Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום רכישת רכב מ Lease4u, או כמה זה בטוח לקנות רכב ממגרש מוכר ורמת השקיפות.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסוף משנה השורה התחתונה, וקנית את הרכב שרצית, במצב שרצית, במחיר שרצית. ישראל ישראלי מאילת לא בטוח שהיה מטרטר אותך פחות, משקר לך פחות, מוריד לך יותר במחיר...

ממש אבל ממש לא מסכים אתך.

כל עוד אתה לא לחוץ (ופה נפל פותח השרשור) ניתן למצוא בונבוניירות בשוק הפרטי.

לפותח השרשור, אני ממש שונא להיות משבית השמחה אבל 2 הרכבים, זה שרכשת וזה שלא רכשת, אלו רכבים שעברו יותר מדיי עבור רכב בן 3 שנים.

אני לא נכנס לעניין ההתנהלות של החברה כי זה המצב בכל המגרשים. אני מופתע שאתה מופתע מזה.

אני מעדיף לרכוש מאדם פרטי שיש סיכוי שאוכל לתפוס אותו על שקר ולהיות בטוח בזה שהוא ידע מזה לעומת מגרש שבו בטוח שננציג שעומד מולך לא מכיר את הרכב וכל מילה שהוא מוציא מהפה היא חירטוט מושלם שהבוסים שלו אמרו לו להגיד כדי לגרום לך להרגיש טוב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן תובנות מרתקות ששופכות אור על ההתנהלות האופיינית בתחום זה.

כמה הארות:

- שמעתי ממביני עניין בתחום על הסדר מרתק של מכניזם בדיקות מכוני בדיקה עבור חברות ליסינג (טופס הבדיקה נועד כמובן להצגה ללקוח התמים) : חברת ליסינג עושה הסכם עם המכון לעלות מגוחכת לבדיקה. הרכב כלל אינו מגיע לבדיקה בפועל. נציג הליסינג שולח פרטים רלבנטיים למכון לצורך הנפקת טופס שנבחר מתוך 2-3 אפשרויות מוכנות מראש. כמובן שכל הסעיפים V, למעט משמעות נמוכה בסעיף שילדה ומרכב עם דקלומים סטנדרטיים.

מי שסבור שמדובר בהגזמה מוזמן לבלות יום שלם במכון בדיקה כזה ולתעד אפילו רכב ליסינג בודד שמובא בפועל ועובר בדיקה...

- לפחות יאמר לזכותם של LEASE4U שעקב היותם חברת בת של קרסו הרי כל הטיפולים בוצעו במוסכי יבואן מורשים לפי מפרט ועם חלפים ברמה טובה. אפילו החליפו מסנן למזגן , פרקטיקה שבהרבה חברות ליסינג נפתרת בהשלכת המסנן הסתום לפח.

ברוב חברות הליסינג הטיפולים נעשים במוסכי החברה, או מוסכי הסכם ועם מירב החסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בזמנו לוגאן מליספוריו, אולי בגלל שאני מכיר שם מנהל בכיר יחסית אבל השירות היה מצויין, הרכב עבר בדיקה מטעמי ללא הבדלים משמעותיים בין הבדיקות.

הדבר היחידי שמושך את תשומת ליבי זה הדו"ח של טיפולים מהמוסך המרכזי, לא עלה אפילו בדעתי לבדוק מול המוסך עצמו! סמכתי עליהם בעיניים עצומות בקטע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זה כמו שהשעון המקולקל יראה שעה נכונה פעמיים ביום, כך גם אין שום סיבה שלא יהיה גם רכבים איכותיים מדי פעם. מה שחשוב זה השיטה ולפי מה שנכתב פה כדאי להתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעמד קבלת הרכב הסברתי לנציג ששום דבר ממה שנאמר לא אישי נגדו אבל הייתי מצפה שאני אבוא אליהם ויגידו לי שהרכב עבר החלפת מנוע (במסגרת האחריות במוסך מורשה ולמנוע חדש), שהרכב עבר תאונות עם נזק של מסויים ותוקן במוסך מורשה וללא ירידת ערך ובסופו של דבר המחיר הוא בהתאם למה שהרכב עבר ואם אני מעוניין זה מה יש, אפשר גם לקנות לקוח עם אחריות שנותנים ועוד דברים אבל לסבן, להסתיר ולייפות יותר מדי את הדברים זה כבר לא לעניין.

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא מסכים אתך.

כל עוד אתה לא לחוץ (ופה נפל פותח השרשור) ניתן למצוא בונבוניירות בשוק הפרטי.

היי אלעד,

חברינו פנה מראש לסוג הרכבים הללו, על כל מעלליהם, מכיוון שרק הם נכנסו לו בתקציב. הוא רצה לקנות רכב X בקצה התחתון של המחיר שלו.

כמובן שסבלנות נוספת, אולי הייתה מביאה לליס4יו אקזמפלר יותר מוצלח, אבל אולי לא.

אם היה מגדיל תקציב, היה מקבל - גם בחברות הליסינג, רכבים עם היסטוריה קצת יותר נקיה של מנועים/תאונות.

[אם אתה רוצה לקנות מיאטה ב30K, אתה תסכים לרכב שהחליפו לו מנוע ועבר תאונה קטנה על פני שאר הזבל שמוכנים למכור במחיר הזה. כשאתה רוצה לקנות ב70K, אתה יכול לבדוק שהרכב מלוקק עם לשון בכל יום זוגי בשבוע]

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון, כאשר הגעתי לליס פור יו נשאלתי לתקציב, מסרתי תקציב x והוצע לי הרכב הלבן שאגב בגשר גולן ליסינג אותו הרכב הוצע לי ב 75 אלף ש''ח (אותו האקזמפלר!), לא היה רצון להגדיל את התקציב אך אם היה נמצא אקזמפלר מתאים הייתי מגדיל את התקציב לסביבות ה 70 וקצת.

הייתי בקשר רציף עם אלדן, קרסו טרייד ועוד חברות והעניין הוא שפשוט אין את הדגם המפואר בשום מקום, גם מפרטי לא היה עם ק''מ ששווה את הכסף ודגם מפואר, אני מדבר פה על חיפוש של מעל חודש במקומות השוננים

זה לא שישבתי מול נציג והוא אמר לי שבסכום שיש לי יש לו רכב כזה וכזה, היה רכב אחד במלאי שבכלל ענה על הקריטריונים וזה הלבן, לאחר שנפסל בדיוק נכנס עוד רכב, זה כל המלאי של הדגם המפואר שהיה ברשותם.

אגב הרכב הלבן שנפסל עד היום עומד אצלם במגרש למכירה, סרקו את הבדיקה שביצעתי לעצמם ואני לא מאמין שיציגו אותה לרוכש הבא.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויטש.

בכללי אם מדברים על שקיפות,כשחברה כמו סוויטש הציעה לכולם את שירותיה

לקהל ושם כן היתה שקיפות והרכבים היו נבחרים בקפידה עד יד שלישית.

עם ישראל התלונן כשדרשו ממנו 2.5 אחוז על העסקה.

למרות השקיפות ולמרות הכל,נסגרה החברה,בגלל שעם ישראל לא אוהב לשלם.

הרי את סכום המכירה או הקניה רק בעל הרכב קובע ואז ישנו וויכוח על מחיר דרך

העובדים של סוויטש,לא עבד,נסגרו.

אני יודע כי אח של אישתי עבד בסוויטש ואת השקיפות אני ראיתי במו עניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון

א. אם אני זוכר נכון, פסלת רכב פרטי עקב עלות גבוהה.

ב. חיכית שמא העסקה תיפול, כי בדיוק באלדן/אלבר יש רכב עם נתונים יותר טובים אך יותר יקר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב פרטי היה אחד בלבד שנדלקתי עליו מהעיר שלי, המחיר עליו היה 79 אלף ש''ח ובמעמד השיחה נמסר לי שעקרונית הרכב כבר נמכר בעל פה. זה אכן סכום שלא יכלתי לשלם וגם ככה הוא נמכר.

אכן היה רכב באלדן מליסינג עם 78 אלף ק''מ במחיר של 71 אלף ש''ח שכן הייתי מוכן לשלם אך זה כבר היה בשלבים הסופיים פחות או יותר של רכישת הרכב שברשותי (לא ממש הייתה עילה לפרק עיסקה והייתי משלם 4000 ש''ח על הביטול), גם הרכב הזה במעמד השיחה היה ב''השבחה'' ולא ברור היה מתי יגיע לטובת מכירה, אציין שלא ראיתי אותו או את הפרטים שלו (בדיקה, היסטוריית טיפולים, תאונות וכו') וייתכן שהוא היה מוצלח בהרבה מבחינת נתונים או שלא, כבר לא נדע.

אין לי חרטות לגבי הרכב שרכשתי, המנוע עם 40 אלף ק''מ שזה כנראה משהו שלא הייתי מקבל, הרכב עצמו עם תיקוני פחחות זולים שאישית לא הייתי עושה ברמה כה נמוכה, מבחינת הבדיקה כל מה שיצא תקול + דברים שבקשתי לסדר סודר במוסך מורשה ככה שאני פחות או יותר מרוצה, תמיד אפשר לחפש יותר טוב ולחכות אבל פה זה לא היה לטובתי.

מזכיר לי את הגולף דור ראשון שבזמנו חיפשתי עם הרבה קשרים וסבלנות וזה לקח לי כשנה אם אינני טועה, פה לא יכלתי להיות סבלני

עריכה: מסקרנות נכנסתי ליד 2, יש שני רכבים שעל פניו נראים טוב עם ק''מ מפתה, על הראשון מבקשים 79, על השני 88, ההיצע שלהם פשוט נמוך!

אגב אם מישהו כאן לא יודע זה לא סוד, הרכב שלי נרכש בעלות סופית של 64300 ש''ח, אחרי שממצאי הבדיקה תוקנו על חשבון ליס פור יו במורשה (תפוח הגה, צמיגים מקדימה, מצבר, כיוון פרונט).

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מבלי להתייחס לגופם של דברים - פוסט מעולה. אינפורמטיבי, ענייני, מפורט ואחד שממש עוזר לראות את הדינימיקה של מכירת רכב מחברות שמתמחות בזה.

שאפו והרבה תודה לפות"ש על הטירחה. אני בטוח שהפוסט הזה יעזור לרבים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ישראל התלונן כשדרשו ממנו 2.5 אחוז על העסקה.

למרות השקיפות ולמרות הכל,נסגרה החברה,בגלל שעם ישראל לא אוהב לשלם.

מספיק עם השטות הזאת, אתה לא יכול להאשים את הלקוחות בכך שמודל כלכלי של חברה כלשהי לא עובד.

קוראים לזה שוק חופשי ותפקידו של הלקוח להצביע ברגליים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא האשמתי אף אחד,רשמתי וציינתי עובדות!

המודל הכלכלי לא עבד,נכון!

מודל אחר כן עובד,גם נכון!

נו אז?

גם ברכב חדש שיש אחריות,אתה נמצא במצב שמתחילים

לנהל משא ומתן אם החברה שתתקן את מה שהתקלקל,מנסים

בדרך כלל להאשים את הנהג,סתם דוגמה נוספת למודל עיסקי

מוצלח מאוד,שעובד יפה.

יום טוב גם לך

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב מה שכתבת, ציינת במפורש שהחברה עשתה הכל כמו שצריך אבל הלקוחות הקמצנים והטרחנים הובילו לסגירתה.

רק שבמציאות הדברים עובדים בדיוק ההפך.

יום דבש עם תותים וקינמון.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...