Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך של אור לדיטיילר המתחיל (+סטאפ)

שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדריך טוב

ומה לגבי החלונות? איך מומלץ לנקות אותם?

תודה!

אני מנקה אותם עם הכפפה בעת השטיפה, לא עושה משהו מיוחד. המהדרין יכולים לבצע באפינג באמצעות מגבת עם צפיפות סיבים גבוהה מאוד, שתגרום לכך שלא יישארו סימני מריחה.

תודה על ההשקעה, נראה אחלה מדריך!

הציפוי הפלסטי/מדבקה בעצם עדיף על פני כל השאר במניעת שחיקת הצבע ושמירה עליו?

ניתן/כדאי ליישם על ציפוי כל מיני חומרים?

כן, ציינתי את זה גם במדריך עצמו.

ניתן ליישם הגנות נוספות מעל ציפוי, אבל היות וההגנות מיועדות לפח הן יחזיקו פחות זמן על ציפוי.

מדריך נחמד מאוד, כל הכבוד על ההשקעה!

אין סיבה לשים בדביקים. יש פה כבר כמה מדריכים כאלה שרובם (אני מקווה) מרוכזים פה- hלינק ארוך>

מנסיון אישי וגם משיחות עם חברי פורום אחרים, הבעיה הגדולה של פורום דיטיילינג הוא ריבוי מדריכים וקושי רב לאדם חדש בתחום למצוא מידע רלוונטי. במאמר מוסגר אציין שזה נכון גם לפורום אודיו (המצוין!). השרשור שלך נ-ה-ד-ר עבורי ועבור שאר החברים, אבל לאדם שנכנס לתחום לראשונה השרשור עלול להיות מתסכל, כי 50 לינקים לשרשורים שכל אחד מהם מס' רב של עמודים, רק בשביל להבין איך שוטפים וכו', זה משהו שמוציא את החשק.

זה בדיוק מה שקרה לי הן עם דיטיילינג והן עם תחום האודיו, אבל היות ואני מגיע ממקצוע שעוסק הרבה בקריאה ומציאת מידע שימושי בין הרים וגבעות של מידע לא רלוונטי - הסתדרתי. יש אחרים שפחות.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבת ייבוש בנויה למקסימום ספיגה,

מגבת באפינג בנויה למקסימום רכות*.

מה ההבדל ברמה הטכנית - לא יודע. בפועל מגבות הבאפינג של הקוריאני יכולות לספוג לא רע - אבל הרבה פחות מהאובר. ביד, המגבות מרגישות מאוד שונה, כאשר הבאפינג רבות ונעימות יותר.

(*) אציין שיש מגבות באפינג צפופות מאוד שאינן רכות, לטובת פיניש (נניח של אחרי ציפוי), אני לא מתייחס אליהן היות והן ל"מתקדמים" יותר ולא באמת נחוצות לדיטיילר המתחיל, לו מיועד השרשור.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי וגם משיחות עם חברי פורום אחרים, הבעיה הגדולה של פורום דיטיילינג הוא ריבוי מדריכים וקושי רב לאדם חדש בתחום למצוא מידע רלוונטי. במאמר מוסגר אציין שזה נכון גם לפורום אודיו (המצוין!). השרשור שלך נ-ה-ד-ר עבורי ועבור שאר החברים, אבל לאדם שנכנס לתחום לראשונה השרשור עלול להיות מתסכל, כי 50 לינקים לשרשורים שכל אחד מהם מס' רב של עמודים, רק בשביל להבין איך שוטפים וכו', זה משהו שמוציא את החשק.

זה בדיוק מה שקרה לי הן עם דיטיילינג והן עם תחום האודיו, אבל היות ואני מגיע ממקצוע שעוסק הרבה בקריאה ומציאת מידע שימושי בין הרים וגבעות של מידע לא רלוונטי - הסתדרתי. יש אחרים שפחות.

בשביל זה יש שם פרק של מדריכים כלליים (4-5 מדריכים? אין לי כוח לבדוק עכשו) שבתאכלס מסבירים דברים דומים. אחרי זה אם מישהו רוצה להתעמק בתחום מסויים יש את שאר הקישורים

המדריך שלך טוב אבל יכול להיות שמישהו יעדיף מדריך שמנוסח קצת אחרת - ושאר המדריכים שיש שם גם לא רעים בכלל, פשוט טיפה שונים

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אולי עכשיו אני אבין איך ל#%$ לשטוף את האוטו.

מצטער, אבל כל המדריכים בפורום דיטיילר פשוט סיבכו אותי (ואני מהנדס שמומחה בלעשות דברים מסובכים), ולמי יש זמן לעבור עליהם.

מה זה באפינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סגור על כיצד לתרגם, בתרגום חופשי: הברקה

נניח - יישמת ווקס על הרכב, לאחר שהוא סיים את הhazing (הקשחה) אתה רוצה לנגב אותו. להליך הזה בו אתה מסיר את הווקס קוראים באפינג, ורצוי לעשות אותו עם מגבת מאוד רכה ע"מ למנוע פגיעות בפח (שריטות מיקרוסקופיות, סווירלים).

האם זה הסבר ברור?

אפשר גם לרשום ביוטיוב wax buffing ולקבל הדגמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה על המדריך!

בתור מי שנכנס לתחום עכשיו יותר ברצינות המדריך מאוד עוזר.

שאלה קטנה, אתם מזמינים את המוצרים מחו״ל או מאוטוסטור?

נראה שהמחירים באתרים (כולל איביי) כולל דמי המשלוח פשוט לא משתלמים, או שאני לא יודע איפה לחפש.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרוב הזמנתי מאוטוסטור, דברים נקודתיים מסוימים הזמנתי מאמזון יחד עם אנשים שחוזרים מארה"ב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MMi תלוי איזה מוצרים, אם אתה מעוניין במוצרי כימיקל גייז/מגווירס/סונקס יש בארץ ולא משתלם להזמין מחו״ל אלא אם אתה מזמין גלון מאמזון של כימיקל גייז ואז זה כן משתלם.

אם אתה מעוניין במוצרים אחרים יש אתרים כמו detailed clean, rollupandshine, theultimatefinish, jcarcare

רובם מאוד משתלמים.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להסבר לגבי הגריט גארד. איך בדיוק הוא שומר את הלכלוך למטה? זה נראה כמו רשת מחוררת (ועם חורים גדולים)

וכמה זמן לוקח לכם התענוג הזה שנקרא לשטוף את האוטו?

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הלכלוך מטבעו - יורד למטה בדלי, לכן תמיד בסוף שטיפה תחתית הדלי תכיל את המים הכי שחורים ומזוהמים. כאשר אתה משתמש בגריטגראד, אין חשש שהכפפה שלך תגיע עד לנקודה הזו בדלי כאשר אתה טובל אותה במים.

2. אחרי הרבה 'אימונים' - כיום אני יכול לסיים שטיפה ב60-75 דק' ברוטו (כולל פריסת חומרים, הכנת דליים, פרה ווש וחזלו"ש). אפשר גם לזרז תהליכים ולסיים הכל ב45 דק'. זה כמובן תלוי גם במצב הרכב, שלי בד"כ לא מגיע לרמה שהוא מטונף ודורש משהו מעבר למעבר כפפה זריז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הלכלוך מטבעו - יורד למטה בדלי, לכן תמיד בסוף שטיפה תחתית הדלי תכיל את המים הכי שחורים ומזוהמים. כאשר אתה משתמש בגריטגראד, אין חשש שהכפפה שלך תגיע עד לנקודה הזו בדלי כאשר אתה טובל אותה במים.

.

בנוסף, תנועת הנוזל עם כל הכנסת הספוג/מטלית גורמת ללכלוך לעלות. הגריט-ג שובר את הזרם ופחות לכלוך עולה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...