Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת חזקה (SPL) ב 10K ללא התקנה אפשרי ?

DB9
שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

האם אפשרי להרכיב מערכת חזקה 3 חלקים אקטיבי עם ציוד חדש (ללא ראש) סאב 1 בתקציב של 10K ??

באיזה ציוד משתמשים בשביל להוציא סאונד חזק ?? כי מהניסיון הקטן שיש לי מורלים, הרצים, פוקלים, אודיסונים וכו' לא מספקים תסחורה . (פשוט רמקולים דיי חלשים )

איזה חברות מיצרות רמקולים חזקים באמת ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיוויד רק מזכיר שזה החופש הגדול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, לא חייבים לשלוף ישר את מסכת הציניות. גם אם נראה שהצד השני לא בקיא.

הבחור רשום באתר כבר 11 שנים. לא נראה לי שהוא נרשם בגיל 7 או פחות.

גם היסטוריית ההודעות שלו מראה שהוא מתעסק בתחום ובכלל מזה כמה שנים טובות.

בואו נשאל שאלות מיקוד:

- באיזה רכב מדובר?

- האם יש מגבלת מקום לתיבה לסאב?

- למה סט 3 חלקים אקטיבי?

- מה הציוד שהיה (ו/או יש כרגע) ברשותך שהיה הכי קרוב למה שאתה שואף להשיג כעת? ומה הפריע לך בו שאתה מחפש את השדרוג כרגע?

- האם יש בידוד/איטום ברכב המיועד? או כוונה לבצע זאת (במסגרת תקציב או לא)?

- למרות הדרישה לציוד חדש, האם פתוח בכל זאת לחלק מהמוצרים כיד שניה (לדוגמה הגברה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי תום, אבל מי שרושם תשובות ככה .... ושואל שאלות ככה ?? לא יקבל רצינות. זה לא קייטנה פה, יש דרך לכתוב.

בנוסף, הבחור פתחת נושא לפני שבוע על ״מערכות SPL מטורפות !!!״ וקיבל תשובה ממני, כמובן שלא טרח לענות להצעה שקיבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי רק את השרשור עם השאלה לגבי תחרויות SPL.

לא היו שם הצעות מעבר ללהגיע למפגש. אם היתה התדיינות גם בפרטי אולי, זה סיפור אחר.

ומקבל לחלוטין שאופי השאלות/תשובות לא עניינית לחלוטין, אבל מצד שני לא כל אחד מכיר איך הדברים עובדים ואולי יש בו גם "התלהבות נעורים" בנושא.

רק מנסה להיות קצת יותר סובלני :wink:

(וזה לא שאני תמיד 100% כזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממזמן ויתאתי על הסובלנות פה. כל אחד נהיה אימפוטנט שכלית ולא יודע להשתמש במנוע חיפוש, אני רק רואה ״תחפש לי ותעשה לי״

אני עוקץ ועונה בחדות. אם זה כואב למישהו.. אתה יודע מה ההמשך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם פולני, כלומר ציני.

ובאמת, תשלובת של משתמש עם שם של מכונית יוקרה, וותק של למעלה מעשור ושאלה לגבי מערכת חזקה בעשיריה.

או שלא בוצע כאן חיפוש או שיש בנושא מעט מידי ידע והשאלה תמימה.

הלאה.

פתוח לציוד יד2

מה המטרה? רק בום או גם מוזיקה יומיומית?

עד כמה רחוק אתה מוכן ללכת אם תיאלץ לוותר על מושב אחורי במידה ותא המטען קטן מידי?

האם זה כולל גם בחשבון חיזוקים למערכת החשמל בתוך התקציב או שתשתית מבחינתך היא חלק מההתקנה?

קצת יותר מידע שיתן נפח רציני לאשכול הזה כי אחרת באמת יש כאן ניחוח רע של חופש גדול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פולני, זה גנטי, לא שולט בזה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב...

היה לי עד עכשיו סט של מורל אילייט + סאב JBL פשוט, מחובר אקטיבי. יש בידוד בדלתות.

מה שמפריע מאז ומעולם בסטים האלה לרכבים (לפני כן היה לי HYBRID AUDIO CLARUS) שהם בסופו של יום גם אם נשמעים נחמד כשבא לך להפציץ קצת אז הם לא מספקים תסחורה, למרות שהאילייט נחשב דיי חזק .

למה 3WAY ? כי חסר לי באס מקדימה תמידית .

ולשאלתכם למה ציוד חדש? כי עד עכשיו קניתי רק ציוד משומש ובא לי לקנות ציוד חדש לא אחרי מישהו .

אני פשוט חושב ... סה"כ צריך 6 רמקולים מקדימה + 3 מגברים + סאב בשביל לעבוד אקטיבית 3WAY. למה שתקציב של 10K לא יספיק?

אני פתוח לביקורת אולי אני לא מדויק בגישה שלי לתחום .

וכמובן שאגיע למפגש הבא אם לא יצוץ משו, באמת רוצה לקבל מושג לגבי מערכות חזקות .

*** אגב כל המערכות שהתקנתי עד עכשיו הותקנו באופן עצמאי . ככה שניסיון בהתקנות יש לי סה"כ אני מאמין שאוכל להתקין מערכת רצינית גם בכוחות עצמי.

עריכה אחרונה על ידי DB9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האילייט הוגבר ע"י אותו מגבר פולס אודיו שאתה גם מוכר?!

פלא שהוא לא סיפק את הסחורה אם כן?

בכל אופן, אילייט זה לא בדיוק הרמקול ל-SPL, והוא צריך התקנה איכותית מאוד כולל איטום וכיוצב' כדי להפיק את המירב ממנו.

3WAY לא יתן לך יותר באס מקדימה בפני עצמו.

יכול להיות שאתה חושב על/מתכוון למידבאס כפול.

גם לא חייבים לעבוד אקטיבית (איך אתה מתכוון לשלוט בהכל?).

בכל אופן, לא ענית על כל השאלות לאורך השרשור.

מרחיב את שאלת הציוד הקיים - איזה HU יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...