Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת חזקה (SPL) ב 10K ללא התקנה אפשרי ?

DB9
שימו לב! השרשור הזה בן 2724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיוויד אתה מדבר על כפפות לטקס ושפופרת וזלין?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריבייט לכולם !

הגיע הציוד נראה מאוד מאסיבי ואיכותי.

אאלץ לארוז מחדש את הציוד כי הוא לא נכנס בקופסאות המקוריות לתיקים שהביאתי.

**איך מעלים תמונות לפורום דרך הפלאפון ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב היה לי קצת זמן אז העלתי תמונות - אם זה מעניין מישו ... (זהירות שטיחים רוסים ברקע :))

סאב - בגודל ובכובד בערך פי 2 מה JBL שהיה לי ... פשוט נראה משו רציני. יש 4 מגעים לסאב . עוד לא כל כך ברור לי בשביל מה זה אבל אני משאר שזה קשור להתנגדות שהוא מסוגל לעבוד בה ... בגדול הסאב הוא 2 אום.

IMG-20160615-WA0007.jpg

IMG-20160615-WA0011.jpg

IMG-20160615-WA0014.jpg

הרמקולים לפרונט. זה פשוט מטורף (אישית לא ראיתי דברים כאלה לאוטו)

הגודל שלהם והמשקל. יהיה אתגר רציני להתקין אותם .

טויטרים + רמקולים NM6 . אריזות נחמדות .

IMG-20160615-WA0020.jpg

מידבאס 250RMS . סליל 3 אינץ'. הדבר הזה שוקל חבל על הזמן. עושה רושם של סאב קטן. שוקל להערכתי איזה 5 קילו לאחד.

IMG-20160615-WA0028.jpg

רמקול למידראנג'. מגנט ניאו . נראה מאוד מגניב עם הקרבון באמצע ...

IMG-20160615-WA0031.jpg

טויטרים בגודל מגוכך . מקווה שהם גם נשמעים כמו שהם נראים...

IMG-20160615-WA0033.jpg

מונו בלוק קלאס D מוגדר 1200RMS ב 1 אום. (אם אני לא טועה). דיי קומפקטי אבל כבד

IMG-20160615-WA0034.jpg

מגבר 4 ערוצים קלאס AB . יש לו פילטרים מצוינים, אפשר לחתוך תדרים בצורה מרשימה. לא ראיתי כאלה פילטרים בשום מגבר עד כה.

IMG-20160615-WA0035.jpg

והמגבר הכי גדול בגודל הפיזי (להפתעתי) וכבד מאוד. 2 ערוצים 300RMS קלאס AB .

IMG-20160615-WA0036.jpg

יש עוד כל מיני דברים כמו איטום, מד מתח, בית פיוז וכו'...

זהו בנתיים.

אני מאמין שכבר ביום שבת כשאהיה בארץ אתקין את המגברים ואולי אפילו אחבר לרמקולים בשביל הבדיקה ...

מקווה שהציוד נשמע כמו שהוא נראה .

מה אתם אומרים ?! החשמל באוטו יספיק לזה ?

עריכה אחרונה על ידי DB9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת ציוד ברמה מאוד גבוהה.

הרוסים הפתיעו לטובה עם החברות המקומיות

אני רוצה לקנות גם את הDB-W80

תוכל להסביר לי איך הזמנת אותם אליך (לרוסיה)

ותתחדש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע - יצאת מה זה תותח!

אני מתנצל על העוקצנות בתחילת השרשור ואוכל את הכובע לנוכח התמונות ולעומת ידיעת המחיר - אכן הכותרת מצדיקה את עצמה.

רק דבר אחד - תקווה שהטוויטרים האלה לא נשמעים כמו שהם נראים ואני מציע לך להתחיל לשמוע את המערכת כשהכל על המינימום!!! כי אתה כנראה הולך לאבד את האזניים שלך ברגע קצר :)

בכל מקרה תוודא היטב עם רב מודד את התנגדות הסלילים של הסאב ואיך אתה מחווט אותם ומחבר אותו למגבר - תהיה זהיר ואל תמהר. אחרי יום שבת יבוא יום ראשון ואחרי היום הזה יבוא עוד שבוע ועוד חודש - אל תדאג אתה תישאר עדיין צעיר - תיקח את הזמן ותמנע מטעויות כי בטח לא כדאי לטוס שוב לרוסיה ולקנות ציוד מחדש.

מרשים ותמשיך לעדכן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים מעדכן את מי שעוקב.

אז חזרתי לארץ. הציוד בא איתי כמובן :).

נאלצתי לארוז את כל הציוד מחדש בכדי להכניס אותו לתיקים שהביאתי. בקושי הצלחתי לא היה פשוט .

לגבי המטוס- נאלצתי לבקש אישור למשקל חריג (מעל 50 קילו). חברת התעופה אישרה לי. בסופו של דבר שילמתי 150 יורו על. Overweight. שלחתי בבטן המטוס 50 קילו כל השאר בא איתי למטוס עצמו. עשו לי שיקוף פעמיים לתיקים שאלו כמה שאלות ולא עיקבו אותי כלל הכל עבר חלק.

כמובן שהבעיה היתה רק המכס כמו שחשבתי. אני לא אפרט כאן מה היה במכס לפרטי פרטים, אגיד רק בשורה התחתונה שיצאתי בנזק של 1800 שח .

150 יורו ועוד 1800 יוצא כ 2500 שח סהכ. לטעמי יצאתי בזול. ציפיתי ליותר :).

ברוך השם הכל מאוחריי. היום כבר אתחיל לעבוד על ההתקנה של המגברים.

מקווה לפרסם מחר תמונות .

האתגר הרציני יהיה התקנה של הרמקולים בדלתות. המימדים והמשקל שלהם פשוט יותר ממה שדימיינתי. בנוסף אין לי הרבה ניסיון עם פייברגלאס ... ברור לי כרגע שעל זה אבזבז הרבה זמן כי חשוב לי שהכל יהיה בצורה מושלמת :).

מקווה באמת שאחרי ההרכבה אני לא אגלה שהחשמל באוטו לא מספיק... יש דרך אולי לגלות את זה כבר עכשיו ??? חישובים כלשהם שניתן לבצע?

מה אתם אומרים?

עריכה אחרונה על ידי DB9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע.

זה רק הוכחה לכל הסקפטיים שזה בסך הכל ציוד אודיו אין סיבה שלא יכניסו אותו למטוס.

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף תמונות של העולים החדשים ביחס לתוצרת הארץ הבחירה - MOREL ELATE (שאגב עדיין למכירה, תסתערו אעשה מחיר טוב :))

הסאב החדש ביחס ל JBL הישן שלי

20160722_125351.jpg

20160722_125458.jpg

20160722_125516.jpg

וופר של ELATE ביחס ל NM6 NEO

20160722_125536.jpg

20160722_125607.jpg

וופר של ELATE ביחס ל W80

20160722_125621.jpg

20160722_125637.jpg

סאב JBL ביחס ל W80 - הרמקול הזה שוקל יותר מהסאב ...

20160722_125701.jpg

20160722_125708.jpg

הטויטר האגדי של מורל MT23 ביחס ל T35 (אם אפשר לקרוא לדבר הזה טויטר)

20160722_125734.jpg

20160722_125743.jpg

פרופורציית גודל הטויטר ביחס לוופר של ה ELATE

20160722_125758.jpg

20160722_125823.jpg

עריכה אחרונה על ידי DB9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע.

זה רק הוכחה לכל הסקפטיים שזה בסך הכל ציוד אודיו אין סיבה שלא יכניסו אותו למטוס.

אף אחר לא היה סקפטי, אלא מציאותיים.

והנה עובדה - הוא לא עבר חלק בשום שלב. שיקופים, אישורים ועקיצת מכס.

לא נעשה פה שום דבר מיוחד, סהכ בנאדם שלקח סיכון וקיבל כאב ראש קטן על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לי עם התגובה שלך בניחוח שלילי. סה"כ חלקתי פה ניסיון ממשי אישי בהיקף שכנראה אף אחד בפורום הזה לא עשה לפני כן.

זה כאילו לא טוב לך לשמוע את הדברים, לא הסתדר עם התאוריה... בסדר מה אני אגיד לך .

להביא מערכת מכובדת מחול בפחות מ 10K זה דבר חיובי .העיקר לא לפחד ולבדוק את עובדות טוב טוב באופן עצמי . (יש הרבה אנשים שמנחשים מאחורי המקלדת. משחקים בנדמה לי)

אין חכם כבעל ניסיון, מקווה שהחכמתם מהתהליך כמוני. בשביל זה פירסמתי פה.

עדכנו אותי אם אתם רוצים גם תמונות מהתקנה - כי אין לי אינטרס כל כך להתאמץ לפרסם לחלוק ולקבל חזרה יחס מזלזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי אבל זה לא מערכת מכובדת. זה ציוד ממוצע אבל מיצרן סובייטי - לא שונה מהמוצרים הסינים והקוריאנים. החלטת לקחת משהו שונה ועל זה תקבל ח״ח.

וממש לא כןאב לי לשמוע, אני הבאתי דברים בעצמי - זה הכל עניין של מזל, לא שכל.

פתחת את הנושא הזה בצורה מאוד ילדותית, אז אל תצפה שיקחו אותך ברצינות ובטח שלא תזכה בשום כבוד בגלל שהצלחת להביא כמה רמקולים על המטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אתה גורר אותי פה לרמות מאוד נמוכות שעברתי את גילן .

כבוד אני לא מחפש פה סה"כ חיפשתי מידע ונתתי מידע בחזרה .

הבנתי תראש שלך. תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא גורר אותך לשום מקום :) אתה התחלת נושא בצורה מאוד לא בוגרת עם שאלות של ילד בן 15. שמת לב כמה זמן לקח עד שמישהו לקח אותך ברצינות?

אתה נשמע מאוד רגיש, אל תיקח ללב.

אתה לא מכיר אותי, או את הראש שלי. אבל ניתן לך לגלות בבוא הזמן.

תתחדש ובהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחינו שאלות הן שאלות. חשבת שהן לא רציניות? זה עיניינך. התחום חדש לי ואני שואל איך שנראה לי .

רגיש לא רגיש אתה פשוט עושה רושם של של מישהו עם התנהגות לא ראויה. זה הכל. החיים ממשיכים הכל טוב. נקודתית זה לא נעם לי לשמוע את הדברים. גם זה קורה.

אם אתה חושב אגב שהציוד לא משהו אשמח לשמוע . אני בעצמי עוד לא יודע מה הביאתי. רק מקווה לטוב.

שוב תגובות עינייניות רק אשמח לשמוע. אני פה לקבל מידע כזה או אחר בסופו של דבר. מבחינתי פורומים זה תשתית להחלפת מידע בין אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...