Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום רכישת רכב מ Lease4u, או כמה זה בטוח לקנות רכב ממגרש מוכר ורמת השקיפות.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על נזקי מרכב מתחת לאוטו(שגורמים להשבתה או נזק ממשי) הליסינג לא מכסה באחריות ואותו אדם שהתנהל עם הרכב ככה יחוייב במלוא הסכום! לכן אני מאמין שאנשים כן נזהרים יותר על המרכב התחתון של האוטו(כי זה יכול לצאת להם מהכיס).

ראיתי אבל התנהלות רשלנית לא מעט פעמים בליסינג, באחד הימים נתקלתי בחברה שעבדתי איתה במישהו שהיה לו משעמם אז הוא והחברים שלו לצוות פשוט עלו לאוטו הניעו בניוטרל ולחצו על הגז עד הסוף לכמה דקות טובות..בריא למנוע? לא..אכפת לו? לא! כי זה לא האוטו שלו - וזה היחס של אחוז גבוהה מהאנשים שמחזיקים רכב ליסינג,

בחור אחר פשוט משך האנדברקס עם היונדאי I35 שלו כדי לדמות דריפטים איתה במגרש חצץ(כי זה מגניב אחי!) או סתם לחיצות לא אחראיות והתנהלות רשלנית - כי זה לא שלי.

ואחרי שראיתי את זה ידעתי שרכב ליסינג או השכרה לא אקנה לעצמי כרכב אף פעם! לא משנה כמה תשלומים או איזה הנחה נוצצת תבוא איתו - אלה רכבים שאנשים לא נוהגים עליהם מתוך אכפתיות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאמין שאנשים כן נזהרים יותר על המרכב התחתון של האוטו(כי זה יכול לצאת להם מהכיס).

הצחקת

אם רק היית יודע כמה קורולהליסינג ראיתי בטיולי שטח שבכלל לא ברור איך הגיעו לשם..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים קניתי רכבים יד שניה מטרייד אין של יבואנים. אמנם אלו היו רכבים של 150K אבל התעקשתי לראות את הרכב לפני שהוא אפילו עובר שטיפה.. ב-2 המקרים כשהבינו שאני רציני ביחס לקניה נתנו לי לראות את הרכבים לפני שנגעו בהם.

באופן אישי לא אקנה רכב לאחר השבחה אם לא ראיתי אותו לפני. המומחיות של המגרשים זה להעלים בעיות ולהבריק את הרכבים.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנרכש על ידי ראיתי את התמונות שלו לפני ההשבחה גם פנים וגם חוץ, זה עדיין לא נותן לך אינדיקציה לגבי התאונות שעבר והתיקונים שבוצעו במהלך תקופת הליסינג שלו.

יכול לעבור 20 תאונות לפני ההשבחה שכבר תוקנו בעבר בצורה כזו או אחרת וגם לא ממש תראה את זה גם בבחיה של הרכב לפני ההשבחה.

התיקונים שבוצעו בהליך ההשבחה הם מזעריים לעומת שאר התיקונים של התאונות שהרכב עבר (שוב אצלי ללא ירידת ערך ולא רציניות אך קיימות).

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, לך תתלונן ותתבע, מי מפריע לך?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רק אותי מטריד שמכוני בדיקה מזייפים תוצאות/חברת הליסינג אולי? צריך להתלונן על זה למשרד התחבורה ולתבוע אותם דחוף!!!

אנחנו מאחוריך.

בגלל שדחוף, מקווה לשמוע עד סוף השבוע מה עשית...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אם הייתי מכריז מלחמה על כל הסיפור יש סיכוי שהייתי פונה למשרד התחבורה בעניין, אם יהיה לי עודף זמן אולי אתאמץ לשלוח מייל.

בכל מקרה השחיתות כל כך גבוהה שלא נראה לי שזה יעניין מישהו או יעשו עם זה משהו.

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הספורט ומסקרנות התקשרתי למכון ''מבדקי רכב'' ברעננה שחתום על בדיקת הרכב שנרכש.

מה שנמסר זה שהאחריות לבדיקה היא רק למזמין הבדיקה, שליס פור יו מזמינים לעצמם את הבדיקות והבדיקות הללו הרבה פחות מפורטות ועולות פחות וכו' וכו'.... בקיצור התחמק.

שאלתי איך יכול להיות שהרכב לא עבר 1000 ק''מ והבדיקה כ''כ שונה ושוב ענו לי שזה אופי שונה של בדיקה ושלא אתעסק בעניינים שלא שלי....

משעשע, וככה ניתן לעשות קופה יפה על בדיקות שלא מבוצעות כלל ולהתחמק מאחריות, בהחלט אחלה עסק!

אם יהיה לי כוח באמת אפנה לאיגוד המוסכים, אבל שוב לא נראה לי שזה שווה את המאמץ.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבוע + התקשרו על מנת לעשות מולי סקר שביעות רצון ואני משער שתוכלו להבין מה היו התשובות שלי, רק על אדיבות הנציג נתתי 8 שזה הכי גבוה שנתתי בסקר. והרוב נע בין 1-3.

היום נסעתי לכפר סבא להחליף מצבר עם הזמנה מטעם ליס פור יו שניתנה לי, הגעתי לשם, הסתבר שבהזמנה המצבר שהוזמן לא תואם את הרכב ולכן יש צורך בהזמנה חדשה. התקשרתי לנציג שהתפלא לשמוע ממני והתחיל ב''תודה על מה שנתת בסקר'' והמשיך ב''אתה יודע ממש מתייחסים אצלינו לסקרים'', אחרי השניית אי נעימות אמרתי לו שהוא יודע טוב טוב למה זה מה שנרשם בסקר! והוא מצידו ענה שהמקרה שלי ''נפל בין הכסאות''...

שורה תחתונה ביקש שאשלח לו את המק''ט של המצבר והוא יעביר את זה הלאה וישלח את ההזמנה בפקס למוסך....

ראיתי שבמשך כשעה זה לא קורה ונסעתי הביתה.... ביקשתי רק מהמוסך שישמרו את ההזמנה ואגיע ביום אחר... היה ברור לי כבר שזה לא יהיה מהיר או יעיל.

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

עדכון קטן, אז הרכב בבעלותי בערך 8 חודשים.

בשורה התחתונה אני מבסוט על הרכישה, הרכב עצמו מעולה, הדיזל בהחלט חסכוני!

מבחינת מה שנעשה לרכב תקלות זה צינורית טורבו שהלכה בעלות 800 ש''ח ומחשב גיר שהוחלף בעלות של 2300 ש''ח (כמה שזכור לי).

אחזקה שוטפת: ברקסים נעשו היום (דיסקים ורפידות קדימה + רפידות אחורה וניקוז נוזל בלמים), לא הייתי חייב אבל הם בהחלט היו לקראת הסוף.

טיפול 15k בוצע לפני כמה חודשים

החלפת שמן גיר בוצעה לפני כמה חודשים וזהו.

הרכב עבר מאז הרכישה כ 20k ק''מ.

כמובן בכל דבר טוב יש ''אבל'' ופה זה שוב ליס פור יו.

ההשבחה שהתנגדתי שיעשו לרכב באה לידי ביטוי, הצבע שנעשה בהשבחה החל לפני כמה חודשים להתקלף, בהתחלה בקטנה ולאט לאט התקלף יותר ויותר.

היום התקשרתי כדי לבדוק אולי בטעות זה באחריות ואני מחכה לתשובה שלדעתי תהיה שלילית...

b6ef255eeb5c7f227d0871f41632f867.jpg2a5f00e19fb031f3db8d2929c1e497b8.jpgad4143ab13c660c8c076fd909c890164.jpgbb77549656bebb262e61c1d6eabce0da.jpg4324af7c8539c47a049e5f5402a00ad3.jpga7e1ec3ff4c1ea3f95a14f5542d95d3f.jpg527f0a307cdb7246d5c7923651c11f2b.jpg2f1e504a454c2c99c9bdd5b518e4991a.jpg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף.

מעניין באמת שהבדיקה שלהם יצאה כל כך נקייה...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...