (לכאורה) שההצעה שלהם לטרייד לא רלוונטית, וכי חד משמעית עדיף לבחור במבצע ולמכור את הרכב באופן עצמאי.

בישראל, לדרוש שירות ברמת הגינות בסיסית לחלוטין, נשמע ללא מעט אנשים כבקשה הזוייה. התרגלנו לרמה כ"כ ירודה ושרלטנית שחלקנו באים בטענות לפותש על כך שלא סתם את הפה לאחר שניסו להונות את אמא שלו.

מה נסגר

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מהניסיון שלי עם לובינסקי שכל זה לא הצד החזק שלהם בכל הקשור לשמירה על המותג או תמחור הגיוני אבל זו זכותם.

כשלי נתנו הצעה מפגרת על רכבים שלהם (הציעו לי 208 בסיסית בעסקת טרייד במחיר יותר גבוה מ C4 עם עסקת טרייד על אותו האוטו) פשוט לקחתי את הרגליים ומצאתי חלופה שיותר התאימה לי.

אם דווקא ה 108 הוא הדגם שהכי מתאים לכם מכל הבחינות אז מכרו את הרכב בחוץ וקנו אותו במזומן אבל אם יש אלטרנטיבות אחרות שאתם מתלבטים לגביהן בידקו את עלות כל חלופה וביחרו בדרך שמתאימה לכם.

הכי חשוב זה לנטרל רגשות ולבחון את העסקה מבחינת יחס עלות תועלת בלבד. אתםן לא כהולכים להתחתן עם משרד המכירות ולא לראות אותו שוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב רגע שהאמא של הבחור היתה קצת פחות חדה, או שהסוכן היה קצת יותר אסרטיבי, ושהיא היתה מקבלת את תנאי העסקה שהוא הציע, ויוצאת עם חור בכיס של 3,000+מחיר הרכב.

אני לא גס עד כדי כך שאני אניח שאמא של פותח השרשור מטומטמת גמורה, והוא בא לספר לנו על זה.

הוא לא אמר שניסו לרמות אותה, אלא שהשפילו.

השפילו...

היו צריכים להגיד לה שלא רוצים את הרכב שלה, וזהו.

אני מבין שבימינו נהוג להפציץ כותרות ולהפריז במילות תואר כדי לנפח מקרה, שייכנסו קוראים ויגיבו, אבל זה נראה מגוחך ב-Ynet וזה מגוחך כאן.

זה סיפור נחמד, קוריוז על איש מכירות דביל.

לא צריך להפוך כל דבר לדרמה קורעת.

נ.ב.

גם לי ניסו להוריד את המחיר של הלאון למשהו מגוחך בקנייה של הקקטוס, באיזו אמתלה אחרי בדיקה.

סרבתי, ונגמר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באיש מכירות אדיוט שכמובן יכחיש ויספר סיפורים. פוגע בחברה שגם כך המוניטין שלה ירוד. מעניין באם קיבלו הצעת מחיר בכתב על הפרסה הזאת שאופיינית לישראלים רבים זלזול בלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
אני לא גס עד כדי כך שאני אניח שאמא של פותח השרשור מטומטמת גמורה, והוא בא לספר לנו על זה.

הוא לא אמר שניסו לרמות אותה, אלא שהשפילו.

השפילו...

היו צריכים להגיד לה שלא רוצים את הרכב שלה, וזהו.

אני מבין שבימינו נהוג להפציץ כותרות ולהפריז במילות תואר כדי לנפח מקרה, שייכנסו קוראים ויגיבו, אבל זה נראה מגוחך ב-Ynet וזה מגוחך כאן.

זה סיפור נחמד, קוריוז על איש מכירות דביל.

לא צריך להפוך כל דבר לדרמה קורעת.

נ.ב.

גם לי ניסו להוריד את המחיר של הלאון למשהו מגוחך בקנייה של הקקטוס, באיזו אמתלה אחרי בדיקה.

סרבתי, ונגמר.

אני לא גס עד כדי כך שאני אניח שאמא שלך מטומטמת גמורה שחנך אותך בצורה הזו, ואתה עוד בא לשקף לנו את זה.

הכל ברוח טובה, ואני מכבד את אמא שלך, פשוט המבין יבין...

אמא שלי החליטה למכור את האוטו ולקנות רכב שלא קשור לחברת לובינסקי, וזה אחרי השוואה פשוטה מול היחס שקבלה בסוכנות אחרת.

לא חסרים מותגים בעולם הרכב, אני כבר קניתי פיגו חדשה, אך היא כנראה גם תהיה האחרונה מהבית של לובינסקי, "כנראה" כי זה יכול מאוד להשתנות אם מישהו שם יקח אחריות ויבדוק את הנושא לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קפצתם למסקנות.

קודם כל אם בנאדם הוא כזה חסר שכל לא שולחים אותו לחתום על עסקה של 60 אלף שקל לבד, לכן אני מאמין שלאמא של פותח השרשור יש שכל.

דבר שני לא היינו עדים (כולל פותח השרשור) להלך הרוח בפגישה. יכול להיות שנציג המכירות נתן את ההצעה כדי לרמוז לבעלת הרכב שהוא לא רוצה לעשות טרייד על הרכב אבל הוא חייב להציע לה כי היא ביקשה. אם כן זה בסדר גמור, ואדם שמבין את הרמז מבין מה עליו לעשות.

אם הנציג היה אומר לאותה גברת שהוא לא מוכן לעשות טרייד יש מצב שהיינו מקבלים שרשור דומה עם כותרת די זהה.

כן לסוכנויות רכב יש את השיקולים שלהן. כן הן יכולות להציע לך רכב יקר יותר על הנייר (c4) במחיר זול יותר מרכב זול יותר (208) זה ממש לא מוזר בעיני כי יכולות להיות לכך המון סיבות וזה בהחלט הגיוני. אז גם הצעה כזו היא הגיונית, היא באה להגיד לך ״אנחנו לא רוצים את הרכב שלך אבל שאלת אז הנה״.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...