Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיון עקיצה במורשה טויוטה או איך לאבד לקוחות של שנים בשקר אחד

eyals05
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעשה בדיקה בסיסית של להוריד את הבולם עם הידיים כמה שיותר חזק עם המשקל של הגוף, אם הוא חוזר לאט זה טוב, חוזר מהר- גמור.

בלי קשר לדעתי במקרה כזה זה עדיין נחשב תיקו, נדרשת עוד חוות דעת.

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין למה הם צריכים לעבוד על אנשים. עבודה לא חסרה להם גם בלי לשקר ללקוחות.

קצת כמו לא להבין למה כלב מלקק את הביצים :(

למה לא ציינת באיזה מוסך מדובר?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הזוי, והיחס ממש מעליב - גם לאלו אין להם רגשות!! מחיר של שוק אפור, בטח ובטח ללא ללקוחות נאמנים כמוכם.

לא יודע עד כמה תעזור תלונה, אבל מישהו צריך להסביר לבעל המוסך איפה הם טעו ומה הם יפסידו בעקבות הטעות..

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מי המוסך הדראעק? ובאיזו עיר הוא נמצא?

אני אישית קניתי טויוטה בת 5 עם בולמים מקוריים "אך קצת חלשים" ומכרתי אותה לאחר 7 שנים עם אותם בולמים "קצת יותר חלשים" וכמובן שמעולם לא הוזכרו בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לפרסם את שם המוסך בשלב זה אבל בכל מקרה באזור שלנו אין הרבה אופציות כך שמי שיעשה קצת עבודת בילוש יגיע לתשובה לבדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי טיפ ברמה האישית- יכל להיות שמדובר בטעות אנוש. הבחנה לקויה, או אולי חוסר מקצועיות של הגורם הישיר שמטפל. לא מבין למה מאשימים את כל המוסך בסיטואציה הזו. בין השורות אני מבין שזו פאלטה ראשונה עם המוסך או לפחות הגדולה ביותר עד כה, אז למה להפיל את המקום על משהו שהיה יכל להיות לא יותר מטעות של אדם אחד. אני הייתי מתקשר ומברר מול השירות לקוחות לפני שאני תולה אותם על עץ. הרי אחרי כל טיפול טוב לא רצת ישר לשבח אותם, אז לפחות תן להם את זה.

אגב, לבחור שרשם למה הגרגרנות הזו- אתה חושב שלמוסכניק במוסך מורשה יש אינטרס לדחוף לך חלקים וטיפולים? מה הוא מרוויח מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר להגיד שקרנים , רמאים , נוכלים, גנבים.

גש שוב למוסך שהרכב טופל מחר בבוקר, ובקש לראות מהיכן המסקנה שהבולמים גמורים.

אולי טעות אנוש נעשתה בבדיקה, ותבדוק עלותם + עבודה.

המחיר גם נשמע מופרח ומוגזם, כנראה נעשתה טעות בחישוב המחיר!

עריכה אחרונה על ידי Yogevv

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים מקוריים כולל עבודה באמת עולים 4K ש"ח בטויוטה. זה לא טעות.

אצלי נפל באמינות מוסך מורשה של סוזוקי בחיפה, ועוד אחד שהמליצו לי עליו בחום- שם לי ליטר שמן עודף וסרב להוציא (סוויפט... צריך 3.3 כולל המסנן, דחף לי איזה 4.5) ורצה לשים לי תוסף דלק בלי שביקשתי או אישרתי- לרכב עם 10K ק"מ על השעון "זה טוב, רק 90 ש"ח... משהו גרמני!".

אני תמיד דואג שה"פועל" שעבד על הרכב יראה לי את הבעיה ויסביר אם צריך באמת להחליף. משתדל שהבוס לא יהיה באזור. חסכתי ככה אלפי שקלים עם הרכבים השונים. הרכב עושה קצת רעש? סבבה, תסחוב עד שיעשה ממש הרבה רעש ואז תמכור. לפעמים עדיף להפסיד X שח במכירה במקום 3X בתיקון

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך הטיפול התקשרו אליה לומר כי יש להחליף מגבים, פילטר מזגן ופילטר אויר (למרות שהדבר לא דרוש לפי שגרת הטיפולים),

קצת אופטופיק

כדאי להחליף את הפילטר מזגן פעם בשנה ולאחד כזה עם פחם פעיל ולא סתם דרעק מקרטון

יושבי הרכב נושמים את האוויר שעובר דרכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IG - אני סקרן על איזה מוסך את המדבר - אני מטפל במוסך מסויים כבר הרבה שנים ומרוצה, אבל נתקלתי בפורום באי שביעות רצון ממנו. השאלה היא האם באמת הכניסו שמן עודף או שמא מדובר בטעות של הפקידה, מספיק חמור שגובים יותר מדי כסף אבל לפחות לא מזיק לרכב.

איל - היתה לי טויוטה וטיפלתי במוסך שהראה דווקא יושרה שהפתיעה אותי. אבל מאז חלפו 6 שנים, אולי דברים השתנו.

לגבי תוסף הדלק - אם אתה מאמין בזה (והנושא נתון לויכוח) צריך להתחיל עם זה מוקדם. אם לא דואגים לניקוי שוטף אתה עלול להסתבך עם לכלו רב שמשתחרר וגורם סתימות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא מוסך שמנסה לעקוץ. לפחות אפשר לשאול מישהו ולהתייעץ כמו בסיפור שלך.

אותי מקומם כל פעם מחדש הבלוף הישראלי שנקרא "טסט". רכב תקין ואתם מכשילים על מגב אחורי? פלא שהקומבינות משגשגות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי לפני מספר שנים ניסו לעשות לי דבר דומה במוסך בעיר מגורי.

הלכתי למוסך העלה את הפונטיאק לליפט אמר לי שצריך לעשות החלפה של כול מערכת הברקסים ברכב

בעלות של סביב 4000 ש"ח.

חזרתי למוסך מורשה שהייתי מטפל בו רוב הזמן ולא היה שום בעיה עם הברקסים והרכב עבר טסט חלק.

תמיד יש ויש למזלי אני עושה בדיקות פעמים ולא סומך תמיד על מוסך אחד.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר סיפורים:

הרכב של ההורים יונדאי אלנטרה, בעברי החלפתי רדיאטור (כמובן שלא במוסך מורשה כי זה המחיר היה פי 2), נכנסתי לעשות טיפול פשוט במורשה

מתקשרים אליי מהמוסך , יש לך נזילה מהרדיאטור, צריך להחליף (זה אחרי שהבעלים מכיר את אבא שלי 40 שנה, ואני מכיר את שלושת מנהלי העבודה שם בערך 15 שנה, בקיצור אחד מהמנהלים מתקשר אליי , אמרתי לו, שום דבר להחליף, החלפתי את הרדיאטור לפני חצי שנה, חכה שם אני מגיע, הגעתי אחרי שעה, הם כבר סיימו את הטיפול, לקחתי את הרכב בחזרה לבחור שהחלפתי אצלי את הרדיאטור, הוא בדק עם לחץ ואמר אין לך שום נזילה, אני מחליף לך את הפקק וסע לשלום , שילמתי לו 20 שקל על הפקק, ועד היום (עברו בערך 6-7 שנים) הרדיאטור עובד ברכב בלי שום נזילה,

אז אתה לא צריך להתרגש ולנסות להתחיל לתבוע, לפעמים המוסכים לא מספיק מקצועיים מספיק, ואל תכנס יותר לאותו מוסך.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...