Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום רכישת רכב מ Lease4u, או כמה זה בטוח לקנות רכב ממגרש מוכר ורמת השקיפות.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על השיתוף.

עקבתי אחרי כל התהליך, שמח שבסוף יצאת עם "הרכב שרצית" :lol:

כבעלים של סטיישן אחר (אוריס הייבריד), אשמח אם תעדכן על צריכת דלק אמיתית.

לאישתי את המגאן סטיישן דיזל האמורה.

צריכת דלק אמיתית 1:15.4 בתנאי נסיעה של 70% בין עירוני ו30% עירוני.

אופי הנהיגה לא מאוד רגוע- ניתן להשיג צריכה טובה יותר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עידן שתדע הרגעת אותי, זאת בערך צריכת הדלק שלי עד עכשיו, אני מדבר על נסיעה של כ 500 ק''מ עד כה. לא הבנתי איך זה כי חבר בלואנס עם אותו מנוע מצהיר על 19 ק''מ לליטר בממוצע.

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי אמור לקנות רכב מקל אוטו, וכשהנציג התעקש לא ללכת לבדיקה חיצונית ולא פנימית של רשת המכונים שלהם - החלטתי להניח לעסק ולא לקנות מהם. כרגע אני מחפש פרטיות ולא ליסינג או השכרה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לבקר בקל אוטו, הרכב עם הק''מ הכי נמוך עמד על 152 אלף ק''מ. המחירים היו דווקא יחסית סבירים.

מאמין שגם אני פעם הבאה אפנה לשוק הפרטי או במקרה הכי טוב רכב חדש.

ירדתי מרכב חדש לרכב של מעט זמן על הכביש, תכלס אין כמו חדש!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעם הבאה,

למה לקנות מסוחר ולא מחב' הליסינג?

כי המחיר יותר זול? הוא הרי לא קונה ביוקר ומוכר בזול... הוא עדיין עשה רווח.

הוא גם לא פראייר שלא מבין מה מחיר השוק. גם זו צריכה להיות הנחת יסוד.

החכם ישאל, כמה רווח הוא עשה ולמה. ינסה להבין מה הקץ' ומהיכן המחיר ירד.

הפיקח, פשוט ימנע מלרכוש אצלם רכב.

(לא בא להעביר ביקורת, אתה הרי כבר למדת מהניסיון ואחרים צריכים ללמוד).

שם החברה מבלבל (ואולי נועד לבלבל). הם לא הבעלים המקוריים ולא חב' ליסינג.

אני אותה (בזהירות), שנראה לי עפ"י השם בלבד, שהם מתמחים במכירת רכבי ליסינג שחב' הליסינג מתקשה למכור.

הרכב עפ"י הרישיון בבעלות קודמת של חב' פסיפיק.

צא תמיד מנק' הנחה שסוחר לעולם מבין ובקיא יותר ממך ולא ימכור במחירי הפסד.

הוא יודע הכי טוב כמה הרכב שווה ובכמה ניתן למכור אותו ותמיד ימקסם רווחים. קבל זאת כעובדה. אתם לא שווי מעמד.

גם מלכודת הדבש הזו צריכה להרחיק: קודם סמוך על מילים ריקות מתוכן... בהתבסס עליהן שלם מקדמה....

לאחר ששילמת מקדמה על חתול בשק (אין דרך אחרת לכנות זאת), אתה כבר מעוניין שהרכב יימצא חן בעיניך לא פחות מהם.

אח"כ, אתה מבין שהרכב הוא לא ממש מה שחשבת ואתה מוסיף 700 ש"ח לבדיקה.

רוב האנשים, אחרי 1700 ש"ח כל כך מעוניינים להמשיך בעסקה שצריכה להיות דפיקה בשסי כדי להרחיק אותם.

בקיצור: עסקה עם סוחר לעולם שווה לסוחר. מה שאומר שלך היא תמיד תהה שווה פחות לך. זה משחק סכום 0.

גם סוחר שעשה את הקופה (הרווח שלו) על הקונה זה לא תירוץ. הם תמיד יצליחו להרוויח משני הכיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מעניין למה הוחלף המנוע אחרי 66 אלף ק"מ, מנוע K9K הוא מנוע ותיק ואמין שנמצא בהרבה מרכבי רנו, דאצ'יה וניסאן ומציג שם אמינות מצוינת.

מה עבר הרכב הספציפי שקנית שעבר החלפת מנוע בשלב כל כך מוקדם? נשמע כמו מנוע שעבר טראומה רצינית.

אני באופן אישי לא הייתי קונה, אבל אתה כבר קנית, אז תתחדש, אני מקווה שההחלפה בוצעה כראוי ולא תתקל בבעיות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלפה בוצעה במסגרת האחריות במוסך מורשה, למה? האמת שאני משער שזה היה כשל כלשהו אחרת לא היו מחליפים במסגרת האחריות.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Monday car?

באירופה יש מושג כזה של רכבים "חסרי מזל".

הם נקראים בסלנג רכבים של יום שני כי ביום זה חוזרים הפועלים לעבודה אחרי האלכוהול של סוף השבוע ויש הסתברות גבוהה לתקלות ביצור וההרכבה.

הרכב הזה, בנוסף לכך שהוחלף בו המנוע, הועבר לסוחר שינסה למכור אתו אם הבנתי נכון.

ככלל (ויש הרבה יוצאים מן הכלל), רכבים שיש בעיה למכור אותם גומרים אצל סוחרים.

לפעמים מפנקים אותם במערכת עם מסך מגע וניווט - עולה לא מעט אבל מאוד מסייע במכירה.

לא יודע ספציפית על הרכב שלך אבל אני לא מוצא סיבה טובה ליפול כפרי בשל ידיים של סוחר רכב.

ככל שהעסקה מוצלחת יותר עבורו, כך היא מוצלחת פחות עבורך.

סמוך עליו שכל עסקה שלו מסתיימת ברווח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעם הבאה,

למה לקנות מסוחר ולא מחב' הליסינג?

כי המחיר יותר זול?

שם החברה מבלבל (ואולי נועד לבלבל). הם לא הבעלים המקוריים ולא חב' ליסינג.

אני אותה (בזהירות), שנראה לי עפ"י השם בלבד, שהם מתמחים במכירת רכבי ליסינג שחב' הליסינג מתקשה למכור.

הרכב עפ"י הרישיון בבעלות קודמת של חב' פסיפיק.

השקעת בפוסט מפורט, ניסית לעשות חיפוש בגוגל על חברת "פסיפיק רכב ותחבורה"?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נדיר בארץ,

הרי כל החברות הבין לאומיות רשומות כחברות ישראליות עם זיכיון.

אני זוכר שAVIS בארץ זה חברת "קרדן" וכל הרכבים רשומים כ"קרדן" ולא AVIS - כי זה החברה בארץ,

גם ליס4יו זה שם של מותג.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי פה כמה תגובות.... סוחר רכב? מישהו זרק שהרכב לא של ליס פור יו אלא רשום על פסיפיק....

הרכב מתמיד ומעולם היה בבעלות של פסיפיק שהם בעצם ליס פור יו, כלל הרכבים של ליס פור יו רשומים ברשיון כפסיפיק.

יש הרבה דברים לדבר עליהם אבל אין צורך לערבב בין הדברים.

הועבר לסוחר? מאיפה הבנתם את זה?

בשורה התחתונה הרכב היה מיומו הראשון רכב ליסינג של ליס פור יו ועל ידיהם הוא נמכר.

אין לי טענות כלפי הרכב ואני נהנה ממנו, הטענות הם על ההתנהלות. עניין המנוע נבדק על ידי בבדיקה של הכרטיסי עבודה, המנוע לא הלך לא מפגיעה של קרטר שמן ולא מתאונה, לא ברור מה גרם לכשל אך בשורה התחתונה הוחלף במסגרת האחריות למנוע חדש כולל טורבו וכו' במוסך מורשה יבואן.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו - אבל רכבים מליסינג או השכרה אלו רכבים שחוטים ברובם, נוהגים עליהם בצורה זוועתית.

אני לא מדבר רק על קיקים, זה גם נסיעה על דרכים משובשות כאילו זה מינימום לנד רובר דיפנדר, מכות שריטות ומעיכות על ימין ועל שמאל, זוהמה בתוך הרכב...

לא מעט אנשים מהעבודה שלי נוהגים ככה על רכבי ליסינג ואני באמת מרחם על מי שהולך לקנות אותם אחרי זה.

אני אישית לא מתקרב לרכבי ליסינג כמה זול שלא יהיו, מעדיף להשקיע בחדש.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה ידוע וגם לא תמיד נכון, בכל מקרה בשביל זה יש בדיקה והיסטוריית טיפולים והסכמה של הרוכש לרכוש

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על השיתוף. אין ספק שצריך הרבה סבלנות לכתוב את הכל, וגם יחסית בלי לערב את הצד הרגשי.

אני דיי מסכים עם מה שכתב Fitch, שבשורה התחתונה קיבלת את הרכב שרצית, במחיר טוב ביחס לשוק וההיצע

של הדגם. לגבי ההתנהלות, גם בשוק הפרטי לא חסרים רמאים ושקרנים, ואנשים פרטיים לא ממש אומרים את האמת

לגבי הרכבים שלהם. נותנים לך לקחת רכב לבדיקה בידעה ברורה שיש פגיעת שלדה או שעבר תאונה חמורה, שהמנוע

גמור, או שיש כל מיני בעיות, וכל זה בלי למצמץ. קובעים איתך ולא באים, מבטלים עסקאות, פתאום רוצים מחיר שונה,

ןכל מיני דברים שיכולים להוציא אותך מדעתך. וזה לא אחוז קטן, אלא דווקא ההתנהגות המייצגת בשוק היד 2.

אני לא אומר שההתנהלות כאן תקינה, אבל מי שחושב שבשוק הפרטי הוא יקבל חוויה שונה, טועה טעות מרה.

נכון, מי שמבין, ומי שיש לו נסיון בשוק הזה, אולי לא ייפול בקלות, אבל בטוח שיבזבז זמן וכסף, ולא מעט עצבים.

אז תתחדש ותהנה, כמו שציינתי בהתחלה, קיבלת את מה שחיפשת, וזה מה שחשוב בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...